13. Bovški tek
Bovec, 27.4.2014

Podatki o tekmi: Primorski pokalni teki
Organizator: TD Bovec
Vodja tekmovanja: Vasja Vitez
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o progi:
Dolžina:10 km
Čas starta:12:30
Število prijavljenih: 102

Razvrstitev po kategorijah
Ženske P (55 let in starejše)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11347Brešan Vilma1958ŠD Durs00:46:41.100:00.040
21565Bajc Tea1959Tekači Vipavske doline00:48:50.602:09.535
31525Batagelj Stanka1949Tekači Vipavske doline00:49:29.502:48.431
41266Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana00:50:25.303:44.228
51550Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana01:06:46.320:05.226

Ženske O (od 45 do 54 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11131Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:39:17.900:00.040
21556Torkar Božič Janja1962ŠD Nanos Podnanos00:43:49.904:32.035
342Gaberšček Greti1966TD Bovec00:46:14.906:57.0 
41559Obrč Tea1964Ljubljana00:49:50.210:32.331
58Kereki Roberta1969Bovec00:51:13.011:55.1 
686Bernat Irena1968Ljubljana00:55:32.416:14.5 
7104Mejak Sabina1965Ljubljana01:03:04.923:47.0 

Ženske N (od 35 do 44 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11365Sardoč Jerica1979ŠD Nanos Podnanos00:39:56.600:00.040
21564Ivančič Danjela1972TŠD Gams Kobarid00:43:25.003:28.435
369Robnik Urška1974Radovljica00:43:53.703:57.1 
41Žagar Fratina1976Športina00:47:40.407:43.8 
562Bratina Iris1973ZD Tolmin00:49:10.009:13.4 
629Hribar Petja1977Ljubljana00:52:38.212:41.6 
712Rot Marjana1971Bovec00:52:52.012:55.4 
897Vitez Nela1970Bovec00:52:52.512:55.9 
958Berginc Lilijana1971TD Bovec00:54:24.114:27.5 
1017Tuta Erika1974Kobardi00:57:47.517:50.9 
1178Tušar Urška1971Divača01:00:25.620:29.0 

Ženske M (od 25 do 34 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11554Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos00:37:23.200:00.040
2107Zorč Tamara1985TD Bovec00:42:26.005:02.8 
390Rebek Anja1987Športina00:52:07.014:43.8 
41522Gorkič Marijana1984TSK Filipides00:52:41.515:18.335
588Tanko Vesna1980Ljubljana00:55:33.418:10.2 
695Žagar Katarina1984Rupert00:57:28.620:05.4 
725Lipnik Krojeso Sara1986Bovec01:04:38.027:14.8 
894Cuder Neda1985Rupert01:05:22.527:59.3 
996Jazbec Mojca1984Rupert01:05:22.827:59.6 

Ženske L (do 24 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
118Kmetec Niki1998AK Koper00:45:24.400:00.0 
233Uršič Barbara1993Kobarid00:47:45.902:21.5 
34Melihen Blažka1995Bovec00:52:21.406:57.0 

Moški K (70 let in starejši)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11133Lipušček Lucijan1940Filipides00:47:37.800:00.040
21209Lazar Albert1937DLT Filipides00:56:09.408:31.635
31387Ivančič Fabio1933Obala01:09:50.022:12.231

Moški J (od 65 do 69 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11555Žigon Boris1949DLT Filipides00:41:44.800:00.040
21519Kutin Edi1949TKK Srrpenica00:45:39.803:55.035

Moški I (od 60 do 64 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
156Stevanović Rajko1952Avtomehanika Valant00:38:39.800:00.0 
21355Šulin Zvonko1953TKK Serpenica00:41:20.502:40.740
31302Frim Vili1953TKD Sovica00:43:05.204:25.435
41520Nanut Klemen1951Filipides00:44:26.805:47.031

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11137Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:35:56.700:00.040
21358Valant Frenk1958Avtomehanika Valant00:38:20.502:23.835
31299Nardin Jadran1955DLT Filipides00:38:44.802:48.131
41102Plahuta Lučano1959DLT Filipides00:39:52.703:56.028
51560Kokalj Andrej1959TK Ljubljana00:42:05.906:09.226
6105Mejak George1959Ljubljana00:56:09.420:12.7 

Moški G (od 50 do 54 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
166Teraž Franci1962Acroni Team00:33:46.600:00.0 
21433Torkar Klavdij1960ŠD Nanos Podnanos00:36:40.702:54.140
31393Savič Miro1960Acroni Team00:39:07.905:21.335
459Rutar Igor1961Tminski Migavci00:43:56.310:09.7 
51498Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:45:09.811:23.231
650Kržišnik Branko1962Elektro Ljubljana00:48:00.914:14.3 
71562Markeljc Branko1964ŠD Nanos Podnanos00:51:19.017:32.428

Moški F (od 45 do 49 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11430Kutin Andrej1969ŠD Boka - TKK00:34:49.200:00.040
21414Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:36:20.601:31.435
340Volarič Darjo1968Kobarid00:39:44.404:55.2 
457Dautovič Hari1966TD Bovec00:44:26.309:37.1 
57Racz Hunor1968Bovec00:49:20.914:31.7 
698Štalec Vladimir1968AK Železniki00:54:04.619:15.4 
779Lesjak Gregor1969Srpenica01:00:25.625:36.4 

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11490Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:36:21.200:00.040
230Manfreda Aleš1972Tminski Migavci00:37:24.501:03.3 
384Kranjc Evgen1970Grgar00:39:45.303:24.1 
463Bratina Mitja197100:46:28.410:07.2 
524Šorli Andrej1972ŠD Zarja00:46:53.510:32.3 

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
165Robič Andrej1976ŠD Kranjska Gora00:35:13.600:00.0 
21518Setnikar Primož1979Avtoservis Setnika00:35:32.500:18.940
377Vidrih Jurij1977ŠD Nanos Podnanos00:36:26.601:13.0 
41452Zupan Stanko1977ŠD Nanos Podnanos00:36:28.201:14.635
51364Mikuž Robi1976ŠD Hotedršica00:37:18.802:05.231
65Žagar Boštjan1975Športina00:43:09.307:55.7 
71531Žgur Matej1978ŠD Nanos Podnanos00:43:55.608:42.028
81273Godina Andrej1976ŠD Brinj Povir00:44:19.809:06.226
915Šuligoj Aleš1977Kobarid00:45:20.410:06.8 
1020Korent Blaž1975AD Nova Aurora Koper00:45:43.910:30.3 
111150Fabjan Gregor1979ŠD Hitre noge Senožeče00:45:57.710:44.125
121551Štorga Emilijan1977Medvode00:46:10.310:56.724
131523Leban Marko1979PGD Nova Gorica00:46:20.811:07.223
1427Domevšček Peter1975TK Kobarid00:47:04.711:51.1 

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
16Cendou Mattia1984Dvojezična šola Špeter00:36:47.500:00.0 
289Mlekuž Denis1982Bovec00:39:54.003:06.5 
3111Cuder Jernej1983Soča00:39:58.303:10.8 
4102Cuder Črt1984Bovec00:41:33.304:45.8 
526Krajeso Peter1983Bovec00:41:59.805:12.3 
61474Žgavc Robert1982Bdajne - Frnaža00:42:34.005:46.540
7115Marolt Tomaž1981ŠD Tušmobil00:42:45.505:58.0 
8103Birsa Denis1981Branik00:48:20.611:33.1 
9108Bovcon Jurij1983Ajdovščina00:49:02.112:14.6 

Moški B (od 25 do 29 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11553Tratnik Marko1986ŠD Nanos Podnanos00:32:11.600:00.040
2110Mlekuž Alen1986Soča00:38:36.006:24.4 
373Pirc Jernej1987Prfrfarski tekači00:44:41.412:29.8 
487Rot Dejan1988TD Bovec00:47:05.214:53.6 

Moški A (do 24 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
161Bratina Rok1994KGT Papež - Salomon00:33:11.200:00.0 
21487Likar Anej1994AK Gorica00:34:20.601:09.440
328Kovač Enej1998TD Bovec00:36:13.903:02.7 
43Vitez Peter1990Tekaško društvo Bovec00:37:07.603:56.4 
555Kravanja Žiga2000TD Bovec00:38:50.405:39.2 
610Racz Kopi2001TD Bovec00:50:50.017:38.8 



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11553Tratnik Marko1986ŠD Nanos Podnanos00:32:11.600:00.040
261Bratina Rok1994KGT Papež - Salomon00:33:11.200:59.6 
366Teraž Franci1962Acroni Team00:33:46.601:35.0 
41487Likar Anej1994AK Gorica00:34:20.602:09.035
51430Kutin Andrej1969ŠD Boka - TKK00:34:49.202:37.631
665Robič Andrej1976ŠD Kranjska Gora00:35:13.603:02.0 
71518Setnikar Primož1979Avtoservis Setnika00:35:32.503:20.928
81137Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:35:56.703:45.126
928Kovač Enej1998TD Bovec00:36:13.904:02.3 
101414Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:36:20.604:09.025
111490Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:36:21.204:09.624
1277Vidrih Jurij1977ŠD Nanos Podnanos00:36:26.604:15.0 
131452Zupan Stanko1977ŠD Nanos Podnanos00:36:28.204:16.623
141433Torkar Klavdij1960ŠD Nanos Podnanos00:36:40.704:29.122
156Cendou Mattia1984Dvojezična šola Špeter00:36:47.504:35.9 
163Vitez Peter1990Tekaško društvo Bovec00:37:07.604:56.0 
171364Mikuž Robi1976ŠD Hotedršica00:37:18.805:07.221
1830Manfreda Aleš1972Tminski Migavci00:37:24.505:12.9 
191358Valant Frenk1958Avtomehanika Valant00:38:20.506:08.920
20110Mlekuž Alen1986Soča00:38:36.006:24.4 
2156Stevanović Rajko1952Avtomehanika Valant00:38:39.806:28.2 
221299Nardin Jadran1955DLT Filipides00:38:44.806:33.219
2355Kravanja Žiga2000TD Bovec00:38:50.406:38.8 
241393Savič Miro1960Acroni Team00:39:07.906:56.318
2540Volarič Darjo1968Kobarid00:39:44.407:32.8 
2684Kranjc Evgen1970Grgar00:39:45.307:33.7 
271102Plahuta Lučano1959DLT Filipides00:39:52.707:41.117
2889Mlekuž Denis1982Bovec00:39:54.007:42.4 
29111Cuder Jernej1983Soča00:39:58.307:46.7 
301355Šulin Zvonko1953TKK Serpenica00:41:20.509:08.916
31102Cuder Črt1984Bovec00:41:33.309:21.7 
321555Žigon Boris1949DLT Filipides00:41:44.809:33.215
3326Krajeso Peter1983Bovec00:41:59.809:48.2 
341560Kokalj Andrej1959TK Ljubljana00:42:05.909:54.314
351474Žgavc Robert1982Bdajne - Frnaža00:42:34.010:22.413
36115Marolt Tomaž1981ŠD Tušmobil00:42:45.510:33.9 
371302Frim Vili1953TKD Sovica00:43:05.210:53.612
385Žagar Boštjan1975Športina00:43:09.310:57.7 
391531Žgur Matej1978ŠD Nanos Podnanos00:43:55.611:44.011
4059Rutar Igor1961Tminski Migavci00:43:56.311:44.7 
411273Godina Andrej1976ŠD Brinj Povir00:44:19.812:08.210
4257Dautovič Hari1966TD Bovec00:44:26.312:14.7 
431520Nanut Klemen1951Filipides00:44:26.812:15.29
4473Pirc Jernej1987Prfrfarski tekači00:44:41.412:29.8 
451498Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:45:09.812:58.28
4615Šuligoj Aleš1977Kobarid00:45:20.413:08.8 
471519Kutin Edi1949TKK Srrpenica00:45:39.813:28.27
4820Korent Blaž1975AD Nova Aurora Koper00:45:43.913:32.3 
491150Fabjan Gregor1979ŠD Hitre noge Senožeče00:45:57.713:46.16
501551Štorga Emilijan1977Medvode00:46:10.313:58.75
511523Leban Marko1979PGD Nova Gorica00:46:20.814:09.24
5263Bratina Mitja197100:46:28.414:16.8 
5324Šorli Andrej1972ŠD Zarja00:46:53.514:41.9 
5427Domevšček Peter1975TK Kobarid00:47:04.714:53.1 
5587Rot Dejan1988TD Bovec00:47:05.214:53.6 
561133Lipušček Lucijan1940Filipides00:47:37.815:26.23
5750Kržišnik Branko1962Elektro Ljubljana00:48:00.915:49.3 
58103Birsa Denis1981Branik00:48:20.616:09.0 
59108Bovcon Jurij1983Ajdovščina00:49:02.116:50.5 
607Racz Hunor1968Bovec00:49:20.917:09.3 
6110Racz Kopi2001TD Bovec00:50:50.018:38.4 
621562Markeljc Branko1964ŠD Nanos Podnanos00:51:19.019:07.42
6398Štalec Vladimir1968AK Železniki00:54:04.621:53.0 
64105Mejak George1959Ljubljana00:56:09.423:57.8 
641209Lazar Albert1937DLT Filipides00:56:09.423:57.81
6679Lesjak Gregor1969Srpenica01:00:25.628:14.0 
671387Ivančič Fabio1933Obala01:09:50.037:38.41

Ženske
m.absŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11554Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos00:37:23.200:00.040
21131Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:39:17.901:54.735
31365Sardoč Jerica1979ŠD Nanos Podnanos00:39:56.602:33.431
4107Zorč Tamara1985TD Bovec00:42:26.005:02.8 
51564Ivančič Danjela1972TŠD Gams Kobarid00:43:25.006:01.828
61556Torkar Božič Janja1962ŠD Nanos Podnanos00:43:49.906:26.726
769Robnik Urška1974Radovljica00:43:53.706:30.5 
818Kmetec Niki1998AK Koper00:45:24.408:01.2 
942Gaberšček Greti1966TD Bovec00:46:14.908:51.7 
101347Brešan Vilma1958ŠD Durs00:46:41.109:17.925
111Žagar Fratina1976Športina00:47:40.410:17.2 
1233Uršič Barbara1993Kobarid00:47:45.910:22.7 
131565Bajc Tea1959Tekači Vipavske doline00:48:50.611:27.424
1462Bratina Iris1973ZD Tolmin00:49:10.011:46.8 
151525Batagelj Stanka1949Tekači Vipavske doline00:49:29.512:06.323
161559Obrč Tea1964Ljubljana00:49:50.212:27.022
171266Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana00:50:25.313:02.121
188Kereki Roberta1969Bovec00:51:13.013:49.8 
1990Rebek Anja1987Športina00:52:07.014:43.8 
204Melihen Blažka1995Bovec00:52:21.414:58.2 
2129Hribar Petja1977Ljubljana00:52:38.215:15.0 
221522Gorkič Marijana1984TSK Filipides00:52:41.515:18.320
2312Rot Marjana1971Bovec00:52:52.015:28.8 
2497Vitez Nela1970Bovec00:52:52.515:29.3 
2558Berginc Lilijana1971TD Bovec00:54:24.117:00.9 
2686Bernat Irena1968Ljubljana00:55:32.418:09.2 
2788Tanko Vesna1980Ljubljana00:55:33.418:10.2 
2895Žagar Katarina1984Rupert00:57:28.620:05.4 
2917Tuta Erika1974Kobardi00:57:47.520:24.3 
3078Tušar Urška1971Divača01:00:25.623:02.4 
31104Mejak Sabina1965Ljubljana01:03:04.925:41.7 
3225Lipnik Krojeso Sara1986Bovec01:04:38.027:14.8 
3394Cuder Neda1985Rupert01:05:22.527:59.3 
3496Jazbec Mojca1984Rupert01:05:22.827:59.6 
351550Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana01:06:46.329:23.119