33. Martinov tek
3.11.2013

Podatki o tekmi:
Organizator: Center za kulturo, šport in prireditve Izola
Vodja tekmovanja: Aleksander Janev
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o progi:
Dolžina: 11 km
Čas starta: 11.00
Število prijavljenih: 105

Razvrstitev po kategorijah
Ženske (do 20 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek
1 27 Krašovec Urška 2000 AK Sevnica 00:51:24.1 00:00:00.0

Ženske (od 21 do 30 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek
1 77 Ženko Barbara 1983 Pivka 00:51:56.9 00:00:00.0
2 62 Alauf Urša 1984 Ljubljana 01:02:59.6 00:11:02.7
3 58 Bržan Tina 1983 Koper 01:05:26.8 00:13:29.9
4 2 Baruca Prodan Andreja 1985 01:06:59.8 00:15:02.9
5 1 Ahmetovič Aldijana 1991 01:08:21.9 00:16:25.0
6 19 Žagar Dominika 1992 01:09:56.5 00:17:59.6
6 15 Novak Viktorija 1991 01:09:56.5 00:17:59.6
8 64 Žerjal Jana 1984 Portorož 01:25:01.5 00:33:04.6

Ženske (od 31 do 40 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek
1 78 Bele Kristina 1974 AK Pivka 00:49:41.4 00:00:00.0
2 93 Kubik Špela 1976 Portorož 00:54:01.0 00:04:19.6
3 92 Ukmar Opara Tina 1978 Portorož 01:03:29.9 00:13:48.5
4 89 Povh Irena 1977 Izola 01:03:53.6 00:14:12.2
5 72 Marsič Tanja 1975 Koper 01:03:57.7 00:14:16.3
6 70 Barbarič Dunja 1978 Koper 01:04:46.8 00:15:05.4
7 67 Pravato Lorenza 1980 Trieste 01:09:16.8 00:19:35.4
8 83 Kalčič Mateja 1974 Mengeš 01:09:42.5 00:20:01.1
9 61 Šorgo Milutinovič Tanja 1977 Sečovlje 01:16:54.5 00:27:13.1
10 104 Ruzzer Tanja 1981 Portorož 01:23:52.7 00:34:11.3

Ženske (od 41 do 50 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek
1 81 Mavrič Tina 1970 Sečovlje 00:51:42.1 00:00:00.0
2 18 Zavašnik Tatjana 1968 DR MOL 00:59:01.0 00:07:18.9
3 4 Flander Putrle Vesna 1971 00:59:39.7 00:07:57.6
4 69 Butinar Asia 1967 Tekači z obale 01:01:35.1 00:09:53.0
5 29 Makovec Sonja 1969 Branik 01:01:54.0 00:10:11.9
6 105 Pečnik Dessardo Mojca 1971 Lucija teče 01:06:08.8 00:14:26.7
7 5 Grm Lidija 1966 01:09:49.0 00:18:06.9
8 107 Kenda Mrtka 1970 Ljubljana 01:20:12.8 00:28:30.7
9 103 Vičič Sluga Lili 1964 Portorož 01:23:52.7 00:32:10.6

Ženske (od 51 do 60 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek
1 94 Andrejašič Zazula Martina 1962 SK Izola 00:54:06.6 00:00:00.0
2 46 Košir Helena 1957 Tekači z obale 01:01:34.7 00:07:28.1
3 90 Čibej Erna 1955 Ljubljana 01:03:08.8 00:09:02.2
4 100 Jovičiči Vida 1957 Izola 01:10:03.3 00:15:56.7

Moški (do 20 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek
1 59 Klemenčič Jan 1995 AK Koper 00:40:25.3 00:00:00.0
2 28 Popelar Maj 1999 AK Sevnica 00:44:32.7 00:04:07.4
3 22 Markežič Sebastjan 1998 VK Argo 00:45:57.9 00:05:32.6
4 95 Andrejašič Peter 1997 VK Izola 00:52:24.1 00:11:58.8
5 23 Donaval Nejc 1998 VK Argo 00:53:56.9 00:13:31.6
6 3 Čikič Davor 1996 00:57:39.7 00:17:14.4

Moški (od 21 do 30 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek
1 20 Hrvat Rajko 1986 VK Argo 00:40:13.4 00:00:00.0
2 99 Andrejašič Marko 1989 SK Izola 00:45:46.0 00:05:32.6
3 63 Bouza Mallo Ruben 1990 Koper 00:48:40.9 00:08:27.5
4 86 Hrvatin Urban 1986 00:53:48.7 00:13:35.3
5 37 Pulin Jan 1985 Argo Izola 00:54:14.4 00:14:01.0
6 98 Krnel Klemen 1990 Izola 00:58:41.0 00:18:27.6
7 12 Miklavčič Tadej 1987 01:08:21.9 00:28:08.5

Moški (od 31 do 40 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek
1 43 Vinčec Danijel 1980 ŠD 3Šport 00:39:56.9 00:00:00.0
2 75 Zupan Stanko 1977 ŠD Nanos Podnanos 00:43:01.2 00:03:04.3
3 14 Mužina Aleksij 1974 ŠD 3Šport 00:43:38.2 00:03:41.3
4 26 Fuks Boštjan 1978 Portorož 00:44:14.9 00:04:18.0
5 96 Mikuž Robi 1976 ŠD Tek je lek 00:44:34.5 00:04:37.6
6 13 Miklobušec Tomica 1977 00:47:33.8 00:07:36.9
7 106 Sočan Aljaž 1978 Ljubljana 00:49:12.6 00:09:15.7
8 101 Guštin Danijel 1973 Občine - TS 00:49:22.8 00:09:25.9
9 24 Filipičič Tilen 1974 Izola 00:49:29.7 00:09:32.8
10 35 Janeš Robert 1977 ŠD Elektro Energija 00:49:51.5 00:09:54.6
11 54 Lukšič Andrej 1975 Matick 00:51:11.5 00:11:14.6
12 11 Maglica Vladimir 1982 Izola 00:52:35.6 00:12:38.7
13 32 Barut Damjan 1974 PGD Izola 00:52:48.5 00:12:51.6
14 102 Macolič Vedran 1977 SD Frkanj 00:53:08.3 00:13:11.4
15 56 Zukanovič Amir 1982 Izola 00:53:16.7 00:13:19.8
16 71 Grsar Sebastjan 1978 Izola 00:54:27.2 00:14:30.3
17 73 Gerževič Mitja 1980 Univerza na Primorskem 00:56:28.8 00:16:31.9
18 8 Jurcan Sašo 1978 00:56:40.7 00:16:43.8
19 7 Igrec Aleš 1978 00:59:32.7 00:19:35.8
20 84 Šink Andrej 1976 01:00:18.2 00:20:21.3
21 38 Gajšak Đula 1974 Koper 01:00:35.4 00:20:38.5
22 49 Fabjan Gregor 1979 ŠD Hitre noge Senožeče 01:00:58.7 00:21:01.8
23 88 Barut Elvi 1980 Izola 01:02:20.9 00:22:24.0
24 91 Ukmar Matjaž 1973 Lucija teče 01:04:13.5 00:24:16.6
25 68 Rozzi Alessio 1978 Trst 01:08:27.9 00:28:31.0
26 82 Cristophe Cristophe 1976 Izola 01:10:03.3 00:30:06.4
27 33 Santin Marjan 1978 PGD Izola 01:14:21.4 00:34:24.5

Moški (od 41 do 50 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek
1 80 Lušina Andrej 1968 AD Železniki 00:42:53.3 00:00:00.0
2 51 Kralj Stanislav 1970 Matick 00:43:18.2 00:00:24.9
3 65 Vrabec Branko 1964 Koper 00:47:15.1 00:04:21.8
4 85 Benko Robert 1967 ŠD Burja 00:51:45.3 00:08:52.0
5 17 Vok Tomaž 1969 00:51:48.2 00:08:54.9
6 36 Jakovec Bogdan 1970 ŠD Elektro Energija 00:51:52.1 00:08:58.8
7 57 Čendak Klavdij 1968 PGT 00:52:32.4 00:09:39.1
8 87 Seliškar Iztok 1964 Ankaran 00:54:27.8 00:11:34.5
9 55 Rizvič Edin 1971 KD Bičikleta 00:54:45.5 00:11:52.2
10 16 Uljan Samo 1970 00:55:41.6 00:12:48.3
11 6 Grm Vinko 1966 00:56:39.0 00:13:45.7
12 97 Knez Branko 1968 Izola 00:58:44.8 00:15:51.5
13 60 Čatič Aziz 1965 Koper 00:59:47.2 00:16:53.9
14 79 Macura Nenad 1968 Argo 01:01:46.3 00:18:53.0
15 66 Salvec Franko 1963 Izola 01:01:52.1 00:18:58.8
16 40 Jelen Franci 1964 DR MOL 01:03:30.6 00:20:37.3
17 39 Štalec Vladimir 1968 AK Železniki 01:05:44.9 00:22:51.6
18 9 Komljanec Evgenij 1966 Maestral 01:07:31.3 00:24:38.0

Moški (od 51 do 60 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek
1 76 Valant Frenk 1958 Avtomehanika Valant 00:48:42.4 00:00:00.0
2 45 Košir Matija 1955 Tekači z obale 00:59:38.7 00:10:56.3
3 30 Skok Igor 1961 Izola 01:01:54.0 00:13:11.6
4 44 Padar Alojz 1958 Tekaška sekcija Telekom 01:05:58.8 00:17:16.4

Moški (od 61 do 70 let)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek
1 31 Lešnik Štefan 1951 Ljubljana 00:50:51.8 00:00:00.0
2 48 Savič Vladimir 1943 AK Pivka 00:53:00.0 00:02:08.2
3 52 Doljak Edvard 1952 Matick 00:53:12.1 00:02:20.3
4 47 Otoničar Janez 1948 AK Pivka 00:53:26.3 00:02:34.5
5 42 Ohnjec Franci 1950 Vremski Britof 00:57:36.4 00:06:44.6
6 53 Šuštar Mirko 1952 Matick 00:59:56.1 00:09:04.3
7 10 Legovič Vlado 1952 01:00:52.6 00:10:00.8
8 74 Stubelj Nataša 1952 Izola 01:01:52.6 00:11:00.8

Moški (71 let in starejši)
Mesto Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek
1 34 Zornada Marko 1942 Veslaški klub Izola 00:57:02.1 00:00:00.0
2 21 Ivančič Fabio 1933 Izola 01:20:53.3 00:23:51.2



Razvrstitev - absolutno
Moški
M. abs. Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaost. abs.
1 43 Vinčec Danijel 1980 ŠD 3Šport 00:39:56.9 00:00:00.0
2 20 Hrvat Rajko 1986 VK Argo 00:40:13.4 00:00:16.5
3 59 Klemenčič Jan 1995 AK Koper 00:40:25.3 00:00:28.4
4 80 Lušina Andrej 1968 AD Železniki 00:42:53.3 00:02:56.4
5 75 Zupan Stanko 1977 ŠD Nanos Podnanos 00:43:01.2 00:03:04.3
6 51 Kralj Stanislav 1970 Matick 00:43:18.2 00:03:21.3
7 14 Mužina Aleksij 1974 ŠD 3Šport 00:43:38.2 00:03:41.3
8 26 Fuks Boštjan 1978 Portorož 00:44:14.9 00:04:18.0
9 28 Popelar Maj 1999 AK Sevnica 00:44:32.7 00:04:35.8
10 96 Mikuž Robi 1976 ŠD Tek je lek 00:44:34.5 00:04:37.6
11 99 Andrejašič Marko 1989 SK Izola 00:45:46.0 00:05:49.1
12 22 Markežič Sebastjan 1998 VK Argo 00:45:57.9 00:06:01.0
13 65 Vrabec Branko 1964 Koper 00:47:15.1 00:07:18.2
14 13 Miklobušec Tomica 1977 00:47:33.8 00:07:36.9
15 63 Bouza Mallo Ruben 1990 Koper 00:48:40.9 00:08:44.0
16 76 Valant Frenk 1958 Avtomehanika Valant 00:48:42.4 00:08:45.5
17 106 Sočan Aljaž 1978 Ljubljana 00:49:12.6 00:09:15.7
18 101 Guštin Danijel 1973 Občine - TS 00:49:22.8 00:09:25.9
19 24 Filipičič Tilen 1974 Izola 00:49:29.7 00:09:32.8
20 35 Janeš Robert 1977 ŠD Elektro Energija 00:49:51.5 00:09:54.6
21 31 Lešnik Štefan 1951 Ljubljana 00:50:51.8 00:10:54.9
22 54 Lukšič Andrej 1975 Matick 00:51:11.5 00:11:14.6
23 85 Benko Robert 1967 ŠD Burja 00:51:45.3 00:11:48.4
24 17 Vok Tomaž 1969 00:51:48.2 00:11:51.3
25 36 Jakovec Bogdan 1970 ŠD Elektro Energija 00:51:52.1 00:11:55.2
26 95 Andrejašič Peter 1997 VK Izola 00:52:24.1 00:12:27.2
27 57 Čendak Klavdij 1968 PGT 00:52:32.4 00:12:35.5
28 11 Maglica Vladimir 1982 Izola 00:52:35.6 00:12:38.7
29 32 Barut Damjan 1974 PGD Izola 00:52:48.5 00:12:51.6
30 48 Savič Vladimir 1943 AK Pivka 00:53:00.0 00:13:03.1
31 102 Macolič Vedran 1977 SD Frkanj 00:53:08.3 00:13:11.4
32 52 Doljak Edvard 1952 Matick 00:53:12.1 00:13:15.2
33 56 Zukanovič Amir 1982 Izola 00:53:16.7 00:13:19.8
34 47 Otoničar Janez 1948 AK Pivka 00:53:26.3 00:13:29.4
35 86 Hrvatin Urban 1986 00:53:48.7 00:13:51.8
36 23 Donaval Nejc 1998 VK Argo 00:53:56.9 00:14:00.0
37 37 Pulin Jan 1985 Argo Izola 00:54:14.4 00:14:17.5
38 71 Grsar Sebastjan 1978 Izola 00:54:27.2 00:14:30.3
39 87 Seliškar Iztok 1964 Ankaran 00:54:27.8 00:14:30.9
40 55 Rizvič Edin 1971 KD Bičikleta 00:54:45.5 00:14:48.6
41 16 Uljan Samo 1970 00:55:41.6 00:15:44.7
42 73 Gerževič Mitja 1980 Univerza na Primorskem 00:56:28.8 00:16:31.9
43 6 Grm Vinko 1966 00:56:39.0 00:16:42.1
44 8 Jurcan Sašo 1978 00:56:40.7 00:16:43.8
45 34 Zornada Marko 1942 Veslaški klub Izola 00:57:02.1 00:17:05.2
46 42 Ohnjec Franci 1950 Vremski Britof 00:57:36.4 00:17:39.5
47 3 Čikič Davor 1996 00:57:39.7 00:17:42.8
48 98 Krnel Klemen 1990 Izola 00:58:41.0 00:18:44.1
49 97 Knez Branko 1968 Izola 00:58:44.8 00:18:47.9
50 7 Igrec Aleš 1978 00:59:32.7 00:19:35.8
51 45 Košir Matija 1955 Tekači z obale 00:59:38.7 00:19:41.8
52 60 Čatič Aziz 1965 Koper 00:59:47.2 00:19:50.3
53 53 Šuštar Mirko 1952 Matick 00:59:56.1 00:19:59.2
54 84 Šink Andrej 1976 01:00:18.2 00:20:21.3
55 38 Gajšak Đula 1974 Koper 01:00:35.4 00:20:38.5
56 10 Legovič Vlado 1952 01:00:52.6 00:20:55.7
57 49 Fabjan Gregor 1979 ŠD Hitre noge Senožeče 01:00:58.7 00:21:01.8
58 79 Macura Nenad 1968 Argo 01:01:46.3 00:21:49.4
59 66 Salvec Franko 1963 Izola 01:01:52.1 00:21:55.2
60 74 Stubelj Nataša 1952 Izola 01:01:52.6 00:21:55.7
61 30 Skok Igor 1961 Izola 01:01:54.0 00:21:57.1
62 88 Barut Elvi 1980 Izola 01:02:20.9 00:22:24.0
63 40 Jelen Franci 1964 DR MOL 01:03:30.6 00:23:33.7
64 91 Ukmar Matjaž 1973 Lucija teče 01:04:13.5 00:24:16.6
65 39 Štalec Vladimir 1968 AK Železniki 01:05:44.9 00:25:48.0
66 44 Padar Alojz 1958 Tekaška sekcija Telekom 01:05:58.8 00:26:01.9
67 9 Komljanec Evgenij 1966 Maestral 01:07:31.3 00:27:34.4
68 12 Miklavčič Tadej 1987 01:08:21.9 00:28:25.0
69 68 Rozzi Alessio 1978 Trst 01:08:27.9 00:28:31.0
70 82 Cristophe Cristophe 1976 Izola 01:10:03.3 00:30:06.4
71 33 Santin Marjan 1978 PGD Izola 01:14:21.4 00:34:24.5
72 21 Ivančič Fabio 1933 Izola 01:20:53.3 00:40:56.4

Ženske
M. abs. Številka Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaost. abs.
1 78 Bele Kristina 1974 AK Pivka 00:49:41.4 00:00:00.0
2 27 Krašovec Urška 2000 AK Sevnica 00:51:24.1 00:01:42.7
3 81 Mavrič Tina 1970 Sečovlje 00:51:42.1 00:02:00.7
4 77 Ženko Barbara 1983 Pivka 00:51:56.9 00:02:15.5
5 93 Kubik Špela 1976 Portorož 00:54:01.0 00:04:19.6
6 94 Andrejašič Zazula Martina 1962 SK Izola 00:54:06.6 00:04:25.2
7 18 Zavašnik Tatjana 1968 DR MOL 00:59:01.0 00:09:19.6
8 4 Flander Putrle Vesna 1971 00:59:39.7 00:09:58.3
9 46 Košir Helena 1957 Tekači z obale 01:01:34.7 00:11:53.3
10 69 Butinar Asia 1967 Tekači z obale 01:01:35.1 00:11:53.7
11 29 Makovec Sonja 1969 Branik 01:01:54.0 00:12:12.6
12 62 Alauf Urša 1984 Ljubljana 01:02:59.6 00:13:18.2
13 90 Čibej Erna 1955 Ljubljana 01:03:08.8 00:13:27.4
14 92 Ukmar Opara Tina 1978 Portorož 01:03:29.9 00:13:48.5
15 89 Povh Irena 1977 Izola 01:03:53.6 00:14:12.2
16 72 Marsič Tanja 1975 Koper 01:03:57.7 00:14:16.3
17 70 Barbarič Dunja 1978 Koper 01:04:46.8 00:15:05.4
18 58 Bržan Tina 1983 Koper 01:05:26.8 00:15:45.4
19 105 Pečnik Dessardo Mojca 1971 Lucija teče 01:06:08.8 00:16:27.4
20 2 Baruca Prodan Andreja 1985 01:06:59.8 00:17:18.4
21 1 Ahmetovič Aldijana 1991 01:08:21.9 00:18:40.5
22 67 Pravato Lorenza 1980 Trieste 01:09:16.8 00:19:35.4
23 83 Kalčič Mateja 1974 Mengeš 01:09:42.5 00:20:01.1
24 5 Grm Lidija 1966 01:09:49.0 00:20:07.6
25 19 Žagar Dominika 1992 01:09:56.5 00:20:15.1
25 15 Novak Viktorija 1991 01:09:56.5 00:20:15.1
27 100 Jovičiči Vida 1957 Izola 01:10:03.3 00:20:21.9
28 61 Šorgo Milutinovič Tanja 1977 Sečovlje 01:16:54.5 00:27:13.1
29 107 Kenda Mrtka 1970 Ljubljana 01:20:12.8 00:30:31.4
30 104 Ruzzer Tanja 1981 Portorož 01:23:52.7 00:34:11.3
30 103 Vičič Sluga Lili 1964 Portorož 01:23:52.7 00:34:11.3
32 64 Žerjal Jana 1984 Portorož 01:25:01.5 00:35:20.1