13. Miklavžev tek
Snovik, 1.12.2013

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Šmartno v Tuhinju
Vodja tekmovanja: Tomo Petek
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o progah:
Dolžina:1,4 km in 5,3 km
Višinska razlika:90 m in 300 m
Čas starta:10:00
Število prijavljenih: 399

Razvrstitev po kategorijah
Z1 - 2005 in mlajše
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
172Viriant Maša2005KGT Papež Kamnik08:00.800:00.0
2384Špegelj Špela2006ŠD Socka08:45.500:44.7
371Vidovič Tija2005KGT Papež Kamnik08:58.700:57.9
4267Uršič Greta2006Nevlje09:43.201:42.4
555Grabnar Lana2005KGT Papež Kamnik09:47.001:46.2
699Lipovšek Laura2006Osnovna šola Šmartno10:21.702:20.9
726Kranjec Zoja2005Calcit bike team10:23.702:22.9
875Bajde Lucija2006Osnovna šola Šmartno10:24.502:23.7
9131Krašovic Nika2005OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej10:53.902:53.1
10129Košar Romi2006OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej11:50.403:49.6
11102Pančur Zarja2006Osnovna šola Šmartno11:59.403:58.6
12114Sadar Katja2006Osnovna šola Šmartno12:25.404:24.6
1382Burkeljca Maja2006Osnovna šola Šmartno12:59.904:59.1
14123Benda Zoja2007OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej13:00.304:59.5
15143Remic Naja2006OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej13:00.604:59.8
1696Kadunc Marija2006Osnovna šola Šmartno13:05.205:04.4
17108Pungartnik Eva2005Osnovna šola Šmartno13:19.805:19.0
1887Drolec Eva2006Osnovna šola Šmartno13:26.405:25.6
19111Rajgelj Tiana2006Osnovna šola Šmartno13:27.805:27.0
2093Jerič Manja2006Osnovna šola Šmartno13:29.005:28.2
21106Poljanšek Laura2007Osnovna šola Šmartno13:30.205:29.4
22159Veninšek Ana2007Team Korak Naprej14:12.006:11.2
23124Benda Živa2005OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej15:50.307:49.5
24334Mehle Taja200716:48.008:47.2
25141Purnat Vita2006OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej17:08.209:07.4
26275Vrankar Zala2008Kamnik17:15.809:15.0
27155Lončar Stela2008Team Korak Naprej17:19.409:18.6
28139Purnat Ema2009OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej17:48.409:47.6
29335Mehle Lina200922:05.514:04.7

Z2 - 2001-2004
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
158Milović Ana2001KGT Papež Kamnik06:40.100:00.0
2353Per Maja2002AK Domžale07:30.100:50.0
3358Čirovič Tjaša2002KGT Papež Kamnik07:43.701:03.6
452Dobovšek Hana2002KGT Papež Kamnik08:10.101:30.0
5356Medja Lucija2004AK Radovljica08:18.401:38.3
669Uršič Tjaša2003KGT Papež Kamnik08:40.702:00.6
722Štrekelj Eva2001AK Domžale08:46.502:06.4
8310Šinkovec Eva2004KGT Papež Kamnik09:03.602:23.5
9122Žibert Klara2004Osnovna šola Šmartno09:16.702:36.6
1016Cetin Taja2001AK Domžale09:33.702:53.6
1115Alič Kaja2001AK Domžale09:39.202:59.1
1267Škrtič Iza2004KGT Papež Kamnik09:40.503:00.4
1320Lopatič Lana2004AK Domžale09:55.003:14.9
14283Mocnik Eva2003Radomlje10:08.503:28.4
1521Melkič Sitar Inja2002AK Domžale10:20.903:40.8
1677Bajde Tinkara2004Osnovna šola Šmartno10:30.503:50.4
17126Grudnik Majča2003OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej10:42.104:02.0
1817Janežič Daša2001AK Domžale10:45.004:04.9
19134Maurič Tina2001OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej10:45.504:05.4
20117Zdovc Kralj Hana2004Osnovna šola Šmartno10:47.304:07.2
21128Košar Enja2004OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej10:58.104:18.0
22136Presečnik Iza2002OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej11:55.705:15.6
23130Krajnc Aneja2003OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej11:55.905:15.8
24140Purnat Jasna2004OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej11:58.405:18.3
25151Vertot Nika2003OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej11:59.105:19.0
26149Šinkovec Teja2001OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej12:14.605:34.5
27153Zagradišnik Zoja2001OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej13:01.306:21.2
28137Presečnik Katarina2001OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej13:03.106:23.0
2974Bajde Erika2004Osnovna šola Šmartno13:12.006:31.9
30107Poljanšek Zala2003Osnovna šola Šmartno13:21.406:41.3
31109Pungartnik Lara2003Osnovna šola Šmartno13:30.506:50.4
3295Kadunc Klara2003Osnovna šola Šmartno13:35.606:55.5
33148Suhoveršnik Hana2002OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej15:36.808:56.7

Z3 - 1998-2000
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1307Perko Gaja2000TK Trisport Alprem07:16.300:00.0
2298Pevec Lucija1998KGT Papež Kamnik07:19.000:02.7
3391Skok Ana1998Calcit bike team09:08.201:51.9
4362Jagodič Eva1998Calcit bike team09:12.801:56.5
5156Mlinar Patricija1998Team Korak Naprej10:56.103:39.8

M1 - 2005 in mlajši
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1160Bajc Tomi2005HOP 2 Krško07:49.400:00.0
236Vovk Ambrož2005Calcit bike team08:30.500:41.1
350Cipot Aljaž2005KGT Papež Kamnik09:06.301:16.9
449Cipot Aleks2005KGT Papež Kamnik09:29.901:40.5
5251Sporiš Blaž2006ŠD Homec09:31.001:41.6
678Belaj Nik2006Osnovna šola Šmartno09:50.202:00.8
789Gorjan Bor2005Osnovna šola Šmartno09:54.302:04.9
884Dežman Miha2005Osnovna šola Šmartno09:55.402:06.0
9351Alič Timotej2006AK Domžale09:55.702:06.3
10118Zdovc Kralj Nejc2006Osnovna šola Šmartno09:56.702:07.3
11103Pestotnik Matija2005Osnovna šola Šmartno09:57.302:07.9
12119Zore Maks2006Osnovna šola Šmartno10:05.702:16.3
13104Petek Jošt2006Osnovna šola Šmartno10:16.402:27.0
1494Kadunc Jan2005Osnovna šola Šmartno10:19.402:30.0
1583Cevec Tadej2005Osnovna šola Šmartno10:22.502:33.1
16138Presečnik Matic2005OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej11:03.003:13.6
1791Husič Enej2006Osnovna šola Šmartno11:18.603:29.2
18105Pišek Rene2006Osnovna šola Šmartno11:34.703:45.3
1966Strniša Drejc2007KGT Papež Kamnik11:48.903:59.5
2064Potokar Nik2007KGT Papež Kamnik12:07.004:17.6
21147Rop Matevž2007OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej12:10.104:20.7
2290Sadar Tilen2006Osnovna šola Šmartno12:19.604:30.2
23113Rifel Nejc2006Osnovna šola Šmartno12:26.904:37.5
2480Borštnar Gal2006Osnovna šola Šmartno12:32.404:43.0
25132Lončar Rok2006OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej12:33.504:44.1
26142Rajter Krebs Tilen2005OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej12:34.504:45.1
2747Bičanič Domen2007KGT Papež Kamnik12:56.005:06.6
28145Rezoničnik Ožbej2008OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej12:57.905:08.5
29110Pungartnik Miha2006Osnovna šola Šmartno13:06.005:16.6
3054Grabnar Domen2006KGT Papež Kamnik13:48.305:58.9
31127Kočnar Matija2005OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej15:36.207:46.8
32125Golob Patrik2007OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej17:48.409:59.0
3348Bičanič Tilen2007KGT Papež Kamnik19:42.311:52.9

M2 - 2001-2004
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1284Mocnik Martin2003Radomlje07:07.600:00.0
263Podbregar Rok2002KGT Papež Kamnik07:10.700:03.1
368Uršič Nejc2001KGT Papež Kamnik07:13.400:05.8
4318Prelovšek Aleš2003KGT Papež Kamnik07:13.700:06.1
551Ćosić Igor2002KGT Papež Kamnik07:26.600:19.0
662Podbregar Miha2003KGT Papež Kamnik07:35.400:27.8
756Grčar Žan2004KGT Papež Kamnik07:58.400:50.8
837Vovk Peter2002Calcit bike team08:07.200:59.6
919Lapajne Črt2003AK Domžale08:11.501:03.9
1039Jeretina Marko2001KD Mengeš08:21.901:14.3
11100Lipovšek Simon2004Osnovna šola Šmartno08:24.801:17.2
1227Kranjec Žan2001Calcit bike team08:37.501:29.9
13101Osolnik Boštjan2003Osnovna šola Šmartno08:44.101:36.5
1433Starman Jaka2002Calcit bike team08:49.401:41.8
1598Koncilja Urban2003Osnovna šola Šmartno08:50.301:42.7
16112Poljanšek Ambrož2004Osnovna šola Šmartno08:51.501:43.9
17313Šimenc Luka2001Sam08:52.101:44.5
1886Drolc Matic2004Osnovna šola Šmartno08:56.201:48.6
1970Uršič Žan2003KGT Papež Kamnik09:10.802:03.2
2092Jerič Luka2004Osnovna šola Šmartno09:15.602:08.0
21394Balažic Taj200409:29.702:22.1
22133Maurič Matevž2004OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej09:30.102:22.5
22152Vincek Nik2004OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej09:30.102:22.5
2488Drolec Jan2003Osnovna šola Šmartno09:38.702:31.1
2546Bencek Nik2001KGT Papež Kamnik09:40.102:32.5
2676Bajde Samo2004Osnovna šola Šmartno09:54.902:47.3
27120Žebaljec Andraž2003Osnovna šola Šmartno10:11.903:04.3
2885Drolc Matej2003Osnovna šola Šmartno10:13.603:06.0
29361Jagodič David2004Calcit bike team10:19.203:11.6
3079Bergant Miha2003Osnovna šola Šmartno11:04.603:57.0
3181Burkeljca Jure2004Osnovna šola Šmartno11:06.703:59.1
3218Kocjančič Jaka2003AK Domžale11:25.104:17.5
33115Sadar Tomaž2004Osnovna šola Šmartno12:19.705:12.1
34135Mlinar Primož2001OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej12:33.605:26.0
35150Tevž Aleksej2004OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej12:35.605:28.0
36146Rezoničnik Urh2004OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej15:36.808:29.2

M3 - 1998-2000
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
159Oražem Miha2000KGT Papež Kamnik06:41.300:00.0
2296Mali Jakob2000AK Domžale06:42.800:01.5
3291Mekiš Marino1998KGT Papež Kamnik06:47.300:06.0
473Zagorc Grega2000KGT Papež Kamnik07:05.200:23.9
5302Hribar Grega2000ŠD Zlato polje07:45.001:03.7
6357Medja Krištof2000AK Radovljica07:52.901:11.6
7252Sporiš Jan2000ŠD Homec08:01.701:20.4
8306Kralj Serša Erik200008:14.901:33.6
9363Jagodič Tilen2000Calcit bike team08:42.402:01.1
10354Per Luka1999AK Domžale08:45.402:04.1

Z4 - 1994-1997
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
17Orehek Karmen1997KGT Papež Kamnik31:41.600:00.0
238Jeretina Katja1997KD Mengeš34:43.103:01.5
3299Pevec Polona199438:58.707:17.1
4341Veršnik Tjaša1995Izletniška kmetija Toman52:19.120:37.5

Z5 - 1984-1993
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1200Klančnik Karmen1990ŠD Naklo27:24.800:00.0
26Kosmatin Katja1989TKD Rova28:32.801:08.0
3214Lipovšek Saša1991Nožice29:29.302:04.5
444Koncilija Tanja1984KD Mengeš33:12.805:48.0
5172Bučar Maja1986Dolenjske Toplice34:55.607:30.8
6227Nastran Urša1985Vzajemna36:12.908:48.1
7287Dobničar Špela198536:41.009:16.2
8218Mali Špela1989Snovik37:26.410:01.6
9188Hribar Barbara1989Mali Hrib38:54.011:29.2
10204Korošec Maja1992TD Gora Sv. Miklavž41:04.313:39.5
11226Nastran Špela1986Vzajemna42:43.415:18.6
12196Jeras Nina1985ŠD Šmartno50:06.922:42.1

Z6 - 1974-1983
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
12Godec Andreja1977AD Štajerska27:28.700:00.0
2164Berlec Barbara1983Srednja vas32:17.804:49.1
3230Oblak Darja1977Kamnik33:06.505:37.8
4360Novak Špela1978Tekaški forum34:50.907:22.2
541Jeretina Saša1974KD Mengeš36:39.009:10.3
6167Božičnik Petra1975Rožično38:21.010:52.3
7182Galin Tanja1975ŠD Tuhinj40:34.613:05.9
8333Mehle Urša197941:20.913:52.2
9352Alič Irena197643:50.816:22.1
10158Osolnik-košar Barbara1974Team Korak Naprej44:48.117:19.4

Z7 - 1964-1973
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1390Trobec Urša1967ŠD Setnik30:00.900:00.0
212Galjot Barbara1971Torkova tekaška druženja30:25.000:24.1
38Planko Nataša1971TK Trisport32:28.002:27.1
4304Žbontar Draga1967Tekaška skupina Jesenice36:10.106:09.2
5322Kalan Maja1965Žabnica37:48.307:47.4
6211Kušar Andreja1964Ne morem več38:14.308:13.4
7205Korošec Nežka1968TD Gora Sv. Miklavž39:55.309:54.4
8379Novak Mateja196941:27.611:26.7
9303Stevanovič Gorica1969Tekaška skupina Jesenice41:29.111:28.2
10258Škrbinc Štefka1964Stebljevek44:30.414:29.5
11347Mavec Barbara197346:39.416:38.5
12380Dovjak Lidija1968ŠD Selca47:01.617:00.7
13340Veršnik Erika1968Izletniška kmetija Toman47:07.817:06.9
14389Poljanšek Nežka197247:24.617:23.7
15236Poljanšek Marija1965Mali Hrib47:43.017:42.1

Z8 - 1954-1963
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1278Zvir Bernarda1958Šentjanž33:29.300:00.0
2249Slapar Slavka1960Komenda34:41.201:11.9
3260Štupar Ema1962Bizgeci Kamnik34:45.401:16.1
4222Milić Marinka1961TD Gora Sv. Miklavž34:58.501:29.2
5264Udovič Vida1957Odolini Ljubljana39:03.205:33.9
6339Purnat Zvonka1961Izletniška kmetija Toman41:23.207:53.9
7238Ravnikar Jelka1959TD Gora Sv. Miklavž41:32.008:02.7
8382Meglič Jana1962Tržič42:44.909:15.6
9263Udovič Mojca1961Odolini Ljubljana43:08.009:38.7
10228Nastran Vida1960Vzajemna45:31.312:02.0
11375Ogurevc Alenka1954Urbani tekači47:02.013:32.7
12385Grašič Stanka1954Vzajemna50:06.416:37.1
13386Podbregar Sonja196054:58.921:29.6

Z9 - 1953 in starejše
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1208Kotar Hedvika1948Maraton Trbovlje36:03.500:00.0
2203Koprivšek Justina1953TF38:15.102:11.6
3157Osolnik Marija1952Team Korak Naprej47:10.311:06.8

M4 - 1994-1997
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1321Planko Matevž1998TK Trisport23:02.500:00.0
24Bratina Rok1994KGT Papež Kamnik24:06.001:03.5
3370Rezai Mohammad Bashir1995TK Šmarnogorska naveza24:06.601:04.1
410Golja Janez1997AK Domžale25:38.902:36.4
5381Abunar Martin1994Črnivec26:07.803:05.3
6177Dovjak Dejan1996PD Gore27:07.604:05.1
7346Hren Tine1997TK Šmarnogorska naveza27:13.204:10.7
8175Čemažar Luka1995Trstenik27:48.804:46.3
9376Osolnik Matic199827:51.304:48.8
10338Hostnik Lan1997BikeRepublic28:05.105:02.6
11320Planko Lovro2001SK Ihan28:30.005:27.5
12305Vidergar Domen1997SŠ Domžale28:54.105:51.6
13309Dolar Žan Ticijan1997MS Feniks29:09.406:06.9
14269Verbič Boštjan1994SD Strahovica, Vodice30:44.007:41.5
15256Stepančič Miha1994ŠD Strahovica31:12.608:10.1
16311Vrankar Matej1996Calcit bike team31:38.308:35.8
17185Grčar Matej1996Domžale32:39.809:37.3
18308Dolar Andraž1994MS Feniks34:36.911:34.4
19328Pestotnik Tine1996ŠD Tuhinj39:21.416:18.9

M5 - 1984-1993
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
11Bregar Gašper1990KGT Papež Kamnik22:25.900:00.0
2317Mlakar Grega1988KGT Papež Kamnik24:05.901:40.0
3232Petač Primož1988Hella Saturnus25:16.002:50.1
4170Breznik Miha1992Rafolče25:33.203:07.3
5388Korošec Rok1993TD Gora Sv. Miklavž25:37.203:11.3
623Razpotnik Simon1986Calcit bike team26:17.803:51.9
7280Žitnik Urban1986Tržič26:32.504:06.6
835Valentinčič Nejc1990Calcit bike team27:31.005:05.1
9223Modrijan Ambrož1991Sidol28:07.905:42.0
10221Miko Dejan1988Ločica ob Saviji28:14.405:48.5
11337Plank Marko1985BikeRepublic28:48.506:22.6
1224Korošec Martin1985Calcit bike team28:59.406:33.5
13399Koželj Rok198729:23.006:57.1
14344Veršnik Anže1985Izletniška kmetija Toman29:36.007:10.1
15190Hribar Metod1990Špitalič30:11.107:45.2
16250Slapnik Andrej1987ŠD Tuhinj30:22.507:56.6
17395Volkar Danilo198830:50.208:24.3
18181Galin Rok1984Sidol31:28.509:02.6
19327Pestotnik Rok1985ŠD Tuhinj33:10.510:44.6
20330Hribar Miha1989ŠD Tuhinj33:56.611:30.7
21239Rems Mitja1986ŠD Šmartno35:22.812:56.9
22325Povše Brane1992DU Kamnik36:11.113:45.2
23387Klemenc Miro1990ŠD Šmartno37:02.914:37.0
24288Smeunovič Gašper1986ŠD Šmartno37:15.714:49.8
25329Klopčič Matej1990ŠD Tuhinj39:24.816:58.9
26343Veršnik Andraž1992Izletniška kmetija Toman45:23.722:57.8

M6 - 1974-1983
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
13Slapar Bojan1977ŠD Šmartno23:24.900:00.0
253Erjavšek Boštjan1982KGT Papež Kamnik24:06.100:41.2
343Koncilija Miha1981KD Mengeš24:10.400:45.5
428Kukovič Jure1975Calcit bike team24:49.101:24.2
529Miklič Gregor1976Calcit bike team26:20.602:55.7
6245Sitar Denis1978ŠKD Mekinje26:31.703:06.8
7262Thaler Matjaž1978Karantanija27:33.604:08.7
8365Juvan Miha1975ZG Kašelj27:51.404:26.5
9163Bencek Primož1977ŠKD Mekinje27:53.304:28.4
10286Vidmar Blaž1982TK Šmarnogorska naveza28:07.504:42.6
11246Skalar Simon1982Kamnik28:15.804:50.9
125Esmir Jusić1976Tekaška skupina Jesenice28:48.905:24.0
13393Nježič Aleksander1974TK Ljubljana28:56.305:31.4
14331Mehle Jure198029:01.705:36.8
15235Pobežin Janez1978ŠD Naklo29:13.005:48.1
16332Jovičič Dejan197929:30.806:05.9
17173Cevec Mirko1979Buč29:49.306:24.4
18289Erzar Peter198030:31.807:06.9
19266Urh Marjan1980Zalog30:41.707:16.8
20165Bizjak Miha1975Ljubljana30:54.307:29.4
21240Rifl Damijan1976Gorenjska Banka31:28.108:03.2
22371Lorinšek Uroš1981Hitre želve Komenda31:28.808:03.9
23259Štritof David1980Kamniška bistrica31:54.008:29.1
24398Mitič Bojan198232:09.008:44.1
25248Skvarča Samo1977Kamniške novice32:17.508:52.6
26171Brovč Primož1975Ljubljana32:51.809:26.9
27364Logožar Sašo1976ŠKD A,ENI34:36.411:11.5
28198Jeseničnik Antonio1978Kamnik35:36.912:12.0
29233Petek Matjaž1975ŠD Šmartno - Turbinski35:48.512:23.6
30301Erman Klemen1974Tekaška skupina Jesenice36:43.213:18.3
31197Jerič Janez1976Šmartno37:40.614:15.7
32201Klemen Damjan1978ŠD Šmartno38:17.714:52.8
33189Hribar Janez1974ŠD Tuhinj39:18.715:53.8
3413Hribernik Matjaž1983ŠD Šmartno40:26.317:01.4
35369Potočnik Miha1978Torkova tekaška druženja54:42.531:17.6

M7 - 1964-1973
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1345Trojer Andrej1971ŠD Nanos Podnanos24:05.000:00.0
2293Janjatovič Mirko1971KGT Papež Kamnik24:15.900:10.9
314Bregar Metod1969KGT Papež Kamnik24:48.900:43.9
4282Močnik Metod1968Radomlje24:49.900:44.9
59Petek Tomo1970ŠD Šmartno26:25.802:20.8
6215Lušina Andrej1968AD Železniki26:50.402:45.4
765Spruk Marko1973KGT Papež Kamnik26:58.302:53.3
8154Grudnik Igor1967Team Korak Naprej27:09.303:04.3
930Novak Rajko1969Calcit bike team27:17.803:12.8
10285Vrečar Branko1966TK Šmarnogorska naveza27:51.003:46.0
1140Jeretina Primož1969KD Mengeš27:52.403:47.4
12191Hudmal Roman1965Hitre želve Komenda28:21.604:16.6
13229Novak Andrej1965ŠD Krašnja28:54.404:49.4
14297Sušnik Franc1964KGT Papež Kamnik28:54.504:49.5
15174Čemažar Boris1971Trstenik29:00.004:55.0
16184Grčar Jože1969Brezje nad Kamnikom29:32.505:27.5
17268Uršič Milan1969Nevlje29:52.405:47.4
18324Homšak Daniel1973Solo30:02.805:57.8
19178Dovjak Jože1966PD Gore30:08.806:03.8
20176Černe Andrej1969ŠRD Omega air30:13.906:08.9
21373Gril Andrej1970Komenda30:42.306:37.3
22279Železnik Franci1973ŠD Češnjice31:05.307:00.3
23179Filipič Roman1964Hitre želve Komenda31:13.607:08.6
2461Orehek Franc1967KGT Papež Kamnik31:41.507:36.5
25300Zajc Miran1965Tekaški forum32:03.607:58.6
26187Hočevar Milan1970ŠD Šmartno32:13.008:08.0
27253Sporiš Matjaž1973ŠD Homec32:16.408:11.4
28183Golja Gregor1967ŠKD TE-TOL32:35.708:30.7
29199Kitak Damir1968AK Žalec32:54.208:49.2
30270Vok Tomaž1969Petrovče32:59.708:54.7
31276Vukotič Dejan1973Don Andro33:58.409:53.4
32292Lemark Ervin1967Tekaški forum34:10.610:05.6
33355Per Stane1973AK Domžale34:18.710:13.7
34281Pestotnik Franci1968Bizgeci Kamnik34:22.910:17.9
35312Šimenc Janko1973Stebljevek34:26.510:21.5
36372Kepic Rajko1964Hitre želve Komenda34:31.410:26.4
37195Jeras Lado1965ŠD Šmartno35:59.311:54.3
38378Novak Igor196738:05.814:00.8
39193Jančar Andrej1969AK Radeče39:48.715:43.7
40396Staler Vladimir1968AK Železniki40:09.116:04.1
4125Kranjec Frane1971Calcit bike team40:46.516:41.5
42274Vrankar Robert1968VG Vrankar44:30.120:25.1
43359Josipovič Matko1965TF, Riba52:14.628:09.6

M8 - 1954-1963
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1294Teraž Franci1962KGT Papež Kamnik24:42.700:00.0
211Kveder Lado1963ŠKD Mekinje25:21.300:38.6
3323Kalan Tomaž1958Tomas šport 225:48.301:05.6
4383Jesenko Andrej1957Škofja Loka26:18.301:35.6
557Kožuh Bojan1962KGT Papež Kamnik27:21.402:38.7
6180Galin Bojan1958ŠD Suhadole27:23.202:40.5
7349Cvelbar Igor1963Akademski AO28:52.904:10.2
8374Papič Milivoj1956Ljubljana29:02.704:20.0
9207Kotar Bojan1955Maraton Trbovlje29:20.404:37.7
10257Škrbinc Miro1960ŠD Šmartno30:12.605:29.9
11242Savić Miro1960Acroni team30:29.505:46.8
12168Bregar Drago1961Lyoness - Terme Snovik30:44.206:01.5
13368Vodnik Franci196130:45.306:02.6
14254Sršen Rajko1962Komenda - Moste30:59.206:16.5
15366Markuta Janez1963ŠD Divji zajci31:05.006:22.3
16342Veršnik Marjan1959Izletniška kmetija Toman31:26.906:44.2
17367Kemperl Zvone1957PD Komenda31:58.307:15.6
18220Miko Danijel1961Ločica ob Saviji32:05.907:23.2
19377Kevin O`hara1957USA - California32:19.307:36.6
20162Bašič Jasmin1961ŠD Helios32:39.107:56.4
21210Krivec Miro1958Visoko32:45.608:02.9
22392Knavs Anton1956Kljuka32:50.908:08.2
23225Nagode Mitja1962Kamnik33:06.708:24.0
24316Klemenčič Pavle1963KD Mengeš33:18.308:35.6
25169Breznik Andrej1961Dob33:30.108:47.4
26397Miro Suhadolc1961Bizgeci Kamnik33:36.608:53.9
2742Jerič Franc1958KD Mengeš33:55.309:12.6
28244Sikošek Edo1963Kamnik34:06.009:23.3
29314Lipovšek Brane1954Sam34:26.309:43.6
30336Pančur Franc1957Potok35:20.910:38.2
31243Sedmak Rudolf1956ŠD Policist Kamnik36:16.411:33.7
32209Kreft Zdravko1961Vrh36:28.111:45.4
33224Modrijan Branko1962Sidol36:34.211:51.5
34237Poljanšek Roman1960ŠD Tuhinj37:23.812:41.1
35212Kušar Vinko1962Ne morem več39:20.114:37.4
36273Vrankar Lojze1963Ne morem več39:20.614:37.9

M9 - 1953 in starejši
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1319Lešnik Štefan1951Ljubljana29:24.200:00.0
2295Stevanović Rajko1952Avtomehanika Valant29:42.500:18.3
3241Ručigaj Zdravc1952Preserje pri Radomljah31:33.202:09.0
4192Jakša Alojzij1950SM Senčila Logatec34:22.604:58.4
5315Jelenc Vid1950KD Mengeš34:31.905:07.7
6234Petek Tone1946ŠKD Mekinje34:40.205:16.0
7194Jelenc Ivo Janez1948TIVO d.o.o.35:00.805:36.6
8261Švab Vincenc1950ŠD Divji zajci35:11.605:47.4
945Kotnik Herbert1943KD Mengeš35:30.106:05.9
10350Rebolj Janez195335:54.606:30.4
11202Kompan Vladimir1951Podkraj pri Velenju39:21.409:57.2
12326Horvat Miha1938Sulci Kamnik39:59.110:34.9
13290Hribar Brane1946ŠD Šmartno40:31.511:07.3
14206Košir Anton1946Tekaški Forum44:16.214:52.0
1560Virijant Branko1953ŠD Šmartno44:36.315:12.1
16348Dobrin Marislav1941Celje49:46.020:21.8

M 100 kg
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1166Božičnik Matej1975Rožično33:35.000:00.0
2217Mali Primož1982ŠD Šmartno35:04.601:29.6
3265Urbanc Franci1963ŠD Divji zajci35:14.501:39.5
4277Založnik Zvone1972Kokra36:31.902:56.9
5186Hočevar Marko1965Gradišče37:05.503:30.5
6216Mali Bojan1976ŠD Šmartno37:12.503:37.5
7247Skok Borut1971Mengeš38:33.504:58.5
8272Vrankar Franci1973VG Vrankar41:58.808:23.8
9219Matoša Dare1963Zagorje ob savi44:43.811:08.8



Razvrstitev - absolutno
1,4 km
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
159Oražem Miha2000KGT Papež Kamnik06:41.300:00.0
2296Mali Jakob2000AK Domžale06:42.800:01.5
3291Mekiš Marino1998KGT Papež Kamnik06:47.300:06.0
473Zagorc Grega2000KGT Papež Kamnik07:05.200:23.9
5284Mocnik Martin2003Radomlje07:07.600:26.3
663Podbregar Rok2002KGT Papež Kamnik07:10.700:29.4
768Uršič Nejc2001KGT Papež Kamnik07:13.400:32.1
8318Prelovšek Aleš2003KGT Papež Kamnik07:13.700:32.4
951Ćosić Igor2002KGT Papež Kamnik07:26.600:45.3
1062Podbregar Miha2003KGT Papež Kamnik07:35.400:54.1
11302Hribar Grega2000ŠD Zlato polje07:45.001:03.7
12160Bajc Tomi2005HOP 2 Krško07:49.401:08.1
13357Medja Krištof2000AK Radovljica07:52.901:11.6
1456Grčar Žan2004KGT Papež Kamnik07:58.401:17.1
15252Sporiš Jan2000ŠD Homec08:01.701:20.4
1637Vovk Peter2002Calcit bike team08:07.201:25.9
1719Lapajne Črt2003AK Domžale08:11.501:30.2
18306Kralj Serša Erik200008:14.901:33.6
1939Jeretina Marko2001KD Mengeš08:21.901:40.6
20100Lipovšek Simon2004Osnovna šola Šmartno08:24.801:43.5
2136Vovk Ambrož2005Calcit bike team08:30.501:49.2
2227Kranjec Žan2001Calcit bike team08:37.501:56.2
23363Jagodič Tilen2000Calcit bike team08:42.402:01.1
24101Osolnik Boštjan2003Osnovna šola Šmartno08:44.102:02.8
25354Per Luka1999AK Domžale08:45.402:04.1
2633Starman Jaka2002Calcit bike team08:49.402:08.1
2798Koncilja Urban2003Osnovna šola Šmartno08:50.302:09.0
28112Poljanšek Ambrož2004Osnovna šola Šmartno08:51.502:10.2
29313Šimenc Luka2001Sam08:52.102:10.8
3086Drolc Matic2004Osnovna šola Šmartno08:56.202:14.9
3150Cipot Aljaž2005KGT Papež Kamnik09:06.302:25.0
3270Uršič Žan2003KGT Papež Kamnik09:10.802:29.5
3392Jerič Luka2004Osnovna šola Šmartno09:15.602:34.3
34394Balažic Taj200409:29.702:48.4
3549Cipot Aleks2005KGT Papež Kamnik09:29.902:48.6
36133Maurič Matevž2004OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej09:30.102:48.8
36152Vincek Nik2004OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej09:30.102:48.8
38251Sporiš Blaž2006ŠD Homec09:31.002:49.7
3988Drolec Jan2003Osnovna šola Šmartno09:38.702:57.4
4046Bencek Nik2001KGT Papež Kamnik09:40.102:58.8
4178Belaj Nik2006Osnovna šola Šmartno09:50.203:08.9
4289Gorjan Bor2005Osnovna šola Šmartno09:54.303:13.0
4376Bajde Samo2004Osnovna šola Šmartno09:54.903:13.6
4484Dežman Miha2005Osnovna šola Šmartno09:55.403:14.1
45351Alič Timotej2006AK Domžale09:55.703:14.4
46118Zdovc Kralj Nejc2006Osnovna šola Šmartno09:56.703:15.4
47103Pestotnik Matija2005Osnovna šola Šmartno09:57.303:16.0
48119Zore Maks2006Osnovna šola Šmartno10:05.703:24.4
49120Žebaljec Andraž2003Osnovna šola Šmartno10:11.903:30.6
5085Drolc Matej2003Osnovna šola Šmartno10:13.603:32.3
51104Petek Jošt2006Osnovna šola Šmartno10:16.403:35.1
52361Jagodič David2004Calcit bike team10:19.203:37.9
5394Kadunc Jan2005Osnovna šola Šmartno10:19.403:38.1
5483Cevec Tadej2005Osnovna šola Šmartno10:22.503:41.2
55138Presečnik Matic2005OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej11:03.004:21.7
5679Bergant Miha2003Osnovna šola Šmartno11:04.604:23.3
5781Burkeljca Jure2004Osnovna šola Šmartno11:06.704:25.4
5891Husič Enej2006Osnovna šola Šmartno11:18.604:37.3
5918Kocjančič Jaka2003AK Domžale11:25.104:43.8
60105Pišek Rene2006Osnovna šola Šmartno11:34.704:53.4
6166Strniša Drejc2007KGT Papež Kamnik11:48.905:07.6
6264Potokar Nik2007KGT Papež Kamnik12:07.005:25.7
63147Rop Matevž2007OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej12:10.105:28.8
6490Sadar Tilen2006Osnovna šola Šmartno12:19.605:38.3
65115Sadar Tomaž2004Osnovna šola Šmartno12:19.705:38.4
66113Rifel Nejc2006Osnovna šola Šmartno12:26.905:45.6
6780Borštnar Gal2006Osnovna šola Šmartno12:32.405:51.1
68132Lončar Rok2006OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej12:33.505:52.2
69135Mlinar Primož2001OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej12:33.605:52.3
70142Rajter Krebs Tilen2005OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej12:34.505:53.2
71150Tevž Aleksej2004OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej12:35.605:54.3
7247Bičanič Domen2007KGT Papež Kamnik12:56.006:14.7
73145Rezoničnik Ožbej2008OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej12:57.906:16.6
74110Pungartnik Miha2006Osnovna šola Šmartno13:06.006:24.7
7554Grabnar Domen2006KGT Papež Kamnik13:48.307:07.0
76127Kočnar Matija2005OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej15:36.208:54.9
77146Rezoničnik Urh2004OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej15:36.808:55.5
78125Golob Patrik2007OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej17:48.411:07.1
7948Bičanič Tilen2007KGT Papež Kamnik19:42.313:01.0

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
158Milović Ana2001KGT Papež Kamnik06:40.100:00.0
2307Perko Gaja2000TK Trisport Alprem07:16.300:36.2
3298Pevec Lucija1998KGT Papež Kamnik07:19.000:38.9
4353Per Maja2002AK Domžale07:30.100:50.0
5358Čirovič Tjaša2002KGT Papež Kamnik07:43.701:03.6
672Viriant Maša2005KGT Papež Kamnik08:00.801:20.7
752Dobovšek Hana2002KGT Papež Kamnik08:10.101:30.0
8356Medja Lucija2004AK Radovljica08:18.401:38.3
969Uršič Tjaša2003KGT Papež Kamnik08:40.702:00.6
10384Špegelj Špela2006ŠD Socka08:45.502:05.4
1122Štrekelj Eva2001AK Domžale08:46.502:06.4
1271Vidovič Tija2005KGT Papež Kamnik08:58.702:18.6
13310Šinkovec Eva2004KGT Papež Kamnik09:03.602:23.5
14391Skok Ana1998Calcit bike team09:08.202:28.1
15362Jagodič Eva1998Calcit bike team09:12.802:32.7
16122Žibert Klara2004Osnovna šola Šmartno09:16.702:36.6
1716Cetin Taja2001AK Domžale09:33.702:53.6
1815Alič Kaja2001AK Domžale09:39.202:59.1
1967Škrtič Iza2004KGT Papež Kamnik09:40.503:00.4
20267Uršič Greta2006Nevlje09:43.203:03.1
2155Grabnar Lana2005KGT Papež Kamnik09:47.003:06.9
2220Lopatič Lana2004AK Domžale09:55.003:14.9
23283Mocnik Eva2003Radomlje10:08.503:28.4
2421Melkič Sitar Inja2002AK Domžale10:20.903:40.8
2599Lipovšek Laura2006Osnovna šola Šmartno10:21.703:41.6
2626Kranjec Zoja2005Calcit bike team10:23.703:43.6
2775Bajde Lucija2006Osnovna šola Šmartno10:24.503:44.4
2877Bajde Tinkara2004Osnovna šola Šmartno10:30.503:50.4
29126Grudnik Majča2003OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej10:42.104:02.0
3017Janežič Daša2001AK Domžale10:45.004:04.9
31134Maurič Tina2001OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej10:45.504:05.4
32117Zdovc Kralj Hana2004Osnovna šola Šmartno10:47.304:07.2
33131Krašovic Nika2005OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej10:53.904:13.8
34156Mlinar Patricija1998Team Korak Naprej10:56.104:16.0
35128Košar Enja2004OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej10:58.104:18.0
36129Košar Romi2006OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej11:50.405:10.3
37136Presečnik Iza2002OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej11:55.705:15.6
38130Krajnc Aneja2003OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej11:55.905:15.8
39140Purnat Jasna2004OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej11:58.405:18.3
40151Vertot Nika2003OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej11:59.105:19.0
41102Pančur Zarja2006Osnovna šola Šmartno11:59.405:19.3
42149Šinkovec Teja2001OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej12:14.605:34.5
43114Sadar Katja2006Osnovna šola Šmartno12:25.405:45.3
4482Burkeljca Maja2006Osnovna šola Šmartno12:59.906:19.8
45123Benda Zoja2007OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej13:00.306:20.2
46143Remic Naja2006OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej13:00.606:20.5
47153Zagradišnik Zoja2001OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej13:01.306:21.2
48137Presečnik Katarina2001OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej13:03.106:23.0
4996Kadunc Marija2006Osnovna šola Šmartno13:05.206:25.1
5074Bajde Erika2004Osnovna šola Šmartno13:12.006:31.9
51108Pungartnik Eva2005Osnovna šola Šmartno13:19.806:39.7
52107Poljanšek Zala2003Osnovna šola Šmartno13:21.406:41.3
5387Drolec Eva2006Osnovna šola Šmartno13:26.406:46.3
54111Rajgelj Tiana2006Osnovna šola Šmartno13:27.806:47.7
5593Jerič Manja2006Osnovna šola Šmartno13:29.006:48.9
56106Poljanšek Laura2007Osnovna šola Šmartno13:30.206:50.1
57109Pungartnik Lara2003Osnovna šola Šmartno13:30.506:50.4
5895Kadunc Klara2003Osnovna šola Šmartno13:35.606:55.5
59159Veninšek Ana2007Team Korak Naprej14:12.007:31.9
60148Suhoveršnik Hana2002OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej15:36.808:56.7
61124Benda Živa2005OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej15:50.309:10.2
62334Mehle Taja200716:48.010:07.9
63141Purnat Vita2006OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej17:08.210:28.1
64275Vrankar Zala2008Kamnik17:15.810:35.7
65155Lončar Stela2008Team Korak Naprej17:19.410:39.3
66139Purnat Ema2009OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej17:48.411:08.3
67335Mehle Lina200922:05.515:25.4

5,3 km
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
11Bregar Gašper1990KGT Papež Kamnik22:25.900:00.0
2321Planko Matevž1998TK Trisport23:02.500:36.6
33Slapar Bojan1977ŠD Šmartno23:24.900:59.0
4345Trojer Andrej1971ŠD Nanos Podnanos24:05.001:39.1
5317Mlakar Grega1988KGT Papež Kamnik24:05.901:40.0
64Bratina Rok1994KGT Papež Kamnik24:06.001:40.1
753Erjavšek Boštjan1982KGT Papež Kamnik24:06.101:40.2
8370Rezai Mohammad Bashir1995TK Šmarnogorska naveza24:06.601:40.7
943Koncilija Miha1981KD Mengeš24:10.401:44.5
10293Janjatovič Mirko1971KGT Papež Kamnik24:15.901:50.0
11294Teraž Franci1962KGT Papež Kamnik24:42.702:16.8
1214Bregar Metod1969KGT Papež Kamnik24:48.902:23.0
1328Kukovič Jure1975Calcit bike team24:49.102:23.2
14282Močnik Metod1968Radomlje24:49.902:24.0
15232Petač Primož1988Hella Saturnus25:16.002:50.1
1611Kveder Lado1963ŠKD Mekinje25:21.302:55.4
17170Breznik Miha1992Rafolče25:33.203:07.3
18388Korošec Rok1993TD Gora Sv. Miklavž25:37.203:11.3
1910Golja Janez1997AK Domžale25:38.903:13.0
20323Kalan Tomaž1958Tomas šport 225:48.303:22.4
21381Abunar Martin1994Črnivec26:07.803:41.9
2223Razpotnik Simon1986Calcit bike team26:17.803:51.9
23383Jesenko Andrej1957Škofja Loka26:18.303:52.4
2429Miklič Gregor1976Calcit bike team26:20.603:54.7
259Petek Tomo1970ŠD Šmartno26:25.803:59.9
26245Sitar Denis1978ŠKD Mekinje26:31.704:05.8
27280Žitnik Urban1986Tržič26:32.504:06.6
28215Lušina Andrej1968AD Železniki26:50.404:24.5
2965Spruk Marko1973KGT Papež Kamnik26:58.304:32.4
30177Dovjak Dejan1996PD Gore27:07.604:41.7
31154Grudnik Igor1967Team Korak Naprej27:09.304:43.4
32346Hren Tine1997TK Šmarnogorska naveza27:13.204:47.3
3330Novak Rajko1969Calcit bike team27:17.804:51.9
3457Kožuh Bojan1962KGT Papež Kamnik27:21.404:55.5
35180Galin Bojan1958ŠD Suhadole27:23.204:57.3
3635Valentinčič Nejc1990Calcit bike team27:31.005:05.1
37262Thaler Matjaž1978Karantanija27:33.605:07.7
38175Čemažar Luka1995Trstenik27:48.805:22.9
39285Vrečar Branko1966TK Šmarnogorska naveza27:51.005:25.1
40376Osolnik Matic199827:51.305:25.4
41365Juvan Miha1975ZG Kašelj27:51.405:25.5
4240Jeretina Primož1969KD Mengeš27:52.405:26.5
43163Bencek Primož1977ŠKD Mekinje27:53.305:27.4
44338Hostnik Lan1997BikeRepublic28:05.105:39.2
45286Vidmar Blaž1982TK Šmarnogorska naveza28:07.505:41.6
46223Modrijan Ambrož1991Sidol28:07.905:42.0
47221Miko Dejan1988Ločica ob Saviji28:14.405:48.5
48246Skalar Simon1982Kamnik28:15.805:49.9
49191Hudmal Roman1965Hitre želve Komenda28:21.605:55.7
50320Planko Lovro2001SK Ihan28:30.006:04.1
51337Plank Marko1985BikeRepublic28:48.506:22.6
525Esmir Jusić1976Tekaška skupina Jesenice28:48.906:23.0
53349Cvelbar Igor1963Akademski AO28:52.906:27.0
54305Vidergar Domen1997SŠ Domžale28:54.106:28.2
55229Novak Andrej1965ŠD Krašnja28:54.406:28.5
56297Sušnik Franc1964KGT Papež Kamnik28:54.506:28.6
57393Nježič Aleksander1974TK Ljubljana28:56.306:30.4
5824Korošec Martin1985Calcit bike team28:59.406:33.5
59174Čemažar Boris1971Trstenik29:00.006:34.1
60331Mehle Jure198029:01.706:35.8
61374Papič Milivoj1956Ljubljana29:02.706:36.8
62309Dolar Žan Ticijan1997MS Feniks29:09.406:43.5
63235Pobežin Janez1978ŠD Naklo29:13.006:47.1
64207Kotar Bojan1955Maraton Trbovlje29:20.406:54.5
65399Koželj Rok198729:23.006:57.1
66319Lešnik Štefan1951Ljubljana29:24.206:58.3
67332Jovičič Dejan197929:30.807:04.9
68184Grčar Jože1969Brezje nad Kamnikom29:32.507:06.6
69344Veršnik Anže1985Izletniška kmetija Toman29:36.007:10.1
70295Stevanović Rajko1952Avtomehanika Valant29:42.507:16.6
71173Cevec Mirko1979Buč29:49.307:23.4
72268Uršič Milan1969Nevlje29:52.407:26.5
73324Homšak Daniel1973Solo30:02.807:36.9
74178Dovjak Jože1966PD Gore30:08.807:42.9
75190Hribar Metod1990Špitalič30:11.107:45.2
76257Škrbinc Miro1960ŠD Šmartno30:12.607:46.7
77176Černe Andrej1969ŠRD Omega air30:13.907:48.0
78250Slapnik Andrej1987ŠD Tuhinj30:22.507:56.6
79242Savić Miro1960Acroni team30:29.508:03.6
80289Erzar Peter198030:31.808:05.9
81266Urh Marjan1980Zalog30:41.708:15.8
82373Gril Andrej1970Komenda30:42.308:16.4
83269Verbič Boštjan1994SD Strahovica, Vodice30:44.008:18.1
84168Bregar Drago1961Lyoness - Terme Snovik30:44.208:18.3
85368Vodnik Franci196130:45.308:19.4
86395Volkar Danilo198830:50.208:24.3
87165Bizjak Miha1975Ljubljana30:54.308:28.4
88254Sršen Rajko1962Komenda - Moste30:59.208:33.3
89366Markuta Janez1963ŠD Divji zajci31:05.008:39.1
90279Železnik Franci1973ŠD Češnjice31:05.308:39.4
91256Stepančič Miha1994ŠD Strahovica31:12.608:46.7
92179Filipič Roman1964Hitre želve Komenda31:13.608:47.7
93342Veršnik Marjan1959Izletniška kmetija Toman31:26.909:01.0
94240Rifl Damijan1976Gorenjska Banka31:28.109:02.2
95181Galin Rok1984Sidol31:28.509:02.6
96371Lorinšek Uroš1981Hitre želve Komenda31:28.809:02.9
97241Ručigaj Zdravc1952Preserje pri Radomljah31:33.209:07.3
98311Vrankar Matej1996Calcit bike team31:38.309:12.4
9961Orehek Franc1967KGT Papež Kamnik31:41.509:15.6
100259Štritof David1980Kamniška bistrica31:54.009:28.1
101367Kemperl Zvone1957PD Komenda31:58.309:32.4
102300Zajc Miran1965Tekaški forum32:03.609:37.7
103220Miko Danijel1961Ločica ob Saviji32:05.909:40.0
104398Mitič Bojan198232:09.009:43.1
105187Hočevar Milan1970ŠD Šmartno32:13.009:47.1
106253Sporiš Matjaž1973ŠD Homec32:16.409:50.5
107248Skvarča Samo1977Kamniške novice32:17.509:51.6
108377Kevin O`hara1957USA - California32:19.309:53.4
109183Golja Gregor1967ŠKD TE-TOL32:35.710:09.8
110162Bašič Jasmin1961ŠD Helios32:39.110:13.2
111185Grčar Matej1996Domžale32:39.810:13.9
112210Krivec Miro1958Visoko32:45.610:19.7
113392Knavs Anton1956Kljuka32:50.910:25.0
114171Brovč Primož1975Ljubljana32:51.810:25.9
115199Kitak Damir1968AK Žalec32:54.210:28.3
116270Vok Tomaž1969Petrovče32:59.710:33.8
117225Nagode Mitja1962Kamnik33:06.710:40.8
118327Pestotnik Rok1985ŠD Tuhinj33:10.510:44.6
119316Klemenčič Pavle1963KD Mengeš33:18.310:52.4
120169Breznik Andrej1961Dob33:30.111:04.2
121166Božičnik Matej1975Rožično33:35.011:09.1
122397Miro Suhadolc1961Bizgeci Kamnik33:36.611:10.7
12342Jerič Franc1958KD Mengeš33:55.311:29.4
124330Hribar Miha1989ŠD Tuhinj33:56.611:30.7
125276Vukotič Dejan1973Don Andro33:58.411:32.5
126244Sikošek Edo1963Kamnik34:06.011:40.1
127292Lemark Ervin1967Tekaški forum34:10.611:44.7
128355Per Stane1973AK Domžale34:18.711:52.8
129192Jakša Alojzij1950SM Senčila Logatec34:22.611:56.7
130281Pestotnik Franci1968Bizgeci Kamnik34:22.911:57.0
131314Lipovšek Brane1954Sam34:26.312:00.4
132312Šimenc Janko1973Stebljevek34:26.512:00.6
133372Kepic Rajko1964Hitre želve Komenda34:31.412:05.5
134315Jelenc Vid1950KD Mengeš34:31.912:06.0
135364Logožar Sašo1976ŠKD A,ENI34:36.412:10.5
136308Dolar Andraž1994MS Feniks34:36.912:11.0
137234Petek Tone1946ŠKD Mekinje34:40.212:14.3
138194Jelenc Ivo Janez1948TIVO d.o.o.35:00.812:34.9
139217Mali Primož1982ŠD Šmartno35:04.612:38.7
140261Švab Vincenc1950ŠD Divji zajci35:11.612:45.7
141265Urbanc Franci1963ŠD Divji zajci35:14.512:48.6
142336Pančur Franc1957Potok35:20.912:55.0
143239Rems Mitja1986ŠD Šmartno35:22.812:56.9
14445Kotnik Herbert1943KD Mengeš35:30.113:04.2
145198Jeseničnik Antonio1978Kamnik35:36.913:11.0
146233Petek Matjaž1975ŠD Šmartno - Turbinski35:48.513:22.6
147350Rebolj Janez195335:54.613:28.7
148195Jeras Lado1965ŠD Šmartno35:59.313:33.4
149325Povše Brane1992DU Kamnik36:11.113:45.2
150243Sedmak Rudolf1956ŠD Policist Kamnik36:16.413:50.5
151209Kreft Zdravko1961Vrh36:28.114:02.2
152277Založnik Zvone1972Kokra36:31.914:06.0
153224Modrijan Branko1962Sidol36:34.214:08.3
154301Erman Klemen1974Tekaška skupina Jesenice36:43.214:17.3
155387Klemenc Miro1990ŠD Šmartno37:02.914:37.0
156186Hočevar Marko1965Gradišče37:05.514:39.6
157216Mali Bojan1976ŠD Šmartno37:12.514:46.6
158288Smeunovič Gašper1986ŠD Šmartno37:15.714:49.8
159237Poljanšek Roman1960ŠD Tuhinj37:23.814:57.9
160197Jerič Janez1976Šmartno37:40.615:14.7
161378Novak Igor196738:05.815:39.9
162201Klemen Damjan1978ŠD Šmartno38:17.715:51.8
163247Skok Borut1971Mengeš38:33.516:07.6
164189Hribar Janez1974ŠD Tuhinj39:18.716:52.8
165212Kušar Vinko1962Ne morem več39:20.116:54.2
166273Vrankar Lojze1963Ne morem več39:20.616:54.7
167328Pestotnik Tine1996ŠD Tuhinj39:21.416:55.5
167202Kompan Vladimir1951Podkraj pri Velenju39:21.416:55.5
169329Klopčič Matej1990ŠD Tuhinj39:24.816:58.9
170193Jančar Andrej1969AK Radeče39:48.717:22.8
171326Horvat Miha1938Sulci Kamnik39:59.117:33.2
172396Staler Vladimir1968AK Železniki40:09.117:43.2
17313Hribernik Matjaž1983ŠD Šmartno40:26.318:00.4
174290Hribar Brane1946ŠD Šmartno40:31.518:05.6
17525Kranjec Frane1971Calcit bike team40:46.518:20.6
176272Vrankar Franci1973VG Vrankar41:58.819:32.9
177206Košir Anton1946Tekaški Forum44:16.221:50.3
178274Vrankar Robert1968VG Vrankar44:30.122:04.2
17960Virijant Branko1953ŠD Šmartno44:36.322:10.4
180219Matoša Dare1963Zagorje ob savi44:43.822:17.9
181343Veršnik Andraž1992Izletniška kmetija Toman45:23.722:57.8
182348Dobrin Marislav1941Celje49:46.027:20.1
183359Josipovič Matko1965TF, Riba52:14.629:48.7
184369Potočnik Miha1978Torkova tekaška druženja54:42.532:16.6

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
1200Klančnik Karmen1990ŠD Naklo27:24.800:00.0
22Godec Andreja1977AD Štajerska27:28.700:03.9
36Kosmatin Katja1989TKD Rova28:32.801:08.0
4214Lipovšek Saša1991Nožice29:29.302:04.5
5390Trobec Urša1967ŠD Setnik30:00.902:36.1
612Galjot Barbara1971Torkova tekaška druženja30:25.003:00.2
77Orehek Karmen1997KGT Papež Kamnik31:41.604:16.8
8164Berlec Barbara1983Srednja vas32:17.804:53.0
98Planko Nataša1971TK Trisport32:28.005:03.2
10230Oblak Darja1977Kamnik33:06.505:41.7
1144Koncilija Tanja1984KD Mengeš33:12.805:48.0
12278Zvir Bernarda1958Šentjanž33:29.306:04.5
13249Slapar Slavka1960Komenda34:41.207:16.4
1438Jeretina Katja1997KD Mengeš34:43.107:18.3
15260Štupar Ema1962Bizgeci Kamnik34:45.407:20.6
16360Novak Špela1978Tekaški forum34:50.907:26.1
17172Bučar Maja1986Dolenjske Toplice34:55.607:30.8
18222Milić Marinka1961TD Gora Sv. Miklavž34:58.507:33.7
19208Kotar Hedvika1948Maraton Trbovlje36:03.508:38.7
20304Žbontar Draga1967Tekaška skupina Jesenice36:10.108:45.3
21227Nastran Urša1985Vzajemna36:12.908:48.1
2241Jeretina Saša1974KD Mengeš36:39.009:14.2
23287Dobničar Špela198536:41.009:16.2
24218Mali Špela1989Snovik37:26.410:01.6
25322Kalan Maja1965Žabnica37:48.310:23.5
26211Kušar Andreja1964Ne morem več38:14.310:49.5
27203Koprivšek Justina1953TF38:15.110:50.3
28167Božičnik Petra1975Rožično38:21.010:56.2
29188Hribar Barbara1989Mali Hrib38:54.011:29.2
30299Pevec Polona199438:58.711:33.9
31264Udovič Vida1957Odolini Ljubljana39:03.211:38.4
32205Korošec Nežka1968TD Gora Sv. Miklavž39:55.312:30.5
33182Galin Tanja1975ŠD Tuhinj40:34.613:09.8
34204Korošec Maja1992TD Gora Sv. Miklavž41:04.313:39.5
35333Mehle Urša197941:20.913:56.1
36339Purnat Zvonka1961Izletniška kmetija Toman41:23.213:58.4
37379Novak Mateja196941:27.614:02.8
38303Stevanovič Gorica1969Tekaška skupina Jesenice41:29.114:04.3
39238Ravnikar Jelka1959TD Gora Sv. Miklavž41:32.014:07.2
40226Nastran Špela1986Vzajemna42:43.415:18.6
41382Meglič Jana1962Tržič42:44.915:20.1
42263Udovič Mojca1961Odolini Ljubljana43:08.015:43.2
43352Alič Irena197643:50.816:26.0
44258Škrbinc Štefka1964Stebljevek44:30.417:05.6
45158Osolnik-košar Barbara1974Team Korak Naprej44:48.117:23.3
46228Nastran Vida1960Vzajemna45:31.318:06.5
47347Mavec Barbara197346:39.419:14.6
48380Dovjak Lidija1968ŠD Selca47:01.619:36.8
49375Ogurevc Alenka1954Urbani tekači47:02.019:37.2
50340Veršnik Erika1968Izletniška kmetija Toman47:07.819:43.0
51157Osolnik Marija1952Team Korak Naprej47:10.319:45.5
52389Poljanšek Nežka197247:24.619:59.8
53236Poljanšek Marija1965Mali Hrib47:43.020:18.2
54385Grašič Stanka1954Vzajemna50:06.422:41.6
55196Jeras Nina1985ŠD Šmartno50:06.922:42.1
56341Veršnik Tjaša1995Izletniška kmetija Toman52:19.124:54.3
57386Podbregar Sonja196054:58.927:34.1