7. Pomladni tek (Olimpijski tek) - mladina
Jesenice, 15.3.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: Zavod za šport Jesenice
Vodja tekmovanja: Gaber Šorn
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o progah:
Dolžina:500 m, 1000 m in 1500 m
Čas starta:10:30
Število prijavljenih: 112

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (do 7 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1174Naumovska Gaja2007Triatlonček01:07.500:00.040
2191Rakar Tinka2007Triatlonček01:08.200:00.735
3166Klukovič Kim2007OŠ Mojstrana01:11.300:03.831
4167Robič Katja2007OŠ Mojstrana01:11.800:04.328
5155Karagič Arja2007Triatlonček01:16.100:08.626
6202Dovžan Karahodžič Nika2009OŠ Mojstrana01:18.900:11.425
7255Lah Ana2007Mojstrana01:26.100:18.624
8182Maher Lana2007Triatlonček01:32.600:25.123
9257Tonkli Lara2009Jesenice01:46.500:39.022
10164Pogačar Ela2009Ljubljana01:48.100:40.621
11251Mulej Maja2011Blejska Dobrava02:21.701:14.220

Dečki A (do 7 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1207Repe Ožbej2008AD Bled01:09.800:00.040
2179Klinar Aleks2007Natura projekt, Triatlonček01:10.900:01.135
3224Berlot Vid2007SK Žirovnica01:11.100:01.331
4177Babača Edbin2008Triatlonček01:11.600:01.828
5259Zlatanov Aleks2007OŠ Prežihov Voranc01:13.100:03.326
6236Košir Lovro2008AD Bled01:14.100:04.325
7176Tomšič Erazem2007Triatlonček01:21.200:11.424
8178Turkušič Anes2007Triatlonček01:23.800:14.023
9226Razingar Žiga2009Jesenice01:26.600:16.822
10168Rokič Žiga2009OŠ Mojstrana01:28.600:18.821
11204Dremelj Tin2007Triatlonček01:33.400:23.620
12193Kleman Alex2010Triatlonček01:35.200:25.419
13183Maher Nejc2009Triatlonček01:36.700:26.918
14200Milijaševič Luka2008Jesenice01:37.300:27.517
15247Kranjec Jan2008Jesenice01:38.700:28.916
16199Kuroš Lan2009Triatlonček01:45.800:36.015
17184Basara Uroš2010Jesenice01:51.900:42.114
181000Mandeljc Erazem2010OŠ Prežihov Voranc01:59.400:49.613
19246Kranjec Leo2010Jesenice02:04.400:54.612
20194Imamovič Ijan2010Triatlonček02:11.701:01.911
21218Starič Žan2010Žirovnica02:13.401:03.610
22152Šorn Miha2010Zavod za šport Jesenice02:19.201:09.49
23151Šorn Tevž2011Zavod za šport Jesenice02:20.801:11.08
24186Mencinger Andraž2011Vrtec Jesenice02:49.401:39.67

Deklice B (od 8 do 9 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1206Repe Mina2006ŠD Gorje02:14.900:00.040
2153Čebašek Neža2005AK Radovljica02:23.100:08.235
3211Borštnik Julija2005AK AS02:24.400:09.531
4241Melihen Živa2006ASK Kranjska Gora02:39.600:24.728
5192Rakar Manca2005Triatlonček02:53.300:38.426
6230Railič Tara2006ŽKK Jesenice02:57.900:43.025
7185Božič Anja2005OŠ Tone Čufar03:34.901:20.024

Dečki B (od 8 do 9 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1196Melihen Miha2005ASK Kranjska Gora02:14.300:00.040
2203Marolt Jaka2005Žirovnica02:15.800:01.535
3198Tonejc Martin2006KK Jesenice02:19.500:05.231
4201Dovžan Karahodžič Luka2006OŠ Mojstrana02:22.500:08.228
5189Kerec Matej2005KK Završnica02:26.700:12.426
6234Kejžer Tilen2006OŠ Tone Čufar02:31.300:17.025
7231Railič Timon2006NK Jesenice02:35.300:21.024
8222Bolte Erik2005Huda mravljica02:43.300:29.023
9210Kučina Anže2006AK AS02:46.400:32.122
10227Razingar Ažbe2006Jesenice02:50.800:36.521

Deklice C (od 10 do 11 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1154Medja Lucija2004AK Radovljica02:13.900:00.040
2214Lavtižar Vernik Amadeja2004AK AS02:16.700:02.835
3213Sekardi Daša2004AK AS02:16.800:02.931
4208Repe Zala2004ŠD Gorje02:22.200:08.328
5157Crnović Nina2004AD Bled02:22.800:08.926
6175Naumovska Lana2003OŠ Prežihov Voranc02:28.300:14.425
7209Dremelj Jana2004OŠ Tone Čufar02:36.700:22.824
8173Ronner Stella2003OŠ Tone Čufar, Triatlonec02:51.500:37.623
9197Kastelić Živa2004OŠ Mirana Jarca02:55.900:42.022
10212Kučina Maja2004AK AS03:03.800:49.921

Dečki C (od 10 do 11 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1215Pečar Nejc2004AK AS02:12.700:00.040
2233Trojar Peter2004OŠ Begunje02:15.100:02.435
3156Poženel Natan Maj2003AD Posočje02:20.900:08.231
4243Ahmeti Bedruš2003OŠ Prežihov Voranc02:21.800:09.128
5195Robič Nal Jure2004KK Završnica02:24.300:11.626
6158Kandžič Alem2003OŠ Tone Čufar02:29.800:17.125
7221Vertelj Sandi2004OŠ Prežihov Voranc02:32.900:20.224
8238Čušin Filip2004OŠ Koroška Bela02:40.700:28.023
9159Karagič Benjamin2003OŠ Tone Čufar02:49.400:36.722
10258Zlatanov David2004OŠ Prežihov Voranc02:50.500:37.821
11235Košir Luka2004ŠD Gorje02:55.400:42.720
12180Tatarevič Edin2003Triatlonec03:06.300:53.619
13225Brlot Jan2003Žirovnica04:10.401:57.718

Deklice D (od 12 do 13 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1223Halilagič Sara2002OŠ Koroška Bela03:47.800:00.040
2232Muhar Ana2002OŠ Koroška Bela03:48.500:00.735
3229Zupančič Eva2002OŠ Koroška Bela03:51.400:03.631
4219Djukič Anja2001Jesenice03:57.400:09.628
5263Trstenjak Ana2002OŠ Koroška Bela04:05.900:18.126
6217Janc Brigita2001OŠ Prežihov Voranc04:53.501:05.725
7220Saliji Belma2001OŠ Prežihov Voranc04:54.901:07.124

Dečki D (od 12 do 13 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1242Peternel Sergej2001KK Završnica03:20.300:00.040
2160Medja Mark2002OŠ Prežihov Voranc03:21.300:01.035
3172Lešnjak Žan Žiga2002AD Bled03:21.500:01.231
4161Krmelj Miha2001OŠ Prežihov Voranc03:33.600:13.328
5245Potočar Rok2002OŠ Tone Čufar03:37.600:17.326
6170Tramte Kristijan2002OŠ Koroška Bela03:49.500:29.225
7187Žnidar Aljaž2002KK Završnica03:49.900:29.624
8165Jakupovič Emil2001OŠ Prežihov Voranc03:53.400:33.123
9205Murnik Petja2001OŠ Prežihov Voranc04:02.700:42.422
10190Kudić Mirnes2002OŠ Koroška Bela04:15.300:55.021
11162Čop Juš2001OŠ Prežihov Voranc04:49.701:29.420
12163Savičić Dario2001OŠ Prežihov Voranc04:59.901:39.619
13171Aldžič Tarik2001OŠ Prežihov Voranc05:26.802:06.518

Deklice E (od 14 do 15 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1244Potočar Katja1999OŠ Tone Čufar03:33.700:00.040
2249Kleindienst Nika1999OŠ Koroška Bela03:53.400:19.735
3248Kerem Anja1999OŠ Koroška Bela04:44.401:10.731
4250Bytyqi Fortesa2000OŠ Prežihov Voranc04:51.601:17.928

Dečki E (od 14 do 15 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1188Berguš Gasar Jan2000Triatlonec03:08.300:00.040
2240Vukalić Edvin2000OŠ Prežihov Voranc03:12.800:04.535
3228Zupančič Rok2000OŠ Koroška Bela03:14.800:06.531
4169Bikovski Filip2000OŠ Prežihov Voranc03:22.200:13.928
5239Basta Uroš2000OŠ Prežihov Voranc03:28.200:19.926
6254Pajaziti Entrit2000OŠ Prežihov Voranc03:39.800:31.525
7253Pajaziti Florentin2000Jesenice03:51.200:42.924
8181Likozar Martin1999Triatlonec03:54.400:46.123
9237Filipovič Niko2000OŠ Prežihov Voranc04:11.401:03.122
10252Baxhaky Astrit2000Jesenice04:34.901:26.621
11216Koblar Urban2000Triatlonec04:54.401:46.120