1. Brezjanski tek
Brezje, 31.5.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Brezje
Vodja tekmovanja: Miro Potočnik
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o progi
Dolžina:6,2 km
Število prijavljenih: 59

Razvrstitev po kategorijah
Moški 1
mestošt. štev.Priimek in Imeklub/krajčaszaost.
147Nidorfer MatejTek moje veselje23:00.000:00.0
266Podgornik MihaRadovljica25:13.202:13.2
330Potočnik MihaČrnivec28:14.605:14.6
424Novljan AndrejŠkofja Loka28:42.205:42.2
546Vovk MihaŠK Žametna mafija31:37.008:37.0
627Šimnic NejcPodnart31:56.208:56.2
763Bijol TomažLesce32:44.809:44.8
849Praprotnik GorazdBrezje33:21.810:21.8
935Šolar ErniBrezje35:22.612:22.6
1058Cvetek JanOFM Samostan35:27.112:27.1
1144Bohinc RožleBrezje36:01.413:01.4
1215Potočnik AlešBrezje40:23.117:23.1

Moški 2
mestošt. štev.Priimek in Imeklub/krajčaszaost.
153Zupančič MarjanKGT Papež Kamnik22:13.900:00.0
232Udir LeonKoroška Bela24:08.301:54.4
3200Bahčič RobertBrezje29:30.207:16.3
411Novak RomanMoste30:41.008:27.1
523Gomboc MarselRadio Triglav31:46.109:32.2
662Finžgar IztokBrezje31:56.509:42.6
741Srečnik DragoGC Tržič32:09.609:55.7
818Bernik DarkoMoste32:31.010:17.1
UDL19Mujkič SadikAK RadovljicaUDL00:00.0

Moški 3
mestošt. štev.Priimek in Imeklub/krajčaszaost.
152Trontelj AntonŽiva voda34:17.500:00.0
256Tomelj JožeBrezje36:42.302:24.8
316Uršič CvetoŽiva voda37:01.502:44.0
412Reš JakaŠD Radovljica52:45.518:28.0
UDL6Podgornik RajkoBreUDL00:00.0

Ženske 1
mestošt. štev.Priimek in Imeklub/krajčaszaost.
159Kavčič NinaBrezje30:13.600:00.0
233Šolar NatašaVrbnje30:59.400:45.8
348Praprotnik LidijaBrezje33:21.503:07.9
438Ješe LeaŠD Brezje33:53.803:40.2
545Bohinc JeraBrezje35:36.505:22.9
625Pezdirc KatarinaKamnik36:13.606:00.0
728Šmitek ŠpelaBrezje37:09.506:55.9
826Šmitek MajaBrezje37:11.706:58.1
937Cordin MashaBrezje37:23.007:09.4
109Jovanoski Kristina AnaRadovljica40:21.810:08.2
1164Škofic JulijaČrnivec46:59.016:45.4
1165Čebavs ZalaBrezje46:59.016:45.4
1322Dežman PetraRadovljica48:21.918:08.3
1320Pogačnik AnjaBrezje48:21.918:08.3
15213Šolar PatricijaZapuže51:29.721:16.1
UDL39Cordin Srečnik TajdaBrezjeUDL00:00.0

Ženske 2
mestošt. štev.Priimek in Imeklub/krajčaszaost.
143Potočnik NejkaVrbnje30:47.100:00.0
254Kenda AndrejaAD Železniki32:26.701:39.6
355Jensterle MarjetaAD Železniki32:35.801:48.7
417Babič ElizabetaBrezje33:47.603:00.5
542Mohorč LiliGC Tržič34:14.303:27.2
650Burgar TatjanaZbilje36:03.805:16.7
740Resman SonjaZapuže36:36.905:49.8
813Mauko AndrejaŠD Vrbnje Gorica36:45.305:58.2
910Novak IngridMoste39:21.108:34.0
1014Reš MatejaZgornje Gorje40:27.009:39.9
1160Kiswarday Vanja43:43.112:56.0
1236Cordin RenataBrezje45:31.314:44.2
1321Pogačnik RenataRadovljica48:21.917:34.8
1434Šolar Kelih TjašaBrezje50:26.319:39.2

Ženske 3
mestošt. štev.Priimek in Imeklub/krajčaszaost.
151Trontelj AndrejaŽiva voda33:22.400:00.0
257Cerar NušaBrezje38:17.304:54.9
361Tušar BranimiraMengeš43:10.109:47.7



Razvrstitev - absolutno
Moški
m. abs.št. štev.Priimek in Imeklub/krajčasZaost. abs.
153Zupančič MarjanKGT Papež Kamnik22:13.900:00.0
247Nidorfer MatejTek moje veselje23:00.000:46.1
332Udir LeonKoroška Bela24:08.301:54.4
466Podgornik MihaRadovljica25:13.202:59.3
530Potočnik MihaČrnivec28:14.606:00.7
624Novljan AndrejŠkofja Loka28:42.206:28.3
7200Bahčič RobertBrezje29:30.207:16.3
811Novak RomanMoste30:41.008:27.1
946Vovk MihaŠK Žametna mafija31:37.009:23.1
1023Gomboc MarselRadio Triglav31:46.109:32.2
1127Šimnic NejcPodnart31:56.209:42.3
1262Finžgar IztokBrezje31:56.509:42.6
1341Srečnik DragoGC Tržič32:09.609:55.7
1418Bernik DarkoMoste32:31.010:17.1
1563Bijol TomažLesce32:44.810:30.9
1649Praprotnik GorazdBrezje33:21.811:07.9
1752Trontelj AntonŽiva voda34:17.512:03.6
1835Šolar ErniBrezje35:22.613:08.7
1958Cvetek JanOFM Samostan35:27.113:13.2
2044Bohinc RožleBrezje36:01.413:47.5
2156Tomelj JožeBrezje36:42.314:28.4
2216Uršič CvetoŽiva voda37:01.514:47.6
2315Potočnik AlešBrezje40:23.118:09.2
2412Reš JakaŠD Radovljica52:45.530:31.6
UDL19Mujkič SadikAK RadovljicaUDL00:00.0
UDL6Podgornik RajkoBreUDL00:00.0

Ženske
m. abs.št. štev.Priimek in Imeklub/krajčasZaost. abs.
159Kavčič NinaBrezje30:13.600:00.0
243Potočnik NejkaVrbnje30:47.100:33.5
333Šolar NatašaVrbnje30:59.400:45.8
454Kenda AndrejaAD Železniki32:26.702:13.1
555Jensterle MarjetaAD Železniki32:35.802:22.2
648Praprotnik LidijaBrezje33:21.503:07.9
751Trontelj AndrejaŽiva voda33:22.403:08.8
817Babič ElizabetaBrezje33:47.603:34.0
938Ješe LeaŠD Brezje33:53.803:40.2
1042Mohorč LiliGC Tržič34:14.304:00.7
1145Bohinc JeraBrezje35:36.505:22.9
1250Burgar TatjanaZbilje36:03.805:50.2
1325Pezdirc KatarinaKamnik36:13.606:00.0
1440Resman SonjaZapuže36:36.906:23.3
1513Mauko AndrejaŠD Vrbnje Gorica36:45.306:31.7
1628Šmitek ŠpelaBrezje37:09.506:55.9
1726Šmitek MajaBrezje37:11.706:58.1
1837Cordin MashaBrezje37:23.007:09.4
1957Cerar NušaBrezje38:17.308:03.7
2010Novak IngridMoste39:21.109:07.5
219Jovanoski Kristina AnaRadovljica40:21.810:08.2
2214Reš MatejaZgornje Gorje40:27.010:13.4
2361Tušar BranimiraMengeš43:10.112:56.5
2460Kiswarday Vanja43:43.113:29.5
2536Cordin RenataBrezje45:31.315:17.7
2664Škofic JulijaČrnivec46:59.016:45.4
2665Čebavs ZalaBrezje46:59.016:45.4
2822Dežman PetraRadovljica48:21.918:08.3
2821Pogačnik RenataRadovljica48:21.918:08.3
2820Pogačnik AnjaBrezje48:21.918:08.3
3134Šolar Kelih TjašaBrezje50:26.320:12.7
32213Šolar PatricijaZapuže51:29.721:16.1
UDL39Cordin Srečnik TajdaBrezjeUDL00:00.0