4. Tek dveh dežel - 21 km
Rateče - Planica, 23.2.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Ponca
Vodja tekmovanja: Matej Soklič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o progah:
Dolžina: 7 km in 21 km
Čas starta: 9:30
21 km

Število prijavljenih: 117

Razvrstitev po kategorijah
Ženske do 29 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
183Žavbi Kunaver Nina1996TSK Logatec00:43:37.200:00.0100
256Praznik Liza1998Dol00:45:37.602:00.480
334Lekše Klara1998TSK Logatec00:47:06.903:29.760
489Hafner Ula199300:48:00.904:23.750
526Koprivec Urška1997Dol00:48:02.304:25.145
637Marolt Katja1997Dol00:48:45.005:07.840
733Legat Zala1999TSK Bled00:49:22.405:45.236
842Noč Liza1997TSK Bled00:49:23.005:45.832

Ženske od 30 do 39 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1177Benedičič Maja1982ŠD Ponca00:43:51.800:00.0100
2113Šteblaj Barbara1976TSK Triglav Kranj00:49:23.605:31.880
387Godec Andreja1977ROSSI Sport00:52:33.508:41.760
44Berce Damjana1978TSK Logatec00:56:01.512:09.750
549Ožbolt Katarina1975SK Loška dolina01:07:12.423:20.645

Ženske od 40 do 49 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1137Grašič Mojca1965TSK Triglav Kranj00:52:37.500:00.0100
2142Mazi Tina1974Ljubljana00:53:37.601:00.180

Ženske od 50 do 59 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
159Prešeren Matejka1964KK Završnica00:54:46.300:00.0100
2122Bregar Renata1961Radovljica00:55:01.300:15.080
368Stadtschreiber Beate195700:56:02.501:16.260

Ženske nad 60 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1159Čufer Milojka1954Podbrdo01:03:36.400:00.0100

Moški do 29 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1104Tršan Rok1992TSk Logatec00:36:55.700:00.0100
2125Prosen Luka1991TSK Bled00:37:12.000:16.380
344Oblak Luka199400:37:56.801:01.160
472Strgar Anže1995TSK Bled00:38:00.001:04.350
525Kopavnik Kristjan1996ND Rateče00:38:00.901:05.245
652Perša Blaž1999Dol00:38:01.801:06.140
761Raduha Erik1997ND Rateče00:39:31.802:36.136
854Potokar Sebastjan1997Dol00:39:43.302:47.632
953Plevel Domen1996Dol00:40:45.603:49.929
1028Kranjčan Urh199500:41:08.104:12.426
1117Jenko Andrej1997Dol00:41:10.604:14.924
1236Malovrh Patrik199600:41:45.204:49.522
1339Mezek Jan1996ND Rateče00:42:45.605:49.920
1446Ogrinc Aljaž199500:42:49.205:53.518
1573Šeme Tomaž199500:43:19.406:23.716
166Crnković Blažimir1987EFNS Team00:44:51.507:55.815
17132Jenčič Boštjan1990Kerlci00:47:07.910:12.214
18166Pitino Valentino1990SCI Club Weinsenfeils00:49:25.012:29.313
19119Vrhovnik Jure1989ŠD Kondor Godešič00:54:42.917:47.212

Moški od 30 do 39 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
116Jakša Matej198000:37:57.500:00.0100
265Ropič Igor197600:40:38.702:41.280
385Adamič David197900:40:46.602:49.160
494Medved Peter197500:43:11.805:14.350
53Berce Aleš1978TSK Logatec00:43:20.105:22.645
6121Šilc Peter1982TŠD Grič00:48:29.310:31.840
7102Štrucelj Aljaž198100:48:46.310:48.836
8162Štrumbelj Primož198100:51:04.413:06.932
9105Vilfan Marko197700:52:11.714:14.229
10129Martinc Igor1976ŠD Riba00:53:30.015:32.526
1188Gostiša Jure1979Teniški klub Vrnika00:54:42.216:44.724
12160Medja Jaka198000:55:55.217:57.722
131Auflič Miloš197801:01:16.323:18.820

Moški 40 do 49 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1157Kropfitsch Markus1974Bike team Kotmara Vas00:38:02.500:00.0100
2136Grašič Andrej1965TSK Triglav Kranj00:40:39.902:37.480
398Močnik Metod1968Calcit00:40:47.502:45.060
4178Martinjaš Aljoša197300:42:26.404:23.950
548Ožbolt Janez1970SK Loška dolina00:42:44.204:41.745
684Žnidarič Franci1967Tržič00:43:29.105:26.640
776Šporer Mladen1967EFNS Team00:43:29.805:27.336
8111Dobravec Sašo1973Bled00:43:51.205:48.732
9101Štern Janez1973ŠD Oktan00:44:17.906:15.429
10172Trojer Andrej1971SK Ihan00:44:37.806:35.326
112Bečan Marko1968Kondor Godešič00:45:15.307:12.824
12130Smodiš Robbie197400:46:21.808:19.322
1370Steindorfer Herald197300:47:38.709:36.220
147Dražen Beljan1970Rijeka Čavle00:48:17.310:14.818
15156Moroz Srečko1971Orko Team00:49:24.211:21.716
16140Verbič Robi197200:49:24.711:22.215
1779Vukonić Neven1966EFNS Team00:53:18.115:15.614
1811Globočnik Janez197000:53:48.815:46.313
1957Prelac Goran1970EFNS Team00:53:49.115:46.612
2035Lisac Klaudio1969EFNS Team00:57:20.619:18.111
2167Slabe Janez196901:02:18.324:15.810

Moški od 50 do 59 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1103Trojar Bojan1958SD Stahovica00:44:18.500:00.0100
2135Gornik Milan1961Sovica00:44:48.600:30.180
3150Gregorič Peter1963SK Ihan00:45:16.800:58.360
4114Turšič Rolando1961SK Loška dolina00:45:20.301:01.850
5161Rupnik Benko1957TSK Idrija00:46:22.302:03.845
6151Vodnik Franci1961ŠD Turbo M00:46:46.902:28.440
7118Komac Goran1958Vanče00:47:07.402:48.936
8138Jelenc Boštjan196100:48:03.403:44.932
9133Turk Stanko1959Cerknica00:48:14.703:56.229
1024Kopač Srečo1958TSK Bled00:49:10.504:52.026
11123Kovačevič Dane1955Radovljica00:49:32.105:13.624
12155Crnić Drago1958AK Krka00:49:41.005:22.522
1358Prešeren Branko1959KK Završnica00:50:29.006:10.520
14120Peterlin Ludvik1959SK Slatnik00:50:40.906:22.418
1566Savić Miro1960Acroni Team00:51:18.807:00.316
16127Šilc Fortunat Nande1959TŠD Grič00:51:19.607:01.115
17164Cvenkelj Jože195800:51:59.507:41.014
18141Anželjc Darko1964Ljubljana00:53:18.509:00.013
1918Jenko Igor1964Dol00:54:17.309:58.812
20175Kregar Mitja196100:54:45.010:26.511
2182Žavbi Andrej196001:00:26.416:07.910
22163Kokalj Andrej1959TK Ljubljana01:01:59.717:41.29

Moški od 60 do 69 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
169Stadtschreiber Watte195200:44:19.000:00.0100
2146Grilc Alojz195300:45:04.900:45.980
3168Rakar Stanislav1952Anžovc00:46:51.002:32.060
4131Dečman Bojan1954Papirnica Vevče00:48:04.903:45.950
510Geissler Werner194500:48:52.404:33.445
6134Gornik Jure1951Sovica00:49:09.904:50.940
7158Čufer Peter1946Podbrdo00:50:10.505:51.536
8139Gudlin Ivan1952Ihan00:50:11.005:52.032
9100Sušec Anton195100:50:40.606:21.629
1096Merlak Konrad1948Hotedrščica00:52:44.608:25.626
11116Kutin Edi1949TKK Srpenica00:57:31.113:12.124
1292Lotrič Vinko1949ŠD Dražgoše00:58:43.514:24.522
13128Isakovič Saša1948ŠD Brazde vzdržljivosti01:00:52.316:33.320
14115Krajnik Marjan1947TK Kobarid01:02:01.017:42.018
15149Svet Gvido1947TKD Sovica01:02:13.417:54.416
1699Ražman Miroslav195301:03:13.918:54.915
17148Krištofič Marjan1948Tisoč gibov01:06:22.022:03.014
1851Perko Janez194601:06:23.922:04.913

Moški nad 70 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
190Hribernik Franc1941TSK Triglav Kranj00:58:34.600:00.0100
2110Bahar Milan1938Ponca00:58:53.800:19.280
3153Klemen Marijan1940SD Strahovica01:01:27.802:53.260
4152Rupnik Lojze1943SD Strahovica01:04:35.806:01.250
5124Hrovat Franc1936TSK Triglav Kranj01:07:27.908:53.345



Razvrstitev - absolutno
Moški
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
1104Tršan Rok1992TSk Logatec00:36:55.700:00.0100
2125Prosen Luka1991TSK Bled00:37:12.000:16.380
344Oblak Luka199400:37:56.801:01.160
416Jakša Matej198000:37:57.501:01.850
572Strgar Anže1995TSK Bled00:38:00.001:04.345
625Kopavnik Kristjan1996ND Rateče00:38:00.901:05.240
752Perša Blaž1999Dol00:38:01.801:06.136
8157Kropfitsch Markus1974Bike team Kotmara Vas00:38:02.501:06.832
961Raduha Erik1997ND Rateče00:39:31.802:36.129
1054Potokar Sebastjan1997Dol00:39:43.302:47.626
1165Ropič Igor197600:40:38.703:43.024
12136Grašič Andrej1965TSK Triglav Kranj00:40:39.903:44.222
1353Plevel Domen1996Dol00:40:45.603:49.920
1485Adamič David197900:40:46.603:50.918
1598Močnik Metod1968Calcit00:40:47.503:51.816
1628Kranjčan Urh199500:41:08.104:12.415
1717Jenko Andrej1997Dol00:41:10.604:14.914
1836Malovrh Patrik199600:41:45.204:49.513
19178Martinjaš Aljoša197300:42:26.405:30.712
2048Ožbolt Janez1970SK Loška dolina00:42:44.205:48.511
2139Mezek Jan1996ND Rateče00:42:45.605:49.910
2246Ogrinc Aljaž199500:42:49.205:53.59
2394Medved Peter197500:43:11.806:16.18
2473Šeme Tomaž199500:43:19.406:23.77
253Berce Aleš1978TSK Logatec00:43:20.106:24.46
2684Žnidarič Franci1967Tržič00:43:29.106:33.45
2776Šporer Mladen1967EFNS Team00:43:29.806:34.14
28111Dobravec Sašo1973Bled00:43:51.206:55.53
29101Štern Janez1973ŠD Oktan00:44:17.907:22.22
30103Trojar Bojan1958SD Stahovica00:44:18.507:22.81
3169Stadtschreiber Watte195200:44:19.007:23.31
32172Trojer Andrej1971SK Ihan00:44:37.807:42.11
33135Gornik Milan1961Sovica00:44:48.607:52.91
346Crnković Blažimir1987EFNS Team00:44:51.507:55.81
35146Grilc Alojz195300:45:04.908:09.21
362Bečan Marko1968Kondor Godešič00:45:15.308:19.61
37150Gregorič Peter1963SK Ihan00:45:16.808:21.11
38114Turšič Rolando1961SK Loška dolina00:45:20.308:24.61
39130Smodiš Robbie197400:46:21.809:26.11
40161Rupnik Benko1957TSK Idrija00:46:22.309:26.61
41151Vodnik Franci1961ŠD Turbo M00:46:46.909:51.21
42168Rakar Stanislav1952Anžovc00:46:51.009:55.31
43118Komac Goran1958Vanče00:47:07.410:11.71
44132Jenčič Boštjan1990Kerlci00:47:07.910:12.21
4570Steindorfer Herald197300:47:38.710:43.01
46138Jelenc Boštjan196100:48:03.411:07.71
47131Dečman Bojan1954Papirnica Vevče00:48:04.911:09.21
48133Turk Stanko1959Cerknica00:48:14.711:19.01
497Dražen Beljan1970Rijeka Čavle00:48:17.311:21.61
50121Šilc Peter1982TŠD Grič00:48:29.311:33.61
51102Štrucelj Aljaž198100:48:46.311:50.61
5210Geissler Werner194500:48:52.411:56.71
53134Gornik Jure1951Sovica00:49:09.912:14.21
5424Kopač Srečo1958TSK Bled00:49:10.512:14.81
55156Moroz Srečko1971Orko Team00:49:24.212:28.51
56140Verbič Robi197200:49:24.712:29.01
57166Pitino Valentino1990SCI Club Weinsenfeils00:49:25.012:29.31
58123Kovačevič Dane1955Radovljica00:49:32.112:36.41
59155Crnić Drago1958AK Krka00:49:41.012:45.31
60158Čufer Peter1946Podbrdo00:50:10.513:14.81
61139Gudlin Ivan1952Ihan00:50:11.013:15.31
6258Prešeren Branko1959KK Završnica00:50:29.013:33.31
63100Sušec Anton195100:50:40.613:44.91
64120Peterlin Ludvik1959SK Slatnik00:50:40.913:45.21
65162Štrumbelj Primož198100:51:04.414:08.71
6666Savić Miro1960Acroni Team00:51:18.814:23.11
67127Šilc Fortunat Nande1959TŠD Grič00:51:19.614:23.91
68164Cvenkelj Jože195800:51:59.515:03.81
69105Vilfan Marko197700:52:11.715:16.01
7096Merlak Konrad1948Hotedrščica00:52:44.615:48.91
7179Vukonić Neven1966EFNS Team00:53:18.116:22.41
72141Anželjc Darko1964Ljubljana00:53:18.516:22.81
73129Martinc Igor1976ŠD Riba00:53:30.016:34.31
7411Globočnik Janez197000:53:48.816:53.11
7557Prelac Goran1970EFNS Team00:53:49.116:53.41
7618Jenko Igor1964Dol00:54:17.317:21.61
7788Gostiša Jure1979Teniški klub Vrnika00:54:42.217:46.51
78119Vrhovnik Jure1989ŠD Kondor Godešič00:54:42.917:47.21
79175Kregar Mitja196100:54:45.017:49.31
80160Medja Jaka198000:55:55.218:59.51
8135Lisac Klaudio1969EFNS Team00:57:20.620:24.91
82116Kutin Edi1949TKK Srpenica00:57:31.120:35.41
8390Hribernik Franc1941TSK Triglav Kranj00:58:34.621:38.91
8492Lotrič Vinko1949ŠD Dražgoše00:58:43.521:47.81
85110Bahar Milan1938Ponca00:58:53.821:58.11
8682Žavbi Andrej196001:00:26.423:30.71
87128Isakovič Saša1948ŠD Brazde vzdržljivosti01:00:52.323:56.61
881Auflič Miloš197801:01:16.324:20.61
89153Klemen Marijan1940SD Strahovica01:01:27.824:32.11
90163Kokalj Andrej1959TK Ljubljana01:01:59.725:04.01
91115Krajnik Marjan1947TK Kobarid01:02:01.025:05.31
92149Svet Gvido1947TKD Sovica01:02:13.425:17.71
9367Slabe Janez196901:02:18.325:22.61
9499Ražman Miroslav195301:03:13.926:18.21
95152Rupnik Lojze1943SD Strahovica01:04:35.827:40.11
96148Krištofič Marjan1948Tisoč gibov01:06:22.029:26.31
9751Perko Janez194601:06:23.929:28.21
98124Hrovat Franc1936TSK Triglav Kranj01:07:27.930:32.21

Ženske
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
183Žavbi Kunaver Nina1996TSK Logatec00:43:37.200:00.0100
2177Benedičič Maja1982ŠD Ponca00:43:51.800:14.680
356Praznik Liza1998Dol00:45:37.602:00.460
434Lekše Klara1998TSK Logatec00:47:06.903:29.750
589Hafner Ula199300:48:00.904:23.745
626Koprivec Urška1997Dol00:48:02.304:25.140
737Marolt Katja1997Dol00:48:45.005:07.836
833Legat Zala1999TSK Bled00:49:22.405:45.232
942Noč Liza1997TSK Bled00:49:23.005:45.829
10113Šteblaj Barbara1976TSK Triglav Kranj00:49:23.605:46.426
1187Godec Andreja1977ROSSI Sport00:52:33.508:56.324
12137Grašič Mojca1965TSK Triglav Kranj00:52:37.509:00.322
13142Mazi Tina1974Ljubljana00:53:37.610:00.420
1459Prešeren Matejka1964KK Završnica00:54:46.311:09.118
15122Bregar Renata1961Radovljica00:55:01.311:24.116
164Berce Damjana1978TSK Logatec00:56:01.512:24.315
1768Stadtschreiber Beate195700:56:02.512:25.314
18159Čufer Milojka1954Podbrdo01:03:36.419:59.213
1949Ožbolt Katarina1975SK Loška dolina01:07:12.423:35.212



7 km

Število prijavljenih: 50

Razvrstitev po kategorijah
Mlajše deklice
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
114Jagečić Nika2003SK Orosavlje11:46.300:00.0
271Sterle Kiara2004SK Loška dolina16:44.904:58.6
350Ožbolt Nika2003SK Loška dolina17:27.705:41.4
445Obreza Hana2004SK Loška dolina17:51.006:04.7
59Funda Nikita2006SK Loška dolina22:08.410:22.1
664Risinovič Maja2004SK Loška dolina24:19.412:33.1

Starejše deklice
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
129Kucelj Ana2002SK Orosavlje12:45.500:00.0
275Šiligoj Taja2002TSK Idrija14:24.701:39.2

Mlajše mladinke
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
127Kovačić Vinka2000SK Orosavlje10:47.800:00.0
232Kurečić Dora2000SK Orosavlje11:17.200:29.4
3169Školč Petra1999TK Kobarid16:02.905:15.1

Starejše mladinke
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
18Finžgar Meta1998TSK Bled11:53.400:00.0
222Kolman Tira1998TSK Bled11:54.000:00.6

Članice
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1109Žagar Svetlana1981SK Polet13:36.600:00.0
223Konštantin Jana198116:19.202:42.6
3126Šilc Darja1961TŠD Grič18:04.504:27.9
412Grgurić Tijana1966EFNS Team18:37.705:01.1

Veteranke
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
197Merlak Nada1950ŠD Hotederšica17:26.000:00.0
213Gubić Marija1954EFNS Team18:12.200:46.2

Mlajši dečki
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
120Kanković Jura2003SK Orosavlje12:54.500:00.0
2171Trojer Pavel2005SK Ihan13:29.600:35.1
3173Repnik Tadej2004SK Ihan14:09.201:14.7
447Ožbolt Gašper2004SK Loška dolina16:24.303:29.8
5112Pajntar Rožle2004PK Triglav Kranj17:26.704:32.2
641Mrak Matevž2003TSK Idrija22:21.309:26.8
7107Žagar Lino2007SK Polet32:26.019:31.5

Starejši dečki
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
162Repnik Matic2001SK Ihan11:32.000:00.0
215Jagečić Noa2001SK Orosavlje11:45.400:13.4
3174Trojer Drejc2002SK Ihan11:50.600:18.6
4108Žagar Leo2002SK Polet13:36.002:04.0
531Kunštek Karlo2002SK Orosavlje28:04.116:32.1
6144Rupnik Robi2001ŠD Trnovski maraton31:36.820:04.8

Mlajši mladinci
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
163Rihteršič Andraž1999TSK Bled10:03.200:00.0
25Bizjak Jaka1999TSK Bled10:03.600:00.4
3154Fabjan Tim1999TSK Bled10:04.600:01.4

Starejši mladinci
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
160Primožič Domen1998TSK Bled09:53.100:00.0

Mlajši člani
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
181Zornik Niko1996TSK Bled10:59.700:00.0
243Novosel Luka1996TSK Bled14:49.003:49.3

Člani
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
130Kunc Darko198210:56.300:00.0
2167Kodrič Tadej197514:22.103:25.8
3170Školč Pavel1960TK Kobarid16:03.505:07.2
474Šiligoj Mitja1971TSK Idrija20:17.309:21.0
540Mrak Borut1971TSK Idrija22:23.911:27.6
6145Rupnik Roman1960ŠD Trnovski maraton23:07.812:11.5
7106Draženko Žagar1974SK Polet32:27.321:31.0

Veterani
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1143Robič Anton1937ŠD Kranjska gora13:45.100:00.0
2165Sterle Franc1950Kovinoplastika Lož14:21.600:36.5
3147Shnabl Josef194016:08.702:23.6
4117Boncelj Jože194319:05.505:20.4
5176Žitko Tomislav195024:42.710:57.6



Razvrstitev - absolutno
Moški
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
160Primožič Domen1998TSK Bled09:53.100:00.0
263Rihteršič Andraž1999TSK Bled10:03.200:10.1
35Bizjak Jaka1999TSK Bled10:03.600:10.5
4154Fabjan Tim1999TSK Bled10:04.600:11.5
530Kunc Darko198210:56.301:03.2
681Zornik Niko1996TSK Bled10:59.701:06.6
762Repnik Matic2001SK Ihan11:32.001:38.9
815Jagečić Noa2001SK Orosavlje11:45.401:52.3
9174Trojer Drejc2002SK Ihan11:50.601:57.5
1020Kanković Jura2003SK Orosavlje12:54.503:01.4
11171Trojer Pavel2005SK Ihan13:29.603:36.5
12108Žagar Leo2002SK Polet13:36.003:42.9
13143Robič Anton1937ŠD Kranjska gora13:45.103:52.0
14173Repnik Tadej2004SK Ihan14:09.204:16.1
15165Sterle Franc1950Kovinoplastika Lož14:21.604:28.5
16167Kodrič Tadej197514:22.104:29.0
1743Novosel Luka1996TSK Bled14:49.004:55.9
18170Školč Pavel1960TK Kobarid16:03.506:10.4
19147Shnabl Josef194016:08.706:15.6
2047Ožbolt Gašper2004SK Loška dolina16:24.306:31.2
21112Pajntar Rožle2004PK Triglav Kranj17:26.707:33.6
22117Boncelj Jože194319:05.509:12.4
2374Šiligoj Mitja1971TSK Idrija20:17.310:24.2
2441Mrak Matevž2003TSK Idrija22:21.312:28.2
2540Mrak Borut1971TSK Idrija22:23.912:30.8
26145Rupnik Roman1960ŠD Trnovski maraton23:07.813:14.7
27176Žitko Tomislav195024:42.714:49.6
2831Kunštek Karlo2002SK Orosavlje28:04.118:11.0
29144Rupnik Robi2001ŠD Trnovski maraton31:36.821:43.7
30107Žagar Lino2007SK Polet32:26.022:32.9
31106Draženko Žagar1974SK Polet32:27.322:34.2

Ženske
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
127Kovačić Vinka2000SK Orosavlje10:47.800:00.0
232Kurečić Dora2000SK Orosavlje11:17.200:29.4
314Jagečić Nika2003SK Orosavlje11:46.300:58.5
48Finžgar Meta1998TSK Bled11:53.401:05.6
522Kolman Tira1998TSK Bled11:54.001:06.2
629Kucelj Ana2002SK Orosavlje12:45.501:57.7
7109Žagar Svetlana1981SK Polet13:36.602:48.8
875Šiligoj Taja2002TSK Idrija14:24.703:36.9
9169Školč Petra1999TK Kobarid16:02.905:15.1
1023Konštantin Jana198116:19.205:31.4
1171Sterle Kiara2004SK Loška dolina16:44.905:57.1
1297Merlak Nada1950ŠD Hotederšica17:26.006:38.2
1350Ožbolt Nika2003SK Loška dolina17:27.706:39.9
1445Obreza Hana2004SK Loška dolina17:51.007:03.2
15126Šilc Darja1961TŠD Grič18:04.507:16.7
1613Gubić Marija1954EFNS Team18:12.207:24.4
1712Grgurić Tijana1966EFNS Team18:37.707:49.9
189Funda Nikita2006SK Loška dolina22:08.411:20.6
1964Risinovič Maja2004SK Loška dolina24:19.413:31.6