3. Groharjev tek
Sorica, 14.9.2013

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Sorica
Vodja tekmovanja: Tadej Jensterle
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o progi:
Dolžina: 8 km
Višinska razlika: 60 m
Čas starta: 17:00 h
Število prijavljenih: 64

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (60 let in starejše)
Mesto Št. Ime, priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 9 Zadnikar Tonka 1947 Klub trmastih Preddvor 53:44.2 00:00.0

Ženske D (od 50 do 59 let)
Mesto Št. Ime, priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 21 Kustec Dragica 1961 Tekaški forum 42:25.4 00:00.0
2 56 Pintar Tina 1960 ŠD Sorica 50:06.6 07:41.2
3 38 Meglič Jana 1962 Tržič 52:02.3 09:36.9
4 54 Novak Ana 1963 Luftar Križe 55:53.7 13:28.3

Ženske C (od 40 do 49 let)
Mesto Št. Ime, priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 11 Mrak Valerija 1971 AD Posočje 35:07.3 00:00.0
2 51 Klinar Anica 1965 Zgornje Gorje 40:34.5 05:27.2
3 50 Markun Barbara 1970 Kranj 41:53.1 06:45.8
4 20 Ferlan Andreja 1968 Intersport 43:50.6 08:43.3
5 34 Jensterle Dominika 1966 ŠD Sorica 45:49.4 10:42.1
6 44 Kalan Maja 1965 Žabnica 46:12.1 11:04.8
7 40 Kenda Andreja 1969 Železniki 46:54.3 11:47.0
8 58 Rozman Romana 1966 ŠD Lom 51:08.2 16:00.9

Ženske B (od 30 do 39 let)
Mesto Št. Ime, priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 35 Race Petra 1975 AK Radovljica 35:23.4 00:00.0
2 49 Perko Mojca 1982 ŠD Divji zajci 46:26.3 11:02.9

Moški G (70 let in starejši)
Mesto Št. Ime, priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 8 Sitar Slavko 1939 ŠD Mošnje 45:22.4 00:00.0
2 18 Bertoncelj Andrej 1940 ŠD Kondor Godešič 47:25.3 02:02.9
3 13 Hribernik Franc 1941 Gorenjski glas 52:49.2 07:26.8
4 12 Hrovat Franc 1936 Gorenjski glas 58:29.8 13:07.4

Moški F (od 60 do 69 let)
Mesto Št. Ime, priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 2 Stevanović Rajko 1952 Avtomehanika Valant 37:36.1 00:00.0
2 16 Poljanec Janez 1953 ŠD Senica 40:14.8 02:38.7
3 5 Krmelj Pavel 1949 Partizan Škofja Loka 41:42.7 04:06.6
4 22 Ražman Miroslav 1953 AK Jesenice 43:09.4 05:33.3
5 3 Jelenc Ivo Janez 1948 Tivo d.o.o. 43:54.3 06:18.2

Moški E (od 50 do 59 let)
Mesto Št. Ime, priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 45 Kalan Tomaž 1958 Tomas šport 2 31:43.6 00:00.0
2 23 Jesenko Andrej 1957 Škofja Loka 33:12.8 01:29.2
3 55 Čenčič Brane 1958 AD Železniki 34:40.4 02:56.8
4 52 Klinar Slavko 1963 Zgornje Gorje 35:12.1 03:28.5
5 42 Galin Bojan 1958 ŠD Suhadole 35:50.3 04:06.7
6 57 Rozman Aleš 1963 ŠD Lom 36:40.6 04:57.0
7 6 Tavčar Brane 1958 ŠD Sorica 37:30.5 05:46.9
8 33 Jensterle Boris 1960 ŠD Sorica 40:52.4 09:08.8

Moški D (od 40 do 49 let)
Mesto Št. Ime, priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 29 Kustec Gregor 1971 ŠD Osovnikar 29:37.5 00:00.0
2 31 Pintar Marko 1972 ŠD Sorica 30:50.3 01:12.8
3 39 Lušina Andrej 1968 AD Železniki 32:51.1 03:13.6
4 7 Potočnik Janez 1972 AGP Pro 34:28.9 04:51.4
5 61 Humar Aleš 1973 Brezje 34:52.2 05:14.7
6 47 Jež Roman 1967 Gameljne 35:37.5 06:00.0
7 43 Egart Tone 1966 ŠD Sorica 35:41.6 06:04.1
8 10 Mrak Matjaž 1973 Koloka 36:03.3 06:25.8
9 63 Kostanjevec Stojan 1972 Pedagoška fakulteta Ljubljana 36:16.8 06:39.3
10 37 Tomše Robert 1973 Radovljica 39:10.6 09:33.1
11 48 Perko Branko 1973 ŠD Divji zajci 39:41.4 10:03.9
12 32 Flajnik Grega 1969 Gorenjski glas 39:57.7 10:20.2
13 62 Mohar Sebastian 1972 Jacquet SLO 42:43.8 13:06.3
14 15 Lapanja Andrej 1973 Graparski kerlci 43:53.5 14:16.0
15 64 Klenovšek Peter 1965 Arhideja 44:21.5 14:44.0

Moški C (od 30 do 39 let)
Mesto Št. Ime, priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 28 Bertoncelj Uroš 1975 Kondor Koloka 31:07.1 00:00.0
2 24 Debeljak Aleš 1979 ŠD Ljubljanske mlekarne 32:15.7 01:08.6
3 30 Debeljak Pavel 1981 Podnart 32:31.8 01:24.7
4 41 Volkar Franci 1976 ŠKD Mekinje 32:58.8 01:51.7
5 14 Thaler Matjaž 1978 Karantanija 35:46.5 04:39.4
6 59 Kejžar Marko 1983 ŠD Sorica 36:08.3 05:01.2
7 1 Ceklin Vid 1977 Bohinjska Bistrica 36:49.9 05:42.8
8 17 Nastran Rudi 1976 Dolenja vas 41:53.5 10:46.4
9 60 Pintar Davor 1983 ŠD Sorica 44:05.1 12:58.0
10 36 Melihen Kristian 1974 ASK Kranjska Gora 46:04.4 14:57.3
11 27 Mihelič Peter 1975 Zg. Besnica 51:05.3 19:58.2
11 46 Frelih Matej 1975 Kropa 51:05.3 19:58.2

Moški B (od 20 do 29 let)
Mesto Št. Ime, priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 4 Jensterle Tine 1992 ŠD Sorica 37:10.3 00:00.0
2 19 Blatnik Žiga 1986 Žirovnica 38:43.6 01:33.3

Moški A (do 19 let)
Mesto Št. Ime, priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 53 Božič Aljaž 1996 KGT Papež 31:38.5 00:00.0
2 25 Mihelič Nejc 2003 SK Triglav 50:01.1 18:22.6
3 26 Mihelič Matej 1999 Podnart 58:20.4 26:41.9



Razvrstitev - absolutno
Moški
m. abs. Št. Ime, priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaost. abs.
1 29 Kustec Gregor 1971 ŠD Osovnikar 29:37.5 00:00.0
2 31 Pintar Marko 1972 ŠD Sorica 30:50.3 01:12.8
3 28 Bertoncelj Uroš 1975 Kondor Koloka 31:07.1 01:29.6
4 53 Božič Aljaž 1996 KGT Papež 31:38.5 02:01.0
5 45 Kalan Tomaž 1958 Tomas šport 2 31:43.6 02:06.1
6 24 Debeljak Aleš 1979 ŠD Ljubljanske mlekarne 32:15.7 02:38.2
7 30 Debeljak Pavel 1981 Podnart 32:31.8 02:54.3
8 39 Lušina Andrej 1968 AD Železniki 32:51.1 03:13.6
9 41 Volkar Franci 1976 ŠKD Mekinje 32:58.8 03:21.3
10 23 Jesenko Andrej 1957 Škofja Loka 33:12.8 03:35.3
11 7 Potočnik Janez 1972 AGP Pro 34:28.9 04:51.4
12 55 Čenčič Brane 1958 AD Železniki 34:40.4 05:02.9
13 61 Humar Aleš 1973 Brezje 34:52.2 05:14.7
14 52 Klinar Slavko 1963 Zgornje Gorje 35:12.1 05:34.6
15 47 Jež Roman 1967 Gameljne 35:37.5 06:00.0
16 43 Egart Tone 1966 ŠD Sorica 35:41.6 06:04.1
17 14 Thaler Matjaž 1978 Karantanija 35:46.5 06:09.0
18 42 Galin Bojan 1958 ŠD Suhadole 35:50.3 06:12.8
19 10 Mrak Matjaž 1973 Koloka 36:03.3 06:25.8
20 59 Kejžar Marko 1983 ŠD Sorica 36:08.3 06:30.8
21 63 Kostanjevec Stojan 1972 Pedagoška fakulteta Ljubljana 36:16.8 06:39.3
22 57 Rozman Aleš 1963 ŠD Lom 36:40.6 07:03.1
23 1 Ceklin Vid 1977 Bohinjska Bistrica 36:49.9 07:12.4
24 4 Jensterle Tine 1992 ŠD Sorica 37:10.3 07:32.8
25 6 Tavčar Brane 1958 ŠD Sorica 37:30.5 07:53.0
26 2 Stevanović Rajko 1952 Avtomehanika Valant 37:36.1 07:58.6
27 19 Blatnik Žiga 1986 Žirovnica 38:43.6 09:06.1
28 37 Tomše Robert 1973 Radovljica 39:10.6 09:33.1
29 48 Perko Branko 1973 ŠD Divji zajci 39:41.4 10:03.9
30 32 Flajnik Grega 1969 Gorenjski glas 39:57.7 10:20.2
31 16 Poljanec Janez 1953 ŠD Senica 40:14.8 10:37.3
32 33 Jensterle Boris 1960 ŠD Sorica 40:52.4 11:14.9
33 5 Krmelj Pavel 1949 Partizan Škofja Loka 41:42.7 12:05.2
34 17 Nastran Rudi 1976 Dolenja vas 41:53.5 12:16.0
35 62 Mohar Sebastian 1972 Jacquet SLO 42:43.8 13:06.3
36 22 Ražman Miroslav 1953 AK Jesenice 43:09.4 13:31.9
37 15 Lapanja Andrej 1973 Graparski kerlci 43:53.5 14:16.0
38 3 Jelenc Ivo Janez 1948 Tivo d.o.o. 43:54.3 14:16.8
39 60 Pintar Davor 1983 ŠD Sorica 44:05.1 14:27.6
40 64 Klenovšek Peter 1965 Arhideja 44:21.5 14:44.0
41 8 Sitar Slavko 1939 ŠD Mošnje 45:22.4 15:44.9
42 36 Melihen Kristian 1974 ASK Kranjska Gora 46:04.4 16:26.9
43 18 Bertoncelj Andrej 1940 ŠD Kondor Godešič 47:25.3 17:47.8
44 25 Mihelič Nejc 2003 SK Triglav 50:01.1 20:23.6
45 46 Frelih Matej 1975 Kropa 51:05.3 21:27.8
45 27 Mihelič Peter 1975 Zg. Besnica 51:05.3 21:27.8
47 13 Hribernik Franc 1941 Gorenjski glas 52:49.2 23:11.7
48 26 Mihelič Matej 1999 Podnart 58:20.4 28:42.9
49 12 Hrovat Franc 1936 Gorenjski glas 58:29.8 28:52.3

Ženske
m. abs. Št. Ime, priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaost. abs.
1 11 Mrak Valerija 1971 AD Posočje 35:07.3 00:00.0
2 35 Race Petra 1975 AK Radovljica 35:23.4 00:16.1
3 51 Klinar Anica 1965 Zgornje Gorje 40:34.5 05:27.2
4 50 Markun Barbara 1970 Kranj 41:53.1 06:45.8
5 21 Kustec Dragica 1961 Tekaški forum 42:25.4 07:18.1
6 20 Ferlan Andreja 1968 Intersport 43:50.6 08:43.3
7 34 Jensterle Dominika 1966 ŠD Sorica 45:49.4 10:42.1
8 44 Kalan Maja 1965 Žabnica 46:12.1 11:04.8
9 49 Perko Mojca 1982 ŠD Divji zajci 46:26.3 11:19.0
10 40 Kenda Andreja 1969 Železniki 46:54.3 11:47.0
11 56 Pintar Tina 1960 ŠD Sorica 50:06.6 14:59.3
12 58 Rozman Romana 1966 ŠD Lom 51:08.2 16:00.9
13 38 Meglič Jana 1962 Tržič 52:02.3 16:55.0
14 9 Zadnikar Tonka 1947 Klub trmastih Preddvor 53:44.2 18:36.9
15 54 Novak Ana 1963 Luftar Križe 55:53.7 20:46.4