Pomladni kros 2014 - mladina
Gorje, 26.4.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Gorje
Vodja tekmovanja: Matjaž Ličef
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:300, 700, 1700m
Število prijavljenih: 142

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (do 7 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
151Polanec Inja2007ŠD Gorje00:00:55.500:00.040
232Rupnik Eva2007OŠ AŠ00:00:59.400:03.935
3215Bijol Živa2008Vrtec Gorje00:01:00.300:04.831
413Kogoj Ema2007OŠ Gorje00:01:02.400:06.928
544Sekne Ina2009Vrtec Gorje00:01:09.200:13.726
6208Šimnic Špela2008AK Radovljica00:01:11.200:15.725
612Švab Neža2008Vrtec Gorje00:01:11.200:15.725
880Golob Nina2007OŠ Gorje00:01:14.500:19.023
9197Torkar Tara200900:01:22.800:27.322
10207Larisi Neža201000:01:23.300:27.821
1150Polanec Ota2010ŠD Gorje00:01:31.200:35.720
12198Mohorič Anamarija2009Vrtec Gorje00:01:31.800:36.319
1352Zupan Ela2009Zvezde Gorje00:01:35.700:40.218
14205Žnidar Tinkara201000:01:39.100:43.617
1528Senekovič Ema2010Zgornje Gorje00:01:41.400:45.916
1625Poženel Leila Ema2011Vrtec Most na Soči00:01:58.701:03.215
17195Žemva Ema201100:02:10.401:14.914
18194Žemva Tadeja201100:02:11.601:16.113

Dečki A (do 7 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
192Marič Tevž2007SD Bohinj00:00:53.900:00.040
274Repe Ožbej2008AD Bled00:00:57.600:03.735
363Zupančič Blaž2007OŠ Gorje00:01:02.200:08.331
4184Jelenc Nace2008Vrtec Gorje00:01:03.800:09.928
59Papler Žan200800:01:04.900:11.026
682Bremec Aljaž2008SD Bohinj00:01:05.700:11.825
7199Kenda Jan2007OŠ Gorje00:01:06.200:12.324
868Pintar Anej2007OŠ Gorje00:01:08.200:14.323
9185Urevc Alexei2008Vrtec Gorje00:01:09.400:15.522
1093Hudovernik Rafael2008Zgornje Gorje00:01:09.800:15.921
1173Mazovec Jure2007OŠ Gorje00:01:10.300:16.420
1295Košir Lovro2008Gorje00:01:11.500:17.619
1375Krek Niklas2008Zgornje Gorje00:01:12.900:19.018
1441Novak Jan Maj2009Vrtec Gorje00:01:13.100:19.217
1577Pekovec Tomaž2008SD Bohinj00:01:14.700:20.816
1645Jakopič Florian2008OŠ Zgornje Gorje00:01:15.500:21.615
1790Razingar Žiga2009Jesenice00:01:15.800:21.914
1854Jazbec Lovro2009Pagon šport00:01:16.700:22.813
19186Jakopič Rok2008Zgornje Gorje00:01:17.300:23.412
2043Peternel Jan Krištof2009Vrtec Kranjska gora00:01:18.200:24.311
21206Larisi Jure200800:01:22.200:28.310
2242Trojar Vane2009Vrtec Gorje00:01:24.200:30.39
23196Žemva Timotej200800:01:26.800:32.98
2436Zupan Urban2009Zvezde Gorje00:01:26.900:33.07
2511Švab Lovro2009Vrtec Gorje00:01:38.400:44.56
26170Borse Jože2010Zgornje Gorje00:01:50.600:56.75
27187Jakopič Samo2010Zgornje Gorje00:01:53.200:59.34
2837Kolenc Jure2011Zgornje Gorje00:02:06.801:12.93
29188Matočec Tjaž2011Bled00:02:15.901:22.02

Deklice B (od 8 do 9 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
123Arnež Maja2005OŠ Gorje00:00:47.100:00.040
272Repe Mina2006ŠD Gorje00:00:48.400:01.335
353Čebašek Neža2005AK Radovljica00:00:49.300:02.231
4176Pogačnik Nina2005TSK Triglav Kranj00:00:50.100:03.028
581Bremec Tajda2005SD Bohinj00:00:52.300:05.226
6191Kenda Iva2005OŠ Železniki00:00:53.900:06.825
767Repe Špela2006Gorje00:00:55.600:08.524
858Mežek Nina2005ŠD Gorje00:00:57.900:10.823
929Senekovič Neža2006OŠ Gorje00:00:59.400:12.322
1018Kadić Leila2005OŠ Gorje00:01:00.300:13.221
112Ambrožič Neža2005ŠD Gorje00:01:01.600:14.520
1265Slivnik Eva2006Zgornje Gorje00:01:01.800:14.719
1359Kraigher Eva2005ŠD Gorje00:01:02.400:15.318
1485Melihen Živa2006ASK Kranjska Gora00:01:03.600:16.517
1514Kogoj Nuša2006OŠ Gorje00:01:04.300:17.216
1661Knafelj Žana2006ŠD Gorje00:01:04.900:17.815
17174Žumer Emilija2006OŠ Gorje00:01:05.700:18.614
1876Jan Nuša2006Zgornje Gorje00:01:07.400:20.313

Dečki B (od 8 do 9 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
169Kozel Tomše Nik2005AK Radovljica00:00:48.300:00.040
299Kozomara Maj2005SD Bohinj00:00:48.800:00.535
366Repe Žiga2006Gorje00:00:49.400:01.131
410Papler Nik200500:00:50.300:02.028
586Melihen Miha2005ASK Kranjska Gora00:00:52.200:03.926
648Marolt Jaka2005Žirovnica00:00:54.300:06.025
75Černe Ožbej2005OŠ Gorje00:00:55.500:07.224
831Kikelj Vid2005OŠ Gorje00:00:56.100:07.823
915Oštir Luka2006OŠ Ribno00:00:56.700:08.422
1046Zupan Tadej Daniel2006OŠ Gorje00:00:57.200:08.921
1133Rupnik Vid2005OŠ AŠ00:00:57.600:09.320
12204Zalokar Jan200600:00:58.100:09.819
13213Šmid Matej2006Zgornje Gorje00:00:58.500:10.218
1471Slivnik Janez2005Prva jakostna00:00:59.500:11.217
1516Markovič Nejc2005OŠ Bled00:01:00.300:12.016
1626Petrov Tomaž2006OŠ Gorje00:01:01.300:13.015

Deklice C (od 10 do 11 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
191Marič Kaja2003SD Bohinj00:02:19.400:00.040
239Rus Katja2004AK Radovljica00:02:26.200:06.835
3203Pačnik Eva2004AK Radovljica00:02:26.900:07.531
484Medja Lucija2004AK Radovljica00:02:27.600:08.228
589Zadravec Teja2003TSK Triglav Kranj00:02:30.000:10.626
678Pekovec Špela2003SD Bohinj00:02:31.500:12.125
7190Šmid Tonka2004OŠ Selca00:02:35.800:16.424
8193Repinc Lena2003SD Bohinj00:02:37.700:18.323
9201Bajrič Tinkara2003SD Bohinj00:02:39.900:20.522
1094Hudovernik Andreja2004ŠD Gorje00:02:43.500:24.121
1134Zalokar Tinkara2004Zgornje Gorje00:02:45.500:26.120
1279Zorč Kaja2003SD Bohinj00:02:47.300:27.919
1370Repe Zala2004ŠD Gorje00:02:48.100:28.718
1440Novak Laura2004OŠ Gorje00:02:49.200:29.817
1555Mežek Nika2003ŠD Gorje00:02:50.300:30.916
1664Markun Sandra2003ŠD Gorje00:02:55.300:35.915
1738Kolenc Ema2004ŠD Gorje00:03:03.300:43.914
1862Skubin Tjaša2004ŠD Gorje00:03:05.300:45.913

Dečki C (od 10 do 11 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1181Zupančič Mark2004OŠ Bohinjska Bistrica00:02:23.700:00.040
257Avsenek Grega2004OŠ Gorje00:02:24.100:00.435
356Korošec Aljaž2003ŠD Gorje00:02:24.500:00.831
420Šoklič Jure2004Zgornje Gorje00:02:25.600:01.928
521Šoklič Aljaž2004Zgornje Gorje00:02:26.500:02.826
6211Trojar Peter2004OŠ Begunje00:02:28.300:04.625
747Zupan Filip2003OŠ Gorje00:02:29.900:06.224
88Gomilar Domen2004ŠD Gorje00:02:37.700:14.023
9209Šimnic Matevž2004AK Radovljica00:02:40.500:16.822
1024Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:02:49.100:25.421
1130Senekovič Jure2004OŠ Gorje00:02:49.600:25.920
1260Kraigher Jaka2004ŠD Gorje00:02:51.500:27.819
13200Pintar Jakob2004SD Bohinj00:03:01.400:37.718
14183Božnar Andraž2004ŠD Gorje00:03:02.900:39.217
1527Petrov Nejc2004OŠ Gorje00:03:12.700:49.016
16171Jemec Janez2004OŠ Gorje00:03:17.200:53.515
1796Košir Luka2004OŠ Gorje00:03:17.800:54.114
18192Knafelj Matevž2004OŠ Gorje00:03:20.700:57.013
19177Mihelič Žiga2003OŠ Helene Puhar00:03:44.701:21.012

Deklice D (od 12 do 13 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
198Kozomara Maša2001SD Bohinj00:02:10.900:00.040
2202Arh Ajda2001SD Bohinj00:02:14.600:03.735
3189Kunšič Anita2002OŠ Gorje00:02:45.300:34.431

Dečki D (od 12 do 13 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
14Mulej Jošt2002ŠD Gorje00:02:10.900:00.040
26Mandeljc Matej2001ŠD Gorje00:02:12.300:01.435
317Luznar Aljaž2002OŠ Poljane00:02:13.700:02.831
497Markelj Anže2001SD Bohinj00:02:15.200:04.328
522Šoklič Gašper2001ŠD Gorje00:02:19.600:08.726
688Zadravec Tim2001NK Britof00:02:20.700:09.825
7175Pogačnik Žan2002ŠD Bela Peč - Podblica00:02:23.500:12.624

Deklice E (od 14 do 15 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
149Polanec Alja2000ŠD Gorje00:07:39.400:00.040
219Mandeljc Anja1999ŠD Gorje00:07:41.500:02.135
335Zalokar Manca2000Zgornje Gorje00:08:01.100:21.731
487Mužan Tina2000OŠ Gorje, ŠD Gorje00:08:42.201:02.828
57Zrim Jerca2000ŠD Gorje00:09:18.701:39.326
6173Piber Rebeka1999OŠ Gorje00:11:17.103:37.725
7172Poklukar Nina1999OŠ Gorje00:11:17.603:38.224

Dečki E (od 14 do 15 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1179Jelenc Matic2000OŠ Gorje00:07:27.100:00.040
283Medja Krištof2000AK Radovljica00:07:37.600:10.535
3182Rozman Klemen2000OŠ Gorje00:08:01.500:34.431
4178Kikelj Ahac2000OŠ Gorje00:08:13.100:46.028



Razvrstitev - lastne kategorije
Deklice (2009 in mlajše)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
144Sekne Ina2009Vrtec Gorje00:01:09.200:00.00
2197Torkar Tara200900:01:22.800:13.60
3207Larisi Neža201000:01:23.300:14.10
450Polanec Ota2010ŠD Gorje00:01:31.200:22.00
5198Mohorič Anamarija2009Vrtec Gorje00:01:31.800:22.60
652Zupan Ela2009Zvezde Gorje00:01:35.700:26.50
7205Žnidar Tinkara201000:01:39.100:29.90
828Senekovič Ema2010Zgornje Gorje00:01:41.400:32.20
925Poženel Leila Ema2011Vrtec Most na Soči00:01:58.700:49.50
10195Žemva Ema201100:02:10.401:01.20
11194Žemva Tadeja201100:02:11.601:02.40

Dečki (2009 in mlajši)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
141Novak Jan Maj2009Vrtec Gorje00:01:13.100:00.00
290Razingar Žiga2009Jesenice00:01:15.800:02.70
354Jazbec Lovro2009Pagon šport00:01:16.700:03.60
443Peternel Jan Krištof2009Vrtec Kranjska gora00:01:18.200:05.10
542Trojar Vane2009Vrtec Gorje00:01:24.200:11.10
636Zupan Urban2009Zvezde Gorje00:01:26.900:13.80
711Švab Lovro2009Vrtec Gorje00:01:38.400:25.30
8170Borse Jože2010Zgornje Gorje00:01:50.600:37.50
9187Jakopič Samo2010Zgornje Gorje00:01:53.200:40.10
1037Kolenc Jure2011Zgornje Gorje00:02:06.800:53.70
11188Matočec Tjaž2011Bled00:02:15.901:02.80