21. Gorski tek pod Kriško goro
Križe, 21.4.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: PD Križe
Vodja tekmovanja: Stane Ficko
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o progi:
Dolžina:7,44 km
Višinska razlika:422 m
Čas starta:10:00 h
Število prijavljenih: 99

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (60 let in starejše)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
140Jerman Ana1952AK Kranj00:51:15.900:00.040
271Merlak Nada1950ŠD Hotederšica00:58:22.407:06.535
370Zadnikar Tonka1947Divji zajci00:59:24.208:08.331

Ženske D (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
131Bajželj Mojca1964Stražišče00:52:06.300:00.040
253Novak Ana1963Divji zajci01:00:37.008:30.735
360Meglič Jana1962Tržič01:01:45.809:39.531

Ženske C (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
166Markun Barbara1970Gorenjski glas00:44:58.800:00.040
298Ferlan Andreja1968Intersport00:48:12.103:13.335
319Žbontar Draga1967Tekaška skupina Jesenice00:49:22.004:23.231
413Kalan Maja1965Žabnica00:51:58.206:59.428
557Seifert Joži1974Divji zajci00:56:28.711:29.926
652Košnjek Sandra1966Divji zajci00:57:43.612:44.825
756Rozman Romana1966ŠD Lom00:57:43.912:45.124
849Kožuh Tatjana1967Kožušček s.p.00:59:17.214:18.423

Ženske B (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
192Perko Mojca1982ŠD Divji zajci00:50:37.500:00.040

Ženske A (do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
124Klinar Tina1994Zgornje Gorje00:44:18.400:00.040
265Zima Anja1987ŠD Mošnje00:45:38.501:20.135
379Peternelj Alenka1998ŠD Kokrica00:46:17.901:59.531
43Palir Staša1989ŠD Socka00:50:15.205:56.828
525Klinar Katja1992Zgornje Gorje00:54:18.410:00.026

Moški G (70 let in starejši)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
182Ambrož Janez1939TK Tržiške strele00:48:15.900:00.040
29Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:50:44.702:28.835
311Hribernik Franc1941Gorenjski glas00:57:31.009:15.131
46Hrovat Franc1936Gorenjski glas01:03:12.414:56.528

Moški F (od 60 do 69 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
110Stevanović Rajko1952Avtomehanika Valant00:40:22.600:00.040
267Poljanec Janez1953Trmasti tekači00:44:59.404:36.835
320Rajgelj Franci1952Zarica00:46:16.605:54.031
430Kemperle Cveto1950Bača pri Podbrdu00:49:30.909:08.328
518Ražman Miroslav1953AK Jesenice00:49:34.409:11.826
683Jelenc Ivo Janez1948Tivo d.o.o.00:49:47.509:24.925
793Vrhunc Jože1948Lesce00:50:35.310:12.724
886Švab Vincenc1950Križe00:52:03.411:40.823

Moški E (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
114Kalan Tomaž1958Tomas šport 200:35:35.800:00.040
250Kožuh Bojan1962Kožušček s.p.00:36:57.401:21.635
375Jesenko Andrej1957Škofja Loka00:37:42.602:06.831
427Rozman Aleš1963ŠD Lom00:38:23.602:47.828
512Finžgar Bogdan1961AGP Pro00:39:00.803:25.026
688Valant Frenk1958Avtomehanika Valant00:41:15.805:40.025
755Papič Milivoj1956ŠD Turbo M00:42:13.406:37.624
828Mrak Dušan1961Mojstrana00:42:41.107:05.323
926Klinar Slavko1963Zgornje Gorje00:44:22.208:46.422
1089Jerič Miha1959ŠD Divji zajci00:45:10.809:35.021
1147Homec Stane1959ŠD Poljane00:45:19.909:44.120
1274Markuta Janez1963Divji zajci00:46:05.510:29.719
1397Ferlan Miloš1961Škofja Loka00:46:30.010:54.218
141Urbanc Franci1963ŠD Divji zajci00:48:16.512:40.717
1572Sajovic Borut1960TK Tržiške strele00:48:28.412:52.616
1641Krempl Marijan1955AK Kranj00:51:16.715:40.915
1790Grum Miroslav1955Tržič00:53:03.817:28.014

Moški D (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
196Beke Matej1971Kranj00:34:11.300:00.040
273Pretnar Janez1967Top fit team00:34:18.100:06.835
336Janjatovič Mirko1971KGT Papež Kamnik00:34:56.900:45.631
469Trojer Andrej1971ŠD Nanos00:35:06.100:54.828
537Kaltenekar Matej1973TK Gorenjska00:35:48.701:37.426
639Strnad Simon1967KD Brda Dobrovo00:35:54.901:43.625
733Lušina Andrej1968AD Železniki00:37:27.003:15.724
868Kenda Tomaž197300:38:04.803:53.523
923Čebin Marjan Rosi1966ŠD Ravenska vas00:38:55.804:44.522
1042Zupančič Luis1973TK Tržiške strele00:39:05.804:54.521
1163Jež Roman1967Gameljne00:40:43.906:32.620
1244Bajželj Blaž1967TK Tržiške strele00:40:48.306:37.019
1359Markič Jure1968PD Križe00:42:23.708:12.418
1491Perko Branko1973ŠD Divji zajci00:43:21.609:10.317
1561Starc Aljaž1972Squash klub Kranj00:47:22.213:10.916
1684Belhar Klemen1973GRS Tržič00:47:43.713:32.415
1732Černilec Primož1973Naklo00:48:26.814:15.514
1899Vukotič Dejan1973Divji zajci00:49:12.415:01.113
1946Pirc Franci1965Tekaški forum00:51:04.816:53.512
2035Černilec Gorazd1973Tržič00:51:42.417:31.111
2154Štalec Vladimir1968AK Železniki00:52:42.918:31.610

Moški C (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
143Guzelj Denis1975Kranj00:33:38.300:00.040
221Trpin Sindi1978KGT Papež00:35:59.302:21.035
378Erlah Jurij1975PD Križe00:36:11.902:33.631
48Mulej Janez1981Tekaška skupina Jesenice00:36:24.402:46.128
564Erzar Janez1976Gameljne00:37:13.603:35.326
677Gazvoda Andrej1975AGP Pro00:39:05.205:26.925
795Teran Gregor1981IPO team00:39:53.206:14.924
838Ceklin Vid1977Bohinjska Bistrica00:40:00.106:21.823
962Jakše Jurij1976Squash klub Kranj00:40:11.506:33.222
1085Soklič Franci197700:40:31.506:53.221
114Demšar Marko1979Železniki00:41:43.008:04.720
1234Kalan Luka1979Križe00:44:41.711:03.419
1381Mihelič Peter1975Zg. Besnica00:57:17.223:38.918

Moški B (od 20 do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
115Božič Anže1994KGT Papež Kamnik00:33:11.000:00.040
248Ambrožič Bojan1989KGT Papež Kamnik00:33:55.700:44.735
32Grm Dejan1987ŠD Socka00:34:20.001:09.031
445Zupan Klemen1986Tržič00:34:21.101:10.128
529Rozman Uroš1985Gozdraske storitve Švegel Boštjan00:34:25.101:14.126
65Žitnik Urban1986Tržič00:36:06.202:55.225
716Pintar Denis1994Kranj00:37:23.204:12.224
894Grbič Dino1987Škofja Loka00:38:35.405:24.423
958Erjavc Anže1988GP Team00:38:43.405:32.422
1051Blatnik Žiga1986Top-Fit team00:42:01.908:50.921
1176Kramar Miha198500:42:28.109:17.120
1222Hladnik Klemen1985Križe00:46:49.013:38.019
1387Pavlič Boštjan1987ŠD Divji zajci00:53:18.520:07.518

Moški A (do 19 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
117Božič Aljaž1996KGT Papež00:34:32.200:00.040
280Mihelič Nejc2003OŠ Stražišče00:48:15.213:43.035
37Boncelj David2005OŠ Duplje00:49:49.515:17.331



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
115Božič Anže1994KGT Papež Kamnik00:33:11.000:00.040
243Guzelj Denis1975Kranj00:33:38.300:27.335
348Ambrožič Bojan1989KGT Papež Kamnik00:33:55.700:44.731
496Beke Matej1971Kranj00:34:11.301:00.328
573Pretnar Janez1967Top fit team00:34:18.101:07.126
62Grm Dejan1987ŠD Socka00:34:20.001:09.025
745Zupan Klemen1986Tržič00:34:21.101:10.124
829Rozman Uroš1985Gozdraske storitve Švegel Boštjan00:34:25.101:14.123
917Božič Aljaž1996KGT Papež00:34:32.201:21.222
1036Janjatovič Mirko1971KGT Papež Kamnik00:34:56.901:45.921
1169Trojer Andrej1971ŠD Nanos00:35:06.101:55.120
1214Kalan Tomaž1958Tomas šport 200:35:35.802:24.819
1337Kaltenekar Matej1973TK Gorenjska00:35:48.702:37.718
1439Strnad Simon1967KD Brda Dobrovo00:35:54.902:43.917
1521Trpin Sindi1978KGT Papež00:35:59.302:48.316
165Žitnik Urban1986Tržič00:36:06.202:55.215
1778Erlah Jurij1975PD Križe00:36:11.903:00.914
188Mulej Janez1981Tekaška skupina Jesenice00:36:24.403:13.413
1950Kožuh Bojan1962Kožušček s.p.00:36:57.403:46.412
2064Erzar Janez1976Gameljne00:37:13.604:02.611
2116Pintar Denis1994Kranj00:37:23.204:12.210
2233Lušina Andrej1968AD Železniki00:37:27.004:16.09
2375Jesenko Andrej1957Škofja Loka00:37:42.604:31.68
2468Kenda Tomaž197300:38:04.804:53.87
2527Rozman Aleš1963ŠD Lom00:38:23.605:12.66
2694Grbič Dino1987Škofja Loka00:38:35.405:24.45
2758Erjavc Anže1988GP Team00:38:43.405:32.44
2823Čebin Marjan Rosi1966ŠD Ravenska vas00:38:55.805:44.83
2912Finžgar Bogdan1961AGP Pro00:39:00.805:49.82
3077Gazvoda Andrej1975AGP Pro00:39:05.205:54.21
3142Zupančič Luis1973TK Tržiške strele00:39:05.805:54.80
3295Teran Gregor1981IPO team00:39:53.206:42.20
3338Ceklin Vid1977Bohinjska Bistrica00:40:00.106:49.10
3462Jakše Jurij1976Squash klub Kranj00:40:11.507:00.50
3510Stevanović Rajko1952Avtomehanika Valant00:40:22.607:11.60
3685Soklič Franci197700:40:31.507:20.50
3763Jež Roman1967Gameljne00:40:43.907:32.90
3844Bajželj Blaž1967TK Tržiške strele00:40:48.307:37.30
3988Valant Frenk1958Avtomehanika Valant00:41:15.808:04.80
404Demšar Marko1979Železniki00:41:43.008:32.00
4151Blatnik Žiga1986Top-Fit team00:42:01.908:50.90
4255Papič Milivoj1956ŠD Turbo M00:42:13.409:02.40
4359Markič Jure1968PD Križe00:42:23.709:12.70
4476Kramar Miha198500:42:28.109:17.10
4528Mrak Dušan1961Mojstrana00:42:41.109:30.10
4691Perko Branko1973ŠD Divji zajci00:43:21.610:10.60
4726Klinar Slavko1963Zgornje Gorje00:44:22.211:11.20
4834Kalan Luka1979Križe00:44:41.711:30.70
4967Poljanec Janez1953Trmasti tekači00:44:59.411:48.40
5089Jerič Miha1959ŠD Divji zajci00:45:10.811:59.80
5147Homec Stane1959ŠD Poljane00:45:19.912:08.90
5274Markuta Janez1963Divji zajci00:46:05.512:54.50
5320Rajgelj Franci1952Zarica00:46:16.613:05.60
5497Ferlan Miloš1961Škofja Loka00:46:30.013:19.00
5522Hladnik Klemen1985Križe00:46:49.013:38.00
5661Starc Aljaž1972Squash klub Kranj00:47:22.214:11.20
5784Belhar Klemen1973GRS Tržič00:47:43.714:32.70
5880Mihelič Nejc2003OŠ Stražišče00:48:15.215:04.20
5982Ambrož Janez1939TK Tržiške strele00:48:15.915:04.90
601Urbanc Franci1963ŠD Divji zajci00:48:16.515:05.50
6132Černilec Primož1973Naklo00:48:26.815:15.80
6272Sajovic Borut1960TK Tržiške strele00:48:28.415:17.40
6399Vukotič Dejan1973Divji zajci00:49:12.416:01.40
6430Kemperle Cveto1950Bača pri Podbrdu00:49:30.916:19.90
6518Ražman Miroslav1953AK Jesenice00:49:34.416:23.40
6683Jelenc Ivo Janez1948Tivo d.o.o.00:49:47.516:36.50
677Boncelj David2005OŠ Duplje00:49:49.516:38.50
6893Vrhunc Jože1948Lesce00:50:35.317:24.30
699Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:50:44.717:33.70
7046Pirc Franci1965Tekaški forum00:51:04.817:53.80
7141Krempl Marijan1955AK Kranj00:51:16.718:05.70
7235Černilec Gorazd1973Tržič00:51:42.418:31.40
7386Švab Vincenc1950Križe00:52:03.418:52.40
7454Štalec Vladimir1968AK Železniki00:52:42.919:31.90
7590Grum Miroslav1955Tržič00:53:03.819:52.80
7687Pavlič Boštjan1987ŠD Divji zajci00:53:18.520:07.50
7781Mihelič Peter1975Zg. Besnica00:57:17.224:06.20
7811Hribernik Franc1941Gorenjski glas00:57:31.024:20.00
796Hrovat Franc1936Gorenjski glas01:03:12.430:01.40

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
124Klinar Tina1994Zgornje Gorje00:44:18.400:00.040
266Markun Barbara1970Gorenjski glas00:44:58.800:40.435
365Zima Anja1987ŠD Mošnje00:45:38.501:20.131
479Peternelj Alenka1998ŠD Kokrica00:46:17.901:59.528
598Ferlan Andreja1968Intersport00:48:12.103:53.726
619Žbontar Draga1967Tekaška skupina Jesenice00:49:22.005:03.625
73Palir Staša1989ŠD Socka00:50:15.205:56.824
892Perko Mojca1982ŠD Divji zajci00:50:37.506:19.123
940Jerman Ana1952AK Kranj00:51:15.906:57.522
1013Kalan Maja1965Žabnica00:51:58.207:39.821
1131Bajželj Mojca1964Stražišče00:52:06.307:47.920
1225Klinar Katja1992Zgornje Gorje00:54:18.410:00.019
1357Seifert Joži1974Divji zajci00:56:28.712:10.318
1452Košnjek Sandra1966Divji zajci00:57:43.613:25.217
1556Rozman Romana1966ŠD Lom00:57:43.913:25.516
1671Merlak Nada1950ŠD Hotederšica00:58:22.414:04.015
1749Kožuh Tatjana1967Kožušček s.p.00:59:17.214:58.814
1870Zadnikar Tonka1947Divji zajci00:59:24.215:05.813
1953Novak Ana1963Divji zajci01:00:37.016:18.612
2060Meglič Jana1962Tržič01:01:45.817:27.411