Tek v Belo
Idrija, 19.4.2014

Podatki o tekmi: Primorski pokalni teki
Organizator: Klub idrijskih študentov
Vodja tekmovanja: Matic Vogrič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o progi:
Dolžina:10 km
Čas starta:10:00
Število prijavljenih: 233

Razvrstitev po kategorijah
Ženske P (55 let in starejše)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11347Brešan Vilma1958ŠD Durs00:52:50.700:00.040
21565Bajc Tea1959Tekači vipavske doline00:55:39.802:49.135
31525Batagelj Stanka1949Tekači vipavske doline00:55:58.603:07.931
498Černalogar Alojzija1958Idrija00:59:08.106:17.4 
594Mavri Janja1959Idrija01:08:51.416:00.7 
623Moravec Darja1953Idrija01:09:25.416:34.7 
7116Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana01:18:08.325:17.6 
8226Mažgon Ana1949Idrija01:39:12.746:22.0 

Ženske O (od 45 do 54 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11131Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:45:05.700:00.040
2204Gaberšček Greti1966TK Bovec00:52:46.107:40.4 
31559Obrč Tea1964Ljubljana00:56:46.211:40.535
448Kereki Roberta1969TD Bovec00:58:47.113:41.4 
514Podgornik Nataša1966KD Sloga 190200:59:20.014:14.3 
61481Zrimšek Andreja196500:59:41.614:35.931
7131Beričič Majda1967Hidria01:01:19.316:13.6 
7130Sedej Cvetka1960Hidria01:01:19.316:13.6 
9169Costa Klavdija1968Idrija01:04:50.919:45.2 
10179Magajne Alijana1960DLT Filipides01:07:08.222:02.5 
1177Pirc Dunja1960Prfarski tekači01:08:57.623:51.9 
12170Oblak Tatjana1960Idrija01:17:26.632:20.9 

Ženske N (od 35 do 44 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11365Sardoč Jerica1979ŠD Nanos Podnanos00:45:13.800:00.040
21460Bele Kristina1974AK Pivka00:48:01.402:47.635
31564Ivančič Danijela1972TŠD Gams Kobarid00:48:57.403:43.631
41339Mavrič Tina1970PGT00:50:22.005:08.228
51377Jejčič Darja1974TD Burja Vipava00:51:46.406:32.626
617Rupnik Prezelj Vanja1974Idrija00:52:48.207:34.4 
7154Dienstman Tanja1972Idrija00:53:46.408:32.6 
8100Prezelj Jana1975Cerkno00:55:04.409:50.6 
963Jesenko Martina1970ŠD Tabor Žiri00:55:42.610:28.8 
1024Moravec Dolores1978Idrija00:56:53.611:39.8 
1158Ajdišek Marta1978Lazec00:57:06.511:52.7 
121501Ušaj Ksenija1971ŠD Nanos Podnanos00:58:18.113:04.325
1385Škvarča Jelka1972Idrija00:59:30.014:16.2 
1487Filipič Maja1979ZD Idrija01:00:27.915:14.1 
15121Marinac Mirjam1970Spodnja Idrija01:00:52.315:38.5 
1699Rajhar Gordana1970Idrija01:01:19.116:05.3 
1797Vidmar Šinkovec Mojca1976PBI01:01:20.416:06.6 
18132Sedej Nevenka1972Hidria01:01:21.816:08.0 
1974Česnik Mažgon Anita1978Idrija01:03:11.717:57.9 
20134Mohorič Tina1979Godovič01:03:13.417:59.6 
21133Gnezda Tjaša1977Godovič01:03:13.517:59.7 
22104Mrljak Bernarda1972Kolektor01:04:07.218:53.4 
23168Primožič Nataša1971Idrija01:04:50.719:36.9 
2490Pajntar Mojca1976ZD Idrija01:14:22.329:08.5 
251471Kenda Metka197001:17:11.731:57.924
2680Stanek Zidarič Tita1978Spodnja Idrija01:39:12.753:58.9 

Ženske M (od 25 do 34 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11554Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos00:43:21.500:00.040
218Furlan Kristina1985Tripustolovec00:50:55.907:34.4 
33Golob Anja1985SPO Idrija00:52:28.009:06.5 
49Pišlar Martina1984Idrija00:52:30.009:08.5 
583Rutar Melita1983Idrija00:52:31.609:10.1 
661Gluhodedov Irena1981ŠD Tabor Žiri00:53:09.809:48.3 
745Podobnik Mojca198800:53:54.910:33.4 
8109Erjavec Nina1986Spodnja Idrija00:55:12.411:50.9 
950Prelovec Mateja1989Prfarski tekači00:55:48.912:27.4 
10248Golob Mrak Dijana198700:56:13.012:51.5 
11152Pahor Tina1984Klub za skoke v vodo Idrija00:56:14.512:53.0 
121522Gorkič Marijana1984DLT Filipides00:57:57.214:35.735
13138Trebše Neda1982Idrija00:58:05.814:44.3 
14117Štucin Sara1985Kolektor00:58:16.814:55.3 
1534Čuk Anja1987Spodnja Idrija00:59:10.515:49.0 
1625Poljanec Ana1982Vzajemna Klub00:59:30.616:09.1 
1760Kacin Blanka1982Spodnja Idrija01:00:16.316:54.8 
1856Ozebek Ksenija1989Idrija01:00:16.816:55.3 
19148Erjavec Urša1987Idrija01:04:41.821:20.3 
2011Gladek Jasmina1987Idrija01:04:43.221:21.7 
21181Likar Petra1988Idrija01:04:46.221:24.7 
2233Logar Sabina1985Idrija01:04:55.921:34.4 
2322Mavri Nataša1986Idrija01:08:52.425:30.9 
24146Velikanje Evelin1989Idrija01:10:17.826:56.3 
2526Pagon Marjanca1981Idrija01:10:18.126:56.6 
26167Prezelj Urška1986Idrija01:13:38.630:17.1 
27182Kumar Kaja1989Idrija01:13:38.830:17.3 
2891Kacin Monika1980ZD Idrija01:15:02.431:40.9 
29127Sedej Špela1986Hidria01:17:17.633:56.1 
3079Škvarča Rupnik Veronika1980Spodnja Idrija01:18:14.934:53.4 

Ženske L (do 24 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
164Jesenko Sara1996ŠD Tabor Žiri00:45:35.500:00.0 
28Dobravec Pia1998Idrija00:49:02.003:26.5 
3236Vrečar Neža199100:51:12.005:36.5 
4105Jeram Nuša1996Bukovo00:52:41.007:05.5 
562Podobnik Sabina1991ŠD Tabor Žiri00:52:41.307:05.8 
6137Fortuna Marjanca1992Idrija00:54:27.708:52.2 
7101Vogrič Maja1992RSK Idrija00:56:43.811:08.3 
8120Fortuna Tinkara1999Idrija00:58:14.512:39.0 
931Sedej Neža1999Idrija00:59:31.513:56.0 
1070Erjavec Hana1999Idrija01:07:20.321:44.8 

Moški K (70 let in starejši)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11467Savić Vladimir1943AK Pivka00:51:25.600:00.040
21133Lipušček Lucijan1940Idrija00:52:38.901:13.335
310Felc Danilo1943ŠD Elektro Primorska00:54:53.703:28.1 
441Sekirnik Franci1942Odolini01:07:58.116:32.5 
51387Ivančič Fabio1933Obala01:18:50.727:25.131

Moški J (od 65 do 69 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11555Žigon Boris1949DLT Filipides00:47:15.700:00.040
21294Podgorelec Vinko1948Cerkno00:49:23.902:08.235
31519Kutin Edi1949TKK Serpenice00:52:34.905:19.231

Moški I (od 60 do 64 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11195Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:43:25.600:00.040
21146Gornik Jure1951Sovica00:46:50.003:24.435
31355Šulin Zvonko1953TKK Serpenice00:47:34.204:08.631
41302Frim Vili1953TKD Sovica00:47:44.304:18.728
51520Nanut Klemen1951DLT Filipides00:49:17.605:52.026

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1102Vogrič Miro1958DLT Filipides00:39:18.000:00.0 
2115Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:41:03.301:45.3 
31171Petrovčič Robert195800:42:11.002:53.040
4189Kavčič Drago1959TSK Idrija00:43:38.004:20.0 
566Petrovec Miro1955Tek je lek00:43:54.504:36.5 
61102Plahuta Lučano1959DLT Filipides00:46:00.306:42.335
71560Kokalj Andrej1959TK Ljubljana00:47:40.308:22.331
81110Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožeče00:51:22.912:04.928
91342Pavšič Danilo1956Travnik00:52:20.313:02.326
10140Comelli Luciano1957A.S.D. Evinrude R.I.T.M.O.00:56:24.817:06.8 
11128Sedej Vinko1958Hidria00:58:47.019:29.0 

Moški G (od 50 do 54 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11433Torkar Klavdij1960ŠD Nanos Podnanos00:41:43.100:00.040
2149Hvala Oskar1964Idrija00:42:39.100:56.0 
31114Zrimšek Robert1961Tek je lek00:43:33.601:50.535
4177Leban Marko1963DLG Lazec00:43:51.802:08.7 
51289Šinigoj Damijan1964ŠD Nanos Podnanos00:44:36.402:53.331
6139Črv Bojan1963Idrija00:48:03.606:20.5 
769Gosar Tomaž1960ŠKD Marjetica00:48:06.306:23.2 
81322Faganelj Božo1964DLT Filipides00:49:09.707:26.628
91113Požar Bojan1963ŠD Hitre noge Senožeče00:50:59.209:16.126
101498Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:51:05.509:22.425
1115Podgornik Renato1963KD Sloga 190200:51:29.709:46.6 
1282Vogrič Igor1963Idrija00:51:46.410:03.3 
131055Vidmar Franc1960STK Kitajska00:53:09.111:26.0 
141562Markeljc Branko1964ŠD Nanos Podnanos00:58:18.016:34.924
1578Pirc Ivan1962Prfarski tekači01:00:18.118:35.0 
16184Kociper Silvester1962Zaplana01:16:25.834:42.7 
17147Velikanje Renato1962Idrija01:17:27.135:44.0 

Moški F (od 45 do 49 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11430Kutin Andrej1969TKK Serpenice00:39:46.700:00.040
21414Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:41:28.901:42.235
3200Brelih Brane1967Idrija00:45:04.705:18.0 
4150Hladnik Ivan1968Idrija00:45:52.506:05.8 
51480Vrečar Branko196600:47:26.307:39.631
61538Premrn Jožko1965ŠD Nanos Podnanos00:47:48.808:02.128
7234Carl Damijan196700:47:51.808:05.1 
8141Millo Roberto1966A.S.D. Evinrude R.I.T.M.O.00:48:43.808:57.1 
920Beguš Jožko1967ŠD Elektro Primorska00:48:55.409:08.7 
101300Čendak Klavdij1968PGT00:49:45.109:58.426
111500Ušaj Damijan1967ŠD Nanos Podnanos00:50:13.510:26.825
1293Istenič Marko1968ZD Idrija00:51:27.111:40.4 
131264Šiškovič Franko1968ŠD Kraški tekači00:54:02.614:15.924
14125Leoni Renato1967Hidria00:57:29.117:42.4 
15143Skok Igor1965Idrija01:00:33.320:46.6 
16122Marinac Roko1969Spodnja Idrija01:02:25.022:38.3 

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
181Grošelj Aleš1974Kolektor00:41:15.400:00.0 
21490Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:41:38.600:23.240
3164Dobravec Zoran197300:42:20.501:05.1 
452Manfreda Aleš1972Kolektor Sikom00:43:13.601:58.2 
51504Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:45:24.704:09.335
616Prezelj Gregor1974Idrija00:46:19.705:04.3 
7201Jeram Janez1974Idrija00:48:41.107:25.7 
8103Pajntar Erik1973Ljubljana00:51:20.710:05.3 
9242Gnezda Darko197200:54:33.213:17.8 
10151Treven Damjan1974Spodnja Idrija00:58:43.017:27.6 

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11424Curk Mitja1977ŠD Nanos Podnanos00:38:15.800:00.040
21518Setnikar Primož1979Atvo servis Sitnik00:39:51.501:35.735
31202Ipavec Kristjan1979ŠD Nanos Podnanos00:40:03.001:47.231
41364Mikuž Robi1976ŠD Hotedršica00:41:38.903:23.128
51452Zupan Stanko1977ŠD Nanos Podnanos00:41:59.703:43.926
6231Vidrih Jurij1977ŠD Nanos Podnanos00:42:12.103:56.3 
71413Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:42:35.604:19.825
853Benčina Jure1978Kolektor00:42:42.904:27.1 
91558Vrtovec Matej1979Tekači vipavske doline00:44:17.406:01.624
101563Pintar Uroš1976NŠ OLYMP00:45:09.606:53.823
11224Čermelj Bernard1977TD Burja Vipava00:45:14.506:58.7 
125Golob Blaž1979SPO Idrija00:48:55.110:39.3 
13112Bilban Robert1976Klub Vzajemna00:48:58.710:42.9 
1475Čufer Matic1979Tolmin00:52:17.114:01.3 
151150Fabijan Gregor1979ŠD Hitre noge Senožeče00:52:54.314:38.522
16221Ipavec Boštjan1978Ajdovščina00:53:20.815:05.0 
17153Čuk Robert1977Kolektor00:55:05.216:49.4 
18108Makuc Damjan1978Idrija00:56:13.217:57.4 
1947Mole Matej1978Vrhnika00:57:38.419:22.6 
2035Čuk Srečko1979Spodnja Idrija01:00:10.121:54.3 
21159Tratnik Boštjan1975Spodnja Idrija01:00:15.521:59.7 
22228Žejn Anton197701:04:31.026:15.2 
2321Kenda Zlatko1977ŠD Elektro Primorska01:05:56.227:40.4 

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11183Curk David1981ŠD Nanos Podnanos00:38:46.100:00.040
2119Šuligoj Mitja1982Šempeter pri Gorici00:44:53.206:07.1 
332Grošelj Simon1982Idrija00:48:11.509:25.4 
4113Florijančič Tadej1981Modrej00:49:26.610:40.5 
571Vales Jan1983Idrija00:51:27.512:41.4 
6118Mohorič Damir1984RSK Idrija00:53:11.814:25.7 
751Prelovec Marjan1981Spodnja Idrija00:54:18.115:32.0 
8243Filipič Jure1980Idrija00:54:19.515:33.4 
9114Dakskobler Peter1981Soča Outdoor Festival00:55:12.216:26.1 
10136Makuc Tomaž1981Šentviška Gora00:56:53.718:07.6 
1184Mohorič Mitja1981Idrija00:57:01.218:15.1 
12186Dolenc Miha1981Žiri00:58:36.519:50.4 

Moški B (od 25 do 29 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11553Tratnik Marko1986ŠD Nanos Podnanos00:36:54.300:00.040
219Klančnik Janez1985Tripustolovec00:39:06.302:12.0 
3124Dežela Blaž1988Idrija00:45:06.108:11.8 
44Bevk Sebastjan1989SPO Idrija00:45:40.708:46.4 
5227Pagon Niki198900:45:48.708:54.4 
642Pirih Rok1989Prfarski tekači00:46:49.909:55.6 
7111Grošelj Nejc1986Idrija00:48:30.511:36.2 
87Bizjak Blaž1989SPO Idrija00:48:54.912:00.6 
9135Kokošar Drejc1989Spodnja Idrija00:50:19.413:25.1 
101552Černigoj Boštjan1988Vipava00:50:51.013:56.735
11244Pirc Jernej1987Idrija00:51:11.214:16.9 
1265Sedej Miha1987Prfarski tekači00:52:07.215:12.9 
13110Ogrič Sašo1988Idrija00:52:24.815:30.5 
14160Chavez Alfredo198700:52:36.915:42.6 
15126Didič Tilen1985Hidria00:53:23.116:28.8 
162Mlakar Borut1988Idrija00:54:27.817:33.5 
1788Sedej Tilen1986ZD Idrija00:54:43.217:48.9 
18183Štucin Alan1989Idrija00:55:26.318:32.0 
19145Skok Tin1987Idrija00:57:29.420:35.1 
2089Okiljevič Gregor1985ZD Idrija00:58:17.921:23.6 
2186Simov Miloš1985ZD Idrija01:03:22.426:28.1 
22161Ruvalcaba Hector198901:04:15.627:21.3 

Moški A (do 24 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
167Bratina Rok1994KGT Papež-Salomon00:38:51.900:00.0 
259Likar Anej1994AK Gorica00:39:25.700:33.8 
357Tušar Peter1996OK Azimut00:40:53.702:01.8 
4202Pervanje Klemen1990Urbani tekači00:41:37.102:45.2 
595Grošelj Matic1996KIŠ00:43:00.804:08.9 
6188Stanonik Simon1997Idrija00:43:49.904:58.0 
7123Marinac Dejan1994KIŠ00:44:43.105:51.2 
81Aldžić Haris1991Idrija00:44:58.306:06.4 
9106Černilogar Mitja1995Bukovo00:45:08.006:16.1 
1043Kenić Ferik1993Idrija00:45:23.506:31.6 
11187Pavšič Aljaž1997Idrija00:45:32.806:40.9 
126Hadžić Sean1991Idrija00:48:24.309:32.4 
13144Skok Nik1995Idrija00:52:46.313:54.4 
14156Beguš Nace2001ŠD Elektro Primorska00:52:46.713:54.8 
1596Sedej Gašper1996KIŠ00:53:01.314:09.4 
1676Pirc Tomo1990Prfarski tekači00:54:04.715:12.8 
1737Bizjak David1996Prfarski tekači00:56:50.717:58.8 
18245Koblar Jan199700:58:47.919:56.0 
1940Mohorič Lovre1999Idrija00:59:31.220:39.3 
20212Kenda Jan200401:00:34.721:42.8 
21211Jereb Matic2004Idrija01:05:56.027:04.1 
22178Magajne Domen1991DLT Filipides01:14:21.335:29.4 



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11553Tratnik Marko1986ŠD Nanos Podnanos00:36:54.300:00.040
21424Curk Mitja1977ŠD Nanos Podnanos00:38:15.801:21.535
31183Curk David1981ŠD Nanos Podnanos00:38:46.101:51.831
467Bratina Rok1994KGT Papež-Salomon00:38:51.901:57.6 
519Klančnik Janez1985Tripustolovec00:39:06.302:12.0 
6102Vogrič Miro1958DLT Filipides00:39:18.002:23.7 
759Likar Anej1994AK Gorica00:39:25.702:31.4 
81430Kutin Andrej1969TKK Serpenice00:39:46.702:52.428
91518Setnikar Primož1979Atvo servis Sitnik00:39:51.502:57.226
101202Ipavec Kristjan1979ŠD Nanos Podnanos00:40:03.003:08.725
1157Tušar Peter1996OK Azimut00:40:53.703:59.4 
12115Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:41:03.304:09.0 
1381Grošelj Aleš1974Kolektor00:41:15.404:21.1 
141414Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:41:28.904:34.624
15202Pervanje Klemen1990Urbani tekači00:41:37.104:42.8 
161490Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:41:38.604:44.323
171364Mikuž Robi1976ŠD Hotedršica00:41:38.904:44.622
181433Torkar Klavdij1960ŠD Nanos Podnanos00:41:43.104:48.821
191452Zupan Stanko1977ŠD Nanos Podnanos00:41:59.705:05.420
201171Petrovčič Robert195800:42:11.005:16.719
21231Vidrih Jurij1977ŠD Nanos Podnanos00:42:12.105:17.8 
22164Dobravec Zoran197300:42:20.505:26.2 
231413Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:42:35.605:41.318
24149Hvala Oskar1964Idrija00:42:39.105:44.8 
2553Benčina Jure1978Kolektor00:42:42.905:48.6 
2695Grošelj Matic1996KIŠ00:43:00.806:06.5 
2752Manfreda Aleš1972Kolektor Sikom00:43:13.606:19.3 
281195Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:43:25.606:31.317
291114Zrimšek Robert1961Tek je lek00:43:33.606:39.316
30189Kavčič Drago1959TSK Idrija00:43:38.006:43.7 
31188Stanonik Simon1997Idrija00:43:49.906:55.6 
32177Leban Marko1963DLG Lazec00:43:51.806:57.5 
3366Petrovec Miro1955Tek je lek00:43:54.507:00.2 
341558Vrtovec Matej1979Tekači vipavske doline00:44:17.407:23.115
351289Šinigoj Damijan1964ŠD Nanos Podnanos00:44:36.407:42.114
36123Marinac Dejan1994KIŠ00:44:43.107:48.8 
37119Šuligoj Mitja1982Šempeter pri Gorici00:44:53.207:58.9 
381Aldžić Haris1991Idrija00:44:58.308:04.0 
39200Brelih Brane1967Idrija00:45:04.708:10.4 
40124Dežela Blaž1988Idrija00:45:06.108:11.8 
41106Černilogar Mitja1995Bukovo00:45:08.008:13.7 
421563Pintar Uroš1976NŠ OLYMP00:45:09.608:15.313
43224Čermelj Bernard1977TD Burja Vipava00:45:14.508:20.2 
4443Kenić Ferik1993Idrija00:45:23.508:29.2 
451504Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:45:24.708:30.412
46187Pavšič Aljaž1997Idrija00:45:32.808:38.5 
474Bevk Sebastjan1989SPO Idrija00:45:40.708:46.4 
48227Pagon Niki198900:45:48.708:54.4 
49150Hladnik Ivan1968Idrija00:45:52.508:58.2 
501102Plahuta Lučano1959DLT Filipides00:46:00.309:06.011
5116Prezelj Gregor1974Idrija00:46:19.709:25.4 
5242Pirih Rok1989Prfarski tekači00:46:49.909:55.6 
531146Gornik Jure1951Sovica00:46:50.009:55.710
541555Žigon Boris1949DLT Filipides00:47:15.710:21.49
551480Vrečar Branko196600:47:26.310:32.08
561355Šulin Zvonko1953TKK Serpenice00:47:34.210:39.97
571560Kokalj Andrej1959TK Ljubljana00:47:40.310:46.06
581302Frim Vili1953TKD Sovica00:47:44.310:50.05
591538Premrn Jožko1965ŠD Nanos Podnanos00:47:48.810:54.54
60234Carl Damijan196700:47:51.810:57.5 
61139Črv Bojan1963Idrija00:48:03.611:09.3 
6269Gosar Tomaž1960ŠKD Marjetica00:48:06.311:12.0 
6332Grošelj Simon1982Idrija00:48:11.511:17.2 
646Hadžić Sean1991Idrija00:48:24.311:30.0 
65111Grošelj Nejc1986Idrija00:48:30.511:36.2 
66201Jeram Janez1974Idrija00:48:41.111:46.8 
67141Millo Roberto1966A.S.D. Evinrude R.I.T.M.O.00:48:43.811:49.5 
687Bizjak Blaž1989SPO Idrija00:48:54.912:00.6 
695Golob Blaž1979SPO Idrija00:48:55.112:00.8 
7020Beguš Jožko1967ŠD Elektro Primorska00:48:55.412:01.1 
71112Bilban Robert1976Klub Vzajemna00:48:58.712:04.4 
721322Faganelj Božo1964DLT Filipides00:49:09.712:15.43
731520Nanut Klemen1951DLT Filipides00:49:17.612:23.32
741294Podgorelec Vinko1948Cerkno00:49:23.912:29.61
75113Florijančič Tadej1981Modrej00:49:26.612:32.3 
761300Čendak Klavdij1968PGT00:49:45.112:50.81
771500Ušaj Damijan1967ŠD Nanos Podnanos00:50:13.513:19.21
78135Kokošar Drejc1989Spodnja Idrija00:50:19.413:25.1 
791552Černigoj Boštjan1988Vipava00:50:51.013:56.71
801113Požar Bojan1963ŠD Hitre noge Senožeče00:50:59.214:04.91
811498Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:51:05.514:11.21
82244Pirc Jernej1987Idrija00:51:11.214:16.9 
83103Pajntar Erik1973Ljubljana00:51:20.714:26.4 
841110Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožeče00:51:22.914:28.61
851467Savić Vladimir1943AK Pivka00:51:25.614:31.31
8693Istenič Marko1968ZD Idrija00:51:27.114:32.8 
8771Vales Jan1983Idrija00:51:27.514:33.2 
8815Podgornik Renato1963KD Sloga 190200:51:29.714:35.4 
8982Vogrič Igor1963Idrija00:51:46.414:52.1 
9065Sedej Miha1987Prfarski tekači00:52:07.215:12.9 
9175Čufer Matic1979Tolmin00:52:17.115:22.8 
921342Pavšič Danilo1956Travnik00:52:20.315:26.01
93110Ogrič Sašo1988Idrija00:52:24.815:30.5 
941519Kutin Edi1949TKK Serpenice00:52:34.915:40.61
95160Chavez Alfredo198700:52:36.915:42.6 
961133Lipušček Lucijan1940Idrija00:52:38.915:44.61
97144Skok Nik1995Idrija00:52:46.315:52.0 
98156Beguš Nace2001ŠD Elektro Primorska00:52:46.715:52.4 
991150Fabijan Gregor1979ŠD Hitre noge Senožeče00:52:54.316:00.01
10096Sedej Gašper1996KIŠ00:53:01.316:07.0 
1011055Vidmar Franc1960STK Kitajska00:53:09.116:14.8 
102118Mohorič Damir1984RSK Idrija00:53:11.816:17.5 
103221Ipavec Boštjan1978Ajdovščina00:53:20.816:26.5 
104126Didič Tilen1985Hidria00:53:23.116:28.8 
1051264Šiškovič Franko1968ŠD Kraški tekači00:54:02.617:08.31
10676Pirc Tomo1990Prfarski tekači00:54:04.717:10.4 
10751Prelovec Marjan1981Spodnja Idrija00:54:18.117:23.8 
108243Filipič Jure1980Idrija00:54:19.517:25.2 
1092Mlakar Borut1988Idrija00:54:27.817:33.5 
110242Gnezda Darko197200:54:33.217:38.9 
11188Sedej Tilen1986ZD Idrija00:54:43.217:48.9 
11210Felc Danilo1943ŠD Elektro Primorska00:54:53.717:59.4 
113153Čuk Robert1977Kolektor00:55:05.218:10.9 
114114Dakskobler Peter1981Soča Outdoor Festival00:55:12.218:17.9 
115183Štucin Alan1989Idrija00:55:26.318:32.0 
116108Makuc Damjan1978Idrija00:56:13.219:18.9 
117140Comelli Luciano1957A.S.D. Evinrude R.I.T.M.O.00:56:24.819:30.5 
11837Bizjak David1996Prfarski tekači00:56:50.719:56.4 
119136Makuc Tomaž1981Šentviška Gora00:56:53.719:59.4 
12084Mohorič Mitja1981Idrija00:57:01.220:06.9 
121125Leoni Renato1967Hidria00:57:29.120:34.8 
122145Skok Tin1987Idrija00:57:29.420:35.1 
12347Mole Matej1978Vrhnika00:57:38.420:44.1 
12489Okiljevič Gregor1985ZD Idrija00:58:17.921:23.6 
1251562Markeljc Branko1964ŠD Nanos Podnanos00:58:18.021:23.71
126186Dolenc Miha1981Žiri00:58:36.521:42.2 
127151Treven Damjan1974Spodnja Idrija00:58:43.021:48.7 
128128Sedej Vinko1958Hidria00:58:47.021:52.7 
129245Koblar Jan199700:58:47.921:53.6 
13040Mohorič Lovre1999Idrija00:59:31.222:36.9 
13135Čuk Srečko1979Spodnja Idrija01:00:10.123:15.8 
132159Tratnik Boštjan1975Spodnja Idrija01:00:15.523:21.2 
13378Pirc Ivan1962Prfarski tekači01:00:18.123:23.8 
134143Skok Igor1965Idrija01:00:33.323:39.0 
135212Kenda Jan200401:00:34.723:40.4 
136122Marinac Roko1969Spodnja Idrija01:02:25.025:30.7 
13786Simov Miloš1985ZD Idrija01:03:22.426:28.1 
138161Ruvalcaba Hector198901:04:15.627:21.3 
139228Žejn Anton197701:04:31.027:36.7 
140211Jereb Matic2004Idrija01:05:56.029:01.7 
14121Kenda Zlatko1977ŠD Elektro Primorska01:05:56.229:01.9 
14241Sekirnik Franci1942Odolini01:07:58.131:03.8 
143178Magajne Domen1991DLT Filipides01:14:21.337:27.0 
144184Kociper Silvester1962Zaplana01:16:25.839:31.5 
145147Velikanje Renato1962Idrija01:17:27.140:32.8 
1461387Ivančič Fabio1933Obala01:18:50.741:56.41

Ženske
m.absŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11554Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos00:43:21.500:00.040
21131Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:45:05.701:44.235
31365Sardoč Jerica1979ŠD Nanos Podnanos00:45:13.801:52.331
464Jesenko Sara1996ŠD Tabor Žiri00:45:35.502:14.0 
51460Bele Kristina1974AK Pivka00:48:01.404:39.928
61564Ivančič Danijela1972TŠD Gams Kobarid00:48:57.405:35.926
78Dobravec Pia1998Idrija00:49:02.005:40.5 
81339Mavrič Tina1970PGT00:50:22.007:00.525
918Furlan Kristina1985Tripustolovec00:50:55.907:34.4 
10236Vrečar Neža199100:51:12.007:50.5 
111377Jejčič Darja1974TD Burja Vipava00:51:46.408:24.924
123Golob Anja1985SPO Idrija00:52:28.009:06.5 
139Pišlar Martina1984Idrija00:52:30.009:08.5 
1483Rutar Melita1983Idrija00:52:31.609:10.1 
15105Jeram Nuša1996Bukovo00:52:41.009:19.5 
1662Podobnik Sabina1991ŠD Tabor Žiri00:52:41.309:19.8 
17204Gaberšček Greti1966TK Bovec00:52:46.109:24.6 
1817Rupnik Prezelj Vanja1974Idrija00:52:48.209:26.7 
191347Brešan Vilma1958ŠD Durs00:52:50.709:29.223
2061Gluhodedov Irena1981ŠD Tabor Žiri00:53:09.809:48.3 
21154Dienstman Tanja1972Idrija00:53:46.410:24.9 
2245Podobnik Mojca198800:53:54.910:33.4 
23137Fortuna Marjanca1992Idrija00:54:27.711:06.2 
24100Prezelj Jana1975Cerkno00:55:04.411:42.9 
25109Erjavec Nina1986Spodnja Idrija00:55:12.411:50.9 
261565Bajc Tea1959Tekači vipavske doline00:55:39.812:18.322
2763Jesenko Martina1970ŠD Tabor Žiri00:55:42.612:21.1 
2850Prelovec Mateja1989Prfarski tekači00:55:48.912:27.4 
291525Batagelj Stanka1949Tekači vipavske doline00:55:58.612:37.121
30248Golob Mrak Dijana198700:56:13.012:51.5 
31152Pahor Tina1984Klub za skoke v vodo Idrija00:56:14.512:53.0 
32101Vogrič Maja1992RSK Idrija00:56:43.813:22.3 
331559Obrč Tea1964Ljubljana00:56:46.213:24.720
3424Moravec Dolores1978Idrija00:56:53.613:32.1 
3558Ajdišek Marta1978Lazec00:57:06.513:45.0 
361522Gorkič Marijana1984DLT Filipides00:57:57.214:35.719
37138Trebše Neda1982Idrija00:58:05.814:44.3 
38120Fortuna Tinkara1999Idrija00:58:14.514:53.0 
39117Štucin Sara1985Kolektor00:58:16.814:55.3 
401501Ušaj Ksenija1971ŠD Nanos Podnanos00:58:18.114:56.618
4148Kereki Roberta1969TD Bovec00:58:47.115:25.6 
4298Černalogar Alojzija1958Idrija00:59:08.115:46.6 
4334Čuk Anja1987Spodnja Idrija00:59:10.515:49.0 
4414Podgornik Nataša1966KD Sloga 190200:59:20.015:58.5 
4585Škvarča Jelka1972Idrija00:59:30.016:08.5 
4625Poljanec Ana1982Vzajemna Klub00:59:30.616:09.1 
4731Sedej Neža1999Idrija00:59:31.516:10.0 
481481Zrimšek Andreja196500:59:41.616:20.117
4960Kacin Blanka1982Spodnja Idrija01:00:16.316:54.8 
5056Ozebek Ksenija1989Idrija01:00:16.816:55.3 
5187Filipič Maja1979ZD Idrija01:00:27.917:06.4 
52121Marinac Mirjam1970Spodnja Idrija01:00:52.317:30.8 
5399Rajhar Gordana1970Idrija01:01:19.117:57.6 
54130Sedej Cvetka1960Hidria01:01:19.317:57.8 
54131Beričič Majda1967Hidria01:01:19.317:57.8 
5697Vidmar Šinkovec Mojca1976PBI01:01:20.417:58.9 
57132Sedej Nevenka1972Hidria01:01:21.818:00.3 
5874Česnik Mažgon Anita1978Idrija01:03:11.719:50.2 
59134Mohorič Tina1979Godovič01:03:13.419:51.9 
60133Gnezda Tjaša1977Godovič01:03:13.519:52.0 
61104Mrljak Bernarda1972Kolektor01:04:07.220:45.7 
62148Erjavec Urša1987Idrija01:04:41.821:20.3 
6311Gladek Jasmina1987Idrija01:04:43.221:21.7 
64181Likar Petra1988Idrija01:04:46.221:24.7 
65168Primožič Nataša1971Idrija01:04:50.721:29.2 
66169Costa Klavdija1968Idrija01:04:50.921:29.4 
6733Logar Sabina1985Idrija01:04:55.921:34.4 
6872Vidmar Kristina  Idrija01:06:47.123:25.6 
69179Magajne Alijana1960DLT Filipides01:07:08.223:46.7 
7070Erjavec Hana1999Idrija01:07:20.323:58.8 
7194Mavri Janja1959Idrija01:08:51.425:29.9 
7222Mavri Nataša1986Idrija01:08:52.425:30.9 
7377Pirc Dunja1960Prfarski tekači01:08:57.625:36.1 
7423Moravec Darja1953Idrija01:09:25.426:03.9 
75146Velikanje Evelin1989Idrija01:10:17.826:56.3 
7626Pagon Marjanca1981Idrija01:10:18.126:56.6 
77167Prezelj Urška1986Idrija01:13:38.630:17.1 
78182Kumar Kaja1989Idrija01:13:38.830:17.3 
7990Pajntar Mojca1976ZD Idrija01:14:22.331:00.8 
8091Kacin Monika1980ZD Idrija01:15:02.431:40.9 
811471Kenda Metka197001:17:11.733:50.216
82127Sedej Špela1986Hidria01:17:17.633:56.1 
83170Oblak Tatjana1960Idrija01:17:26.634:05.1 
84116Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana01:18:08.334:46.8 
8579Škvarča Rupnik Veronika1980Spodnja Idrija01:18:14.934:53.4 
86226Mažgon Ana1949Idrija01:39:12.755:51.2 
8680Stanek Zidarič Tita1978Spodnja Idrija01:39:12.755:51.2