32. Tek po mejah KS Drenov Grič - Lesno Brdo
Drenov Grič, 2.5.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Drenov Grič - Lesno Brdo
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o progah:
Dolžina: 500 m, 1000 m, 7 km in 14 km
Čas starta:10:00
500 m in 1000 m

Razvrstitev po kategorijah
Mlajše cicibanke (letnik 2008 in mlajše)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1103Seliškar Lara200802:07.800:00.0
294Per Neja200802:08.900:01.1
314Starman Ema200802:12.400:04.6
464Anamari Jelovšek Liza200802:22.200:14.4
545Bogataj Klara2009ŠD Povž02:24.500:16.7
684Braniselj Tinkara200802:27.000:19.2
752Cukjati Maša2009ŠD Dren02:29.000:21.2
8102Kogovšek Hana200902:38.100:30.3
997Friškovec Ajda2008ŠD Dren02:38.900:31.1
10107Jelovšek Ula2009ŠD Dren02:45.600:37.8
1198Gaberšek Neža201002:46.600:38.8
1268Ogrin Lana201002:50.300:42.5
1375Skubic Nika200903:13.201:05.4
143Puš Kristina201105:11.403:03.6
1567Tomše Brina201205:19.103:11.3
1674Skubic Zoja201205:21.003:13.2

Cicibanke (letnik 2007 do 2005)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
138Kramarič Ivana2007B3servis01:38.800:00.0
277Perše Blažka200601:42.700:03.9
39Beznik Kaja200501:50.100:11.3
490Alič Nuša200601:52.700:13.9
5101Kogovšek Ruta200601:59.800:21.0
663Čimžar Ema200602:06.100:27.3
74Jelovšek Izabela2007ŠD Dren02:08.300:29.5
842Dobrovoljc Lara200702:09.500:30.7
931Hribernik Neja2007ŠD Dren02:12.800:34.0
1070Mercina Wolf Luna200602:14.500:35.7
11104Keršmanc Ajda2007ŠD Dren02:19.200:40.4
126Puš Doroteja200502:31.200:52.4

Mlajši cicibani (letnik 2008 in mlajši)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
166Videnović Denis200801:51.800:00.0
276Perše Lovro200902:06.800:15.0
332Petkovšek Hribernik Mark2008ŠD Dren02:12.800:21.0
499Gaberšek Anže200802:13.800:22.0
583Kavčič Anže200902:24.500:32.7
625Tomažič Filip200802:26.800:35.0
726Krasnik Jon2008Gimnastično društvo Vrhnika02:27.300:35.5
885Temniker Taj200902:34.000:42.2
991Bidar Kejžar Jakob200902:49.200:57.4
1021Mihajlović Theo2009Zdrav način življenja02:50.600:58.8
111Vojska Jakob2010ŠD Dren02:53.101:01.3
12106Kogovšek Anej201003:19.501:27.7
1336Kovač Takahashi Lukas201003:24.801:33.0
1413Starman Matija201103:25.901:34.1
157Novak Amadej2009ŠD Dren03:26.801:35.0
1662Čimžar Ožbej201103:38.701:46.9

Cicibani (letnik 2007 do 2005)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
144Hudin Tom2005ŠD Dren01:33.100:00.0
259Bogataj Klemen2006OŠ Brezovica01:36.300:03.2
349Rihar Jernej200501:37.600:04.5
465Videnović Patrik200601:42.100:09.0
561Podobnik Miha2006ŠD Dren01:44.800:11.7
648Rihar Jakob200701:46.200:13.1
727Urbančič Ožbej2007NK Dren01:46.900:13.8
886Lenarčič Nik200601:49.400:16.3
950Cukjati Aljaž2006ŠD Dren01:51.300:18.2
1035Kovač Takahashi Pablo2007MNC Dren01:52.300:19.2
1189Jelovšek Adam2007OŠ Horjul01:53.900:20.8
125Zdešar Jaka2007ŠD Dren01:54.400:21.3
1378Bračko Tkalec Teo200601:57.000:23.9
1410Novak Kristjan2006ŠD Dren01:58.800:25.7
1522Marolt Jaka2007NK Dren02:01.100:28.0
1657Kobal Luka2005Varaždin02:01.400:28.3
1723Marolt Nino2005NK Dren02:01.900:28.8
188Novak Lucjan2007ŠD Dren02:02.400:29.3
1934Sedej Ažbe200702:02.800:29.7
2087Petrovčič Patrik2005ŠD Dren02:06.300:33.2
21105Keršmanc Domen2007ŠD Dren02:09.900:36.8
2272Kavčič Mark2007ŠD Dren02:11.700:38.6
2358Kobal Jurica2005Varaždin02:12.000:38.9
2492Bidar Kejžar Tjaš200702:15.800:42.7

Mlajše deklice (letnik 2004 do 2002)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
130Gruden Kaja2002ŠD Dren03:20.800:00.0
211Jelovšek Laura2002ŠD Dren03:24.500:03.7
379Kavčič Neža200303:33.100:12.3
446Bizjak Rebeka2002ŠD Dren03:33.800:13.0
588Alič Neža200403:40.900:20.1
651Cukjati Neža2004Žabice03:41.700:20.9
760Bogataj Petra2004OŠ Brezovica04:10.500:49.7

Deklice (letnik 2001 do 1999)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
195Koprivec Lucija200103:17.400:00.0
296Trubačev Katja199903:34.300:16.9
347Bizjak Klara2001ŠD Dren03:40.100:22.7

Mlajši dečki (letnik 2004 do 2002)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1108Seliškar Mark2002Avtohiša seliškar02:54.600:00.0
219Benedetič Julijan200202:57.200:02.6
356Dobrovoljc Peter200202:59.600:05.0
453Cukjati Filip2003ŠD Dren03:00.200:05.6
554Cukjati Jakob2003ŠD Dren03:00.600:06.0
643Beržan Jan2003ŠD Dren03:17.400:22.8
729Gruden Kris2003ŠD Dren03:20.100:25.5
855Dobrovoljc Tomaž200403:21.000:26.4
982Kolar Leban Kris2003MNC Dren03:24.700:30.1
1024Tomažič Štefan2003Korenjak03:30.100:35.5
1112Kastelic Kristjan200303:38.700:44.1
1271Kuhar Ožbe200403:41.700:47.1
1381Kavčič Blaž2004ŠD Dren03:42.600:48.0
1433Kogovšek Tim2005ŠD Dren03:43.600:49.0
152Žan Vrhovec200203:44.100:49.5
1669Žakelj Blaž200203:44.600:50.0
1720Žnidarič Bor200303:47.100:52.5
1873Kavčič Žiga2003ŠD Dren03:57.801:03.2
1915Starman Jan2004ŠD Dren04:58.802:04.2

Dečki (letnik 2001 do 1999)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
118Benedetič Domen2000AK Medvode02:34.100:00.0
240Dobrovoljc Žan2000AS Vrhnika02:36.400:02.3
337Kramarič Rok2000AS Vrhnika02:45.200:11.1
441Dobrovoljc Matic2000AS Vrhnika03:01.100:27.0
516Dolamič Tadej199903:03.000:28.9
639Ušeničnik Urh2000ŠD Šentjošt03:03.600:29.5
717Zdešar Sebastjan2000ŠD Dren03:15.400:41.3
8100Zrimšek Arne2001ŠD Tol Logatec03:25.200:51.1
928Osredkar Nejc200003:37.101:03.0
1093Vrščaj Aleksander200104:45.802:11.7


7 km

Razvrstitev po kategorijah
Ženske A (letnik 1979 in mlajše)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1185Rožmanec Maruša199237:28.900:00.0
2164Mlinar Simona197937:49.100:20.2
3162Turšič Barbara198938:22.400:53.5
4150Šinigoj Barbara1985ŠD Povž38:38.201:09.3
5169Hribar Staša1997ŠD Dren39:46.602:17.7
6152Marolt Urška198041:17.503:48.6
7178Bovha Irena1985Vezenje Bovha41:33.604:04.7
8168Osredkar Sara1997ŠD Dren44:24.906:56.0
9173Kobal Mirna1997Varaždin45:00.007:31.1
10181Lampreht Barbara198146:35.309:06.4
11177Tomše Nevija198248:11.910:43.0

Ženske B (letnik 1978 do 1965)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1158Kustec Jana196936:54.600:00.0
2161Nagode Karolina1969Dvig37:33.700:39.1
3192Maurič Helena1973ŠD Dren39:14.102:19.5
4184Krošelj Monika1970Tekaška skupina Adiemus40:49.403:54.8
5179Jelovšek Veronika197541:12.204:17.6
6194Sečnik Vesna1971ŠD Metrel43:37.306:42.7
7175Videnović Erika197446:10.509:15.9

Ženske C (letnik 1964 in starejše)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1156Potrebuješ Janja1964Jan Sport34:47.900:00.0
2183Mašera Milena1956Tekaška skupina Adiemus40:07.005:19.1
3171Novak Metka196341:38.906:51.0
4180Kretič Nives1963Tekaška skupina Adiemus43:32.208:44.3

Moški A (letnik 1979 in mlajši)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1189Jakša Matej198024:08.600:00.0
2195Lazar Nejc1996ŠD Tabor Žiri24:58.400:49.8
3199Trček Jan1997PGD Bevke26:35.502:26.9
4200Marolt Žiga1993Ibis AG Marketing27:16.703:08.1
5186Ramšak Martin1984Tekaška skupina Adiemus27:46.703:38.1
6157Bogataj Zdravko1980ŠD Povž28:00.203:51.6
7166Hlebec Gaber199729:21.305:12.7
8170Tomažič Janez2001NK Vrhnika31:12.707:04.1
9167Peklaj Matjaž198131:20.807:12.2
10154Petrač Jure1985ŠD Dren38:13.314:04.7
11151Pečar Anže1986ŠD Povž38:38.514:29.9
12153Trček Marko197941:18.617:10.0

Moški B (letnik 1978 do 1965)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1163Velkavrh Janez197029:22.400:00.0
2188Petkovšek Gorazd1965ŠD Metrel31:01.801:39.4
3165Velkavrh Milan197431:08.501:46.1
4202Bizjak Brane1971ŠD Dren31:50.202:27.8
5155Kudič Elvis197731:51.802:29.4
6172Cukjati Domen1976Zavarovalnica Triglav33:50.204:27.8
7174Bogataj Janez1970Klub Vzajemna34:42.605:20.2
8193Seliškar Boštjan1969Avtohiša Seliškar d.o.o.35:18.105:55.7
9159Jehart Mitja197539:11.309:48.9
10160Gabrijelčič Primož196939:50.410:28.0
11290Gorečan Savo1965Tekaški forum40:33.611:11.2

Moški C (letnik 1964 in starejši)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1196Vrhunc Matjaž1963Slovenska vojska26:26.400:00.0
2187Zrimšek Robert1961ŠD Tol Logatec27:49.501:23.1
3201Mlakar Danijel195931:44.605:18.2
4182Kogovšek Stane1956Art Stone31:54.205:27.8
5204Kneževič Petar1950Fužine35:10.008:43.6
6205Keršmanc Slavko1962ŠD Dren39:09.512:43.1
7197Minovič Bojan194939:22.212:55.8
8198Merc Jani195440:59.114:32.7
9203Škrajnar Branko1946PD - RTV Ljubljana42:28.816:02.4
10176Kociper Silvester196243:58.417:32.0



Razvrstitev absolutno
Moški
m.absŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1189Jakša Matej198024:08.600:00.0
2195Lazar Nejc1996ŠD Tabor Žiri24:58.400:49.8
3196Vrhunc Matjaž1963Slovenska vojska26:26.402:17.8
4199Trček Jan1997PGD Bevke26:35.502:26.9
5200Marolt Žiga1993Ibis AG Marketing27:16.703:08.1
6186Ramšak Martin1984Tekaška skupina Adiemus27:46.703:38.1
7187Zrimšek Robert1961ŠD Tol Logatec27:49.503:40.9
8157Bogataj Zdravko1980ŠD Povž28:00.203:51.6
9166Hlebec Gaber199729:21.305:12.7
10163Velkavrh Janez197029:22.405:13.8
11188Petkovšek Gorazd1965ŠD Metrel31:01.806:53.2
12165Velkavrh Milan197431:08.506:59.9
13170Tomažič Janez2001NK Vrhnika31:12.707:04.1
14167Peklaj Matjaž198131:20.807:12.2
15201Mlakar Danijel195931:44.607:36.0
16202Bizjak Brane1971ŠD Dren31:50.207:41.6
17155Kudič Elvis197731:51.807:43.2
18182Kogovšek Stane1956Art Stone31:54.207:45.6
19172Cukjati Domen1976Zavarovalnica Triglav33:50.209:41.6
20174Bogataj Janez1970Klub Vzajemna34:42.610:34.0
21204Kneževič Petar1950Fužine35:10.011:01.4
22193Seliškar Boštjan1969Avtohiša Seliškar d.o.o.35:18.111:09.5
23154Petrač Jure1985ŠD Dren38:13.314:04.7
24151Pečar Anže1986ŠD Povž38:38.514:29.9
25205Keršmanc Slavko1962ŠD Dren39:09.515:00.9
26159Jehart Mitja197539:11.315:02.7
27197Minovič Bojan194939:22.215:13.6
28160Gabrijelčič Primož196939:50.415:41.8
29290Gorečan Savo1965Tekaški forum40:33.616:25.0
30198Merc Jani195440:59.116:50.5
31153Trček Marko197941:18.617:10.0
32203Škrajnar Branko1946PD - RTV Ljubljana42:28.818:20.2
33176Kociper Silvester196243:58.419:49.8

Ženske
m.absŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1156Potrebuješ Janja1964Jan Sport34:47.900:00.0
2158Kustec Jana196936:54.602:06.7
3185Rožmanec Maruša199237:28.902:41.0
4161Nagode Karolina1969Dvig37:33.702:45.8
5164Mlinar Simona197937:49.103:01.2
6162Turšič Barbara198938:22.403:34.5
7150Šinigoj Barbara1985ŠD Povž38:38.203:50.3
8192Maurič Helena1973ŠD Dren39:14.104:26.2
9169Hribar Staša1997ŠD Dren39:46.604:58.7
10183Mašera Milena1956Tekaška skupina Adiemus40:07.005:19.1
11184Krošelj Monika1970Tekaška skupina Adiemus40:49.406:01.5
12179Jelovšek Veronika197541:12.206:24.3
13152Marolt Urška198041:17.506:29.6
14178Bovha Irena1985Vezenje Bovha41:33.606:45.7
15171Novak Metka196341:38.906:51.0
16180Kretič Nives1963Tekaška skupina Adiemus43:32.208:44.3
17194Sečnik Vesna1971ŠD Metrel43:37.308:49.4
18168Osredkar Sara1997ŠD Dren44:24.909:37.0
19173Kobal Mirna1997Varaždin45:00.010:12.1
20175Videnović Erika197446:10.511:22.6
21181Lampreht Barbara198146:35.311:47.4
22177Tomše Nevija198248:11.913:24.0


14 km

Razvrstitev po kategorijah
Moški A (letnik 1995 in mlajši)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1283Thači Atron1996Center Fridolin01:08:03.900:00.0
ODST289Kavčič Žan1996ŠD LipaODST00:00.0

Mošk B (letnik 1994 do 1985)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1295Kramarič Luka1994B3servis00:50:18.400:00.0
2288Malavašič Andrej1987ŠD Lipa00:59:48.209:29.8

Moški C (letnik 1984 do 1975)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1280Sojer Uroš197600:54:57.000:00.0

Moški D (letnik 1974 do 1965)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1281Marolt Jože1967Ibis A6 Marketing00:57:12.900:00.0
2282Miklavžin Primož1973Center Fridolin00:59:15.802:02.9
3294Primožič Uroš1968ŠD Povž01:04:28.507:15.6
4291Bidar Matjaž197301:10:19.213:06.3
5250Starman Rajko197101:12:01.414:48.5

Moški E (letnik 1964 do 1955)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1298Potrebuješ Andrej1960Jan Šport01:01:04.100:00.0
2286Mramor Marjan1963TTM01:02:28.501:24.4
3299Kobal Milan1963Živa voda01:02:29.101:25.0

Moški F (letnik 1954 in starejši)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1287Jakša Alojz1950SM Senčila Logatec01:04:17.400:00.0
2300Miklavčič Alojzij1947Herbalife01:21:29.517:12.1
3284Cankar Franc1950Polhek01:23:06.118:48.7

Ženske (enotna kategorija)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1297Šinkovec Melita197801:00:04.100:00.0
2292Kejžar Anamarija197101:10:19.510:15.4
3190Bajec Klara1972Triatlonski klub Ljubljana01:11:36.711:32.6
4285Kreft Jerica198301:12:27.012:22.9
5296Kramarič Vesna1970B3servis01:19:39.419:35.3
6293Gruntar Irena1956Tekaški forum01:22:20.622:16.5
7191Grafolj Katarina197601:59:22.959:18.8



Razvrstitev absolutno
Moški
m.absŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1295Kramarič Luka1994B3servis00:50:18.400:00.0
2280Sojer Uroš197600:54:57.004:38.6
3281Marolt Jože1967Ibis A6 Marketing00:57:12.906:54.5
4282Miklavžin Primož1973Center Fridolin00:59:15.808:57.4
5288Malavašič Andrej1987ŠD Lipa00:59:48.209:29.8
6298Potrebuješ Andrej1960Jan Šport01:01:04.110:45.7
7286Mramor Marjan1963TTM01:02:28.512:10.1
8299Kobal Milan1963Živa voda01:02:29.112:10.7
9287Jakša Alojz1950SM Senčila Logatec01:04:17.413:59.0
10294Primožič Uroš1968ŠD Povž01:04:28.514:10.1
11283Thači Atron1996Center Fridolin01:08:03.917:45.5
12291Bidar Matjaž197301:10:19.220:00.8
13250Starman Rajko197101:12:01.421:43.0
14300Miklavčič Alojzij1947Herbalife01:21:29.531:11.1
15284Cankar Franc1950Polhek01:23:06.132:47.7
ODST289Kavčič Žan1996ŠD LipaODST00:00.0

Ženske
m.absŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1297Šinkovec Melita197801:00:04.100:00.0
2292Kejžar Anamarija197101:10:19.510:15.4
3190Bajec Klara1972Triatlonski klub Ljubljana01:11:36.711:32.6
4285Kreft Jerica198301:12:27.012:22.9
5296Kramarič Vesna1970B3servis01:19:39.419:35.3
6293Gruntar Irena1956Tekaški forum01:22:20.622:16.5
7191Grafolj Katarina197601:59:22.959:18.8