14. Štanjelski tek
Štanjel, 7.12.2013

Podatki o tekmi: Primorski pokalni teki
Organizator: ŠKD Hruševica
Vodja tekmovanja: Rajko Grča
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o progi:
Dolžina: 9 km
Višinska razlika: 120 m
Čas starta: 11:00
Število prijavljenih: 237

Razvrstitev po kategorijah
Ženske P (55 let in starejše)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 1525 Batagelj Stanka 1949 Tekači Vipavske doline 00:47:15.3 00:00.0 40
2 1347 Brešan Vilma 1958 Nova Gorica 00:47:38.2 00:22.9 35
3 1266 Milič Rada 1952 ŠD Kraški tekači Sežana 00:47:57.0 00:41.7 31
4 149 Ušeničnik Tina 1950 Škofja Loka 00:49:53.4 02:38.1  
5 128 Močnik Hohek Vanda 1956 Drmol 00:56:22.6 09:07.3  
6 1550 Verbič Darja 1952 ŠD Kraški tekači Sežana 01:06:46.2 19:30.9 28
7 87 Masle Alenka 1954 Šiškarce 01:07:19.2 20:03.9  

Ženske O (od 45 do 54 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 1131 Lipušček Sergeja 1966 DLT Filipides 00:39:33.1 00:00.0 40
2 93 Torkar Božič Janja 1962 ŠD Nanos Podnanos 00:43:25.1 03:52.0  
3 59 Tozon Kristina 1967 ŠD Hitre noge Senožeče 00:45:35.2 06:02.1  
4 49 Rakoš Ivi 1960 ŠD Turbo M 00:46:17.0 06:43.9  
5 11 Sušnik Andreja 1961 Škofja Loka 00:46:48.8 07:15.7  
6 123 Bajc Tea 1959 Tekači Vipavske doline 00:46:56.9 07:23.8  
7 133 Gaberšček Greti 1966 TD Bovec 00:47:04.2 07:31.1  
8 103 Burnik Tjaša 1965 Ljubljana 00:47:35.6 08:02.5  
9 57 Skaza Darja 1966 AK Slovenj Gradec 00:51:31.8 11:58.7  
10 90 Komar Macuh Irena 1959 Ljubljana 00:52:08.7 12:35.6  
11 1481 Zrimšek Vrečar Andre 1965 Šmartno 00:52:48.6 13:15.5 35
12 77 Klaneček Brigita 1963 Ljubljana 00:54:25.4 14:52.3  
13 89 Trojar Andreja 1961 Šiškarce 00:54:42.2 15:09.1  
14 32 Bergant Darja 1962 ŠDMH 00:55:36.1 16:03.0  
15 168 Marina Sironi 1962 Trieste 00:58:33.8 19:00.7  
16 16 Rutar Helena 1967 Tolmin 00:58:54.3 19:21.2  
17 84 Uran Mojca 1964 Šiškarce 01:01:25.7 21:52.6  
18 85 Bertoncelj Petra 1960 Šiškarce 01:07:19.2 27:46.1  

Ženske N (od 35 do 44 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 55 Race Petra 1975 AD Mass 00:35:10.4 00:00.0  
2 46 Fortin Aleksandra 1972 ŠD Nanos Podnanos 00:37:04.2 01:53.8  
3 50 Šinkovec Melita 1978 ŠD Turbo M 00:38:22.7 03:12.3  
4 1460 Bele Kristina 1974 AK Pivka 00:43:47.0 08:36.6 40
5 1377 Jejčič Darja 1974 TD Burja Vipava 00:44:45.6 09:35.2 35
6 166 Robnik Urška 1974 Radovljica 00:45:59.0 10:48.6  
7 48 Končan Darija 1970 ŠD Turbo M 00:46:20.1 11:09.7  
8 1502 Vodopivec Erika 1972 ŠD Nanos Podnanos 00:48:53.7 13:43.3 31
9 115 Maček Mateja 1970 Maribor 00:49:05.3 13:54.9  
10 110 Drašler Nataša 1973 Tek je lek 00:49:43.3 14:32.9  
11 144 Pajnič Neža 1974 Ljubljana 00:50:33.9 15:23.5  
12 154 Lipicer Stanič Mojca 1973 Šempas 00:50:36.7 15:26.3  
13 41 Istenič Branka 1974 ŠD Marmor Hotavlje 00:50:48.6 15:38.2  
14 146 Petavs Lucija 1976 Ljubljana 00:51:26.2 16:15.8  
15 134 Kereki Roberta 1969 TD Bovec 00:51:27.2 16:16.8  
16 47 Jakomin Darja 1973 ŠD Turbo M 00:52:34.5 17:24.1  
17 173 Pavlica Dubarič Nada 1971 00:52:38.2 17:27.8  
18 1501 Ušaj Ksenija 1971 ŠD Nanos Podnanos 00:54:19.4 19:09.0 28
19 138 Fratina Žagar Tina 1976 Športina 00:54:37.8 19:27.4  
20 131 Škrl Helena 1973 Dutovlje 00:55:22.9 20:12.5  
21 145 Smrekar Urška 1971 Dol pri Ljubljani 00:56:06.7 20:56.3  
22 24 Jezeršek Silvana 1970 ŠD Marmor Hotavlje 00:56:30.6 21:20.2  
23 1471 Kenda Metka 1970 Ljubljana 01:08:09.5 32:59.1 26
24 174 Čučnik Sara 1970 01:09:52.0 34:41.6  

Ženske M (od 25 do 34 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 44 Krkoč Lucija 1988 ŠD Nanos Podnanos 00:34:32.3 00:00.0  
2 71 Tratnik Petra 1988 ŠD Nanos Podnanos 00:38:28.8 03:56.5  
3 1361 Sardoč Jerica 1979 ŠD Nanos Podnanos 00:40:02.2 05:29.9 40
4 14 Bučar Maja 1986 Dol. toplice 00:45:57.4 11:25.1  
5 99 Bučan Saša 1986 Gibit 00:48:21.2 13:48.9  
6 97 Jontes Mojca 1981 Gibit 00:49:10.1 14:37.8  
7 67 Jurjevec Kristina 1982 Gibit 00:50:04.2 15:31.9  
8 1522 Gorkič Marijana 1984 DLT Filipides 00:51:15.9 16:43.6 35
9 98 Gradin Daša 1984 Gibit 00:52:42.2 18:09.9  
10 132 Kokove Hrovat Maja 1980 Športina 00:55:29.3 20:57.0  
11 127 Kohek Tanja 1979 Ljubljana 01:00:03.4 25:31.1  
12 135 Černuta Barbara 1980 Športina 01:02:51.0 28:18.7  
13 121 Kavčnik Martina 1984 FF 01:02:51.9 28:19.6  
14 122 Kavčnik Barbara 1979 FF 01:02:52.7 28:20.4  
15 33 Rot Maša 1984 Tolmin 01:03:52.4 29:20.1  

Ženske L (do 24 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 1429 Bajc Monika 1995 ŠD Nanos Podnanos 00:41:46.2 00:00.0 40
2 129 Škerlj Kaja 1998 ABC Šport 00:43:20.6 01:34.4  
3 137 Žagar Tia 2004 TD Bovec 00:54:37.3 12:51.1  
4 31 Bergant Tina 1993 ŠDMH 00:55:26.4 13:40.2  
5 164 Krašna Marjetka 1991 Vipava 00:57:07.2 15:21.0  
6 79 Klaneček Aleša 1989 Ljubljana 00:58:23.0 16:36.8  
7 162 Živic Ingrid 1991 Malje Žablje 01:02:30.4 20:44.2  
8 42 Istenič Lara 2003 ŠD Marmor Hotavlje 01:04:25.8 22:39.6  

Moški K (70 let in starejši)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 1467 Savić Vladimir 1943 AK Pivka 00:44:26.8 00:00.0 40
2 1133 Lipušček Lucijan 1940 DLT Filipides 00:47:05.2 02:38.4 35
3 1 Sitar Slavko 1939 ŠD Mošnje 00:47:48.5 03:21.7  
4 1209 Lazar Albert 1937 DLT Filipides 00:54:45.8 10:19.0 31
5 3 Hribernik Franc 1941 Gorenjski glas 00:55:05.3 10:38.5  
6 53 Race Zdenko 1943 Bled 00:56:37.3 12:10.5  
7 4 Hrovat Franc 1936 Gorenjski glas 00:59:41.4 15:14.6  
8 69 Ahac Boris 1935 Radovljica 01:00:12.3 15:45.5  
9 1387 Ivančič Fabio 1933 Obala 01:13:25.6 28:58.8 28
10 2 Reš Jaka 1935 Gorenjski glas 01:23:56.0 39:29.2  

Moški J (od 65 do 69 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 1106 Doganoc Milan 1947 Pantera Logatec 00:42:25.4 :00:00.0 40
2 36 Otoničar Janez 1948 AK Pivka 00:43:24.2 00:58.8  
3 12 Pintar Miro 1947 ŠD Pungert 00:49:24.1 06:58.7  
4 72 Semolič Dušan 1947 Ljubljana 00:49:26.4 07:01.0  
5 61 Škrajnar Branko 1946 PD RTV Ljubljana 00:54:47.6 12:22.2  

Moški I (od 60 do 64 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 1195 Tavčar Cveto 1952 ŠD Tabor Žiri 00:38:39.8 00:00.0 40
2 26 Lešnik Štefan 1951 Ljubljana 00:39:39.9 01:00.1  
3 1146 Gornik Jure 1951 TKD Sovica 00:41:21.2 02:41.4 35
4 1198 Pudgar Danilo 1952 TD Burja Vipava 00:42:13.8 03:34.0 31
5 1302 Frim Vili 1953 TKD Sovica 00:42:40.6 04:00.8 28
6 1355 Šulin Zvonko 1953 ŠD Boka 00:43:18.1 04:38.3 26
7 1519 Kutin Edi 1949 TKK Srpenica 00:45:29.8 06:50.0 25
8 56 Maver Vojko 1953 Društvo maratoncev "Lojzka" Izola 00:46:05.8 07:26.0  

Moški H (od 55 do 59 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 1101 Vogrič Miro 1958 DLT Filipides 00:32:46.3 00:00.0 40
2 1171 Petrovčič Robert 1958 AK Pivka 00:36:33.5 03:47.2 35
3 10 Hovelja Kajko 1955 TK Krško 00:39:37.4 06:51.1  
4 43 Debenec Bojan 1957 Vrhnika 00:41:05.5 08:19.2  
5 51 Škrbec Marjan 1956 Tekaški forum 00:42:10.9 09:24.6  
6 22 Alič Anton 1957 ŠD Marmor Hotavlje 00:42:14.6 09:28.3  
7 1119 Tomažič Jožef 1957 PGT 00:42:40.0 09:53.7 31
8 64 Kogovšek Stane 1956 ŠD Turbo M 00:44:19.8 11:33.5  
9 1110 Španič Veselko 1955 ŠD Hitre noge Senožeče 00:44:36.6 11:50.3 28
10 1135 Grča Rajko 1958 ŠD Kraški tekači Sežana 00:45:02.0 12:15.7 26
11 15 Matjažič Lado 1957 Grosuplje 00:45:15.3 12:29.0  
12 148 Chizzo Aldo 1955 Muggia 00:45:22.3 12:36.0  
13 29 Rovatti Bruno 1956 Amici Deltram de Opcina 00:47:30.4 14:44.1  
14 30 Vassila Alessandro 1954 Amici Deltram de Opcina 00:47:40.7 14:54.4  
15 20 Kokalj Franc 1957 ŠD Marmor Hotavlje 00:47:54.0 15:07.7  
16 18 Žvab Darko 1957 00:54:49.0 22:02.7  
17 170 Zgonc Marjan 1956 Libertas 00:56:00.3 23:14.0  
18 83 Uran Bojan 1958 Šiškarce 01:03:31.3 30:45.0  

Moški G (od 50 do 54 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 1433 Torkar Klavdij 1960 ŠD Nanos Podnanos 00:36:03.0 00:00.0 40
2 165 Bregar Drago 1961 Lyoness 00:40:16.7 04:13.7  
3 1102 Plahuta Lučano 1959 DLT Filipides 00:41:23.1 05:20.1 35
4 75 Dobnikar Slavc 1962 ŠRD Omega 00:41:47.0 05:44.0  
5 21 Primožič Viktor 1963 ŠD Marmor Hotavlje 00:41:57.9 05:54.9  
6 1193 Milašinovič Zoran 1962 AK Pivka 00:42:19.3 06:16.3 31
7 94 Macuh Peter 1961 Ljubljana 00:42:34.3 06:31.3  
8 1160 Belec Zvonko 1960 ŠD Kraški tekači Sežana 00:42:50.9 06:47.9 28
9 82 Rozman Sandi 1963 ŠRD Omega 00:42:55.1 06:52.1  
10 106 Mlakar Danijel 1959 Tekaški forum 00:42:57.4 06:54.4  
11 130 Škerlj Peter 1963 ABC Šport 00:43:40.1 07:37.1  
12 1533 Berginc Jože 1962 TD Bistrc 00:44:06.5 08:03.5 26
13 5 Vidmar Franc 1960 STK Kitajska 00:44:46.2 08:43.2  
14 1366 Stanjko Henrik 1960 Tekaški forum 00:45:24.3 09:21.3 25
15 52 Filipovič Bogdan 1961 ŠD Kraški tekači Sežana 00:46:06.3 10:03.3  
16 151 Surage Fabio 1959 Trieste 00:46:34.5 10:31.5  
17 150 Malle Maurizio 1959 Trieste 00:46:44.4 10:41.4  
18 1498 Furlan Bojan 1962 ŠD Nanos Podnanos 00:48:46.8 12:43.8 24
19 169 Enno Babich 1961 00:58:34.4 22:31.4  
20 175 Mavri Marjo 1963 01:10:02.8 33:59.8  

Moški F (od 45 do 49 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 1414 Sokol Ivan 1968 TD Burja Vipava 00:36:36.8 00:00.0 40
2 1480 Vrečar Branko 1966 TK Šmarnogorska naveza 00:37:12.1 00:35.3 35
3 1312 Ličen Walter 1967 ŠD Kraški tekači Sežana 00:37:28.4 00:51.6 31
4 1465 Kirm Jože 1965 TK Tržiške strele 00:37:38.6 01:01.8 28
5 1280 Skok Rajko 1968 ŠD Kraški tekači Sežana 00:38:10.8 01:34.0 26
6 1196 Rodica Stojan 1965 ŠD Kraški tekači Sežana 00:38:58.3 02:21.5 25
7 1289 Šinigoj Damijan 1964 ŠD Nanos Podnanos 00:39:09.3 02:32.5 24
8 1538 Premrn Jožko 1965 ŠD Nanos Podnanos 00:41:20.0 04:43.2 23
9 1156 Čufer Damijan 1967 TD Burja Vipava 00:41:59.2 05:22.4 22
10 1500 Ušaj Damijan 1967 ŠD Nanos Podnanos 00:42:52.5 06:15.7 21
11 1273 Godina Andrej 1967 ŠD Brinj Povir 00:43:06.4 06:29.6 20
12 45 Mesojedec Matjaž 1964 ŠD Turbo M 00:43:28.5 06:51.7  
13 161 Pavlin Tomaž 1967 Komenda 00:47:42.0 11:05.2  
14 74 Koritnik Tone 1965 ŠRD Omega 00:48:17.4 11:40.6  
15 27 Klemenčič Alojz 1966 ŠDMH 00:49:59.4 13:22.6  
16 104 Homan Matjaž 1968 Ljubljana 00:51:25.7 14:48.9  
17 113 Markeljc Branko 1964 ŠD Nanos Podnanos 00:51:47.2 15:10.4  
18 58 Skaza Miloš 1966 Slovenj Gradec 00:56:30.1 19:53.3  

Moški E (od 40 do 44 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 1124 Ferjančič Tomaž 1972 ŠD Nanos Podnanos 00:31:32.1 00:00.0 40
2 1457 Štor Aleš 1971 ŠD Nanos Podnanos 00:34:13.8 02:41.7 35
3 114 Maček Uroš 1970 Maribor 00:37:35.5 06:03.4  
4 1504 Polanc Sebastjan 1970 DLT Filipides 00:39:22.9 07:50.8 31
5 76 Hočevar Boris 1972 ŠKUD Biser krasa Štanjel 00:40:22.8 08:50.7  
6 167 Lovše Aleš 1972 ŠD Durs 00:40:57.1 09:25.0  
7 25 Češnovar Miha 1972 TD Bovec 00:41:09.2 09:37.1  
8 172 Guštin Danijel 1973 Opčine 00:42:00.5 10:28.4  
9 8 Kobal Andrej 1973 ŠKUD Biser krasa Štanjel 00:42:47.8 11:15.7  
10 117 Čufer Uroš 1970 Ljubljana 00:43:21.6 11:49.5  
11 108 Groff Tomaž 1971 Ljubljana 00:43:38.9 12:06.8  
12 81 Hočevar Mirko 1969 ŠKUD Biser krasa Štanjel 00:44:15.5 12:43.4  
13 109 Vodnik Rok 1970 Ljubljana 00:45:07.0 13:34.9  
14 62 Treven Aleksander 1971 ŠD Turbo M 00:45:23.8 13:51.7  
15 143 Rodica Sebastjan 1972 Sežana 00:46:20.8 14:48.7  
16 142 Koren David 1970 Sam kot pes 00:46:34.9 15:02.8  
17 19 Jezeršek Boštjan 1970 ŠD Marmor Hotavlje 00:47:51.5 16:19.4  
18 60 Kogovšek Damjan 1971 Turbo M 00:49:04.4 17:32.3  
19 112 Drašler Boris 1970 Šmarnogorska naveza 00:49:44.0 18:11.9  
20 155 Lipicer Tomaž 1971 Šempas 00:50:37.2 19:05.1  
21 147 Petavs Stane 1969 Ljubljana 00:51:57.3 20:25.2  
22 95 Jančar Andrej 1969 Ljubljana 00:52:39.1 21:07.0  
23 66 Prislan Primož 1971 Gibit 00:52:45.0 21:12.9  
24 158 Hvala Primož 1973 00:57:20.5 25:48.4  
25 68 Gabrijelčič Primož 1969 Vrhnika 00:58:28.6 26:56.5  
26 107 Markuža Miran 1971 Sežana 00:59:29.4 27:57.3  
27 160 Penčur Aleš 1973 Ljubljana 01:04:05.3 32:33.2  

Moški D (od 35 do 39 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 1424 Curk Mitja 1977 ŠD Nanos Podnanos 00:32:49.9 00:00.0 40
2 92 Suhadolnik Aleš 1977 HC Tim 00:34:10.5 01:20.6  
3 1528 Nedimović Dragan 1977 Portorož 00:34:54.9 02:05.0 35
4 1452 Zupan Stanko 1977 ŠD Nanos Podnanos 00:36:14.0 03:24.1 31
5 100 Vidrih Jurij 1977 ŠD Nanos Podnanos 00:36:41.4 03:51.5  
6 1364 Mikuž Robi 1976 ŠD Hotedršica 00:36:45.6 03:55.7 28
7 1490 Furlan Ervin 1974 ŠD Nanos Podnanos 00:37:30.4 04:40.5 26
8 86 Juvan Miha 1975 Zgornji Kašelj 00:37:42.2 04:52.3  
9 23 Vozlič Bojan 1975 ŠD Gamsi 00:38:37.7 05:47.8  
10 9 Črmelj Bernard 1977 TD Burja Vipava 00:39:53.9 07:04.0  
11 1531 Žgur Matej 1978 ŠD Nanos Podnanos 00:40:40.6 07:50.7 25
12 73 Semolič Igor 1978 Ljubljana 00:40:45.4 07:55.5  
13 88 Logožar Sašo 1976 ŠKD Aeni 00:45:12.1 12:22.2  
14 13 Ipavec Boštjan 1978 Ajdovščina 00:46:09.9 13:20.0  
15 152 Buda Mitja 1974 Komen 00:47:10.8 14:20.9  
16 116 Povh Martin 1976 Ljubljana 00:50:52.5 18:02.6  
17 102 Fister Borut 1976 Gibit 00:51:37.1 18:47.2  
18 65 Tomšič Andrej 1977 Gibit 00:52:03.3 19:13.4  
19 139 Žagar Boštjan 1975 Špotina 00:52:41.7 19:51.8  
20 38 Peternelj Robert 1974 ŠD Marmor Hotavlje 01:04:26.5 31:36.6  

Moški C (od 30 do 34 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 105 Kastelic Peter 1983 Gibit 00:31:31.2 00:00.0  
2 1183 Curk David 1981 ŠD Nanos Podnanos 00:32:26.3 00:55.1 40
3 1202 Ipavec Kristjan 1979 ŠD Nanos Podnanos 00:36:06.9 04:35.7 35
4 91 Velišček Andrej 1982 Sežana 00:36:38.5 05:07.3  
5 1413 Krvina Srečko 1979 ŠKD Vrh 00:36:55.6 05:24.4 31
6 17 Sorgo Edi 1979 Istrski Tovar 00:38:06.6 06:35.4  
7 125 Šubic Žiga 1980 Soleus 00:39:54.6 08:23.4  
8 118 Kaplanovič Oliver 1981 Ljubljana 00:40:55.5 09:24.3  
9 126 Kohek Aljoša 1980 Ljubljanski psi 00:42:59.9 11:28.7  
10 1523 Leban Marko 1979 PGD Nova Gorica 00:45:32.3 14:01.1 28
11 6 Vončina Danijel 1981 Dobravlje 00:46:52.0 15:20.8  
12 141 Birsa Denis 1981 Branik 00:47:39.9 16:08.7  
13 119 Gliha Borut 1982 Klub navijačev Juventus Slovenija 00:48:55.5 17:24.3  
14 101 Hrženjak Damijan 1980 Gibit 00:49:40.5 18:09.3  
15 157 Švagelj Martin 1980 00:50:47.0 19:15.8  
16 1539 Bovcon Jurij 1983 Ajdovščina 00:51:05.4 19:34.2 26
17 120 Rudič Branko 1982 ŠD Kramp 00:54:53.6 23:22.4  
18 40 Filipič Janez 1979 ŠDMH 01:00:13.4 28:42.2  

Moški B (od 25 do 29 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 70 Tratnik Marko 1986 Col 00:31:54.3 00:00.0  
2 1489 Žužek Marko 1986 TD Bistrc 00:34:52.5 02:58.2 40
3 34 Rot Žiga 1987 Kobarid 00:35:57.1 04:02.8  
4 1510 Furlan Sandi 1986 DLT Filipides 00:36:12.1 04:17.8 35
5 1508 Gorkič Ivan 1986 DLT Filipides 00:39:34.6 07:40.3 31
6 96 Jeran Matic 1985 Gibit 00:41:13.3 09:19.0  
7 28 Majcen Primož 1986 Sežana 00:43:09.4 11:15.1  
8 171 Petkovšek Luka 1985 Vrhnika 00:45:12.8 13:18.5  
9 80 Rojc Martin 1987 ŠKUD Biser krasa Štanjel 00:46:08.4 14:14.1  
10 7 Možina Tadej 1985 Dobravlje 00:46:13.4 14:19.1  
11 153 Urdih Aljoša 1984 Kostanjevica na Krasu 00:52:54.7 21:00.4  

Moški A (do 24 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 1392 Albreht Borut 1992 AD Kladivar Celje 00:33:33.6 00:00.0 40
2 78 Kovačič Jurij 1990 ŠKUD Biser krasa Štanjel 00:37:33.8 04:00.2  
3 124 Bajc Franko 1995 Tekači Vipavske doline 00:40:46.5 07:12.9  
4 163 Žigon Gregor 1989 Kostanjevica na Krasu 00:50:47.7 17:14.1  
5 136 Žagar Nejc 2003 TD Bovec 00:52:40.8 19:07.2  
6 39 Filipič Maks 2005 ŠDMH 01:00:09.2 26:35.6  
7 156 Penčur Grega 2002 Ljubljana 01:04:00.9 30:27.3  
8 37 Peternelj Leander Oskar 2003 ŠDMH 01:04:07.5 30:33.9  
9 176 Mavri Peter 1999 01:10:02.8 36:29.2  



Razvrstitev - absolutno
Moški
M. abs. Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaost. abs. Točke
1 105 Kastelic Peter 1983 Gibit 00:31:31.2 00:00.0  
2 1124 Ferjančič Tomaž 1972 ŠD Nanos Podnanos 00:31:32.1 00:00.9 40
3 70 Tratnik Marko 1986 Col 00:31:54.3 00:23.1  
4 1183 Curk David 1981 ŠD Nanos Podnanos 00:32:26.3 00:55.1 35
5 1101 Vogrič Miro 1958 DLT Filipides 00:32:46.3 01:15.1 31
6 1424 Curk Mitja 1977 ŠD Nanos Podnanos 00:32:49.9 01:18.7 28
7 1392 Albreht Borut 1992 AD Kladivar Celje 00:33:33.6 02:02.4 26
8 92 Suhadolnik Aleš 1977 HC Tim 00:34:10.5 02:39.3  
9 1457 Štor Aleš 1971 ŠD Nanos Podnanos 00:34:13.8 02:42.6 25
10 1489 Žužek Marko 1986 TD Bistrc 00:34:52.5 03:21.3 24
11 1528 Nedimović Dragan 1977 Portorož 00:34:54.9 03:23.7 23
12 34 Rot Žiga 1987 Kobarid 00:35:57.1 04:25.9  
13 1433 Torkar Klavdij 1960 ŠD Nanos Podnanos 00:36:03.0 04:31.8 22
14 1202 Ipavec Kristjan 1979 ŠD Nanos Podnanos 00:36:06.9 04:35.7 21
15 1510 Furlan Sandi 1986 DLT Filipides 00:36:12.1 04:40.9 20
16 1452 Zupan Stanko 1977 ŠD Nanos Podnanos 00:36:14.0 04:42.8 19
17 1171 Petrovčič Robert 1958 AK Pivka 00:36:33.5 05:02.3 18
18 1414 Sokol Ivan 1968 TD Burja Vipava 00:36:36.8 05:05.6 17
19 91 Velišček Andrej 1982 Sežana 00:36:38.5 05:07.3  
20 100 Vidrih Jurij 1977 ŠD Nanos Podnanos 00:36:41.4 05:10.2  
21 1364 Mikuž Robi 1976 ŠD Hotedršica 00:36:45.6 05:14.4 16
22 1413 Krvina Srečko 1979 ŠKD Vrh 00:36:55.6 05:24.4 15
23 1480 Vrečar Branko 1966 TK Šmarnogorska naveza 00:37:12.1 05:40.9 14
24 1312 Ličen Walter 1967 ŠD Kraški tekači Sežana 00:37:28.4 05:57.2 13
25 1490 Furlan Ervin 1974 ŠD Nanos Podnanos 00:37:30.4 05:59.2 12
26 78 Kovačič Jurij 1990 ŠKUD Biser krasa Štanjel 00:37:33.8 06:02.6  
27 114 Maček Uroš 1970 Maribor 00:37:35.5 06:04.3  
28 1465 Kirm Jože 1965 TK Tržiške strele 00:37:38.6 06:07.4 11
29 86 Juvan Miha 1975 Zgornji Kašelj 00:37:42.2 06:11.0  
30 17 Sorgo Edi 1979 Istrski Tovar 00:38:06.6 06:35.4  
31 1280 Skok Rajko 1968 ŠD Kraški tekači Sežana 00:38:10.8 06:39.6 10
32 23 Vozlič Bojan 1975 ŠD Gamsi 00:38:37.7 07:06.5  
33 1195 Tavčar Cveto 1952 ŠD Tabor Žiri 00:38:39.8 07:08.6 9
34 1196 Rodica Stojan 1965 ŠD Kraški tekači Sežana 00:38:58.3 07:27.1 8
35 1289 Šinigoj Damijan 1964 ŠD Nanos Podnanos 00:39:09.3 07:38.1 7
36 1504 Polanc Sebastjan 1970 DLT Filipides 00:39:22.9 07:51.7 6
37 1508 Gorkič Ivan 1986 DLT Filipides 00:39:34.6 08:03.4 5
38 10 Hovelja Kajko 1955 TK Krško 00:39:37.4 08:06.2  
39 26 Lešnik Štefan 1951 Ljubljana 00:39:39.9 08:08.7  
40 9 Črmelj Bernard 1977 TD Burja Vipava 00:39:53.9 08:22.7  
41 125 Šubic Žiga 1980 Soleus 00:39:54.6 08:23.4  
42 165 Bregar Drago 1961 Lyoness 00:40:16.7 08:45.5  
43 76 Hočevar Boris 1972 ŠKUD Biser krasa Štanjel 00:40:22.8 08:51.6  
44 1531 Žgur Matej 1978 ŠD Nanos Podnanos 00:40:40.6 09:09.4 4
45 73 Semolič Igor 1978 Ljubljana 00:40:45.4 09:14.2  
46 124 Bajc Franko 1995 Tekači Vipavske doline 00:40:46.5 09:15.3  
47 118 Kaplanovič Oliver 1981 Ljubljana 00:40:55.5 09:24.3  
48 167 Lovše Aleš 1972 ŠD Durs 00:40:57.1 09:25.9  
49 43 Debenec Bojan 1957 Vrhnika 00:41:05.5 09:34.3  
50 25 Češnovar Miha 1972 TD Bovec 00:41:09.2 09:38.0  
51 96 Jeran Matic 1985 Gibit 00:41:13.3 09:42.1  
52 1538 Premrn Jožko 1965 ŠD Nanos Podnanos 00:41:20.0 09:48.8 3
53 1146 Gornik Jure 1951 TKD Sovica 00:41:21.2 09:50.0 2
54 1102 Plahuta Lučano 1959 DLT Filipides 00:41:23.1 09:51.9 1
55 75 Dobnikar Slavc 1962 ŠRD Omega 00:41:47.0 10:15.8  
56 21 Primožič Viktor 1963 ŠD Marmor Hotavlje 00:41:57.9 10:26.7  
57 1156 Čufer Damijan 1967 TD Burja Vipava 00:41:59.2 10:28.0 1
58 172 Guštin Danijel 1973 Opčine 00:42:00.5 10:29.3  
59 51 Škrbec Marjan 1956 Tekaški forum 00:42:10.9 10:39.7  
60 1198 Pudgar Danilo 1952 TD Burja Vipava 00:42:13.8 10:42.6 1
61 22 Alič Anton 1957 ŠD Marmor Hotavlje 00:42:14.6 10:43.4  
62 1193 Milašinovič Zoran 1962 AK Pivka 00:42:19.3 10:48.1 1
63 1106 Doganoc Milan 1947 Pantera Logatec 00:42:25.4 10:54.2 1
64 94 Macuh Peter 1961 Ljubljana 00:42:34.3 11:03.1  
65 1119 Tomažič Jožef 1957 PGT 00:42:40.0 11:08.8 1
66 1302 Frim Vili 1953 TKD Sovica 00:42:40.6 11:09.4 1
67 8 Kobal Andrej 1973 ŠKUD Biser krasa Štanjel 00:42:47.8 11:16.6  
68 1160 Belec Zvonko 1960 ŠD Kraški tekači Sežana 00:42:50.9 11:19.7 1
69 1500 Ušaj Damijan 1967 ŠD Nanos Podnanos 00:42:52.5 11:21.3 1
70 82 Rozman Sandi 1963 ŠRD Omega 00:42:55.1 11:23.9  
71 106 Mlakar Danijel 1959 Tekaški forum 00:42:57.4 11:26.2  
72 126 Kohek Aljoša 1980 Ljubljanski psi 00:42:59.9 11:28.7  
73 1273 Godina Andrej 1967 ŠD Brinj Povir 00:43:06.4 11:35.2 1
74 28 Majcen Primož 1986 Sežana 00:43:09.4 11:38.2  
75 1355 Šulin Zvonko 1953 ŠD Boka 00:43:18.1 11:46.9 1
76 117 Čufer Uroš 1970 Ljubljana 00:43:21.6 11:50.4  
77 36 Otoničar Janez 1948 AK Pivka 00:43:24.2 11:53.0  
78 45 Mesojedec Matjaž 1964 ŠD Turbo M 00:43:28.5 11:57.3  
79 108 Groff Tomaž 1971 Ljubljana 00:43:38.9 12:07.7  
80 130 Škerlj Peter 1963 ABC Šport 00:43:40.1 12:08.9  
81 1533 Berginc Jože 1962 TD Bistrc 00:44:06.5 12:35.3 1
82 81 Hočevar Mirko 1969 ŠKUD Biser krasa Štanjel 00:44:15.5 12:44.3  
83 64 Kogovšek Stane 1956 ŠD Turbo M 00:44:19.8 12:48.6  
84 1467 Savić Vladimir 1943 AK Pivka 00:44:26.8 12:55.6 1
85 1110 Španič Veselko 1955 ŠD Hitre noge Senožeče 00:44:36.6 13:05.4 1
86 5 Vidmar Franc 1960 STK Kitajska 00:44:46.2 13:15.0  
87 1135 Grča Rajko 1958 ŠD Kraški tekači Sežana 00:45:02.0 13:30.8 1
88 109 Vodnik Rok 1970 Ljubljana 00:45:07.0 13:35.8  
89 88 Logožar Sašo 1976 ŠKD Aeni 00:45:12.1 13:40.9  
90 171 Petkovšek Luka 1985 Vrhnika 00:45:12.8 13:41.6  
91 15 Matjažič Lado 1957 Grosuplje 00:45:15.3 13:44.1  
92 148 Chizzo Aldo 1955 Muggia 00:45:22.3 13:51.1  
93 62 Treven Aleksander 1971 ŠD Turbo M 00:45:23.8 13:52.6  
94 1366 Stanjko Henrik 1960 Tekaški forum 00:45:24.3 13:53.1 1
95 1519 Kutin Edi 1949 TKK Srpenica 00:45:29.8 13:58.6 1
96 1523 Leban Marko 1979 PGD Nova Gorica 00:45:32.3 14:01.1 1
97 56 Maver Vojko 1953 Društvo maratoncev "Lojzka" Izola 00:46:05.8 14:34.6  
98 52 Filipovič Bogdan 1961 ŠD Kraški tekači Sežana 00:46:06.3 14:35.1  
99 80 Rojc Martin 1987 ŠKUD Biser krasa Štanjel 00:46:08.4 14:37.2  
100 13 Ipavec Boštjan 1978 Ajdovščina 00:46:09.9 14:38.7  
101 7 Možina Tadej 1985 Dobravlje 00:46:13.4 14:42.2  
102 143 Rodica Sebastjan 1972 Sežana 00:46:20.8 14:49.6  
103 151 Surage Fabio 1959 Trieste 00:46:34.5 15:03.3  
104 142 Koren David 1970 Sam kot pes 00:46:34.9 15:03.7  
105 150 Malle Maurizio 1959 Trieste 00:46:44.4 15:13.2  
106 6 Vončina Danijel 1981 Dobravlje 00:46:52.0 15:20.8  
107 1133 Lipušček Lucijan 1940 DLT Filipides 00:47:05.2 15:34.0 1
108 152 Buda Mitja 1974 Komen 00:47:10.8 15:39.6  
109 29 Rovatti Bruno 1956 Amici Deltram de Opcina 00:47:30.4 15:59.2  
110 141 Birsa Denis 1981 Branik 00:47:39.9 16:08.7  
111 30 Vassila Alessandro 1954 Amici Deltram de Opcina 00:47:40.7 16:09.5  
112 161 Pavlin Tomaž 1967 Komenda 00:47:42.0 16:10.8  
113 1 Sitar Slavko 1939 ŠD Mošnje 00:47:48.5 16:17.3  
114 19 Jezeršek Boštjan 1970 ŠD Marmor Hotavlje 00:47:51.5 16:20.3  
115 20 Kokalj Franc 1957 ŠD Marmor Hotavlje 00:47:54.0 16:22.8  
116 74 Koritnik Tone 1965 ŠRD Omega 00:48:17.4 16:46.2  
117 1498 Furlan Bojan 1962 ŠD Nanos Podnanos 00:48:46.8 17:15.6 1
118 119 Gliha Borut 1982 Klub navijačev Juventus Slovenija 00:48:55.5 17:24.3  
119 60 Kogovšek Damjan 1971 Turbo M 00:49:04.4 17:33.2  
120 12 Pintar Miro 1947 ŠD Pungert 00:49:24.1 17:52.9  
121 72 Semolič Dušan 1947 Ljubljana 00:49:26.4 17:55.2  
122 101 Hrženjak Damijan 1980 Gibit 00:49:40.5 18:09.3  
123 112 Drašler Boris 1970 Šmarnogorska naveza 00:49:44.0 18:12.8  
124 27 Klemenčič Alojz 1966 ŠDMH 00:49:59.4 18:28.2  
125 155 Lipicer Tomaž 1971 Šempas 00:50:37.2 19:06.0  
126 157 Švagelj Martin 1980 00:50:47.0 19:15.8  
127 163 Žigon Gregor 1989 Kostanjevica na Krasu 00:50:47.7 19:16.5  
128 116 Povh Martin 1976 Ljubljana 00:50:52.5 19:21.3  
129 1539 Bovcon Jurij 1983 Ajdovščina 00:51:05.4 19:34.2 1
130 104 Homan Matjaž 1968 Ljubljana 00:51:25.7 19:54.5  
131 102 Fister Borut 1976 Gibit 00:51:37.1 20:05.9  
132 113 Markeljc Branko 1964 ŠD Nanos Podnanos 00:51:47.2 20:16.0  
133 147 Petavs Stane 1969 Ljubljana 00:51:57.3 20:26.1  
134 65 Tomšič Andrej 1977 Gibit 00:52:03.3 20:32.1  
135 95 Jančar Andrej 1969 Ljubljana 00:52:39.1 21:07.9  
136 136 Žagar Nejc 2003 TD Bovec 00:52:40.8 21:09.6  
137 139 Žagar Boštjan 1975 Špotina 00:52:41.7 21:10.5  
138 66 Prislan Primož 1971 Gibit 00:52:45.0 21:13.8  
139 153 Urdih Aljoša 1984 Kostanjevica na Krasu 00:52:54.7 21:23.5  
140 1209 Lazar Albert 1937 DLT Filipides 00:54:45.8 23:14.6 1
141 61 Škrajnar Branko 1946 PD RTV Ljubljana 00:54:47.6 23:16.4  
142 18 Žvab Darko 1957 00:54:49.0 23:17.8  
143 120 Rudič Branko 1982 ŠD Kramp 00:54:53.6 23:22.4  
144 3 Hribernik Franc 1941 Gorenjski glas 00:55:05.3 23:34.1  
145 170 Zgonc Marjan 1956 Libertas 00:56:00.3 24:29.1  
146 58 Skaza Miloš 1966 Slovenj Gradec 00:56:30.1 24:58.9  
147 53 Race Zdenko 1943 Bled 00:56:37.3 25:06.1  
148 158 Hvala Primož 1973 00:57:20.5 25:49.3  
149 68 Gabrijelčič Primož 1969 Vrhnika 00:58:28.6 26:57.4  
150 169 Enno Babich 1961 00:58:34.4 27:03.2  
151 107 Markuža Miran 1971 Sežana 00:59:29.4 27:58.2  
152 4 Hrovat Franc 1936 Gorenjski glas 00:59:41.4 28:10.2  
153 39 Filipič Maks 2005 ŠDMH 01:00:09.2 28:38.0  
154 69 Ahac Boris 1935 Radovljica 01:00:12.3 28:41.1  
155 40 Filipič Janez 1979 ŠDMH 01:00:13.4 28:42.2  
156 83 Uran Bojan 1958 Šiškarce 01:03:31.3 32:00.1  
157 156 Penčur Grega 2002 Ljubljana 01:04:00.9 32:29.7  
158 160 Penčur Aleš 1973 Ljubljana 01:04:05.3 32:34.1  
159 37 Peternelj Leander Oskar 2003 ŠDMH 01:04:07.5 32:36.3  
160 38 Peternelj Robert 1974 ŠD Marmor Hotavlje 01:04:26.5 32:55.3  
161 175 Mavri Marjo 1963 01:10:02.8 38:31.6  
161 176 Mavri Peter 1999 01:10:02.8 38:31.6  
163 1387 Ivančič Fabio 1933 Obala 01:13:25.6 41:54.4 1
164 2 Reš Jaka 1935 Gorenjski glas 01:23:56.0 52:24.8  

Ženske
M. abs. Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaost. abs. Točke
1 44 Krkoč Lucija 1988 ŠD Nanos Podnanos 00:34:32.3 00:00.0  
2 55 Race Petra 1975 AD Mass 00:35:10.4 00:38.1  
3 46 Fortin Aleksandra 1972 ŠD Nanos Podnanos 00:37:04.2 02:31.9  
4 50 Šinkovec Melita 1978 ŠD Turbo M 00:38:22.7 03:50.4  
5 71 Tratnik Petra 1988 ŠD Nanos Podnanos 00:38:28.8 03:56.5  
6 1131 Lipušček Sergeja 1966 DLT Filipides 00:39:33.1 05:00.8 40
7 1361 Sardoč Jerica 1979 ŠD Nanos Podnanos 00:40:02.2 05:29.9 35
8 1429 Bajc Monika 1995 ŠD Nanos Podnanos 00:41:46.2 07:13.9 31
9 129 Škerlj Kaja 1998 ABC Šport 00:43:20.6 08:48.3  
10 93 Torkar Božič Janja 1962 ŠD Nanos Podnanos 00:43:25.1 08:52.8  
11 1460 Bele Kristina 1974 AK Pivka 00:43:47.0 09:14.7 28
12 1377 Jejčič Darja 1974 TD Burja Vipava 00:44:45.6 10:13.3 26
13 59 Tozon Kristina 1967 ŠD Hitre noge Senožeče 00:45:35.2 11:02.9  
14 14 Bučar Maja 1986 Dol. toplice 00:45:57.4 11:25.1  
15 166 Robnik Urška 1974 Radovljica 00:45:59.0 11:26.7  
16 49 Rakoš Ivi 1960 ŠD Turbo M 00:46:17.0 11:44.7  
17 48 Končan Darija 1970 ŠD Turbo M 00:46:20.1 11:47.8  
18 11 Sušnik Andreja 1961 Škofja Loka 00:46:48.8 12:16.5  
19 123 Bajc Tea 1959 Tekači Vipavske doline 00:46:56.9 12:24.6  
20 133 Gaberšček Greti 1966 TD Bovec 00:47:04.2 12:31.9  
21 1525 Batagelj Stanka 1949 Tekači Vipavske doline 00:47:15.3 12:43.0 25
22 103 Burnik Tjaša 1965 Ljubljana 00:47:35.6 13:03.3  
23 1347 Brešan Vilma 1958 Nova Gorica 00:47:38.2 13:05.9 24
24 1266 Milič Rada 1952 ŠD Kraški tekači Sežana 00:47:57.0 13:24.7 23
25 99 Bučan Saša 1986 Gibit 00:48:21.2 13:48.9  
26 1502 Vodopivec Erika 1972 ŠD Nanos Podnanos 00:48:53.7 14:21.4 22
27 115 Maček Mateja 1970 Maribor 00:49:05.3 14:33.0  
28 97 Jontes Mojca 1981 Gibit 00:49:10.1 14:37.8  
29 110 Drašler Nataša 1973 Tek je lek 00:49:43.3 15:11.0  
30 149 Ušeničnik Tina 1950 Škofja Loka 00:49:53.4 15:21.1  
31 67 Jurjevec Kristina 1982 Gibit 00:50:04.2 15:31.9  
32 144 Pajnič Neža 1974 Ljubljana 00:50:33.9 16:01.6  
33 154 Lipicer Stanič Mojca 1973 Šempas 00:50:36.7 16:04.4  
34 41 Istenič Branka 1974 ŠD Marmor Hotavlje 00:50:48.6 16:16.3  
35 1522 Gorkič Marijana 1984 DLT Filipides 00:51:15.9 16:43.6 21
36 146 Petavs Lucija 1976 Ljubljana 00:51:26.2 16:53.9  
37 134 Kereki Roberta 1969 TD Bovec 00:51:27.2 16:54.9  
38 57 Skaza Darja 1966 AK Slovenj Gradec 00:51:31.8 16:59.5  
39 90 Komar Macuh Irena 1959 Ljubljana 00:52:08.7 17:36.4  
40 47 Jakomin Darja 1973 ŠD Turbo M 00:52:34.5 18:02.2  
41 173 Pavlica Dubarič Nada 1971 00:52:38.2 18:05.9  
42 98 Gradin Daša 1984 Gibit 00:52:42.2 18:09.9  
43 1481 Zrimšek Vrečar Andre 1965 Šmartno 00:52:48.6 18:16.3 20
44 1501 Ušaj Ksenija 1971 ŠD Nanos Podnanos 00:54:19.4 19:47.1 19
45 77 Klaneček Brigita 1963 Ljubljana 00:54:25.4 19:53.1  
46 137 Žagar Tia 2004 TD Bovec 00:54:37.3 20:05.0  
47 138 Fratina Žagar Tina 1976 Športina 00:54:37.8 20:05.5  
48 89 Trojar Andreja 1961 Šiškarce 00:54:42.2 20:09.9  
49 131 Škrl Helena 1973 Dutovlje 00:55:22.9 20:50.6  
50 31 Bergant Tina 1993 ŠDMH 00:55:26.4 20:54.1  
51 132 Kokove Hrovat Maja 1980 Športina 00:55:29.3 20:57.0  
52 32 Bergant Darja 1962 ŠDMH 00:55:36.1 21:03.8  
53 145 Smrekar Urška 1971 Dol pri Ljubljani 00:56:06.7 21:34.4  
54 128 Močnik Hohek Vanda 1956 Drmol 00:56:22.6 21:50.3  
55 24 Jezeršek Silvana 1970 ŠD Marmor Hotavlje 00:56:30.6 21:58.3  
56 164 Krašna Marjetka 1991 Vipava 00:57:07.2 22:34.9  
57 79 Klaneček Aleša 1989 Ljubljana 00:58:23.0 23:50.7  
58 168 Marina Sironi 1962 Trieste 00:58:33.8 24:01.5  
59 16 Rutar Helena 1967 Tolmin 00:58:54.3 24:22.0  
60 127 Kohek Tanja 1979 Ljubljana 01:00:03.4 25:31.1  
61 84 Uran Mojca 1964 Šiškarce 01:01:25.7 26:53.4  
62 162 Živic Ingrid 1991 Malje Žablje 01:02:30.4 27:58.1  
63 135 Černuta Barbara 1980 Športina 01:02:51.0 28:18.7  
64 121 Kavčnik Martina 1984 FF 01:02:51.9 28:19.6  
65 122 Kavčnik Barbara 1979 FF 01:02:52.7 28:20.4  
66 33 Rot Maša 1984 Tolmin 01:03:52.4 29:20.1  
67 42 Istenič Lara 2003 ŠD Marmor Hotavlje 01:04:25.8 29:53.5  
68 1550 Verbič Darja 1952 ŠD Kraški tekači Sežana 01:06:46.2 32:13.9 18
69 87 Masle Alenka 1954 Šiškarce 01:07:19.2 32:46.9  
69 85 Bertoncelj Petra 1960 Šiškarce 01:07:19.2 32:46.9  
71 1471 Kenda Metka 1970 Ljubljana 01:08:09.5 33:37.2 17
72 174 Čučnik Sara 1970 01:09:52.0 35:19.7