Majsk tek 2014
Ajdovščina, 17.5.2014

Podatki o tekmi: Primorski pokalni teki
Organizator: ŠZ Ajdovščina
Vodja tekmovanja: Primož Sulič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o progi:
Dolžina:10,7 km
Čas starta:11:00
Število prijavljenih: 380

Razvrstitev po kategorijah
Ženske P (55 let in starejše)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11565Bajc Tea1959ŠD Tekači vipavske doline00:55:45.200:00.040
21525Batagelj Stanka1949ŠD Tekači vipavske doline01:00:56.105:10.935
3142Hrovatin Lučka1956ŠD Tekači vipavske doline01:05:56.110:10.9 
4141Ipavec Jerica1954ŠD Tekači vipavske doline01:08:31.512:46.3 
51550Verbič Darja1952ŠD Kraški Tekači01:22:25.126:39.931

Ženske O (od 45 do 54 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11131Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:47:18.800:00.040
295Premrl Lemut Alenka1969Vipava00:54:12.506:53.7 
3163Savič Erika1965Postojna00:55:13.207:54.4 
4172Gaberšček Greti1966TD Bovec00:55:33.208:14.4 
51559Obrč Tea1964Ljubljana00:57:56.310:37.535
6159Murovec Alenka1966Dorenberk01:00:03.012:44.2 
716Ahčan Marijana1965Tekaški Forum01:00:36.313:17.5 
810Šinigoj Bandelj Ines1965ŠD Tekači vipavske doline01:05:39.718:20.9 
9134Jarc Erika1963Društvo vipavskih tekačev01:05:50.318:31.5 
10127Bratina Bojana1968ŠD Tekači vipavske doline01:07:26.020:07.2 
11144Žgavc Tatjana1969ŠD Tekači vipavske doline01:07:56.320:37.5 
12162Magajne Alijana1960DLT Filipides01:11:21.324:02.5 
1385Masilo Marija1962ŠD Tekači vipavske doline01:13:33.726:14.9 
14137Vidic Nives1961ŠD Tekači vipavske doline01:13:42.426:23.6 
15128Bajc Lucija1968ŠD Tekači vipavske doline01:13:42.526:23.7 

Ženske N (od 35 do 44 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11361Sardoč Jerica1979ŠD Nanos Podnanos00:47:53.900:00.040
21460Bele Kristina1974AK Pivka00:49:15.201:21.335
31564Ivančič Danjela1972TŠD Gams Kobarid00:50:54.103:00.231
471Černigoj Jasmina197800:51:37.203:43.3 
546Lemut Bajec Melita1977TD Burja Vipava00:53:50.005:56.1 
696Klančnik Anja1978Vipava00:54:38.806:44.9 
7170Fratina Žagar Tina1976Športina00:57:29.109:35.2 
835Premrn Žorž Sonja1972ŠD Tekači vipavske doline00:57:33.509:39.6 
988Jesenko Martina1970Žiri00:57:39.009:45.1 
10138Pegan Urška1971ŠD Tekači vipavske doline00:57:47.109:53.2 
11100Vidmar Alenka1976Ajdovščina00:59:19.311:25.4 
121501Ušaj Ksenija1971ŠD Nanos Podnanos01:00:00.812:06.928
131Pintar Tina1979Ajdovščina01:02:15.414:21.5 
14143Božič Rosana1975ŠD Tekači vipavske doline01:04:46.316:52.4 
15136Troš Petra1978ŠD Tekači vipavske doline01:05:49.817:55.9 
1692Breščak Mateja1975ŠD Tekači vipavske doline01:06:05.518:11.6 
17147Dolenc Silva1971ŠD Tekači vipavske doline01:07:12.719:18.8 
1879Vunjak Karmen1974Društvo vipavskih tekačev01:16:31.728:37.8 
1961Kuzma Stanka197601:18:14.030:20.1 
20135Jakin Anja1975Ajdovščina01:18:16.430:22.5 

Ženske M (od 25 do 34 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11554Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos00:44:32.300:00.040
2150Uršič Ana1989DLT Filipides00:48:32.904:00.6 
348Lemut Klemetina198100:49:23.604:51.3 
41515Trampuž Meta1988ŠD Brinj Povir00:49:29.604:57.335
5129Repič Anita1987Lap00:53:34.509:02.2 
647Svetik Danijela198000:53:36.709:04.4 
7130Grzej Tina1986Lap00:53:57.709:25.4 
84Bolko Tea1985Ajdovščina00:54:52.310:20.0 
964Ušaj Jana1983Društvo vipavskih tekačev00:55:03.510:31.2 
1029Gulja Tjaša198100:55:12.710:40.4 
1157Lenščak Jana198300:55:36.211:03.9 
1245Kovač Saša1983Triatlon klub Ajdovščina00:55:58.011:25.7 
13126Ličen Tadeja198400:56:16.511:44.2 
1425Lulik Ana198400:56:23.011:50.7 
15124Przybylski Aneja1987Ajdovščina00:57:57.413:25.1 
16149Ergaver Sabina1981Lap00:58:07.213:34.9 
175Bolko Jasmina1981Ajdovščina00:58:22.013:49.7 
18131Grzej Maja1982Lap00:59:58.315:26.0 
19140Božič Trošt Kristina1981Društvo vipavskih tekačev01:00:24.115:51.8 
201522Gorkič Marijana1984DLT Filipides01:01:46.017:13.731
2122Škrl Maruška1981TKA Ajdovščina01:07:26.622:54.3 
2232Curk Jerneja1981Tritlon klub Ajdovščina01:07:26.722:54.4 
2373Kobal Maja198501:10:53.626:21.3 
24114Čermelj Vesna1981Ajdovščina01:11:12.026:39.7 

Ženske L (do 24 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
190Jesenko Sara1996ŠD Tabor Žiri00:46:17.400:00.0 
21436Krečič Veronika1994ŠD Nanos Podnanos00:50:19.904:02.540
31429Bajc Monika1995ŠD Nanos Podnanos00:52:21.906:04.535
441Kovač Tadeja1993Triway01:02:52.316:34.9 
5139Furlan Nika1998ŠD Tekači vipavske doline01:05:05.718:48.3 
6145Tratnik Rahela1997ŠD Tekači vipavske doline01:07:58.421:41.0 
7118Vitežnik Urša1998Podnanos01:09:50.323:32.9 

Moški K (70 let in starejši)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11133Lipušček Lucijan1940DLT Filipides00:56:30.200:00.040
249Florjančič Ivan1941ŠD Medicus01:00:42.804:12.6 
31437Jurkovič Josip1940AK maraton Kastan01:02:21.405:51.235
41387Ivančič Fabio1933Obala01:22:37.026:06.831

Moški J (od 65 do 69 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11519Kutin Edi1949TKK Srpenica00:54:03.800:00.040
21395Dolinar Roman194901:17:19.423:15.635

Moški I (od 60 do 64 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11195Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:46:14.200:00.040
21146Gornik Jure1951Sovica00:49:07.102:52.935
31302Frim Vili1953TKD Sovica00:50:25.904:11.731
41520Nanut Klemen1951DLT Filipides00:51:40.705:26.528
536Valič Tine195100:52:32.106:17.9 
621Medvedec Dušan1952Tritlon klub Ajdovščina00:58:17.012:02.8 
737Mihelj Stojan1954ŠD Tekači vipavske doline00:59:08.012:53.8 

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11137Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:42:25.100:00.040
21299Nardin Jadran1955DLT Filipides00:46:21.303:56.235
31560Kokalj Andrej1959TK Ljubljana00:50:05.207:40.131
41119Tomažič Jožef1957Ljudstvo tekačev00:50:55.908:30.828
581Ferjančič Aleksander1959Living00:51:40.409:15.3 
61207Uršič Eljo1958DLT Filipides00:52:24.509:59.426
71135Grča Rajko1958ŠD Kraški tekači Sežana00:52:55.710:30.625
81110Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožeče00:54:38.012:12.924
955Masilo Andrej195901:01:06.218:41.1 
10168Petrič Zmago1956Društvo vipavskih tekačev01:08:31.626:06.5 

Moški G (od 50 do 54 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11433Torkar Klavdij1960ŠD Nanos Podnanos00:43:09.600:00.040
21289Šinigoj Damijan1964ŠD Nanos Podnanos00:46:37.603:28.035
315Robba Silvan1964Tekaški Forum00:48:57.105:47.5 
41322Faganelj Božo1964DLT Filipides00:51:06.607:57.031
51533Berginc Jože1962TD Bistrc00:52:24.409:14.828
61498Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:52:43.709:34.126
71160Belec Zvonko1960ŠD Kraški tekači Sežana00:53:17.810:08.225
877Vidmar Franc1960STK Kitajska00:54:22.711:13.1 
931Benko Igor1964ŠD Nanos Podnanos00:59:07.715:58.1 

Moški F (od 45 do 49 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11430Kutin Andrej1969ŠD Boka - TKK Srpenica00:41:13.000:00.040
21414Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:42:53.301:40.335
31465Kirm Jože1965TK Tržiške Strele00:44:36.403:23.431
41312Ličen Walter1967ŠD Kraški tekači Sežana00:45:11.403:58.428
51538Premrn Jožko1965ŠD Nanos Podnanos00:50:52.809:39.826
61500Ušaj Damijan1967ŠD Nanos Podnanos00:52:10.210:57.225
7167Pigot Aleš196801:03:18.022:05.0 
81375Gorečan Savo1965Tekaški Forum01:04:36.023:23.024
9119Vitežnik Erik1969ŠD Nanos Podnanos01:09:50.328:37.3 

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11124Ferjančič Tomaž1972ŠD Nanos Podnanos00:39:25.200:00.040
21173Malavašič Borut1972ŠD Nanos Podnanos00:40:27.501:02.335
31490Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:43:18.403:53.231
41504Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:47:22.507:57.328
558Habe Matjaž197200:47:44.008:18.8 
61103Bovcon Dean1971DLT Filipides00:48:18.608:53.426
738Kobol Iztok1971ŠD Tekači vipavske doline00:50:33.211:08.0 
869Bole Andrej197400:50:55.711:30.5 
9103Kobal Darko1971ŠD Vrhpolje00:52:06.412:41.2 
10146Kobal Matjaž1974ŠD Nanos Podnanos00:54:38.315:13.1 
11164Bevk Damjan1973Ajdovščina00:57:22.417:57.2 
1242Kovač Matjaž1973Triway01:02:55.123:29.9 
1374Markuža Miran197101:07:43.528:18.3 

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11424Curk Mitja1977ŠD Nanos Podnanos00:39:19.900:00.040
21202Ipavec Kristjan1979ŠD Nanos Podnanos00:41:11.401:51.535
31518Setnikar Primož1979Avtoservis Setnikar00:43:03.203:43.331
41452Zupan Stanko1977ŠD Nanos Podnanos00:43:09.603:49.728
51364Mikuž Robi1976ŠD Hotedršica00:44:16.004:56.126
61558Vrtovec Matej1979Ajdovščina00:45:34.806:14.925
720Vrčon Robert1977Rojal00:46:52.207:32.3 
830Medvedec Uroš1976Tritlon klub Ajdovščina00:47:48.308:28.4 
934Kompara Uroš1979ŠD Nanos Podnanos00:49:05.609:45.7 
101531Žgur Matej1978ŠD Nanos Podnaos00:50:06.210:46.324
111551Štorga Emilijan1977Medvode00:50:18.510:58.623
12121Žagar Boštjan1975Špotina00:51:11.711:51.8 
131212Gabrijelčič Matej1978ŠD Nanos Podnanos00:53:39.714:19.822
141150Fabjan Gregor1979ŠD Hitre noge Senožeče00:54:07.214:47.321
15110Razpor Tomaž1977Solkan00:54:20.615:00.7 
161385Pečar Boris1978ŠD Kraški tekači Sežana00:54:51.015:31.120
1740Franjkovič Mitja197700:55:06.615:46.7 
1891Tratnik Boštjan1975Spodnja Idrija01:00:00.220:40.3 
197Ušaj Simon1977AS Ajovščina01:00:36.221:16.3 
20115Kovšca Andrej1977Ajdovščina01:11:12.231:52.3 

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11183Curk David1981ŠD Nanos Podnanos00:41:07.200:00.040
2104Vodopivec Dragan1981Adijo pamet00:44:26.003:18.8 
31541Šuligoj Mitja1982Šempeter pri Gorici00:46:00.904:53.735
497Šubic Žiga1980Soleus00:47:45.406:38.2 
5125Arčon Aljoša198000:48:22.107:14.9 
6101Krivec Peter1982Volčja Draga00:48:45.907:38.7 
71539Bovcon Jurij1983Enoop00:58:16.617:09.431
81561Birsa Denis198100:58:18.917:11.728

Moški B (od 25 do 29 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11553Tratnik Marko1986ŠD Nanos Podnanos00:37:39.800:00.040
21524Lokar Nejc1988ŠD Nanos Podnanos00:37:50.300:10.535
31389Uršič Luka1989DLT Filipides00:47:09.109:29.331
4153Grahovec Tadej1985Lap00:51:17.913:38.1 
51552Černigoj Boštjan1988Vipava00:51:47.214:07.428
6175Šraj Martin198500:53:07.315:27.5 
799Peljhan Jani1985Lap00:55:41.418:01.6 

Moški A (do 24 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
159Lapajne Jošt1994KGT Papež00:37:21.600:00.0 
21493Šemrov Jernej1993ŠD Hotedršica00:40:08.102:46.540
31487Likar Anej1994AK Gorica00:40:43.703:22.135
42Bolko Matija1994Ajdovščina00:45:03.607:42.0 
5157Aldžić Haris1991Idrija00:48:13.710:52.1 
6106Žgavc Žan199900:49:37.712:16.1 
7132Kodrič Aleks1999OŠ Šempas00:49:41.612:20.0 
8169Gaberšček Tobi2002TD Bovec00:50:16.412:54.8 
966Trošt Miha2000OŠ Draga Bajca Vipava00:50:21.112:59.5 
1067Krečič Erik2000OŠ Draga Bajla Vipava00:50:27.313:05.7 
11107Prem Žan200000:50:27.613:06.0 
1265Bešir Žan2000OŠ Danila Lkarja00:50:30.913:09.3 
1350Kerkoč Urban2003ŠD Nanos Podnanos00:55:55.018:33.4 
143Bolko Gregor1995Ajdovščina00:57:56.120:34.5 
15161Magajne Domen1991DLT Filipides01:22:25.045:03.4 



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
159Lapajne Jošt1994KGT Papež00:37:21.600:00.0 
21553Tratnik Marko1986ŠD Nanos Podnanos00:37:39.800:18.240
31524Lokar Nejc1988ŠD Nanos Podnanos00:37:50.300:28.735
41424Curk Mitja1977ŠD Nanos Podnanos00:39:19.901:58.331
51124Ferjančič Tomaž1972ŠD Nanos Podnanos00:39:25.202:03.628
61493Šemrov Jernej1993ŠD Hotedršica00:40:08.102:46.526
71173Malavašič Borut1972ŠD Nanos Podnanos00:40:27.503:05.925
81487Likar Anej1994AK Gorica00:40:43.703:22.124
91183Curk David1981ŠD Nanos Podnanos00:41:07.203:45.623
101202Ipavec Kristjan1979ŠD Nanos Podnanos00:41:11.403:49.822
111430Kutin Andrej1969ŠD Boka - TKK Srpenica00:41:13.003:51.421
121137Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:42:25.105:03.520
131414Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:42:53.305:31.719
141518Setnikar Primož1979Avtoservis Setnikar00:43:03.205:41.618
151433Torkar Klavdij1960ŠD Nanos Podnanos00:43:09.605:48.017
151452Zupan Stanko1977ŠD Nanos Podnanos00:43:09.605:48.017
171490Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:43:18.405:56.815
181364Mikuž Robi1976ŠD Hotedršica00:44:16.006:54.414
19104Vodopivec Dragan1981Adijo pamet00:44:26.007:04.4 
201465Kirm Jože1965TK Tržiške Strele00:44:36.407:14.813
212Bolko Matija1994Ajdovščina00:45:03.607:42.0 
221312Ličen Walter1967ŠD Kraški tekači Sežana00:45:11.407:49.812
231558Vrtovec Matej1979Ajdovščina00:45:34.808:13.211
241541Šuligoj Mitja1982Šempeter pri Gorici00:46:00.908:39.310
251195Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:46:14.208:52.69
261299Nardin Jadran1955DLT Filipides00:46:21.308:59.78
271289Šinigoj Damijan1964ŠD Nanos Podnanos00:46:37.609:16.07
2820Vrčon Robert1977Rojal00:46:52.209:30.6 
291389Uršič Luka1989DLT Filipides00:47:09.109:47.56
301504Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:47:22.510:00.95
3158Habe Matjaž197200:47:44.010:22.4 
3297Šubic Žiga1980Soleus00:47:45.410:23.8 
3330Medvedec Uroš1976Tritlon klub Ajdovščina00:47:48.310:26.7 
34157Aldžić Haris1991Idrija00:48:13.710:52.1 
351103Bovcon Dean1971DLT Filipides00:48:18.610:57.04
36125Arčon Aljoša198000:48:22.111:00.5 
37101Krivec Peter1982Volčja Draga00:48:45.911:24.3 
3815Robba Silvan1964Tekaški Forum00:48:57.111:35.5 
3934Kompara Uroš1979ŠD Nanos Podnanos00:49:05.611:44.0 
401146Gornik Jure1951Sovica00:49:07.111:45.53
41106Žgavc Žan199900:49:37.712:16.1 
42132Kodrič Aleks1999OŠ Šempas00:49:41.612:20.0 
431560Kokalj Andrej1959TK Ljubljana00:50:05.212:43.62
441531Žgur Matej1978ŠD Nanos Podnaos00:50:06.212:44.61
45169Gaberšček Tobi2002TD Bovec00:50:16.412:54.8 
461551Štorga Emilijan1977Medvode00:50:18.512:56.91
4766Trošt Miha2000OŠ Draga Bajca Vipava00:50:21.112:59.5 
481302Frim Vili1953TKD Sovica00:50:25.913:04.31
4967Krečič Erik2000OŠ Draga Bajla Vipava00:50:27.313:05.7 
50107Prem Žan200000:50:27.613:06.0 
5165Bešir Žan2000OŠ Danila Lkarja00:50:30.913:09.3 
5238Kobol Iztok1971ŠD Tekači vipavske doline00:50:33.213:11.6 
531538Premrn Jožko1965ŠD Nanos Podnanos00:50:52.813:31.21
5469Bole Andrej197400:50:55.713:34.1 
551119Tomažič Jožef1957Ljudstvo tekačev00:50:55.913:34.31
561322Faganelj Božo1964DLT Filipides00:51:06.613:45.01
57121Žagar Boštjan1975Špotina00:51:11.713:50.1 
58153Grahovec Tadej1985Lap00:51:17.913:56.3 
5981Ferjančič Aleksander1959Living00:51:40.414:18.8 
601520Nanut Klemen1951DLT Filipides00:51:40.714:19.11
611552Černigoj Boštjan1988Vipava00:51:47.214:25.61
62103Kobal Darko1971ŠD Vrhpolje00:52:06.414:44.8 
631500Ušaj Damijan1967ŠD Nanos Podnanos00:52:10.214:48.61
641533Berginc Jože1962TD Bistrc00:52:24.415:02.81
651207Uršič Eljo1958DLT Filipides00:52:24.515:02.91
6636Valič Tine195100:52:32.115:10.5 
671498Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:52:43.715:22.11
681135Grča Rajko1958ŠD Kraški tekači Sežana00:52:55.715:34.11
69175Šraj Martin198500:53:07.315:45.7 
701160Belec Zvonko1960ŠD Kraški tekači Sežana00:53:17.815:56.21
711212Gabrijelčič Matej1978ŠD Nanos Podnanos00:53:39.716:18.11
721519Kutin Edi1949TKK Srpenica00:54:03.816:42.21
731150Fabjan Gregor1979ŠD Hitre noge Senožeče00:54:07.216:45.61
74110Razpor Tomaž1977Solkan00:54:20.616:59.0 
7577Vidmar Franc1960STK Kitajska00:54:22.717:01.1 
761110Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožeče00:54:38.017:16.41
77146Kobal Matjaž1974ŠD Nanos Podnanos00:54:38.317:16.7 
781385Pečar Boris1978ŠD Kraški tekači Sežana00:54:51.017:29.41
7940Franjkovič Mitja197700:55:06.617:45.0 
8099Peljhan Jani1985Lap00:55:41.418:19.8 
8150Kerkoč Urban2003ŠD Nanos Podnanos00:55:55.018:33.4 
821133Lipušček Lucijan1940DLT Filipides00:56:30.219:08.61
83164Bevk Damjan1973Ajdovščina00:57:22.420:00.8 
843Bolko Gregor1995Ajdovščina00:57:56.120:34.5 
851539Bovcon Jurij1983Enoop00:58:16.620:55.01
8621Medvedec Dušan1952Tritlon klub Ajdovščina00:58:17.020:55.4 
871561Birsa Denis198100:58:18.920:57.31
8831Benko Igor1964ŠD Nanos Podnanos00:59:07.721:46.1 
8937Mihelj Stojan1954ŠD Tekači vipavske doline00:59:08.021:46.4 
9091Tratnik Boštjan1975Spodnja Idrija01:00:00.222:38.6 
917Ušaj Simon1977AS Ajovščina01:00:36.223:14.6 
9249Florjančič Ivan1941ŠD Medicus01:00:42.823:21.2 
9355Masilo Andrej195901:01:06.223:44.6 
941437Jurkovič Josip1940AK maraton Kastan01:02:21.424:59.81
9542Kovač Matjaž1973Triway01:02:55.125:33.5 
96167Pigot Aleš196801:03:18.025:56.4 
971375Gorečan Savo1965Tekaški Forum01:04:36.027:14.41
9874Markuža Miran197101:07:43.530:21.9 
99168Petrič Zmago1956Društvo vipavskih tekačev01:08:31.631:10.0 
100119Vitežnik Erik1969ŠD Nanos Podnanos01:09:50.332:28.7 
101115Kovšca Andrej1977Ajdovščina01:11:12.233:50.6 
1021395Dolinar Roman194901:17:19.439:57.81
103161Magajne Domen1991DLT Filipides01:22:25.045:03.4 
1041387Ivančič Fabio1933Obala01:22:37.045:15.41

Ženske
m.absŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11554Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos00:44:32.300:00.040
290Jesenko Sara1996ŠD Tabor Žiri00:46:17.401:45.1 
31131Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:47:18.802:46.535
41361Sardoč Jerica1979ŠD Nanos Podnanos00:47:53.903:21.631
5150Uršič Ana1989DLT Filipides00:48:32.904:00.6 
61460Bele Kristina1974AK Pivka00:49:15.204:42.928
748Lemut Klemetina198100:49:23.604:51.3 
81515Trampuž Meta1988ŠD Brinj Povir00:49:29.604:57.326
91436Krečič Veronika1994ŠD Nanos Podnanos00:50:19.905:47.625
101564Ivančič Danjela1972TŠD Gams Kobarid00:50:54.106:21.824
1171Černigoj Jasmina197800:51:37.207:04.9 
121429Bajc Monika1995ŠD Nanos Podnanos00:52:21.907:49.623
13129Repič Anita1987Lap00:53:34.509:02.2 
1447Svetik Danijela198000:53:36.709:04.4 
1546Lemut Bajec Melita1977TD Burja Vipava00:53:50.009:17.7 
16130Grzej Tina1986Lap00:53:57.709:25.4 
1795Premrl Lemut Alenka1969Vipava00:54:12.509:40.2 
1896Klančnik Anja1978Vipava00:54:38.810:06.5 
194Bolko Tea1985Ajdovščina00:54:52.310:20.0 
2064Ušaj Jana1983Društvo vipavskih tekačev00:55:03.510:31.2 
2129Gulja Tjaša198100:55:12.710:40.4 
22163Savič Erika1965Postojna00:55:13.210:40.9 
23172Gaberšček Greti1966TD Bovec00:55:33.211:00.9 
2457Lenščak Jana198300:55:36.211:03.9 
251565Bajc Tea1959ŠD Tekači vipavske doline00:55:45.211:12.922
2645Kovač Saša1983Triatlon klub Ajdovščina00:55:58.011:25.7 
27126Ličen Tadeja198400:56:16.511:44.2 
2825Lulik Ana198400:56:23.011:50.7 
29170Fratina Žagar Tina1976Športina00:57:29.112:56.8 
3035Premrn Žorž Sonja1972ŠD Tekači vipavske doline00:57:33.513:01.2 
3188Jesenko Martina1970Žiri00:57:39.013:06.7 
32138Pegan Urška1971ŠD Tekači vipavske doline00:57:47.113:14.8 
331559Obrč Tea1964Ljubljana00:57:56.313:24.021
34124Przybylski Aneja1987Ajdovščina00:57:57.413:25.1 
35149Ergaver Sabina1981Lap00:58:07.213:34.9 
365Bolko Jasmina1981Ajdovščina00:58:22.013:49.7 
37100Vidmar Alenka1976Ajdovščina00:59:19.314:47.0 
38131Grzej Maja1982Lap00:59:58.315:26.0 
391501Ušaj Ksenija1971ŠD Nanos Podnanos01:00:00.815:28.520
40159Murovec Alenka1966Dorenberk01:00:03.015:30.7 
41140Božič Trošt Kristina1981Društvo vipavskih tekačev01:00:24.115:51.8 
4216Ahčan Marijana1965Tekaški Forum01:00:36.316:04.0 
431525Batagelj Stanka1949ŠD Tekači vipavske doline01:00:56.116:23.819
441522Gorkič Marijana1984DLT Filipides01:01:46.017:13.718
451Pintar Tina1979Ajdovščina01:02:15.417:43.1 
4641Kovač Tadeja1993Triway01:02:52.318:20.0 
47143Božič Rosana1975ŠD Tekači vipavske doline01:04:46.320:14.0 
48139Furlan Nika1998ŠD Tekači vipavske doline01:05:05.720:33.4 
4910Šinigoj Bandelj Ines1965ŠD Tekači vipavske doline01:05:39.721:07.4 
50136Troš Petra1978ŠD Tekači vipavske doline01:05:49.821:17.5 
51134Jarc Erika1963Društvo vipavskih tekačev01:05:50.321:18.0 
52142Hrovatin Lučka1956ŠD Tekači vipavske doline01:05:56.121:23.8 
5392Breščak Mateja1975ŠD Tekači vipavske doline01:06:05.521:33.2 
54147Dolenc Silva1971ŠD Tekači vipavske doline01:07:12.722:40.4 
55127Bratina Bojana1968ŠD Tekači vipavske doline01:07:26.022:53.7 
5622Škrl Maruška1981TKA Ajdovščina01:07:26.622:54.3 
5732Curk Jerneja1981Tritlon klub Ajdovščina01:07:26.722:54.4 
58144Žgavc Tatjana1969ŠD Tekači vipavske doline01:07:56.323:24.0 
59145Tratnik Rahela1997ŠD Tekači vipavske doline01:07:58.423:26.1 
60141Ipavec Jerica1954ŠD Tekači vipavske doline01:08:31.523:59.2 
61118Vitežnik Urša1998Podnanos01:09:50.325:18.0 
6273Kobal Maja198501:10:53.626:21.3 
63114Čermelj Vesna1981Ajdovščina01:11:12.026:39.7 
64162Magajne Alijana1960DLT Filipides01:11:21.326:49.0 
6585Masilo Marija1962ŠD Tekači vipavske doline01:13:33.729:01.4 
66137Vidic Nives1961ŠD Tekači vipavske doline01:13:42.429:10.1 
67128Bajc Lucija1968ŠD Tekači vipavske doline01:13:42.529:10.2 
6879Vunjak Karmen1974Društvo vipavskih tekačev01:16:31.731:59.4 
6961Kuzma Stanka197601:18:14.033:41.7 
70135Jakin Anja1975Ajdovščina01:18:16.433:44.1 
711550Verbič Darja1952ŠD Kraški Tekači01:22:25.137:52.817



Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (letnik 2007 in mlajše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sardoč Miša2007ŠD Nanos Podnanos00:57.400:00.040
2Kenda Drekonja Lea2007AD Posočje01:01.100:03.735
3Kopatin Sara2008ŠD Nanos Podnanos01:01.800:04.431
4Gorkič Lana2007DLT Filipides01:05.400:08.028
5Domevšček Naja2007TK Kobarid01:06.600:09.226
6Kovač Kim2008Lokavec01:07.100:09.725
7Jerončič Živa2007Ajdovščina01:07.600:10.224
8Leban Katja2007AD Posočje01:08.000:10.623
9Likar Ivanov Anisa2007OŠ Šturje01:08.800:11.422
10Dobrovoljc Lara2007Borovnica01:10.500:13.121
11Juretič Aneja2007Prvačina01:11.200:13.820
12Leban Andreja2007OŠ Danila Lokarja Ajdovščna01:12.300:14.919
13Roner Nika2007AD Posočje01:13.400:16.018
14Breščak Žana2007ŠD Nanos Podnanos01:13.900:16.517
15Bellomo Ela Mia2007AD Posočje01:14.400:17.016
16Podgornik Lea2007OŠ Dobravlje01:14.700:17.315
17Vodopivec Anika2007Vrtovin01:15.200:17.814
18Moroz Lana2007ŠD Hotedršica01:15.500:18.113
19Rupnik Ajda2007ŠD Hotedršica01:15.900:18.512
20Leban Jež Vita2008AD Posočje01:16.300:18.911
21Jevšček Nika2007AD Nova Aurora Koper01:17.200:19.810
22Plešnar Tinkara2008Ajdovščina01:17.700:20.39
23Kalin Ula2009Pevče01:20.900:23.58
24Kanalec Vita2008TK Kobarid01:21.700:24.37
25Kranjc Lejla2009Ponikve01:22.600:25.26
26Sardoč Pika2009ŠD Nanos Podnanos01:23.900:26.55
27Klanjšček Lea200901:25.400:28.04
28Lulik Mei200901:28.700:31.33
29Gaj Taja200801:29.200:31.82
30Furlan Gaja2008ŠD Nanos Podnanos01:30.000:32.61
31Žgur Neli2010ŠD Nanos Podnanos01:37.000:39.61
32Funa Monika2010Vipava01:38.000:40.61
33Ferjančič Ana2010ŠD Nanos Podnanos01:43.600:46.21
34Margon Vita2010ŠD Nanos Podnanos01:44.800:47.41
35Kerševan Sara2009Dobravlje01:45.400:48.01
36Marjanovič Mija201101:49.500:52.11
37Likar Nina2010Velike Žablje01:56.200:58.81
38Likar Metka2010Velike Žablje02:01.301:03.91
39Perhavec Lili201002:07.801:10.41
40Mikuž Valič Nija2009Ajdovščina02:13.801:16.41
41Lozej Tonja2012ŠD Nanos Podnanos02:18.801:21.41
42Poženel Lejla Ema2011AD Posočje02:21.301:23.91

Deklice B (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sovdat Ajda2006AD Posočje00:57.400:00.040
2Kokotec Lana2006AD Piran00:58.200:00.835
3Uršič Nika2006TK Kobarid00:59.700:02.331
4Leban Jež Gaja200601:00.200:02.828
5Remec Agnes2006OŠ Dobravlje01:00.600:03.226
6Žebal Beganovič Lea2006Pivka01:02.900:05.525
7Miletič Sanja2006Lokavec01:09.300:11.924
8Leskovec Hana2006ŠD Hotedršica01:10.400:13.023
9Vrtovec Tia2006ŠD Nanos Podnanos01:11.400:14.022
10Leskovec Lara2006ŠD Hotedršica01:12.600:15.221
11Vehar Lara2006ŠD Hotedršica01:13.700:16.320
12Makovec Dorotea2006OŠ Dobravlje01:14.400:17.019

Deklice C (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Domevšček Lia2005TK Kobarid01:43.400:00.040
2Leban Marta Maria2005AD Posočje01:45.100:01.735
3Stres Tinkara2005OŠ Dobravlje01:45.700:02.331
4Tušar Ariana2005TK Kobarid01:50.800:07.428
5Troha Nika2005Ajdovščina01:51.600:08.226
6Bajc Natalija2005OŠ Col01:55.000:11.625
7Bajec Lia2005OŠ Col02:00.100:16.724
8Benko Ina2005OŠ Ajdovščina02:01.700:18.323
9Jež Vita2005AD Posočje02:03.700:20.322
10Jarc Maja2005AD Posočje02:06.100:22.721
11Brišar Eva2005AD Posočje02:08.900:25.520
12Rogelj Marija2005OŠ Col02:12.600:29.219
13Mikuž Maruša2005Vipava02:15.400:32.018
14Breščak Nina2005Potoče02:17.200:33.817

Deklice D (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Rodman Ema2004ŠD Nanos Podnanos01:35.100:00.040
2Sovdat Žana2004AD Posočje01:37.400:02.335
3Žagar Tia2004TD Bovec01:40.600:05.531
4Kanalec Hana2004TK Kobarid01:43.500:08.428
5Žorž Žana2004ŠD Nanos Podnanos01:44.500:09.426
6Kompara Lara2004OŠ Lokavec01:45.800:10.725
7Pivk Zala2004ŠD Hotedršica01:52.500:17.424
8Duša Gaja2004AD Posočje01:56.200:21.123
9Rupnik Nuša2004Vrtovin02:03.100:28.022
10Kovač Lia2004OŠ Danila Lokarja Ajdovščna02:04.800:29.721
11Medvešček Monika2004Dobravlje02:06.500:31.420
12Nagode Anja2004ŠD Hotedršica02:07.900:32.819
13Nagode Katja2004ŠD Hotedršica02:09.200:34.118
14Dumenčič Sanja2004Ajdovščina02:15.200:40.117
15Rogelj Ana2004OŠ Col02:15.900:40.816

Deklice E (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Leban Mara Mei2003AD Posočje04:00.700:00.040
2Likar Lara2003OŠ Dobravlje04:04.400:03.735
3Furlan Sara2003ŠD Nanos Podnanos04:11.300:10.631
4Žgajnar Eva2003TD Bovec04:21.400:20.728
5Kobal Tinkara2003Dolga Poljana04:27.800:27.126
6Kobal Gabrijela2003Ajdovščina04:34.200:33.525
7Deotto Bat Lara2003Dobravlje04:56.100:55.424
8Žgavec Urška2003OŠ Šturje05:02.601:01.923
9Makovec Katarina2003OŠ Dobravlje06:01.802:01.122
10Pahor Zoja2003OŠ Črniče06:22.402:21.721

Deklice F (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Melihen Barbi2002TD Bovec03:44.900:00.040
2Sopaj Egzona2002Dobravlje03:59.800:14.935
3Faletič Pia2002AD Posočje04:02.900:18.031
4Medvešček Ana2002OŠ Dobravlje04:28.900:44.028
5Kavčič Sara2002Dobravlje04:29.500:44.626
6Makovec Uršula2002OŠ Dobravlje04:49.501:04.625
7Valeg Lea2002OŠ Dobravlje05:23.201:38.324

Deklice G (letnik 2001)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Poljšak Mihaela2001OŠ Col04:16.100:00.040

Deklice H (letnik 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žgajnar Tanja2000TD Bovec06:59.400:00.040
2Bozja Nika2000TD Bovec07:37.600:38.235

Deklice I (letnik 1999)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kerkoč Manca1999TD Burja Vipava07:41.800:00.040

Dečki A (letnik 2007 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Klanjšček Tjaš200700:46.100:00.040
2Žgur Mark2007ŠD Nanos Podnanos00:46.900:00.835
3Bajec Tai2007OŠ Col00:50.300:04.231
4Bajt Sašo2007AD Posočje00:52.000:05.928
5Rovan Nik2007OŠ Col00:52.500:06.426
6Ziliani Izak2007AD Posočje00:53.000:06.925
7Kenda Aleks2007AD Posočje00:55.600:09.524
8Batagelj Vid2007Ajdovščina00:56.200:10.123
9Prosen Nejc2007OŠ Danila Lokarja Ajdovščna00:56.700:10.622
10Kazić Uroš2007AD Posočje00:57.400:11.321
11Skočir Žan2008TK Kobarid00:57.700:11.620
12Keber Nick2007Ajdovščina00:59.300:13.219
13Špacapan Martin2007ŠD Hotedršica00:59.800:13.718
14Vrtovec Luka2008Ajdovščina01:01.500:15.417
15Fabčič Nejc2007OŠ Col01:02.200:16.116
16Faganel Vid2007Batuje01:03.000:16.915
17Maver Matevž2008AK Pivka01:03.400:17.314
18Kerševan Aljaž2007Dobravlje01:04.400:18.313
19Kobal Žan200701:04.900:18.812
20Ukmar Luka2007Ajdovščina01:05.600:19.511
21Curk Filip2009Ajdovščina01:06.800:20.710
22Rener Tilen2008Ajdovščina01:09.700:23.69
23Urh Tjaž200701:10.600:24.58
24Margon Izak2008ŠD Nanos Podnanos01:11.100:25.07
25Ferjančič Nik2007ŠD Nanos Podnanos01:11.600:25.56
26Bonasera Lian2007AD Posočje01:13.000:26.95
27Klančič Maj2008TK Ajdovščina01:14.100:28.04
28Požarnik Vavken Lev2008ŠD Hotedršica01:16.000:29.93
29Dolinar Luka2007ŠD Hotedršica01:16.800:30.72
30Fajst Tilen2009Ajdovščina01:18.600:32.51
31Leban Martin2007AD Posočje01:19.700:33.61
32Juretič Gal2009Prvačina01:20.300:34.21
33Malič Tijan2007Prvačina01:20.700:34.61
34Jerončič Timotej2009Ajdovščina01:22.900:36.81
35Šuligoj Matia2007Šempeter01:24.700:38.61
36Vrtovec Žan2009ŠD Nanos Podnanos01:26.500:40.41
37Medvešček Blaž2008Dobravlje01:27.100:41.01
38Skočir Tim2011TK Kobarid01:28.500:42.41
39Lozej Matic2008ŠD Nanos Podnanos01:29.400:43.31
40Faganel Andrej2009Batuje01:30.100:44.01
41Vidrih Jan2009Slap01:30.300:44.21
42Čelica Filip2009Ajdovščina01:31.600:45.51
43Brišar Timotej2009AD Posočje01:33.500:47.41
44Sardoč Oliver2012ŠD Nanos Podnanos01:35.900:49.81
45Murn Svit2011ŠD Nanos Podnanos01:45.800:59.71
46Žagar Matic2007TD Bovec02:07.901:21.81

Dečki B (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kranjc Aljoša2006Ponikve00:56.600:00.040
2Skočir Anej2006TK Kobarid00:57.400:00.835
3Pregelj Luka2006OŠ Col01:00.400:03.831
4Kovač Pij2006OŠ Danila Lokarja Ajdovščna01:02.200:05.628
5Vuga Tobija2006Ajdovščina01:03.500:06.926
6Brišar Nejc2006AD Posočje01:04.600:08.025
7Slejko Jaka2006Ajdovščina01:05.400:08.824
8Grmek Seražin Luka2006Ajdovščina01:06.100:09.523
9Karbič Kari2006Ajdovščina01:07.300:10.722
DISKVKavčič Rok2006SkriljeDISKV00:00.00
DISKVŠtravs Tilen2006ZŽS OŠ DobravljeDISKV00:00.00
DISKVKolar Tratnik Matic2006BiljeDISKV00:00.00
DISKVDeotto Bat Domen2006OŠ DobravljeDISKV00:00.00
DISKVMervič Luka2006OŠ VrtovinDISKV00:00.00
DISKVKolar Tratnik Blaž2006BiljeDISKV00:00.00

Dečki C (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žgajnar Tim2005TD Bovec01:35.400:00.040
2Žgur Jan2005ŠD Nanos Podnanos01:36.100:00.735
3Pavlovič Enej2005AD Piran01:36.600:01.231
4Bajc Tomi2005ŠD ZDIC Krško01:37.000:01.628
5Šmid Daniel2005TK Kobarid01:46.400:11.026
6Peljhan Matej2005OŠ Col01:47.100:11.725
7Grahovič Denis2005TD Bovec01:49.200:13.824
8Zelenc Vid2005ŠD Hotedršica01:51.700:16.323
9Leban Jaka2005AD Posočje01:52.900:17.522
10Laharnar Teo2005AD Posočje01:53.800:18.421
11Pintar Aleks2005NŠ Olymp01:55.500:20.120
12Klančič Kevin2005TK Ajdovščina01:58.000:22.619
13Špacapan Matevž2005ŠD Hotedršica02:00.400:25.018
14Bratina Rok2005OŠ Dobravlje02:06.000:30.617
15Pahor Tjaš2005OŠ Črniče02:41.701:06.316

Dečki D (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Pregelj Jaka2004OŠ Col01:37.200:00.040
2Rutar Tomaž2004AD Posočje01:38.800:01.635
3Lampe Tobija2004OŠ Col01:43.900:06.731
4Petrovič Domen2004Ajdovščina01:46.700:09.528
5Treven Blaž2004ŠD Hotedršica02:21.500:44.326

Dečki E (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Skočir Andrej2003AD Posočje03:36.700:00.040
2Kranjc Nik2003AD Piran03:39.200:02.535
3Benko Oto2003OŠ Ajdovščina03:43.300:06.631
4Miklavčič Matija2003AD Posočje03:51.000:14.328
5Peljhan Matjaž2003OŠ Col03:52.300:15.626
6Žagar Nejc2003TD Bovec03:53.100:16.425
7Poženel Natan Maj2003AD Posočje03:54.500:17.824
8Koren Matjaž2003OŠ Col04:10.700:34.023
9Maver Matija2003AK Pivka04:17.800:41.122
10Rijavec Miha2003OŠ Šturje04:51.401:14.721
11Hreščak Timon2003Ajdovščina05:22.701:46.020
12Karbič Enej2003Ajdovščina05:28.101:51.419

Dečki F (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Gaberšček Tobi2002TD Bovec03:26.300:00.040
2Kenda Matic2002TD Bovec03:37.200:10.935
3Požarnik Vavken Maks2002ŠD Hotedršica04:14.700:48.431
4Mikuš Tine2002OŠ Šturje, Budanje04:21.500:55.228
5Bandelj Anže2002Ajdovščina05:13.201:46.926

Dečki G (letnik 2001)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Zorč Sašo2001TD Bovec03:20.400:00.040
2Pregelj Andrej2001OŠ Col03:22.100:01.735
3Rojc Miha2001ŠD Nanos Podnanos03:24.200:03.831
4Racz Kopy2001TD Bovec03:41.600:21.228
5Peljhan Simon2001OŠ Col03:46.600:26.226
6Bajc Alen2001OŠ Col03:47.100:26.725
7Lampe Jakob2001OŠ Col03:47.400:27.024

Dečki H (letnik 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Dobrovoljc Žan2000AS Vrhnika06:14.300:00.040
2Drol Luka2000AD Posočje06:17.400:03.135
3Pašič Denis2000AK Pivka06:38.900:24.631
4Dobrovoljc Matic2000AS Vrhnika07:06.100:51.828
5Kusterle Klemen2000Logatec07:33.601:19.326

Dečki I (letnik 1999)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Jevšček Jernej1999AD Nova Aurora Koper06:14.200:00.040
2Moroz Matevž1999ŠD Hotedršica06:15.500:01.335
3Kutin Matija1999TD Bovec06:21.000:06.831
4Dolinar Beno1999ŠD Hotedršica06:46.600:32.428
5Bric Patrik1999OŠ Šturje06:52.400:38.226
6Moroz Gašper1999ŠD Hotedršica06:54.900:40.725
7Lukančič Žiga1999ŠD Tek je lek07:40.001:25.824
8Manmić Adis1999Ajdovščina07:41.801:27.623