Mladinski teki po ulicah Cerkna
Cerkno, 21.9.2013

Podatki o tekmi: Primorski pokalni teki
Organizator: OŠ Cerkno
Vodja tekmovanja: Ana Hadalin
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o progi:
Dolžina: 300m, 600m, 1000m in 2000m
Čas starta: 14:30
Število prijavljenih: 136

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (letnik 2006 in mlajše)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 201 Kalanj Nena 2006 TK Kobarid 01:02.9 00:00.0 40
2 202 Sardoč Miša 2007 ŠD Nanos Podnanos 01:03.9 00:01.0 35
3 203 Sovdat Ajda 2006 AD Posočje 01:04.6 00:01.7 31
4 204 Uršič Nika 2006 TK Kobarid 01:06.6 00:03.7 28
5 205 Leban Katja 2007 AD Posočje 01:10.6 00:07.7 26
6 206 Čeplak Neja 2006 OŠ Cerkno 01:12.9 00:10.0 25
7 207 Domevšček Naja 2007 TK Kobarid 01:16.3 00:13.4 24
8 208 Obid Helena 2006 OŠ Cerkno 01:17.4 00:14.5 23
9 209 Sovdat Gaja 2008 AD Posočje 01:18.7 00:15.8 22
10 210 Florjančič Isabela 2006 OŠ Cerkno 01:23.0 00:20.1 21
11 211 Lahajnar Maja 2006 OŠ Cerkno 01:25.1 00:22.2 20
12 212 Obid Neža 2007 OŠ Cerkno 01:26.9 00:24.0 19
13 213 Kanalec Vita 2008 TK Kobarid 01:28.1 00:25.2 18
14 214 Tušar Urša 2008 TK Kobarid 01:29.6 00:26.7 17
15 215 Jevšček Nika 2007 AD Nova Aurora Koper 01:37.4 00:34.5 16
16 216 Furlan Gaja 2008 ŠD Nanos Podnanos 01:41.2 00:38.3 15
17 217 Kranjc Lejla 2009 Vrtec Šentviška gora 01:43.1 00:40.2 14
18 218 Sardoč Pika 2009 ŠD Nanos Podnanos 02:14.1 01:11.2 13
19 219 Žgur Neli 2010 ŠD Nanos Podnanos 02:20.9 01:18.0 12

Deklice B (letnik 2005)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 401 Domevšček Lia 2005 TK Kobarid 01:00.1 00:00.0 40
2 402 Tušar Ariana 2005 TK Kobarid 01:02.3 00:02.2 35
3 403 Skočir Urša 2005 AD Posočje 01:04.0 00:03.9 31
4 404 Vojska Hana 2005 OŠ Cerkno 01:05.4 00:05.3 28
5 405 Filipič Lara 2005 OŠ Cerkno 01:14.4 00:14.3 26

Deklice C (letnik 2004)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 601 Rogič Lana 2004 AK Koper 01:34.4 00:00.0 40
2 602 Žagar Tia 2004 TD Bovec 01:35.1 00:00.7 35
3 603 Sovdat Žana 2004 AD Posočje 01:35.7 00:01.3 31
4 604 Kramar Roš Eva Klara 2004 TK Kobarid 01:41.8 00:07.4 28
5 605 Kanalec Hana 2004 TK Kobarid 01:43.1 00:08.7 26
6 606 Svetičič Anja 2004 OŠ Cerkno 02:12.6 00:38.2 25
7 607 Štremfelj Daša 2004 OŠ Cerkno 02:22.7 00:48.3 24

Deklice D (letnik 2003)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 801 Kubik Živkovič Maša 2003 AK Koper 01:32.8 00:00.0 40
2 802 Žgajnar Eva 2003 TD Bovec 01:47.1 00:14.3 35
3 803 Furlan Sara 2003 ŠD Nanos Podnanos 01:47.7 00:14.9 31
4 804 Kalan Bevk Lucija 2003 OŠ Cerkno 01:53.2 00:20.4 28
5 805 Sabotič Ines 2003 TD Bovec 01:55.0 00:22.2 26

Deklice E (letnik 2002)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 1001 Cukjati Karin 2002 TK Kobarid 01:31.1 00:00.0 40
2 1002 Melihen Barbi 2002 TD Bovec 01:33.3 00:02.2 35
3 1003 Močnik Maja 2002 OŠ Cerkno 01:43.5 00:12.4 31
4 1004 Kravanja Zarja 2002 TD Bovec 01:45.3 00:14.2 28
5 1005 Korošec Lara 2002 TK Kobarid 01:49.9 00:18.8 26

Deklice F (letnik 2001)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 1201 Klasič Petra 2001 OŠ Cerkno 03:36.8 00:00.0 40
2 1202 Ipavec Kristina 2001 OŠ Idrija 03:42.9 00:06.1 35
3 1203 Zlatoper Lara 2001 OŠ Cerkno 04:00.3 00:23.5 31
4 1204 Podobnik Izabela 2001 OŠ Cerkno 04:22.4 00:45.6 28

Deklice G (letnik 2000)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 1401 Žgajnar Tanja 2000 TD Bovec 03:13.1 00:00.0 40
2 1402 Zorjan Špela 2000 OŠ Cerkno 03:13.8 00:00.7 35
3 1403 Kalanj Lara 2000 TK Kobarid 03:24.8 00:11.7 31
4 1404 Kurinčič Ana 2000 TK Kobarid 03:25.9 00:12.8 28
5 1405 Cukjati Hana 2000 TK Kobarid 03:30.9 00:17.8 26
6 1406 Pirih Tajda 2000 OŠ Cerkno 03:38.4 00:25.3 25
7 1407 Uršič Urša 2000 AD Posočje 03:39.2 00:26.1 24
8 1408 Bozja Nika 2000 TD Bovec 03:40.0 00:26.9 23

Deklice H (letnik 1999)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 1601 Rutar Katja 1999 AD Posočje 03:08.5 00:00.0 40
2 1602 Grahovič Amina 1999 TD Bovec 03:10.3 00:01.8 35

Deklice I (letnik 1998)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 1701 Kmetec Niki 1998 AK Koper 07:46.0 00:00.0 40

Dečki A (letnik 2006 in mlajši)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 101 Žgur Mark 2007 ŠD Nanos Podnanos 01:02.8 00:00.0 40
2 102 Kranjc Aljoša 2006 OŠ Šentviška gora 01:03.8 00:01.0 35
3 103 Likar Tadej 2006 OŠ Cerkno 01:06.2 00:03.4 31
4 104 Pirih Masel 2006 OŠ Cerkno 01:07.2 00:04.4 28
5 105 Skočir Anej 2006 TK Kobarid 01:09.0 00:06.2 26
6 106 Katarič Rok 2006 OŠ Cerkno 01:11.3 00:08.5 25
7 107 Čelik Maks 2006 OŠ Cerkno 01:12.1 00:09.3 24
8 108 Žagar Matic 2007 TD Bovec 01:13.4 00:10.6 23
9 109 Jeram Leban Nace 2006 OŠ Cerkno 01:15.5 00:12.7 22
10 110 Maver Matevž 2008 AK Pivka 01:16.1 00:13.3 21
11 111 Uršič Anej 2006 OŠ Cerkno 01:16.6 00:13.8 20
12 112 Peternelj Timotej 2006 OŠ Cerkno 01:17.1 00:14.3 19
13 113 Skočir Žan 2008 TK Kobarid 01:20.0 00:17.2 18
14 114 Čelik Baskar Matic 2007 TK Kobarid 01:20.6 00:17.8 17
15 115 Močnik Luka 2009 Tolmin 01:21.0 00:18.2 16
16 116 Vojska Nace 2008 Cerkno 01:21.7 00:18.9 15
17 117 Skočir Marcel 2010 AD Posočje 01:51.1 00:48.3 14
18 118 Skočir Tim 2011 TK Kobarid 02:07.0 01:04.2 13
19 119 Čelik Aleks 2008 Vrtec Cerkno 02:10.2 01:07.4 12

Dečki B (letnik 2005)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 301 Žgajnar Tim 2005 TD Bovec 00:54.4 00:00.0 40
2 302 Bajc Tomi 2005 Hop2 Krško 00:55.6 00:01.2 35
3 303 Žgur Jan 2005 ŠD Nanos Podnanos 00:56.1 00:01.7 31
4 304 Leban Jaka 2005 AD Posočje 00:58.4 00:04.0 28
5 305 Grahovič Denis 2005 TD Bovec 01:01.1 00:06.7 26
6 306 Špik Nejc 2005 OŠ Cerkno 01:01.4 00:07.0 25
7 307 Laharnar Teo 2005 AD Posočje 01:05.2 00:10.8 24
8 308 Čadež Marko 2005 OŠ Cerkno 01:06.2 00:11.8 23
9 309 Bevk Luka 2005 OŠ Cerkno 01:06.7 00:12.3 22
10 310 Mauri Arne 2005 OŠ Cerkno 01:07.1 00:12.7 21

Dečki C (letnik 2004)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 501 Korošec Leon 2004 TK Kobarid 01:37.2 00:00.0 40
2 502 Rutar Tomaž 2004 AD Posočje 01:38.6 00:01.4 35
3 503 Čelik Baskar Jakob 2004 TK Kobarid 01:48.5 00:11.3 31
4 504 Katarič Tit 2004 OŠ Cerkno 01:50.0 00:12.8 28
5 505 Makuc Luka 2004 OŠ Cerkno 01:50.4 00:13.2 26
6 506 Gaberšček Klemen 2004 OŠ Cerkno 01:54.1 00:16.9 25

Dečki D (letnik 2003)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 701 Kramar Roš Svit 2003 TK Kobarid 01:30.4 00:00.0 40
2 702 Skočir Andrej 2003 AD Posočje 01:31.1 00:00.7 35
3 703 Miklavčič Matija 2003 AD Posočje 01:37.7 00:07.3 31
4 704 Bevk Urh 2003 OŠ Cerkno 01:39.0 00:08.6 28
5 705 Žagar Nejc 2003 TD Bovec 01:42.4 00:12.0 26
6 706 Klasič Blaž 2003 OŠ Cerkno 01:45.4 00:15.0 25
7 707 Venko Timon 2003 OŠ Cerkno 01:46.8 00:16.4 24
8 708 Poženel Natan Maj 2003 AD Posočje 01:47.0 00:16.6 23
9 709 Maver Matija 2003 AK Pivka 01:47.7 00:17.3 22
10 710 Majdič Tine 2003 OŠ Cerkno 01:53.3 00:22.9 21
11 711 Močnik Miha 2003 OŠ Cerkno 02:02.2 00:31.8 20

Dečki E (letnik 2002)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 901 Kenda Matic 2002 TD Bovec 01:30.1 00:00.0 40
2 902 Kurinčič Jakob 2002 TK Kobarid 01:31.8 00:01.7 35
3 903 Gaberšček Tobi 2002 TD Bovec 01:32.3 00:02.2 31
4 904 Skočir Matic 2002 AD Posočje 01:33.5 00:03.4 28
5 905 Špik Alen 2002 OŠ Cerkno 01:52.1 00:22.0 26

Dečki F (letnik 2001)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 1102 Cvijanovič Alen 2001 AD Posočje 03:30.3 00:00.0 40
2 1103 Racz Kopi 2001 TD Bovec 03:37.3 00:07.0 35
3 1104 Černigoj Tan 2001 AD Posočje 03:51.9 00:21.6 31
4 1105 Černigoj Gaj 2001 AD Posočje 04:08.5 00:38.2 28

Dečki G (letnik 2000)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 1301 Šturm Uroš 2000 OŠ Cerkno 03:20.8 00:00.0 40
2 1302 Pašič Denis 2000 AK Pivka 03:24.4 00:03.6 35
3 1303 Hadalin Nik 2000 OŠ Cerkno 03:32.6 00:11.8 31
4 1304 Šturm Dejan 2000 OŠ Cerkno 03:42.8 00:22.0 28
5 1305 Mavri Matija 2000 OŠ Cerkno 03:46.9 00:26.1 26
6 1306 Lukan Urh 2000 ŠD Hotedršica 03:47.6 00:26.8 25
7 1307 Platiše Tomaž 2000 OŠ Cerkno 03:48.3 00:27.5 24
8 1308 Rudolf Tadej 2000 OŠ Cerkno 03:56.2 00:35.4 23
9 1309 Uršič Luka 2000 OŠ Cerkno 04:09.2 00:48.4 22
10 1310 Nagode Matjaž 2000 ŠD Hotedršica 04:12.4 00:51.6 21
11 1311 Bikovski Filip 2000 TD Bovec 04:19.0 00:58.2 20
12 1312 Primožič Maks 2000 OŠ Cerkno 04:25.3 01:04.5 19
13 1313 Primožič Luka 2000 OŠ Cerkno 04:28.1 01:07.3 18
14 1314 Peršelj Kristjan 2000 OŠ Cerkno 04:41.5 01:20.7 17
15 1315 Derlink Gregor 2000 OŠ Cerkno 04:57.5 01:36.7 16

Dečki H (letnik 1999)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 1501 Jevšček Jernej 1999 AD Nova Aurora Koper 03:05.0 00:00.0 40
2 1502 Lahajnar Domen 1999 OŠ Cerkno 03:15.8 00:10.8 35
3 1503 Kutin Matija 1999 TD Bovec 03:18.8 00:13.8 31
4 1504 Mavri Tilen 1999 OŠ Cerkno 03:29.0 00:24.0 28
5 1505 Vidmar Lapanja Benjamin 1999 OŠ Cerkno 03:30.0 00:25.0 26
6 1506 Tušar Nik 1999 OŠ Cerkno 03:38.9 00:33.9 25
7 1507 Maraz Matevž 1999 ŠD Hotedršica 03:40.9 00:35.9 24
8 1508 Moroz Gašper 1999 ŠD Hotedršica 03:51.8 00:46.8 23
9 1509 Florjančič Maj 1999 OŠ Cerkno 04:27.0 01:22.0 22
10 1510 Štremfelj Anže 1999 OŠ Cerkno 04:28.7 01:23.7 21