Spartakov tek 2013
Ljubljana, Stožice, 28.9.2013

Podatki o tekmi:
Organizator: Spartakov organizacijski tim
Vodja tekmovanja: Jože Perčič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o progi:
Dolžina: 11 km, 15 ovir in 22 km, 30 ovir
Čas starta: 11:00
Število prijavljenih: 81

Razvrstitev po kategorijah
Moški - 11 km
Mesto Številka Priimek in Ime Kraj / klub Čas Zaostanek
1
112
Kastelic Peter / 00:51:32.6 00:00.0
2
8
Zupan Domen / 00:51:32.6 00:00.0
3
9
Breznik Miha / 00:54:15.7 02:43.1
4
26
Repina Matic / 00:55:30.9 03:58.3
5
23
Lenardič Vanja / 00:56:03.6 04:31.0
6
20
Knap Sašo / 00:59:16.9 07:44.3
7
17
Curl Jani / 00:59:16.9 07:44.3
8
33
Banovič Edvard / 01:01:29.2 09:56.6
9
4
Kotnik Klemen / 01:03:56.0 12:23.4
10
45
Petek Rok Perniški tigri 01:04:31.1 12:58.5
11
43
Vogrin Aljoša Perniški tigri 01:04:32.3 12:59.7
12
44
Horvat Nejc Perniški tigri 01:04:36.6 13:04.0
13
15
Šekoranja Aleš / 01:06:06.4 14:33.8
14
13
Golob Blaž / 01:08:24.1 16:51.5
15
50
Lovrečić Martin Gente loca 01:09:25.6 17:53.0
16
49
Rugel Boris Gente loca 01:09:25.6 17:53.0
17
38
Repolusk Tomaž MMT team 01:10:25.2 18:52.6
18
39
Lobnik Matjaž MMT team 01:10:25.8 18:53.2
19
37
Dajčman Miha MMT team 01:10:26.2 18:53.6
20
34
Milanović Darko Crossfitt 01:11:00.0 19:27.4
21
36
Jevšek  matic Crossfitt 01:11:00.0 19:27.4
22
55
Fabjan Gregor Gladiators by nature 01:17:08.1 25:35.5
23
56
Prelaz Andrej Gladiators by nature 01:17:08.1 25:35.5
24
58
Gregorin Andrej Nitro Boys 01:17:35.5 26:02.9
25
60
Bakal Zoran Nitro Boys 01:17:37.3 26:04.7
26
59
Modic Matic Nitro Boys 01:17:38.3 26:05.7
27
63
Košnjek Marko Nitro Boys 01:19:34.4 28:01.8
28
61
Rutar Rok Nitro Boys 01:19:34.9 28:02.3
29
62
Strojnik Tom Nitro Boys 01:19:35.4 28:02.8
30
5
Fink Rok / 01:19:47.2 28:14.6
31
16
Košec Jure / 01:20:31.8 28:59.2
32
40
Remic Žiga Divjaki 01:21:45.9 30:13.3
33
41
Remic Luka Divjaki 01:21:46.4 30:13.8
34
42
Marinšek Jure Divjaki 01:21:46.9 30:14.3
35
83
Dreu Marko FRIZMI 01:22:15.0 30:42.4
36
90
Ograjenšek Andrej FRIZMI 01:22:16.1 30:43.5
37
88
Pungartnik Primož FRIZMI 01:22:17.3 30:44.7
38
82
Ramovž David FRIZMI 01:22:18.0 30:45.4
39
85
Lukan Milan FRIZMI 01:22:18.5 30:45.9
40
86
Zlatić Marijo FRIZMI 01:22:20.9 30:48.3
41
89
Petek Oskar FRIZMI 01:22:24.2 30:51.6
42
21
Pajk Florijan / 01:23:08.0 31:35.4
43
53
Vignjevič Robert ŠKD Bankart 01:24:58.5 33:25.9
44
52
Marinič Luka ŠKD Bankart 01:24:59.2 33:26.6
45
54
Kukovec Igor ŠKD Bankart 01:24:59.7 33:27.1
46
96
Fricelj Anton To nam pa nikol ni ležalo 01:25:40.0 34:07.4
47
93
Jurjevc Matic To nam pa nikol ni ležalo 01:25:40.7 34:08.1
48
99
Mihelič Domen To nam pa nikol ni ležalo 01:25:41.6 34:09.0
49
97
Kotnik Uroš To nam pa nikol ni ležalo 01:25:44.4 34:11.8
50
101
Štiglic Jan To nam pa nikol ni ležalo 01:25:45.0 34:12.4
51
92
Rosenstein Žiga To nam pa nikol ni ležalo 01:25:45.4 34:12.8
52
95
Debelak Andraž To nam pa nikol ni ležalo 01:25:45.9 34:13.3
53
100
Dušanič Davor To nam pa nikol ni ležalo 01:25:46.7 34:14.1
54
94
Debelak Matej To nam pa nikol ni ležalo 01:25:47.3 34:14.7
55
114
Hribar Sebastjan / 01:39:29.7 47:57.1
56
65
Jeglič Borut Xooltime eAsistent 01:41:06.1 49:33.5
57
68
Cetinski Urban Xooltime eAsistent 01:41:07.4 49:34.8
58
64
Volčjak Sašo Xooltime eAsistent 01:41:09.1 49:36.5
59
66
Balukčić Vladimir Xooltime eAsistent 01:41:10.2 49:37.6
60
113
Cankar Matej / 01:41:13.1 49:40.5
61
46
Grum Mitja Strašni 01:42:31.2 50:58.6


Ženske - 11 km
Mesto Številka Priimek in Ime Kraj / klub Čas Zaostanek
1
57
Bošnjak Zorka Gladiators by nature 01:17:08.1 00:00.0
2
6
Kinčič Anja / 01:19:43.7 02:35.6
3
87
Lipovšek Špela FRIZMI 01:22:14.3 05:06.2
4
91
Žagar Nika FRIZMI 01:22:15.5 05:07.4
5
84
Lukan Anja FRIZMI 01:25:39.4 08:31.3
6
98
Cajner Maja To nam pa nikol ni ležalo 01:25:45.9 08:37.8
7
3
Tomažič Karen / 01:27:15.9 10:07.8
8
67
Hrastar Kaja Xooltime eAsistent 01:41:08.2 24:00.1
9
69
Debelec - Cetinski Eva Xooltime eAsistent 01:41:12.3 24:04.2
10
78
Jaklin Kaja Bankart 01:41:34.3 24:26.2
11
80
Corl Šercer Duša Bankart 01:41:35.6 24:27.5
12
79
Žagar Nina Bankart 01:41:36.2 24:28.1
13
77
Lautar Monika Bankart 01:41:36.6 24:28.5
14
76
Zamernik Katja Bankart 01:41:39.3 24:31.2
15
81
Malnar Mira Bankart 01:41:39.9 24:31.8


Moški - 22 km
Mesto Številka Priimek in Ime Kraj / klub Čas Zaostanek
1
14
Pirih Rok / 02:21:01.9 00:00.0
2
7
Jeran Matic / 02:21:38.0 00:36.1
3
10
Mesarec Peter / 02:21:38.0 00:36.1
4
32
Juroš Bor / 02:42:29.5 21:27.6