13. Tek sotočja
Tolmin, 12.4.2014

Podatki o tekmi: Primorski pokalni teki
Organizator: AD Posočje
Vodja tekmovanja: Matej Gaberšček
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o progah:
Dolžina:400 m, 700 m, 1000 m in 1800 m
Čas starta:14:00
Število prijavljenih: 153

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (letnik 2007 in mlajše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Miša Sardoč2007ŠD Nanos Podnanos01:18.400:00.040
2Ivančič Evita2007TK Kobarid01:20.800:02.435
3Kopatin Sara2008ŠD Nanos Podnanos01:22.000:03.631
4Žgur Larisa2008Sežana01:24.900:06.528
5Leban Katja2007AD Posočje01:26.800:08.426
6Sovdat Gaja2008AD Posočje01:27.500:09.125
7Gorkič Lana2007DLT Filipides01:28.000:09.624
8Drekonja Kenda Lea2007AD Posočje01:31.400:13.023
9Domevšček Naja2007TK Kobarid01:33.300:14.922
10Cimprič Ana2007AD Posočje01:34.400:16.021
11Rupnik Ajda2007ŠD Hotedršica01:34.900:16.520
12Roner Nika2007AD Posočje01:37.700:19.319
13Moroz Lana2007ŠD Hotedršica01:39.500:21.118
14Bellomo Mia Lea2007AD Posočje01:41.900:23.517
15Jež Leban Vita2008AD Posočje01:43.700:25.316
16Kanalec Vita2008TK Kobarid01:46.200:27.815
17Uršič Julija2008Idrija01:49.200:30.814
18Jevšček Nika2007AD Nova Aurora Koper01:52.500:34.113
19Furlan Gaja2008ŠD Nanos Podnanos01:57.900:39.512
20Rutar Manca2009AD Posočje02:07.600:49.211
21Duša Lana2008AD Posočje02:09.000:50.610
22Žgur Neli2010ŠD Nanos Podnanos02:22.401:04.09
23Rutar Eva2011AD Posočje02:53.001:34.68
24Štrukelj Nikita2007AD Posočje02:54.501:36.17

Deklice B (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sovdat Ajda2006AD Posočje01:13.100:00.040
2Kokotec Lana2006AD Piran01:14.800:01.735
3Uršič Nika2006TK Kobarid01:17.100:04.031
4Poljak Nina2006Posočje01:21.300:08.228
5Kovačič Lin2006Avto Gacar01:23.200:10.126
6Jež Leban Gaja2006AD Posočje01:23.500:10.425
7Vrtovec Tia2006ŠD Nanos Podnanos01:28.800:15.724
8Vehar Lara2006ŠD Hotedršica01:34.600:21.523
9Leskovec Lara2006ŠD Hotedršica01:35.500:22.422
10Leskovec Hana2006ŠD Hotedršica01:36.800:23.721

Deklice C (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Leban Marija Marta2005AD Posočje02:27.100:00.040
2Delgiusto Kozmin Julija2005AD Piran02:30.400:03.335
3Domevšček Lia2005TK Kobarid02:33.600:06.531
4Jež Vita2005AD Posočje02:38.100:11.028
5Vojska Hana2005Cerkno02:46.400:19.326
6Tušar Ariana2005TK Kobarid02:47.300:20.225
7Uršič Urša2005AD Posočje02:48.900:21.824
8Brišar Eva2005AD Posočje02:59.000:31.923
9Valentinčič Naja2005AD Posočje02:59.900:32.822
10Manfreda Tamara2005AD Posočje03:01.700:34.621
11Kovačič Kali2005AD Posočje03:42.101:15.020

Deklice D (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sovdat Žana2004AD Posočje02:18.700:00.040
2Rodman Ema2004ŠD Nanos Podnanos02:22.000:03.335
3Žagar Tia2004TD Bovec02:22.400:03.731
4Kramar Roš Eva Klara2004TK Kobarid02:27.400:08.728
5Kanalec Hana2004TK Kobarid02:28.500:09.826
6Rogič Lana2004AK Koper02:28.900:10.225
7Pivk Zala2004ŠD Hotedršica02:41.500:22.824
8Duša Gaja2004AD Posočje02:41.900:23.223
9Kozorog Maja2004AD Posočje02:45.900:27.222
10Cvijanovič Lara2004AD Posočje02:47.400:28.721
11Nagode Anja2004ŠD Hotedršica03:07.300:48.620
12Nagode Katja2004ŠD Hotedršica03:09.000:50.319

Deklice E (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Leban Mei Mara2003AD Posočje04:30.200:00.040
2Furlan Sara2003ŠD Nanos Podnanos04:40.800:10.635

Deklice F (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Gerbec Pia2002AD Posočje03:52.400:00.040
2Melihen Barbi2002TD Bovec04:03.400:11.035
3Faletič Pia2002AD Posočje04:16.400:24.031
4Rejc Krebs Kaja2002AD Posočje04:17.900:25.528
5Rutar Katarina2002AD Posočje04:26.400:34.026

Deklice G (letnik 2001)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kuzmin Delgiusto Nežka2001AD Piran04:19.000:00.040
2Bečirovič Aisha2001AD Piran04:27.200:08.235

Deklice H (letnik 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žgajnar Tanja2000TD Bovec06:53.200:00.040
2Ortar Blažka2000AD Posočje07:28.200:35.035
3Uršič Urša2000AD Posočje07:43.000:49.831
4Bozja Nika2000TD Bovec07:43.300:50.128

Deklice I (letnik 1999)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Arzenšek Urška1999AD Kladivar Celje07:06.600:00.040
2Kerkoč Manca1999TD Burja Vipava07:30.600:24.035
3Rutar Katja1999AD Posočje08:04.000:57.431

Dečki A (letnik 2007 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žgur Mark2007ŠD Nanos Podnanos01:16.700:00.040
2Leban Martin2007AD Posočje01:20.600:03.935
3Malič Tijan2007Prvačina01:21.400:04.731
4Ziliani Izak2007AD Posočje01:25.100:08.428
5Mavri Jurij2007AD Posočje01:25.600:08.926
6Žagar Matic2007TD Bovec01:26.100:09.425
7Bajt Sašo2007AD Posočje01:29.600:12.924
8Volarič Matovski Tine2007AD Posočje01:30.000:13.323
9Kazić Uroš2007AD Posočje01:30.600:13.922
10Špacapan Martin2007ŠD Hotedršica01:31.000:14.321
11Skočir Žan2008TK Kobarid01:31.400:14.720
12Maver Matevž2008AK Pivka01:31.800:15.119
13Vojska Nace2008Cerkno01:32.200:15.518
14Kenda Aleks2007AD Posočje01:32.500:15.817
15Bonasera Lian2007AD Posočje01:40.200:23.516
16Vrtovec Žan2009ŠD Nanos Podnanos01:43.800:27.115
17Likar Adi2007AD Posočje01:46.100:29.414
18Vavken Požarnik Lev2008ŠD Hotedršica01:50.800:34.113
19Cvijanovič Jaka2010AD Posočje02:33.401:16.712
20Rutar Kasper2010Slap ob Idrijci02:34.001:17.311
21Kovačič Kin2011Avto Gacar02:41.201:24.510
22Uršič Jaka2011Idrija02:44.701:28.09
23Bajc Žan2010DŠ ZDIC02:53.801:37.18

Dečki B (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kopatin Rok2006ŠD Nanos Podnanos01:08.600:00.040
2Kranjc Aljoša2006AD Posočje01:12.400:03.835
3Skočir Anej2006TK Kobarid01:12.900:04.331
4Brišar Nejc2006AD Posočje01:17.700:09.128
5Hrovat Jakob2006TD Bovec01:20.300:11.726
6Šorli Blaž2006AD Posočje01:23.300:14.725
7Čuk Jakob2006ŠD Hotedršica01:24.600:16.024
8Luketa Domenih Svit2006AD Posočje01:28.200:19.623
9Šorli Blaž Bd2006AD Posočje01:28.600:20.022
10Kavčič Tine2006AD Posočje01:31.400:22.821

Dečki C (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Pavlovič Enej2005AD Piran02:17.400:00.040
2Žgur Jan2005ŠD Nanos Podnanos02:19.400:02.035
3Bajc Tomi2005DŠ ZDIC02:20.700:03.331
4Žgajnar Tim2005TD Bovec02:21.000:03.628
5Rot Ivo2005TK Kobarid02:22.200:04.826
6Leban Jaka2005AD Posočje02:35.500:18.125
7Šmid Daniel2005TK Kobarid02:37.100:19.724
8Laharnar Teo2005AD Posočje02:37.800:20.423
9Hrovat Luka2005TD Bovec02:42.600:25.222
10Zelenc Vid2005ŠD Hotedršica02:45.900:28.521
11Špacapan Matevž2005ŠD Hotedršica02:50.700:33.320
12Ivančič Ožbej2005TK Kobarid03:05.100:47.719

Dečki D (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kopatin Jan Franc2004ŠD Nanos Podnanos02:20.100:00.040
2Rutar Tomaž2004AD Posočje02:22.700:02.635
3Papotnik Anej2004ŠD Hotedršica02:36.600:16.531
4Treven Blaž2004ŠD Hotedršica03:25.801:05.728

Dečki E (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Skočir Andrej2003AD Posočje03:56.200:00.040
2Miklavčič Matija2003AD Posočje04:08.900:12.735
3Šorli Žiga2003AD Posočje04:12.300:16.131
4Žagar Nejc2003TD Bovec04:20.100:23.928
5Poženel Natan Maj2003AD Posočje04:22.600:26.426
6Maver Matija2003AK Pivka04:26.600:30.425
7Štrukelj Timei2003AD Posočje05:01.901:05.724

Dečki F (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Gaberšček Tobi2002TD Bovec03:49.600:00.040
2Kuriničič Jakob2002TK Kobarid03:52.100:02.535
3Jež Matic2002Most na Soči04:02.100:12.531
4Skočir Matic2002AD Posočje04:10.600:21.028
5Kutin Anže2002AD Posočje04:15.100:25.526
6Vavken Požarnik Maks2002ŠD Hotedršica04:25.900:36.325
7Valentinčič Žan2002AD Posočje04:26.600:37.024

Dečki G (letnik 2001)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Zorč Sašo2001TD Bovec03:44.800:00.040
2Antonaz Gregor2001AK Koper03:46.000:01.235
3Cvijanovič Alen2001AD Posočje03:51.500:06.731
4Racz Kopi2001TD Bovec03:58.100:13.328
5Černigoj Tan2001AD Posočje04:01.500:16.726
6Jermol Jaka2001AD Posočje04:05.400:20.625
7Černigoj Gaj2001AD Posočje04:24.600:39.824

Dečki H (letnik 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kravanja Žiga2000TD Bovec06:11.300:00.040
2Drol Luka2000AD Posočje06:16.300:05.035
3Berginc Matic2000TD Bovec06:28.400:17.131
4Nagode Matjaž2000ŠD Hotedršica08:04.301:53.028

Dečki I (letnik 1999)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Grže Jaka1999AK Postojna06:26.000:00.040
2Jevšček Jernej1999AD Nova Aurora Koper06:46.700:20.735
3Pirih Vine1999AD Posočje06:51.400:25.431
4Moroz Matevž1999ŠD Hotedršica06:54.000:28.028
5Dolinar Beno1999ŠD Hotedršica06:58.100:32.126
6Moroz Gašper1999ŠD Hotedršica07:12.700:46.725