18. Kraški tek
Povir, 14.9.2013

Podatki o tekmi: Primorski pokalni teki
Organizator: ŠD Brinj Povir
Vodja tekmovanja: Kocjan Matej
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o progi:
Dolžina: 11 km
Višinska razlika: 570 m
Čas starta: 16:00
Število prijavljenih: 90

Razvrstitev po kategorijah
Ženske P (55 let in starejše)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 Brešan Vilma 1958 Nova Gorica 00:58:39.3 00:00.0 40
2 Batagelj Stanka 1949 Tekači Vipavske doline 00:59:37.7 00:58.4 35
3 Milič Rada 1952 ŠD Kraški tekači Sežana 01:00:16.8 01:37.5 31
4 Vassila Raffaella 1958 Amici Deltram de Opcina 01:02:08.4 03:29.1  
5 Škrlj Anica 1954 ŠD Hitre noge Senožeče 01:05:58.5 07:19.2 28
6 Ukmar Julijana 1958 ŠD Brinj Povir 01:10:05.0 11:25.7  
7 Verbič Darja 1952 Divača 01:23:55.2 25:15.9 26

Ženske O (od 45 do 54 let)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 Draksler Alenka 1966 Hruševje 00:56:02.9 00:00.0 40
2 Tozon Kristina 1967 ŠD Hitre noge Senožeče 00:57:09.1 01:06.2  
3 Zrimšek Vrečar Andre 1965 Šmartno 01:04:30.9 08:28.0 35

Ženske N (od 35 do 44 let)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 Bele Kristina 1974 AK Pivka 00:50:42.2 00:00.0 40
2 Marchi Mariapia 1976 Bavisela 00:58:15.8 07:33.6  
3 Prezelj Marinka 1974 Sežana 01:00:31.8 09:49.6  
4 Ruberto Romina 1972 Trieste 01:10:22.4 19:40.2  

Ženske M (od 25 do 34 let)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 Tratnik Petra 1988 ŠD Nanos Podnanos 00:47:21.4 00:00.0  
2 Sardoč Jerica 1979 ŠD Nanos Podnanos 00:51:11.5 03:50.1 40
3 Mihelič Nina 1983 Lipica 00:57:04.4 09:43.0  
3 Kogoj Neja 1984 Dutovlje 00:57:04.4 09:43.0  
5 Gorkič Marijana 1984 DLT Filipides 01:07:07.1 19:45.7 35

Ženske L (do 24 let)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 Bajc Monika 1995 ŠD Nanos Podnanos 00:49:13.6 00:00.0 40
2 Kobal Nadja 1990 Col 00:55:49.0 06:35.4  
3 Subič Neža 1996 Divača 01:00:49.7 11:36.1  
4 Godina Nika 1992 ŠD Brinj Povir 01:00:58.9 11:45.3  

Moški K (70 let in starejši)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 Savić Vladimir 1943 AK Pivka 00:53:14.6 00:00.0 40
2 Lazar Albert 1937 DLT Filipides 01:06:42.5 13:27.9 35
3 Ivančič Fabio 1933 Obala 01:24:54.6 31:40.0 31

Moški J (od 65 do 69 let)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 Doganoc Milan 1947 Pantera Logatec 00:51:37.1 00:00.0 40

Moški I (od 60 do 64 let)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 Tavčar Cveto 1952 ŠD Tabor Žiri 00:47:02.5 00:00.0 40
2 Gornik Jure 1951 TKD Sovica 00:49:40.7 02:38.2 35
3 Nanut Klemen 1951 DLT Filipides 00:52:19.2 05:16.7 31
4 Šulin Zvonko 1953 ŠD Boka 00:52:23.4 05:20.9 28
5 Maver Vojko 1953 Izola 00:55:43.2 08:40.7  
6 Kutin Edi 1949 TKK Srpenica 00:56:18.5 09:16.0 26
7 Ohnjec Franci 1950 3ŠD 00:59:23.1 12:20.6  
8 Popovič Mladen 1952 TD Bistrc 01:01:29.1 14:26.6 25

Moški H (od 55 do 59 let)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 Petrovčič Robert 1958 AK Pivka 00:42:00.3 00:00.0 40
2 Kavs Miran 1957 ŠD Kraški tekači 00:43:36.0 01:35.7 35
3 Čufer Stanko 1957 PD Ajdovščina 00:45:28.4 03:28.1 31
4 Grča Rajko 1958 ŠD Kraški tekači Sežana 00:52:14.3 10:14.0 28
5 Tomažič Jožef 1957 PGT 00:53:08.8 11:08.5 26
6 Španič Veselko 1955 ŠD Hitre noge Senožeče 00:56:44.5 14:44.2 25
7 Rovatti Bruno 1956 Amici Deltram de Opcina 00:57:41.6 15:41.3  
8 Vassila Alessandro 1954 Amici Deltram de Opcina 00:58:42.7 16:42.4  
9 Žvab Darko 1957 Sežana 01:05:14.0 23:13.7  

Moški G (od 50 do 54 let)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 Zrimšek Robert 1961 ŠD Tek je lek 00:45:22.6 00:00.0 40
2 Belec Zvonko 1960 ŠD Kraški tekači Sežana 00:51:53.8 06:31.2 35
3 Korent Marjan 1959 AK Pivka 00:52:17.9 06:55.3  
4 Berginc Jože 1962 TD Bistrc 00:52:30.0 07:07.4 31
5 Stanjko Henrik 1960 Tekaški forum 00:53:01.1 07:38.5 28
6 Škrlj Dušan 1959 ŠD Hitre noge Senožeče 00:54:10.7 08:48.1 26
7 Filipovič Bogdan 1961 ŠD Kraški tekači Sežana 00:54:22.8 09:00.2  
8 Volk Janko 1959 AK Pivka 00:56:27.7 11:05.1  
9 Draksler Goran 1961 AK Pivka 01:02:20.9 16:58.3 25

Moški F (od 45 do 49 let)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 Skok Rajko 1968 ŠD Kraški tekači Sežana 00:44:52.6 00:00.0 40
2 Sokol Ivan 1968 TD Burja Vipava 00:45:13.8 00:21.2 35
3 Vrečar Branko 1966 TK Šmarnogorska naveza 00:45:26.3 00:33.7 31
4 Ličen Walter 1967 ŠD Kraški tekači Sežana 00:46:58.1 02:05.5 28
5 Rodica Stojan 1965 ŠD Kraški tekači Sežana 00:48:32.3 03:39.7 26
6 Baxa Massimo 1964 Gasilci Trst 00:52:08.5 07:15.9  
7 Premrn Jožko 1965 ŠD Nanos Podnanos 00:52:27.0 07:34.4 25
8 Faganelj Božo 1964 DLT Filipides 00:53:05.3 08:12.7 24
9 Godina Andrej 1967 ŠD Brinj Povir 00:54:09.0 09:16.4 23

Moški E (od 40 do 44 let)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 Štor Aleš 1971 ŠD Nanos Podnanos 00:41:48.9 00:00.0 40
2 Polanc Sebastjan 1970 DLT Filipides 00:48:16.9 06:28.0 35
3 Češnovar Miha 1972 TD Bovec 00:50:04.7 08:15.8 31
4 Vodopivec Kristjan 1970 ŠD Brinj Povir 00:55:42.9 13:54.0  
5 Kocjančič Davor 1973 Vzajemna 01:05:19.2 23:30.3  
6 Markuža Miran 1971 Sežana 01:16:51.3 35:02.4  
7 Germek Adriano 1970 ŠD Kraški tekači 01:21:02.4 39:13.5  

Moški D (od 35 do 39 let)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 Nedimović Dragan 1977 Portorož 00:42:33.2 00:00.0 40
2 Mikuž Robi 1976 ŠD Hotedršica 00:45:45.3 03:12.1 35
3 Vidrih Jurij 1977 ŠD Nanos Podnanos 00:45:53.6 03:20.4  
4 Furlan Ervin 1974 ŠD Nanos Podnanos 00:46:39.1 04:05.9 31
5 Gabrijelčič Matej 1978 ŠD Nanos Podnanos 00:50:23.2 07:50.0 28
6 Žgur Matej 1978 ŠD Nanos Podnanos 00:51:00.2 08:27.0 26
7 Penko Peter 1977 Penko power team 00:51:48.2 09:15.0  

Moški C (od 30 do 34 let)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 Zdauc Martin 1981 Balinarski klub Povir 00:43:16.2 00:00.0  
2 Buda Valter 1979 ŠD Kraški tekači Sežana 00:47:15.6 03:59.4  
3 Leban Marko 1979 PGD Nova Gorica 00:56:38.5 13:22.3 40

Moški B (od 25 do 29 let)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 Tratnik Marko 1986 ŠD Nanos Podnanos 00:39:47.4 00:00.0  
2 Žužek Marko 1986 TD Bistrc 00:45:19.9 05:32.5 40
2 Furlan Sandi 1986 DLT Filipides 00:45:19.9 05:32.5 40
4 Gorkič Ivan 1986 DLT Filipides 00:48:30.3 08:42.9 31
5 Rebula Simon 1987 ŠD Kraški tekači Sežana 00:59:01.2 19:13.8 28
6 Glavina David 1986 Gasilci Trst 00:59:04.2 19:16.8  

Moški A (do 24 let)
Mesto Priimek in Ime Letnik Kraj / klub Čas Zaostanek Točke
1 Pašič Emil 1996 AK Pivka 00:40:38.6 00:00.0  
2 Albreht Borut 1992 AD Kladivar Celje 00:41:39.1 01:00.5 40
3 Klemenčič Jan 1995 AK Koper 00:42:20.5 01:41.9  
4 Likar Anej 1994 ŠD Nanos Podnanos 00:44:15.6 03:37.0 35
5 Štok Matic 1997 ŠC Postojna 00:52:48.7 12:10.1