7. Pomladni tek (Olimpijski tek)
Jesenice, 15.3.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: Zavod za šport Jesenice
Vodja tekmovanja: Gaber Šorn
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o progi:
Dolžina:10 km
Čas starta:11:00
Število prijavljenih: 129

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (60 let in starejše)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
123Ana Jerman1952AK Kranj00:46:40.900:00.040
2102Tonka Zadnikar1947Klub trmastih00:57:16.610:35.735
334Darja Verbič1952ŠD Kraški tekači Sežana01:05:19.718:38.831

Ženske D (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
117Nuša Jelenc1961Tekaška skupina Jesenice00:49:53.100:00.040
297Jana Meglič1962Tržič00:56:03.406:10.335
366Ana Novak1963Divji Zajci00:58:50.508:57.431

Ženske C (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
143Anica Klinar1965Zgornje Gorje00:44:04.300:00.040
299Urška Rubnik1974Radovljica00:44:05.600:01.335
3118Urša Krlin1971Škofja Loka00:46:22.002:17.731
410Draga Žbontar1967Tekaška skupina Jesenice00:48:04.704:00.428
5121Pristavec Tanja1968Bled00:49:15.505:11.226
671Maja Kalan1965Žabnica00:49:21.605:17.325
762Jana Žvan1973Žirovnica00:50:21.706:17.424
853Romana Rolman1966ŠD Lom pod Storžičem00:54:05.710:01.423
967Joži Seifert1974ŠD Divji zajci00:55:02.010:57.722
1011Gorica Stevanovič1969Tekaška skupina Jesenice00:55:14.911:10.621
1177Darinka Mohorič1968Kamna gorica00:56:00.611:56.320
1268Sandra Košnjek1966Divji Zajci00:56:40.912:36.619
1341Nadja Svetlin Kastelic1973Ljubljana01:07:28.023:23.718
14101Barbara Malkočević1971Jesenice01:09:02.424:58.117
14100Romana Kralj1969Žirovnica01:09:02.424:58.117

Ženske B (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
17Tjaša Žnidar1980Tekaška skupina Jesenice00:44:53.500:00.040
2126Alenka Vrečko1981Lesce00:46:02.201:08.735
329Alenka Čebulj1979Vodice00:47:32.902:39.431
419Romana Marguč1977Tekaška skupina Jesenice00:50:38.305:44.828
5129Barbara Hudrič1975Žirovnica00:52:21.207:27.726
673Tina Kutnjak1976Kranj00:59:33.514:40.025
769Urška Berce1980Radovljica00:59:42.114:48.624

Ženske A (do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
198Petra Draksler1986Adacta plus d.o.o.00:40:30.100:00.040
279Polona Kopač1989Kranj00:40:48.200:18.135
3122Maja Pristavec1996AD Bled00:49:17.208:47.131
444Katja Klinar1992Zgornje Gorje00:55:24.914:54.828
5123Nika Pristavec1999AD Bled00:56:29.815:59.726

Moški G (70 let in starejši)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
125Janez Ambrož1939Tržiške strele00:45:33.500:00.040
237Slavko Sitar1939ŠD Mošnje00:47:59.502:26.035
332Zdenko Race1943Bled00:57:34.912:01.431

Moški F (od 60 do 69 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
13Rajko Stevanović1952Avtomehanika Valant00:38:52.200:00.040
235Štefan Lešnik1951Ljubljana00:44:03.905:11.735
324Franci Rajgelj1952Zarica00:44:23.705:31.531
4104Ivo Janez Jelenc1948Tivo d.o.o.00:46:37.407:45.228
550Mladen Volaš1953AD Bled00:48:29.709:37.526
6108Drago Frelih1948Koloka00:49:10.510:18.325
7103Cene Švab1950Križe00:50:18.111:25.924
836Jože Vrhunc1948Lesce00:51:23.412:31.223
9133Milenko Hrvaćanin1951Jesenice00:54:32.215:40.022
1042Anton Košir Ž1946Tekaški forum01:00:23.421:31.221
1139Branko Škrajnar1946PD-RTV- Ljubljana01:00:45.221:53.020

Moški E (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
128Boštajn Švab1961Kranj00:33:44.200:00.040
272Tomaž Kalan1958Tomas šport 200:34:33.400:49.235
34Teraž Franci1962Acroni team00:34:41.200:57.031
447Lado Kveder1963ŠKD Mekinje00:34:49.401:05.228
533Miran Kavs1957Kraški tekači00:36:48.203:04.026
645Slavko Klinar1963Zgornje Gorje00:38:25.304:41.125
785Bogdan Finžgar1961AGP Pro00:38:26.404:42.224
82Tomaž Majer1962Tekaška skupina Jesenice00:38:27.904:43.723
9117Franci Koder1957AGP Pro00:38:40.404:56.222
1052Aleš Rozman1963ŠD Lom00:39:24.905:40.721
1149Bojan Galin1958ŠKD Mekinje00:39:42.005:57.820
1212Frenk Valant1958Tekaška skupina Jesenice00:40:09.006:24.819
1390Darko Marolt1960Radovljica00:41:13.707:29.518
1430Brane Tavčar1958ŠD Sorica00:41:36.107:51.917
1588Andrej Kokalj1959TK Ljubljana00:42:54.909:10.716
1651Jožef Tomažič1957Živa voda00:43:17.709:33.515
1714Andrija Brčinovič1964Tekaška skupina Jesenice00:43:55.610:11.414
1822Marijan Krempl1955AK Kranj00:46:40.712:56.513
1956Igor Štirn1962Ljubljana00:47:21.113:36.912
20106Franci Urbanc1963ŠD Divji zajci00:50:18.216:34.011
2183Miroslav Grum1955TK Tržiške strele00:52:35.318:51.110
2263Andrej Starič1959Žirovnica00:56:39.822:55.69

Moški D (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
194Gregor Kustec1971ŠD Osovnikar00:32:14.600:00.040
278Mirko Janjatovič1971KGT Papež Kamnik00:32:53.500:38.935
3131Matej Beke1971SV00:33:26.801:12.231
486Andrej Lušina1968AD Železniki00:36:11.703:57.128
570Matej Kaltenekar1973TK Gorenjska00:36:39.304:24.726
661Boštjan Modrijan1971Gimnazija Jesenice00:38:32.306:17.725
7130Lado Brišar1968Hrušica00:38:47.606:33.024
840Jože Marolt1969Žirovnica00:39:34.407:19.823
987Sadik Mujkič1968AK Radovljica00:40:41.308:26.722
1076Janez Kolenc1972ŠD Gorje00:40:50.708:36.121
1182Roman Benedičič1971Jesenice00:41:51.709:37.120
1227Primož Mohorič1971 AT Klub Satler Kranj, Živa voda00:41:58.709:44.119
13111Ludvik Koseznik1973GP-Team00:42:58.210:43.618
1481Blaž Bernik1973Škofja Loka00:43:47.011:32.417
1574Leon Kutnjak1972Kranj00:45:27.813:13.216
16105Dejan Vukotič1973ŠD Divji zajci00:45:34.013:19.415
1765Iztok Poljanšek1967Žiri00:46:11.213:56.614
1893Kristan Melihen1974ASK Kranjska Gora00:47:20.015:05.413
199Klemen Erman1974AK Jesenice00:48:36.216:21.612
205Boštjan Tržan1972Tekaška skupina Jesenice00:49:13.716:59.111
21124Robert Bogozalec1969AD Bled00:50:52.018:37.410
22110Vladimir Štalec1968AK Železniki00:52:13.619:59.09
2389Matjaž Klemenc1967Radovljica00:53:57.521:42.98
UDL999Dragan Todorovič1965LjubljanaUDL00:00.00

Moški C (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
11Mulej Janez1981AK Jesenice00:32:22.500:00.040
280Denis Guzelj1975Kranj00:33:19.200:56.735
392Rok Grilc1982KK Završnica00:33:37.401:14.931
446Franci Volkar1976ŠKD Mekinje00:34:10.801:48.328
5127Pavel Debeljak1981Podnart00:35:00.002:37.526
638Andrej Robič1976ŠD Kranjska gora00:35:35.303:12.825
791Boštjan Burja1982ŠKDM00:38:21.905:59.424
884Andrej Gazvoda1975AGP Pro00:38:26.506:04.023
958Bogomir Dolenc1976Never Give Up00:41:07.608:45.122
10107Teo Sluga1979Obrov00:42:52.410:29.921
11113Aleš Stare1984GP-Team00:42:58.410:35.920
1221Uroš Pogačar1975Ljubljana00:43:24.911:02.419
1313Alan Babača1978Tekaška skupina Jesenice00:43:51.011:28.518
14109Rok Bombač1980GP-Team00:44:53.712:31.217
1564Miro Klisura1982Žiri00:45:37.313:14.816
16125Davor Srebrenovski1978Jesenice00:46:30.114:07.615
1795Tomaž Bijol1976Lesce00:48:32.216:09.714
1820Gregor Bizjak1979Tekaška skupina Jesenice00:48:39.516:17.013
198Uroš Lakič1976Tekaška skupina Jesenice00:49:58.417:35.912
20132Željko Vajdek1981Jesenice00:50:01.417:38.911
216Esmir Jusič1976Tekaška skupina Jesenice00:50:04.617:42.110
22116Peter Mihelič1975Zgornja Besnica00:53:25.221:02.79
23128Boštjan Srčič1975Medvode00:55:03.022:40.58
24119Darko Dolinar1984Škofja Loka00:59:15.326:52.87

Moški B (od 20 do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
148Andrej Medved1985TK Ljubljana00:32:17.800:00.040
254Klemen Zupan1986Tržič00:33:48.301:30.535
359Uroš Rozman1985Gozdarske storitve Švegel Boštjan00:35:04.402:46.631
4112Anže Erjavc1988GP-Team00:35:10.702:52.928
575Urban Žitnik1986Tržič00:35:20.603:02.826
6114Dino Grbić1987Škofja Loka00:38:13.705:55.925
760Žiga Blatnik1986Top-Fit Team00:40:48.508:30.724
831Mario Crnovič1994AD Bled00:46:52.014:34.223

Moški A (do 19 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
157Jan Štirn1997Ljubljana00:43:25.900:00.040
296Marko Čušin1995Gimnazija Jesenice00:45:23.801:57.935
355Mitja Štirn2000Ljubljana00:46:19.302:53.431
4115Nejc Mihelič2003Zgornja Besnica00:53:11.809:45.928



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
194Gregor Kustec1971ŠD Osovnikar00:32:14.600:00.040
248Andrej Medved1985TK Ljubljana00:32:17.800:03.235
31Mulej Janez1981AK Jesenice00:32:22.500:07.931
478Mirko Janjatovič1971KGT Papež Kamnik00:32:53.500:38.928
580Denis Guzelj1975Kranj00:33:19.201:04.626
6131Matej Beke1971SV00:33:26.801:12.225
792Rok Grilc1982KK Završnica00:33:37.401:22.824
828Boštajn Švab1961Kranj00:33:44.201:29.623
954Klemen Zupan1986Tržič00:33:48.301:33.722
1046Franci Volkar1976ŠKD Mekinje00:34:10.801:56.221
1172Tomaž Kalan1958Tomas šport 200:34:33.402:18.820
124Teraž Franci1962Acroni team00:34:41.202:26.619
1347Lado Kveder1963ŠKD Mekinje00:34:49.402:34.818
14127Pavel Debeljak1981Podnart00:35:00.002:45.417
1559Uroš Rozman1985Gozdarske storitve Švegel Boštjan00:35:04.402:49.816
16112Anže Erjavc1988GP-Team00:35:10.702:56.115
1775Urban Žitnik1986Tržič00:35:20.603:06.014
1838Andrej Robič1976ŠD Kranjska gora00:35:35.303:20.713
1986Andrej Lušina1968AD Železniki00:36:11.703:57.112
2070Matej Kaltenekar1973TK Gorenjska00:36:39.304:24.711
2133Miran Kavs1957Kraški tekači00:36:48.204:33.610
22114Dino Grbić1987Škofja Loka00:38:13.705:59.19
2391Boštjan Burja1982ŠKDM00:38:21.906:07.38
2445Slavko Klinar1963Zgornje Gorje00:38:25.306:10.77
2585Bogdan Finžgar1961AGP Pro00:38:26.406:11.86
2684Andrej Gazvoda1975AGP Pro00:38:26.506:11.95
272Tomaž Majer1962Tekaška skupina Jesenice00:38:27.906:13.34
2861Boštjan Modrijan1971Gimnazija Jesenice00:38:32.306:17.73
29117Franci Koder1957AGP Pro00:38:40.406:25.82
30130Lado Brišar1968Hrušica00:38:47.606:33.01
313Rajko Stevanović1952Avtomehanika Valant00:38:52.206:37.60
3252Aleš Rozman1963ŠD Lom00:39:24.907:10.30
3340Jože Marolt1969Žirovnica00:39:34.407:19.80
3449Bojan Galin1958ŠKD Mekinje00:39:42.007:27.40
3512Frenk Valant1958Tekaška skupina Jesenice00:40:09.007:54.40
3687Sadik Mujkič1968AK Radovljica00:40:41.308:26.70
3760Žiga Blatnik1986Top-Fit Team00:40:48.508:33.90
3876Janez Kolenc1972ŠD Gorje00:40:50.708:36.10
3958Bogomir Dolenc1976Never Give Up00:41:07.608:53.00
4090Darko Marolt1960Radovljica00:41:13.708:59.10
4130Brane Tavčar1958ŠD Sorica00:41:36.109:21.50
4282Roman Benedičič1971Jesenice00:41:51.709:37.10
4327Primož Mohorič1971AT Klub Satler Kranj - Živa voda00:41:58.709:44.10
44107Teo Sluga1979Obrov00:42:52.410:37.80
4588Andrej Kokalj1959TK Ljubljana00:42:54.910:40.30
46111Ludvik Koseznik1973GP-Team00:42:58.210:43.60
47113Aleš Stare1984GP-Team00:42:58.410:43.80
4851Jožef Tomažič1957Živa voda00:43:17.711:03.10
4921Uroš Pogačar1975Ljubljana00:43:24.911:10.30
5057Jan Štirn1997Ljubljana00:43:25.911:11.30
5181Blaž Bernik1973Škofja Loka00:43:47.011:32.40
5213Alan Babača1978Tekaška skupina Jesenice00:43:51.011:36.40
5314Andrija Brčinovič1964Tekaška skupina Jesenice00:43:55.611:41.00
5435Štefan Lešnik1951Ljubljana00:44:03.911:49.30
5524Franci Rajgelj1952Zarica00:44:23.712:09.10
56109Rok Bombač1980GP-Team00:44:53.712:39.10
5796Marko Čušin1995Gimnazija Jesenice00:45:23.813:09.20
5874Leon Kutnjak1972Kranj00:45:27.813:13.20
5925Janez Ambrož1939Tržiške strele00:45:33.513:18.90
60105Dejan Vukotič1973ŠD Divji zajci00:45:34.013:19.40
6164Miro Klisura1982Žiri00:45:37.313:22.70
6265Iztok Poljanšek1967Žiri00:46:11.213:56.60
6355Mitja Štirn2000Ljubljana00:46:19.314:04.70
64125Davor Srebrenovski1978Jesenice00:46:30.114:15.50
65104Ivo Janez Jelenc1948Tivo d.o.o.00:46:37.414:22.80
6622Marijan Krempl1955AK Kranj00:46:40.714:26.10
6731Mario Crnovič1994AD Bled00:46:52.014:37.40
6893Kristan Melihen1974ASK Kranjska Gora00:47:20.015:05.40
6956Igor Štirn1962Ljubljana00:47:21.115:06.50
7037Slavko Sitar1939ŠD Mošnje00:47:59.515:44.90
7150Mladen Volaš1953AD Bled00:48:29.716:15.10
7295Tomaž Bijol1976Lesce00:48:32.216:17.60
739Klemen Erman1974AK Jesenice00:48:36.216:21.60
7420Gregor Bizjak1979Tekaška skupina Jesenice00:48:39.516:24.90
75108Drago Frelih1948Koloka00:49:10.516:55.90
765Boštjan Tržan1972Tekaška skupina Jesenice00:49:13.716:59.10
778Uroš Lakič1976Tekaška skupina Jesenice00:49:58.417:43.80
78132Željko Vajdek1981Jesenice00:50:01.417:46.80
796Esmir Jusič1976Tekaška skupina Jesenice00:50:04.617:50.00
80103Cene Švab1950Križe00:50:18.118:03.50
81106Franci Urbanc1963ŠD Divji zajci00:50:18.218:03.60
82124Robert Bogozalec1969AD Bled00:50:52.018:37.40
8336Jože Vrhunc1948Lesce00:51:23.419:08.80
84110Vladimir Štalec1968AK Železniki00:52:13.619:59.00
8583Miroslav Grum1955TK Tržiške strele00:52:35.320:20.70
86115Nejc Mihelič2003Zgornja Besnica00:53:11.820:57.20
87116Peter Mihelič1975Zgornja Besnica00:53:25.221:10.60
8889Matjaž Klemenc1967Radovljica00:53:57.521:42.90
89133Milenko Hrvaćanin1951Jesenice00:54:32.222:17.60
90128Boštjan Srčič1975Medvode00:55:03.022:48.40
9163Andrej Starič1959Žirovnica00:56:39.824:25.20
9232Zdenko Race1943Bled00:57:34.925:20.30
93119Darko Dolinar1984Škofja Loka00:59:15.327:00.70
9442Anton Košir Ž1946Tekaški forum01:00:23.428:08.80
9539Branko Škrajnar1946PD-RTV- Ljubljana01:00:45.228:30.60
UDL999Dragan Todorovič1965LjubljanaUDL00:00.00

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
198Petra Draksler1986Adacta plus d.o.o.00:40:30.100:00.040
279Polona Kopač1989Kranj00:40:48.200:18.135
343Anica Klinar1965Zgornje Gorje00:44:04.303:34.231
499Urška Rubnik1974Radovljica00:44:05.603:35.528
57Tjaša Žnidar1980Tekaška skupina Jesenice00:44:53.504:23.426
6126Alenka Vrečko1981Lesce00:46:02.205:32.125
7118Urša Krlin1971Škofja Loka00:46:22.005:51.924
823Ana Jerman1952AK Kranj00:46:40.906:10.823
929Alenka Čebulj1979Vodice00:47:32.907:02.822
1010Draga Žbontar1967Tekaška skupina Jesenice00:48:04.707:34.621
11121Pristavec Tanja1968Bled00:49:15.508:45.420
12122Maja Pristavec1996AD Bled00:49:17.208:47.119
1371Maja Kalan1965Žabnica00:49:21.608:51.518
1417Nuša Jelenc1961Tekaška skupina Jesenice00:49:53.109:23.017
1562Jana Žvan1973Žirovnica00:50:21.709:51.616
1619Romana Marguč1977Tekaška skupina Jesenice00:50:38.310:08.215
17129Barbara Hudrič1975Žirovnica00:52:21.211:51.114
1853Romana Rolman1966ŠD Lom pod Storžičem00:54:05.713:35.613
1967Joži Seifert1974ŠD Divji zajci00:55:02.014:31.912
2011Gorica Stevanovič1969Tekaška skupina Jesenice00:55:14.914:44.811
2144Katja Klinar1992Zgornje Gorje00:55:24.914:54.810
2277Darinka Mohorič1968Kamna gorica00:56:00.615:30.59
2397Jana Meglič1962Tržič00:56:03.415:33.38
24123Nika Pristavec1999AD Bled00:56:29.815:59.77
2568Sandra Košnjek1966Divji Zajci00:56:40.916:10.86
26102Tonka Zadnikar1947Klub trmastih00:57:16.616:46.55
2766Ana Novak1963Divji Zajci00:58:50.518:20.44
2873Tina Kutnjak1976Kranj00:59:33.519:03.43
2969Urška Berce1980Radovljica00:59:42.119:12.02
3034Darja Verbič1952ŠD Kraški tekači Sežana01:05:19.724:49.61
3141Nadja Svetlin Kastelic1973Ljubljana01:07:28.026:57.90
32101Barbara Malkočević1971Jesenice01:09:02.428:32.30
32100Romana Kralj1969Žirovnica01:09:02.428:32.30