Maraton Osankarica
Areh na Pohorju, 1.2.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: SD Maribor - Osankarica
Vodja tekmovanja: Aleš Hus
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o progi:
Dolžina: 6 km in 20 km
Čas starta:11:00
Število prijavljenih: 32

6 km

Razvrstitev po kategorijah
Moški
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
153Manfreda Avgust1959ŠD Pletenka18:33.400:00.0
251Selinšek Maksimiljan1962Šalamun team19:36.301:02.9
350Falnoga Ivan1951KK Rogla25:42.007:08.6


20 km

Razvrstitev po kategorijah
Ženske od 30 do 39 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
116Strasser Špela1980ŠD Atrans00:56:58.900:00.0100
22Šteblaj Barbara1976TSK Triglav Kranj01:00:23.103:24.280
329Mašera Natalija198201:19:39.922:41.060

Ženske od 40 do 49 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
111Grašič Mojca1965TSK Triglav Kranj01:03:55.300:00.0100
221Bezjak Andreja1968KK Bike Ek Haloze01:24:37.020:41.780

Moški do 29 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
110Drinovec Matej1991TSK Triglav Kranj00:44:03.700:00.0100
215Jenčič Boštjan1990Kerlci00:55:46.211:42.580
318Pistor Ivan1985Maribor00:59:56.915:53.260
427Belec Robert1985ŠD Pletenka01:05:33.921:30.250

Moški od 30 do 39 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
120Adamič David1979Stranice00:47:46.600:00.0100
217Pistor Matej1975SK Carve Plus00:51:19.703:33.180
313Medved Peter1975Fram00:52:34.304:47.760
45Berce Aleš1978TSK Logatec00:53:41.705:55.150
522Horvat Mitja197600:57:52.310:05.745

Moški 40 do 49 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
114Močnik Metod1968Calcit Kamnik, KD Alpe00:47:27.700:00.0100
212Grašič Andrej1965TSK Triglav Kranj00:48:23.000:55.380
331Štern Janez1973ŠD Oktan00:54:10.706:43.060
48Gajser Leon1970Triatlon klub Maribor00:54:40.407:12.750
59Smodiš Robbie197400:55:04.607:36.945
63Pajntar Matej1973TSK Triglav Kranj01:00:23.712:56.040
ODST19Ropič Iztok1967KK Bike Ek HalozeODST00:00.00

Moški od 50 do 59 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
16Železnikar Jani1961ŠD Kaval00:50:19.700:00.0100
223Turšič Rolando1961SK Loška dolina00:52:19.902:00.280
34Trojar Bojan1958 SD Strahovica 00:53:42.403:22.760
41Karlatec Robert1964Rossi Sport00:54:29.204:09.550
528Lukinovič Jožef1963Puconci01:01:59.211:39.545

Moški od 60 do 69 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
17Gudlin Ivan1952SK Ihan00:59:21.100:00.0100
224Sušec Anton1951Slovenj Gradec01:02:13.402:52.380
330Svet Gvido1947TKD Sovica01:18:04.218:43.160



Razvrstitev - absolutno
Moški
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
110Drinovec Matej1991TSK Triglav Kranj00:44:03.700:00.0100
214Močnik Metod1968Calcit Kamnik, KD Alpe00:47:27.703:24.080
320Adamič David1979Stranice00:47:46.603:42.960
412Grašič Andrej1965TSK Triglav Kranj00:48:23.004:19.350
56Železnikar Jani1961ŠD Kaval00:50:19.706:16.045
617Pistor Matej1975SK Carve Plus00:51:19.707:16.040
723Turšič Rolando1961SK Loška dolina00:52:19.908:16.236
813Medved Peter1975Fram00:52:34.308:30.632
95Berce Aleš1978TSK Logatec00:53:41.709:38.029
104Trojar Bojan1958 SD Strahovica 00:53:42.409:38.726
1131Štern Janez1973ŠD Oktan00:54:10.710:07.024
121Karlatec Robert1964Rossi Sport00:54:29.210:25.522
138Gajser Leon1970Triatlon klub Maribor00:54:40.410:36.720
149Smodiš Robbie197400:55:04.611:00.918
1515Jenčič Boštjan1990Kerlci00:55:46.211:42.516
1622Horvat Mitja197600:57:52.313:48.615
177Gudlin Ivan1952SK Ihan00:59:21.115:17.414
1818Pistor Ivan1985Maribor00:59:56.915:53.213
193Pajntar Matej1973TSK Triglav Kranj01:00:23.716:20.012
2028Lukinovič Jožef1963Puconci01:01:59.217:55.511
2124Sušec Anton1951Slovenj Gradec01:02:13.418:09.710
2227Belec Robert1985ŠD Pletenka01:05:33.921:30.29
2330Svet Gvido1947TKD Sovica01:18:04.234:00.58
ODST19Ropič Iztok1967KK Bike Ek HalozeODST00:00.00

Ženske
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
116Strasser Špela1980ŠD Atrans00:56:58.900:00.0100
22Šteblaj Barbara1976TSK Triglav Kranj01:00:23.103:24.280
311Grašič Mojca1965TSK Triglav Kranj01:03:55.306:56.460
429Mašera Natalija198201:19:39.922:41.050
521Bezjak Andreja1968KK Bike Ek Haloze01:24:37.027:38.145