Pomladni kros 2014
Gorje, 26.4.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Gorje
Vodja tekmovanja: Matjaž Ličef
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:7 km
Čas starta:14:30 h
Število prijavljenih: 86

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (60 let in starejše)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1125Jerman Ana1952AK Kranj00:38:25.900:00.040
2214Merlak Nada1950ŠD Hotederšica00:45:17.306:51.435

Ženske D (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1406Moser Marija1956Grenc00:39:59.700:00.040
2149Meglič Jana1962Tržič00:45:25.605:25.935
3165Novak Ana1963Divji zajci00:47:31.807:32.131

Ženske C (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1146Markun Barbara1970Gorenjski glas00:34:30.100:00.040
2130Robnik Urška1974Radovljica00:36:06.001:35.935
3100Klinar Anica1965Zgornje Gorje00:36:55.302:25.231
4134Žbontar Draga1967AK Jesenice00:38:30.504:00.428
5155Kenda Andreja1969Železniki00:40:00.805:30.726
6137Kalan Maja1965Vrla veteranka00:40:58.206:28.125
7401Rozman Romana1966ŠD Lom pod Storžičem00:42:43.408:13.324
8164Košnjek Sandra1966Divji zajci00:44:33.610:03.523

Ženske B (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1144Melihen Erika1975CŠOD Mojstrana00:32:31.300:00.040
2157Božnar Aleksandra1975ŠD Gorje00:42:57.410:26.135

Ženske A (do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1153Zima Anja1987ŠD Mošnje00:34:04.700:00.040
2102Klinar Tina1994Zgornje Gorje00:35:02.800:58.135
3101Klinar Katja1992Zgornje Gorje00:41:54.007:49.331
43Ambrožič Ana1998ŠD Gorje00:42:35.508:30.828
5158Jakopič Veronika1997ŠD Gorje00:42:36.008:31.326

Moški G (70 let in starejši)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1217Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:38:13.300:00.040
2218Hribernik Franc1941Gorenjski glas00:44:18.606:05.335
3152Ahac Boris1935Radovljica00:52:24.914:11.631

Moški F (od 60 do 69 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1128Stevanović Rajko1952Avtomehanika Valant00:30:43.700:00.040
2141Rajgelj Franci1952Zarica00:35:31.104:47.435
3133Ražman Miroslav1953AK Jesenice00:39:30.008:46.331
4210Kunstelj Janez1946ŠD Gorje00:48:29.617:45.928
5409Košir Anton1946Tekaški forum00:48:33.117:49.426

Moški E (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1139Teraž Franci1962Acroni team00:26:38.300:00.040
2138Kalan Tomaž1958Vrli veteran00:27:59.901:21.635
3135Finžgar Bogdan1961Vrli veteran00:29:10.902:32.631
3162Jesenko Andrej1957Škofja Loka00:29:10.902:32.631
5103Klinar Slavko1963Zgornje Gorje00:30:09.603:31.326
6163Valant Frenk1958Avtomehanika Valant00:30:26.403:48.125
7132Savič Miro1960Acroni Team00:32:13.305:35.024
8166Jerič Miha1959ŠD Divji zajci00:32:43.606:05.323
9216Petek Marjan1958Klub trmastih Preddvor00:34:30.807:52.522
10159Brčinovič Andrija1964Žirovnica00:35:30.608:52.321
11145Anderle Anton1963Žirovnica00:37:48.211:09.920
12126Krempl Marijan1955AK Kranj00:38:26.311:48.019
13167Urbanc Franci1963ŠD Divji zajci00:40:25.413:47.118
14110Grum Miroslav1955TK Tržiške strele00:40:32.713:54.417
15400Rozman Aleš1963ŠD Lom00:42:45.616:07.316

Moški D (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1136Janjatovič Mirko1971KGT Papež Kamnik00:26:46.600:00.040
2116Strnad Simon1967KD Brda Dobrovo00:27:47.101:00.535
3140Lušina Andrej1968AD Železniki00:28:33.701:47.131
4129Marolt Jožef1969KK Završnica00:30:08.403:21.828
5123Kolenc Janez1972ŠD Gorje00:30:53.104:06.526
6404Jež Roman1967Gameljne00:31:09.704:23.125
7122Urjutin Andrej1970Ekaterinburg, Rusija00:33:41.506:54.924
8148Hudovernik Janez1965ŠD Gorje00:34:11.907:25.323
9168Vukotič Dejan1973Divji zajci00:37:50.911:04.322
10112Rupnik Jure1974TKP00:39:21.312:34.721
11143Melihen Kristian1974ASK Kranjska Gora00:40:39.713:53.120
12113Štalec Vladimir1968AK Železniki00:43:26.516:39.919

Moški C (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1105Mulej Janez1981Tekaška skupina Jesenice00:26:08.500:00.040
2169Trpin Sindi1978KGT Papež00:26:55.000:46.535
3408Mikelj Andrej1978Poljski tekači00:27:35.801:27.331
4405Erzar Janez1976Gameljne00:28:05.501:57.028
5407Ferlic Janez1981Poljski tekači00:28:43.202:34.726
6117Šturm Grega1982Top-Fit team00:30:25.504:17.025
7147Dolžan Mirko1978Zvezde Gorje00:31:39.505:31.024
8131Zupan Mitja1979Zvezde Gorje00:32:50.706:42.223
9104Demšar Marko1979AD Železniki00:33:17.507:09.022
10124Zupanc Klemen1982ŠD Dražgoše00:33:42.707:34.221
11127Novak Robert1977Spodnje Gorje00:34:39.608:31.120
12115Zupan Sebastjan1977Zvezde Gorje00:35:49.909:41.419
13150Mihelič Peter1975Zg. Besnica00:43:24.117:15.618

Moški B (od 20 do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1108Rimahazi Matija1989Bled00:25:32.000:00.040
2403Zupan Klemen1986Tržič00:26:17.300:45.335
3160Potočnik Domen1989Krnica00:26:35.001:03.031
4142Žitnik Urban198600:28:08.902:36.928
5114Erjavc Anže1988GP Team00:28:48.203:16.226
6402Grbič Dino1987Škofja Loka00:28:58.803:26.825
7161Potočnik Mirko1987Krnica00:31:27.405:55.424
8154Blatnik Žiga1986Top-Fit team00:31:38.906:06.923
9109Kosi Robert1989ŠD Gorje00:31:59.906:27.922
10156Prešeren Mitja1988Železniki00:35:49.510:17.521

Moški A (do 19 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1106Dolar Miha1995TSK Bled00:26:50.800:00.040
2111Ličef Miha1997ŠD Gorje00:27:23.700:32.935
3119Kenda Rok1998ŠD Gorje00:31:18.804:28.031
4121Markun Luka1998ŠD Gorje00:31:19.004:28.228
5120Bregant Kristjan1998ŠD Gorje00:33:42.306:51.526
6118Peterman Primož1998ŠD Gorje00:35:00.208:09.425
7107Rimahazi Jure1995Gorje00:35:12.908:22.124
8151Mihelič Nejc2003OŠ Stražišče00:39:22.512:31.723

Moški nad 100 kg
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1220Cundrič Sašo1985Gorje00:04:19.100:00.00
2219Stanič Nedelko195000:04:28.700:09.60



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
1108Rimahazi Matija1989Bled00:25:32.000:00.040
2105Mulej Janez1981Tekaška skupina Jesenice00:26:08.500:36.535
3403Zupan Klemen1986Tržič00:26:17.300:45.331
4160Potočnik Domen1989Krnica00:26:35.001:03.028
5139Teraž Franci1962Acroni team00:26:38.301:06.326
6136Janjatovič Mirko1971KGT Papež Kamnik00:26:46.601:14.625
7106Dolar Miha1995TSK Bled00:26:50.801:18.824
8169Trpin Sindi1978KGT Papež00:26:55.001:23.023
9111Ličef Miha1997ŠD Gorje00:27:23.701:51.722
10408Mikelj Andrej1978Poljski tekači00:27:35.802:03.821
11116Strnad Simon1967KD Brda Dobrovo00:27:47.102:15.120
12138Kalan Tomaž1958Vrli veteran00:27:59.902:27.919
13405Erzar Janez1976Gameljne00:28:05.502:33.518
14142Žitnik Urban198600:28:08.902:36.917
15140Lušina Andrej1968AD Železniki00:28:33.703:01.716
16407Ferlic Janez1981Poljski tekači00:28:43.203:11.215
17114Erjavc Anže1988GP Team00:28:48.203:16.214
18402Grbič Dino1987Škofja Loka00:28:58.803:26.813
19135Finžgar Bogdan1961Vrli veteran00:29:10.903:38.912
19162Jesenko Andrej1957Škofja Loka00:29:10.903:38.912
21129Marolt Jožef1969KK Završnica00:30:08.404:36.410
22103Klinar Slavko1963Zgornje Gorje00:30:09.604:37.69
23117Šturm Grega1982Top-Fit team00:30:25.504:53.58
24163Valant Frenk1958Avtomehanika Valant00:30:26.404:54.47
25128Stevanović Rajko1952Avtomehanika Valant00:30:43.705:11.76
26123Kolenc Janez1972ŠD Gorje00:30:53.105:21.15
27404Jež Roman1967Gameljne00:31:09.705:37.74
28119Kenda Rok1998ŠD Gorje00:31:18.805:46.83
29121Markun Luka1998ŠD Gorje00:31:19.005:47.02
30161Potočnik Mirko1987Krnica00:31:27.405:55.41
31154Blatnik Žiga1986Top-Fit team00:31:38.906:06.90
32147Dolžan Mirko1978Zvezde Gorje00:31:39.506:07.50
33109Kosi Robert1989ŠD Gorje00:31:59.906:27.90
34132Savič Miro1960Acroni Team00:32:13.306:41.30
35166Jerič Miha1959ŠD Divji zajci00:32:43.607:11.60
36131Zupan Mitja1979Zvezde Gorje00:32:50.707:18.70
37104Demšar Marko1979AD Železniki00:33:17.507:45.50
38122Urjutin Andrej1970Ekaterinburg, Rusija00:33:41.508:09.50
39120Bregant Kristjan1998ŠD Gorje00:33:42.308:10.30
40124Zupanc Klemen1982ŠD Dražgoše00:33:42.708:10.70
41148Hudovernik Janez1965ŠD Gorje00:34:11.908:39.90
42216Petek Marjan1958Klub trmastih Preddvor00:34:30.808:58.80
43127Novak Robert1977Spodnje Gorje00:34:39.609:07.60
44118Peterman Primož1998ŠD Gorje00:35:00.209:28.20
45107Rimahazi Jure1995Gorje00:35:12.909:40.90
46159Brčinovič Andrija1964Žirovnica00:35:30.609:58.60
47141Rajgelj Franci1952Zarica00:35:31.109:59.10
48156Prešeren Mitja1988Železniki00:35:49.510:17.50
49115Zupan Sebastjan1977Zvezde Gorje00:35:49.910:17.90
50145Anderle Anton1963Žirovnica00:37:48.212:16.20
51168Vukotič Dejan1973Divji zajci00:37:50.912:18.90
52217Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:38:13.312:41.30
53126Krempl Marijan1955AK Kranj00:38:26.312:54.30
54112Rupnik Jure1974TKP00:39:21.313:49.30
55151Mihelič Nejc2003OŠ Stražišče00:39:22.513:50.50
56133Ražman Miroslav1953AK Jesenice00:39:30.013:58.00
57167Urbanc Franci1963ŠD Divji zajci00:40:25.414:53.40
58110Grum Miroslav1955TK Tržiške strele00:40:32.715:00.70
59143Melihen Kristian1974ASK Kranjska Gora00:40:39.715:07.70
60400Rozman Aleš1963ŠD Lom00:42:45.617:13.60
61150Mihelič Peter1975Zg. Besnica00:43:24.117:52.10
62113Štalec Vladimir1968AK Železniki00:43:26.517:54.50
63218Hribernik Franc1941Gorenjski glas00:44:18.618:46.60
64210Kunstelj Janez1946ŠD Gorje00:48:29.622:57.60
65409Košir Anton1946Tekaški forum00:48:33.123:01.10
66152Ahac Boris1935Radovljica00:52:24.926:52.90

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
1144Melihen Erika1975CŠOD Mojstrana00:32:31.300:00.040
2153Zima Anja1987ŠD Mošnje00:34:04.701:33.435
3146Markun Barbara1970Gorenjski glas00:34:30.101:58.831
4102Klinar Tina1994Zgornje Gorje00:35:02.802:31.528
5130Robnik Urška1974Radovljica00:36:06.003:34.726
6100Klinar Anica1965Zgornje Gorje00:36:55.304:24.025
7125Jerman Ana1952AK Kranj00:38:25.905:54.624
8134Žbontar Draga1967AK Jesenice00:38:30.505:59.223
9406Moser Marija1956Grenc00:39:59.707:28.422
10155Kenda Andreja1969Železniki00:40:00.807:29.521
11137Kalan Maja1965Vrla veteranka00:40:58.208:26.920
12101Klinar Katja1992Zgornje Gorje00:41:54.009:22.719
133Ambrožič Ana1998ŠD Gorje00:42:35.510:04.218
14158Jakopič Veronika1997ŠD Gorje00:42:36.010:04.717
15401Rozman Romana1966ŠD Lom pod Storžičem00:42:43.410:12.116
16157Božnar Aleksandra1975ŠD Gorje00:42:57.410:26.115
17164Košnjek Sandra1966Divji zajci00:44:33.612:02.314
18214Merlak Nada1950ŠD Hotederšica00:45:17.312:46.013
19149Meglič Jana1962Tržič00:45:25.612:54.312
20165Novak Ana1963Divji zajci00:47:31.815:00.511