5. Šenčurski izziv - krompirjev tek po ulicah Šenčurja
Šenčur, 5.10.2013

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Maratonc
Vodja tekmovanja: Igor Zonik
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o progi:
Dolžina: 10 km
Višinska razlika: +/- 50 m
Čas starta: 15:00
Število prijavljenih: 242

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (60 let in starejše)
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek Točke
1 211 Finžgar Nadja 1951 00:45:44.2 00:00.0 40
2 43 Robida Mira 1953 ŠD SKB 00:48:05.2 02:21.0 35
3 25 Zadnikar Tonka 1947 Klub trmastih 00:53:35.0 07:50.8 31

Ženske D (od 50 do 59 let)
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek Točke
1 42 Slapar Slavka 1960 Komenda 00:47:09.6 00:00.0 40
2 201 Mrak Marta 1963 Mojstrana 00:47:38.2 00:28.6 35
3 242 Moser Marija 1956 Grenc 00:48:17.5 01:07.9 31
4 71 Vertnik Ivanka 1957 00:48:38.0 01:28.4 28
5 174 Trontelj Andreja 1957 Povodni mož 00:49:33.1 02:23.5 26
6 44 Rant Antonija 1960 00:51:24.5 04:14.9 25
7 200 Zalar Nuša 1957 Cerknica 00:52:50.2 05:40.6 24
8 58 Meglič Jana 1962 00:55:30.6 08:21.0 23
9 88 Vene Nina 1960 00:57:16.3 10:06.7 22
10 73 Zabret Danica 1957 00:58:39.4 11:29.8 21
11 236 Novak Ana 1963 Klub Luftar 00:58:54.3 11:44.7 20
12 55 Mikluž Branka 1958 01:01:35.7 14:26.1 19
13 72 Bašić Narić Brankica 1961 01:01:57.6 14:48.0 18

Ženske C (od 40 do 49 let)
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek Točke
1 102 Klinar Anica 1965 00:42:03.8 00:00.0 40
2 86 Markun Barbara 1970 00:43:09.7 01:05.9 35
3 161 Karlin Urška 1971 DANFOSS 00:46:16.7 04:12.9 31
4 79 Šraj Bernarda 1973 00:47:01.0 04:57.2 28
5 180 Jensterle Dominika 1966 ŠD Sorica 00:47:25.4 05:21.6 26
6 61 Ferlan Andreja 1968 Intersport 00:47:27.1 05:23.3 25
7 228 Mavec Maja 1973 Kranj 00:48:04.0 06:00.2 24
8 123 Bizjak Simona 1972 00:48:20.6 06:16.8 23
9 100 Kalan Maja 1965 00:49:09.8 07:06.0 22
10 117 Rozman Nataša 1971 00:50:15.1 08:11.3 21
11 193 Kreslin Jolanda 1966 Radomlje 00:50:21.3 08:17.5 20
12 139 Ažman Hedvika 1969 T.R.T.E 00:50:57.2 08:53.4 19
13 104 Rozman Romana 1966 ŠD Lom 00:52:17.1 10:13.3 18
14 69 Kovič Barbara 1972 00:52:26.7 10:22.9 17
15 3 Dugon Darja 1972 00:52:40.5 10:36.7 16
16 103 Žibert Darinka 1973 00:53:25.5 11:21.7 15
17 235 Košnjek Sandra 1966 Klub Luftar 00:53:36.2 11:32.4 14
18 21 Ljubič Maja 1964 00:56:54.7 14:50.9 13

Ženske B (od 30 do 39 let)
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek Točke
1 189 Bošnjak Zorka 1977 ŠD Hotedršica 00:42:46.8 00:00.0 40
2 84 Podjed Silva 1983 00:44:18.9 01:32.1 35
3 56 Kočar Vesna 1980 00:45:06.7 02:19.9 31
4 70 Baš Mateja 1982 SVET 24 DRN in STRN TEAM 00:45:22.5 02:35.7 28
5 142 Kepec Maja 1983 T.R.T.E 00:48:06.9 05:20.1 26
6 237 Lampe Saša 1978 ŠD Tek je lek 00:48:08.7 05:21.9 25
7 13 Novak Špela 1978 TF Riba 00:48:46.5 05:59.7 24
8 81 Medja Klavdija 1978 00:51:21.9 08:35.1 23
9 150 Ajdovec Staša 1981 Šenčur 00:52:13.7 09:26.9 22
10 106 Marolt Barbara 1975 Modri dirkač 00:53:35.6 10:48.8 21
11 143 Jenko Lidija 1974 T.R.T.E 00:54:29.0 11:42.2 20
12 57 Mikluž Teja 1981 00:57:18.6 14:31.8 19
13 85 Rozman Mojca 1982 00:58:17.9 15:31.1 18
14 240 Dobernik Irena 1978 Tekaški forum 00:58:38.6 15:51.8 17
15 209 Hribar Vita 1976 Domžale 01:15:56.2 33:09.4 16
15 187 Poljanec Saša 1976 Ljubljana 01:15:56.2 33:09.4 16

Ženske A (do 29 let)
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek Točke
1 65 Draksler Petra 1986 Adacta plus d.o.o. 00:41:10.1 00:00.0 40
2 207 Klinar Tina 1994 Zgornje Gorje 00:43:25.5 02:15.4 35
3 170 Volčjak Diana 1986 Kranj 00:45:51.4 04:41.3 31
4 109 Ostrovršnik Anina 1987 Živa Voda 00:45:56.7 04:46.6 28
5 19 Poljanšek Tina 1988 Hrast 00:46:21.2 05:11.1 26
6 38 Remic Lea 1984 SPORT&FUN 00:47:53.8 06:43.7 25
7 7 Vodlan Mateja 1988 00:48:52.2 07:42.1 24
8 41 Podlipnik Jana 1984 SPORT&FUN 00:51:08.7 09:58.6 23
9 4 Dugon Lidija 1995 00:52:15.4 11:05.3 22
10 20 Poljanšek Sabina 1990 Hrast 00:53:06.7 11:56.6 21
11 112 Šter Ines 1986 00:54:02.5 12:52.4 20
12 76 Zabret Polona 1997 00:56:48.7 15:38.6 19

Moški G (70 let in starejši)
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek Točke
1 173 Hribernik Franc 1941 Gorenjski glas 00:54:08.7 00:00.0 40
2 165 Race Zdenko 1943 Bled 00:56:49.2 02:40.5 35
3 218 Dobrin Marislav 1941 Celje 01:00:42.8 06:34.1 31
4 172 Hrovat Franc 1936 Gorenjski glas 01:01:17.7 07:09.0 28
5 213 Ahac Boris 1935 Radovljica 01:01:27.1 07:18.4 26

Moški F (od 60 do 69 let)
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek Točke
1 156 Stevanović Rajko 1952 Avtomehanika Valant 00:39:00.1 00:00.0 40
2 186 Poljanec Janez 1953 ŠD Senica 00:43:17.0 04:16.9 35
3 159 Rajgelj Franci 1952 GG Bled 00:44:09.2 05:09.1 31
4 37 Schaubach Marjan 1953 00:45:26.0 06:25.9 28
5 167 Ražman Miroslav 1953 AK Jesenice 00:45:46.2 06:46.1 26
6 183 Krištofič Mare 1948 ŠD Lj - Ježice 00:46:02.9 07:02.8 25
7 24 Jelenc Ivo Janez 1948 TIVO d.o.o. 00:46:38.3 07:38.2 24
8 119 Bedekovič Klemen 1951 Prošport Kranj 00:48:13.4 09:13.3 23
9 30 Pukl Franc 1950 Vitezi Dobrega Teka 00:49:41.6 10:41.5 22
10 175 Trontelj Anton 1951 Povodni mož 00:51:22.4 12:22.3 21
11 54 Rismondo Viktor 1953 00:52:30.2 13:30.1 20

Moški E (od 50 do 59 let)
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek Točke
1 202 Mrak Dušan 1961 Mojstrana 00:34:46.1 00:00.0 40
2 99 Kalan Tomaž 1958 tomas sport2 00:34:56.4 00:10.3 35
3 204 Teraž Franci 1962 Acroni Team 00:35:41.5 00:55.4 31
4 197 Kveder Lado 1963 ŠKD Mekinje 00:35:56.5 01:10.4 28
5 163 Vodovnik Jože 1958 Omega sport 00:36:33.6 01:47.5 26
6 101 Klinar Slavko 1963 00:36:35.6 01:49.5 25
7 35 Pintar Milan 1959 Knaufinsulation 00:37:41.8 02:55.7 24
8 105 Rozman Aleš 1963 ŠD Lom 00:39:23.6 04:37.5 23
9 233 Kramar Marko 1960 Železniki 00:41:37.4 06:51.3 22
10 26 Marolt Darko 1960 00:41:42.6 06:56.5 21
11 155 Versnik Marjan 1959 SD Triglav 00:42:02.2 07:16.1 20
12 179 Jensterle Boris 1960 ŠD Sorica 00:42:44.0 07:57.9 19
13 48 Košnjek Tone 1956 ŠD DIVJI ZAJCI 00:43:38.0 08:51.9 18
14 16 Cvirn Tadej 1959 Živa Voda 00:43:45.1 08:59.0 17
15 147 Globočnik Bojan 1962 Cerklje 00:44:03.8 09:17.7 16
16 77 Kokalj Andrej 1959 TK Ljubljana 00:44:04.5 09:18.4 15
17 108 Košnik Samo 1962 Geobi wariors 00:44:07.5 09:21.4 14
18 176 Gaber Anton 1955 Medvode 00:44:51.0 10:04.9 13
19 96 Gosar Tomaž 1960 ŠKD Modrin 00:44:54.7 10:08.6 12
20 128 Rebernik Janez 1962 00:45:58.4 11:12.3 11
21 199 Žnidaršič Viktor 1959 Črnuče 00:46:07.2 11:21.1 10
22 138 Hribernik Duško 1955 T.R.T.E 00:46:42.7 11:56.6 9
23 171 Vizjak Metod 1955 Preddvor 00:46:49.1 12:03.0 8
24 243 Vidmar Franc 1960 ŠTK Kitajska 00:46:50.5 12:04.4 7
25 63 Ferlan Miloš 1961 00:47:35.6 12:49.5 6
26 166 Likar Igor 1956 Šenčur 00:49:32.5 14:46.4 5
27 241 Zobavnik Igor 1961 Tekaški forum 00:51:00.4 16:14.3 4
28 34 Zomer Miran 1958 00:53:38.4 18:52.3 3
29 47 Erzin Miro 1955 Odpisani gamsi 00:55:45.5 20:59.4 2
30 185 Jeraj Niko 1961 Vodice 00:56:16.6 21:30.5 1
31 5 Vujasinović Momir 1961 01:07:33.1 32:47.0 0

Moški D (od 40 do 49 let)
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek Točke
1 214 Kustec Gregor 1971 ŠD Osovnikar 00:32:07.0 00:00.0 40
2 181 Pintar Marko 1972 ŠD Sorica 00:33:50.3 01:43.3 35
3 67 Lušina Andrej 1968 AD Železniki 00:35:13.2 03:06.2 31
4 226 Močnik Metod 1968 Radomlje 00:35:38.0 03:31.0 28
5 29 Pilar Franci 1972 00:36:34.3 04:27.3 26
6 59 Maček Stanko 1970 Adergas 00:36:38.1 04:31.1 25
7 28 Mujkić Sadik 1968 AK Radovljica 00:37:01.0 04:54.0 24
8 224 Potočnik Janez 1972 AGP Pro 00:37:01.9 04:54.9 23
9 216 Kovič Primož 1973 Canon Team 00:37:12.2 05:05.2 22
10 49 Šporar Robert 1969 00:37:14.7 05:07.7 21
11 53 Humar Aleš 1973 00:37:17.3 05:10.3 20
12 68 Kovič Bojan 1969 00:37:22.6 05:15.6 19
13 220 Zevnik Robert 1973 TK Gorenjska 00:39:18.8 07:11.8 18
14 195 Hudmal Roman 1965 Hitre želve 00:39:31.4 07:24.4 17
15 182 Egart Tone 1966 ŠD Sorica 00:39:44.8 07:37.8 16
16 232 Jež Roman 1967 Gameljne 00:40:17.9 08:10.9 15
17 134 Uranič Jože 1973 00:40:19.5 08:12.5 14
18 188 Čufer Uroš 1970 Ljubljana 00:40:42.3 08:35.3 13
19 198 Kustec Štefan 1964 Tekaški forum 00:42:03.4 09:56.4 12
20 87 Debenec Jaka 1969 Starman 00:42:42.7 10:35.7 11
21 205 Tomše Robert 1973 Radovljica 00:42:48.1 10:41.1 10
22 129 Erjavec Blaž 1972 Tržiške strele 00:42:59.4 10:52.4 9
23 2 Dugon Marko 1971 00:43:25.0 11:18.0 8
24 46 Brelih Iztok 1967 00:43:28.2 11:21.2 7
25 17 Poljanšek Franci 1964 Hrast 00:45:11.5 13:04.5 6
26 52 Vok Tomaž 1969 00:45:47.2 13:40.2 5
27 164 Vukotič Dejan 1973 00:45:47.7 13:40.7 4
28 137 Jenko Janko 1972 T.R.T.E 00:45:50.8 13:43.8 3
29 113 Mohar Sebasian 1972 JACQUET SLO 00:46:06.5 13:59.5 2
30 64 Lakner Darko 1967 Urbani tekači 00:46:15.2 14:08.2 1
31 122 Bizjak David 1972 00:47:17.2 15:10.2 0
32 227 Hribernik Robert 1973 Kranj 00:48:04.7 15:57.7 0
33 190 Kepic Rajko 1964 Hitre želve 00:48:34.6 16:27.6 0
34 78 Skok Borut 1971 00:49:07.6 17:00.6 0
35 121 Ziherl Rafael 1969 Sladki Spirit 00:49:49.0 17:42.0 0
36 45 Masten Roman 1968 00:49:51.2 17:44.2 0
37 94 Založnik Zvone 1972 00:50:19.7 18:12.7 0
38 140 Ažman Jani 1965 T.R.T.E 00:50:50.1 18:43.1 0
39 95 Štalec Vladimir 1968 AK Železniki 00:51:03.3 18:56.3 0
40 14 Josipović Matko 1965 TF Riba 00:51:21.3 19:14.3 0
41 154 Suhadolnik Boštjan 1972 Preserje 00:53:31.9 21:24.9 0
42 125 Kert Tone 1965 00:54:09.2 22:02.2 0

Moški C (od 30 do 39 let)
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek Točke
1 222 Mulej Janez 1981 Blejska Dobrava 00:32:02.1 00:00.0 40
2 66 Šimnic Danilo 1974 AK RADOVLJICA 00:34:08.9 02:06.8 35
3 169 Rogelj David 1979 Jezersko 00:34:09.4 02:07.3 31
4 194 Grilc Rok 1982 Lesce 00:34:14.6 02:12.5 28
5 51 Debeljak Pavel 1981 00:34:36.4 02:34.3 26
6 234 Bertoncelj Uroš 1975 Kondor Koloka 00:34:42.7 02:40.6 25
7 192 Volkar Franci 1976 ŠKD Mekinje 00:35:17.9 03:15.8 24
8 89 Debeljak Aleš 1979 ŠD Ljubljanske mlekarne 00:35:32.5 03:30.4 23
9 217 Kern Boštjan 1978 ŠD Divji zajci 00:36:14.1 04:12.0 22
10 32 Kralj Uroš 1976 Vitezi Dobrega Teka 00:36:18.7 04:16.6 21
11 191 Kosec Sebastijan 1974 Dotik.Zdravja 00:36:46.4 04:44.3 20
12 124 Kolarič Rok 1976 00:36:52.7 04:50.6 19
13 31 Hafner Boris 1983 00:37:09.0 05:06.9 18
14 33 Omejc Iztok 1979 Vitezi Dobrega Teka 00:37:22.2 05:20.1 17
15 148 Miklič Gregor 1976 Calcit bike team 00:37:51.7 05:49.6 16
16 10 Gazvoda Andrej 1975 HAKUNA MATATA 00:38:28.1 06:26.0 15
17 225 Ristič Dejan 1979 Tržič 00:39:00.6 06:58.5 14
18 90 Korelc Matej 1979 KK Encijan 00:39:11.2 07:09.1 13
19 158 Thaler Matjaž 1978 Karantanija 00:39:15.8 07:13.7 12
20 215 Juratovec Borut 1975 Žabnica 00:39:22.8 07:20.7 11
21 22 Bilban Robert 1976 vzajemna 00:39:28.5 07:26.4 10
22 107 Poljanšek Anže 1982 00:39:32.3 07:30.2 9
23 116 Jusić Esmir 1976 Tekaška skupina Jesenice 00:39:40.2 07:38.1 8
24 36 Bakovnik Simon 1976 00:39:48.8 07:46.7 7
25 168 Ceklin Vid 1977 Bohinjska Bistrica 00:39:55.9 07:53.8 6
26 219 Nježič Aleksander 1974 TKL 00:40:18.5 08:16.4 5
27 62 Jenko Jure 1975 SPORT&FUN 00:40:21.8 08:19.7 4
28 230 Vehovec Tadej 1980 ŠD Medoka 00:40:33.7 08:31.6 3
29 145 Boštar Klemen 1980 T.R.T.E 00:41:06.4 09:04.3 2
30 160 Bombač Rok 1980 GP Team 00:41:12.4 09:10.3 1
31 40 Podlipnik Matevž 1981 SPORT&FUN 00:42:00.9 09:58.8 0
32 39 Jenko Simon 1978 SPORT&FUN 00:42:01.6 09:59.5 0
33 127 Melkič Matjaž 1980 T.R.T.E. 00:42:02.7 10:00.6 0
34 136 Stružnik Silvo 1980 T.R.T.E 00:42:09.8 10:07.7 0
35 206 Lozinšek Uroš 1981 Hitre želve 00:42:17.4 10:15.3 0
36 231 Jeraj Blaž 1979 Komenda 00:42:31.8 10:29.7 0
37 203 Bandvič Edvard 1982 EBX 00:42:56.4 10:54.3 0
38 149 Vrhovnik Mohor 1978 Calcit bike team 00:43:20.2 11:18.1 0
39 152 Pogačar Miha 1977 Šenčur 00:43:54.7 11:52.6 0
40 146 Jagodic Luka 1977 T.R.T.E 00:43:59.8 11:57.7 0
41 130 Alan Babača 1978 TS Jesenice 00:44:16.9 12:14.8 0
42 151 Markič Gašper 1976 Sp. Duplje 00:44:52.2 12:50.1 0
43 93 Perdan Roman 1980 ŠD HSE 00:45:15.3 13:13.2 0
44 162 Šmid Robert 1977 Never Give Up 00:45:48.7 13:46.6 0
45 141 Rajterič Mitja 1977 T.R.T.E 00:45:50.3 13:48.2 0
46 91 Vrbinc Miha 1976 00:46:01.6 13:59.5 0
47 210 Kern Marko 1974 Hitre želve 00:46:24.8 14:22.7 0
48 120 Jankovski Jane 1974 šd medoka 00:46:56.3 14:54.2 0
49 23 Surjan Grega 1980 ath ljubljana 00:47:34.0 15:31.9 0
50 50 Melihen Kristian 1974 ASK Kranjska Gora 00:47:46.4 15:44.3 0
51 118 Rupnik Jure 1974 Živa voda 00:47:50.1 15:48.0 0
52 153 Bizjak Gregor 1979 Vitezi dobrega teka 00:48:08.1 16:06.0 0
53 133 Ipavec Boštjan 1978 00:49:45.3 17:43.2 0
54 115 Lakić Uroš 1976 tekaška skupina Jesenice 00:50:40.2 18:38.1 0
55 135 Hafner Mitja 1979 Vitezi Dobrega Teka 00:50:58.0 18:55.9 0
56 212 Žumer Borut 1982 Murska Sobota 00:51:08.3 19:06.2 0
57 131 Mihelic Peter 1975 00:52:08.7 20:06.6 0
58 60 Peroša Boštjan 1974 Čigra - Klub vadbe in promocije karateja za zdravj 00:53:23.1 21:21.0 0
59 126 Smuk Jernej 1980 00:53:29.0 21:26.9 0
60 239 Šuštaršič Aleš 1977 Kamnik pod Krimom 00:53:34.5 21:32.4 0
61 223 Cilenšek Robi 1983 SK Hoče 00:54:19.9 22:17.8 0
62 15 Kaštrun Jaka 1983 ŠC Maratonc 00:54:29.6 22:27.5 0
63 208 Sušnik Nejc 1980 ŠD Medoka 00:55:22.3 23:20.2 0
64 144 Pirc Nadi 1977 T.R.T.E 01:01:25.1 29:23.0 0

Moški B (od 20 do 29 let)
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek Točke
1 97 Zupan Klemen 1986 00:34:40.2 00:00.0 40
2 11 Rozman Uroš 1985 ŠD Lom pod Storžičem 00:36:40.2 02:00.0 35
3 82 Petač Primož 1988 00:37:09.5 02:29.3 31
4 229 Slapšak Pelliccioni Luka 1984 Triatlon klub Ljubljana 00:37:46.9 03:06.7 28
5 110 Ostrovršnik Jaka 1987 Živa Voda 00:39:27.2 04:47.0 26
6 157 Veršnik Anže 1985 Kamnik 00:40:49.7 06:09.5 25
7 9 Hribar Matevž 1985 Batzajla.com 00:41:02.7 06:22.5 24
8 196 Stare Aleš 1984 GP Team 00:42:28.0 07:47.8 23
9 98 Premelč Jure 1988 Tk Trisport 00:42:51.3 08:11.1 22
10 238 Lampe Jani 1990 SK Javornik 00:45:13.7 10:33.5 21
11 111 Šter Davor 1984 00:54:04.6 19:24.4 20
12 184 Jeraj Dean 1989 Vodice 00:56:26.4 21:46.2 19

Moški A (do 19 let)
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek Točke
1 177 Gaber Jure 1994 AD Mass 00:31:59.3 00:00.0 40
2 178 Baumgartner Filip 1998 Baumi XXL 00:40:06.3 08:07.0 35
3 18 Poljanšek Rok 1995 Hrast 00:44:09.6 12:10.3 31
4 83 Cvirn Timotej 2000 MASS 00:45:19.3 13:20.0 28
5 132 Mihelic Nejc 2003 SK.Triglav kranj 00:51:32.5 19:33.2 26
6 75 Zabret Matej 1999 00:59:03.4 27:04.1 25



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs. Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaost. abs. Točke
1 177 Gaber Jure 1994 AD Mass 00:31:59.3 00:00.0 40
2 222 Mulej Janez 1981 Blejska Dobrava 00:32:02.1 00:02.8 35
3 214 Kustec Gregor 1971 ŠD Osovnikar 00:32:07.0 00:07.7 31
4 181 Pintar Marko 1972 ŠD Sorica 00:33:50.3 01:51.0 28
5 66 Šimnic Danilo 1974 AK RADOVLJICA 00:34:08.9 02:09.6 26
6 169 Rogelj David 1979 Jezersko 00:34:09.4 02:10.1 25
7 194 Grilc Rok 1982 Lesce 00:34:14.6 02:15.3 24
8 51 Debeljak Pavel 1981 00:34:36.4 02:37.1 23
9 97 Zupan Klemen 1986 00:34:40.2 02:40.9 22
10 234 Bertoncelj Uroš 1975 Kondor Koloka 00:34:42.7 02:43.4 21
11 202 Mrak Dušan 1961 Mojstrana 00:34:46.1 02:46.8 20
12 99 Kalan Tomaž 1958 tomas sport2 00:34:56.4 02:57.1 19
13 67 Lušina Andrej 1968 AD Železniki 00:35:13.2 03:13.9 18
14 192 Volkar Franci 1976 ŠKD Mekinje 00:35:17.9 03:18.6 17
15 89 Debeljak Aleš 1979 ŠD Ljubljanske mlekarne 00:35:32.5 03:33.2 16
16 226 Močnik Metod 1968 Radomlje 00:35:38.0 03:38.7 15
17 204 Teraž Franci 1962 Acroni Team 00:35:41.5 03:42.2 14
18 197 Kveder Lado 1963 ŠKD Mekinje 00:35:56.5 03:57.2 13
19 217 Kern Boštjan 1978 ŠD Divji zajci 00:36:14.1 04:14.8 12
20 32 Kralj Uroš 1976 Vitezi Dobrega Teka 00:36:18.7 04:19.4 11
21 163 Vodovnik Jože 1958 Omega sport 00:36:33.6 04:34.3 10
22 29 Pilar Franci 1972 00:36:34.3 04:35.0 9
23 101 Klinar Slavko 1963 00:36:35.6 04:36.3 8
24 59 Maček Stanko 1970 Adergas 00:36:38.1 04:38.8 7
25 11 Rozman Uroš 1985 ŠD Lom pod Storžičem 00:36:40.2 04:40.9 6
26 191 Kosec Sebastijan 1974 Dotik.Zdravja 00:36:46.4 04:47.1 5
27 124 Kolarič Rok 1976 00:36:52.7 04:53.4 4
28 28 Mujkić Sadik 1968 AK Radovljica 00:37:01.0 05:01.7 3
29 224 Potočnik Janez 1972 AGP Pro 00:37:01.9 05:02.6 2
30 31 Hafner Boris 1983 00:37:09.0 05:09.7 1
31 82 Petač Primož 1988 00:37:09.5 05:10.2 0
32 216 Kovič Primož 1973 Canon Team 00:37:12.2 05:12.9 0
33 49 Šporar Robert 1969 00:37:14.7 05:15.4 0
34 53 Humar Aleš 1973 00:37:17.3 05:18.0 0
35 33 Omejc Iztok 1979 Vitezi Dobrega Teka 00:37:22.2 05:22.9 0
36 68 Kovič Bojan 1969 00:37:22.6 05:23.3 0
37 35 Pintar Milan 1959 Knaufinsulation 00:37:41.8 05:42.5 0
38 229 Slapšak Pelliccioni Luka 1984 Triatlon klub Ljubljana 00:37:46.9 05:47.6 0
39 148 Miklič Gregor 1976 Calcit bike team 00:37:51.7 05:52.4 0
40 10 Gazvoda Andrej 1975 HAKUNA MATATA 00:38:28.1 06:28.8 0
41 156 Stevanović Rajko 1952 Avtomehanika Valant 00:39:00.1 07:00.8 0
42 225 Ristič Dejan 1979 Tržič 00:39:00.6 07:01.3 0
43 90 Korelc Matej 1979 KK Encijan 00:39:11.2 07:11.9 0
44 158 Thaler Matjaž 1978 Karantanija 00:39:15.8 07:16.5 0
45 220 Zevnik Robert 1973 TK Gorenjska 00:39:18.8 07:19.5 0
46 215 Juratovec Borut 1975 Žabnica 00:39:22.8 07:23.5 0
47 105 Rozman Aleš 1963 ŠD Lom 00:39:23.6 07:24.3 0
48 110 Ostrovršnik Jaka 1987 Živa Voda 00:39:27.2 07:27.9 0
49 22 Bilban Robert 1976 vzajemna 00:39:28.5 07:29.2 0
50 195 Hudmal Roman 1965 Hitre želve 00:39:31.4 07:32.1 0
51 107 Poljanšek Anže 1982 00:39:32.3 07:33.0 0
52 116 Jusić Esmir 1976 Tekaška skupina Jesenice 00:39:40.2 07:40.9 0
53 182 Egart Tone 1966 ŠD Sorica 00:39:44.8 07:45.5 0
54 36 Bakovnik Simon 1976 00:39:48.8 07:49.5 0
55 168 Ceklin Vid 1977 Bohinjska Bistrica 00:39:55.9 07:56.6 0
56 178 Baumgartner Filip 1998 Baumi XXL 00:40:06.3 08:07.0 0
57 232 Jež Roman 1967 Gameljne 00:40:17.9 08:18.6 0
58 219 Nježič Aleksander 1974 TKL 00:40:18.5 08:19.2 0
59 134 Uranič Jože 1973 00:40:19.5 08:20.2 0
60 62 Jenko Jure 1975 SPORT&FUN 00:40:21.8 08:22.5 0
61 230 Vehovec Tadej 1980 ŠD Medoka 00:40:33.7 08:34.4 0
62 188 Čufer Uroš 1970 Ljubljana 00:40:42.3 08:43.0 0
63 157 Veršnik Anže 1985 Kamnik 00:40:49.7 08:50.4 0
64 9 Hribar Matevž 1985 Batzajla.com 00:41:02.7 09:03.4 0
65 145 Boštar Klemen 1980 T.R.T.E 00:41:06.4 09:07.1 0
66 160 Bombač Rok 1980 GP Team 00:41:12.4 09:13.1 0
67 233 Kramar Marko 1960 Železniki 00:41:37.4 09:38.1 0
68 26 Marolt Darko 1960 00:41:42.6 09:43.3 0
69 40 Podlipnik Matevž 1981 SPORT&FUN 00:42:00.9 10:01.6 0
70 39 Jenko Simon 1978 SPORT&FUN 00:42:01.6 10:02.3 0
71 155 Versnik Marjan 1959 SD Triglav 00:42:02.2 10:02.9 0
72 127 Melkič Matjaž 1980 T.R.T.E. 00:42:02.7 10:03.4 0
73 198 Kustec Štefan 1964 Tekaški forum 00:42:03.4 10:04.1 0
74 136 Stružnik Silvo 1980 T.R.T.E 00:42:09.8 10:10.5 0
75 206 Lozinšek Uroš 1981 Hitre želve 00:42:17.4 10:18.1 0
76 196 Stare Aleš 1984 GP Team 00:42:28.0 10:28.7 0
77 231 Jeraj Blaž 1979 Komenda 00:42:31.8 10:32.5 0
78 87 Debenec Jaka 1969 Starman 00:42:42.7 10:43.4 0
79 179 Jensterle Boris 1960 ŠD Sorica 00:42:44.0 10:44.7 0
80 205 Tomše Robert 1973 Radovljica 00:42:48.1 10:48.8 0
81 98 Premelč Jure 1988 Tk Trisport 00:42:51.3 10:52.0 0
82 203 Bandvič Edvard 1982 EBX 00:42:56.4 10:57.1 0
83 129 Erjavec Blaž 1972 Tržiške strele 00:42:59.4 11:00.1 0
84 186 Poljanec Janez 1953 ŠD Senica 00:43:17.0 11:17.7 0
85 149 Vrhovnik Mohor 1978 Calcit bike team 00:43:20.2 11:20.9 0
86 2 Dugon Marko 1971 00:43:25.0 11:25.7 0
87 46 Brelih Iztok 1967 00:43:28.2 11:28.9 0
88 48 Košnjek Tone 1956 ŠD DIVJI ZAJCI 00:43:38.0 11:38.7 0
89 16 Cvirn Tadej 1959 Živa Voda 00:43:45.1 11:45.8 0
90 152 Pogačar Miha 1977 Šenčur 00:43:54.7 11:55.4 0
91 146 Jagodic Luka 1977 T.R.T.E 00:43:59.8 12:00.5 0
92 147 Globočnik Bojan 1962 Cerklje 00:44:03.8 12:04.5 0
93 77 Kokalj Andrej 1959 TK Ljubljana 00:44:04.5 12:05.2 0
94 108 Košnik Samo 1962 Geobi wariors 00:44:07.5 12:08.2 0
95 159 Rajgelj Franci 1952 GG Bled 00:44:09.2 12:09.9 0
96 18 Poljanšek Rok 1995 Hrast 00:44:09.6 12:10.3 0
97 130 Alan Babača 1978 TS Jesenice 00:44:16.9 12:17.6 0
98 176 Gaber Anton 1955 Medvode 00:44:51.0 12:51.7 0
99 151 Markič Gašper 1976 Sp. Duplje 00:44:52.2 12:52.9 0
100 96 Gosar Tomaž 1960 ŠKD Modrin 00:44:54.7 12:55.4 0
101 17 Poljanšek Franci 1964 Hrast 00:45:11.5 13:12.2 0
102 238 Lampe Jani 1990 SK Javornik 00:45:13.7 13:14.4 0
103 93 Perdan Roman 1980 ŠD HSE 00:45:15.3 13:16.0 0
104 83 Cvirn Timotej 2000 MASS 00:45:19.3 13:20.0 0
105 37 Schaubach Marjan 1953 00:45:26.0 13:26.7 0
106 167 Ražman Miroslav 1953 AK Jesenice 00:45:46.2 13:46.9 0
107 52 Vok Tomaž 1969 00:45:47.2 13:47.9 0
108 164 Vukotič Dejan 1973 00:45:47.7 13:48.4 0
109 162 Šmid Robert 1977 Never Give Up 00:45:48.7 13:49.4 0
110 141 Rajterič Mitja 1977 T.R.T.E 00:45:50.3 13:51.0 0
111 137 Jenko Janko 1972 T.R.T.E 00:45:50.8 13:51.5 0
112 128 Rebernik Janez 1962 00:45:58.4 13:59.1 0
113 91 Vrbinc Miha 1976 00:46:01.6 14:02.3 0
114 183 Krištofič Mare 1948 ŠD Lj - Ježice 00:46:02.9 14:03.6 0
115 113 Mohar Sebasian 1972 JACQUET SLO 00:46:06.5 14:07.2 0
116 199 Žnidaršič Viktor 1959 Črnuče 00:46:07.2 14:07.9 0
117 64 Lakner Darko 1967 Urbani tekači 00:46:15.2 14:15.9 0
118 210 Kern Marko 1974 Hitre želve 00:46:24.8 14:25.5 0
119 24 Jelenc Ivo Janez 1948 TIVO d.o.o. 00:46:38.3 14:39.0 0
120 138 Hribernik Duško 1955 T.R.T.E 00:46:42.7 14:43.4 0
121 171 Vizjak Metod 1955 Preddvor 00:46:49.1 14:49.8 0
122 243 Vidmar Franc 1960 ŠTK Kitajska 00:46:50.5 14:51.2 0
123 120 Jankovski Jane 1974 šd medoka 00:46:56.3 14:57.0 0
124 122 Bizjak David 1972 00:47:17.2 15:17.9 0
125 23 Surjan Grega 1980 ath ljubljana 00:47:34.0 15:34.7 0
126 63 Ferlan Miloš 1961 00:47:35.6 15:36.3 0
127 50 Melihen Kristian 1974 ASK Kranjska Gora 00:47:46.4 15:47.1 0
128 118 Rupnik Jure 1974 Živa voda 00:47:50.1 15:50.8 0
129 227 Hribernik Robert 1973 Kranj 00:48:04.7 16:05.4 0
130 153 Bizjak Gregor 1979 Vitezi dobrega teka 00:48:08.1 16:08.8 0
131 119 Bedekovič Klemen 1951 Prošport Kranj 00:48:13.4 16:14.1 0
132 190 Kepic Rajko 1964 Hitre želve 00:48:34.6 16:35.3 0
133 78 Skok Borut 1971 00:49:07.6 17:08.3 0
134 166 Likar Igor 1956 Šenčur 00:49:32.5 17:33.2 0
135 30 Pukl Franc 1950 Vitezi Dobrega Teka 00:49:41.6 17:42.3 0
136 133 Ipavec Boštjan 1978 00:49:45.3 17:46.0 0
137 121 Ziherl Rafael 1969 Sladki Spirit 00:49:49.0 17:49.7 0
138 45 Masten Roman 1968 00:49:51.2 17:51.9 0
139 94 Založnik Zvone 1972 00:50:19.7 18:20.4 0
140 115 Lakić Uroš 1976 tekaška skupina Jesenice 00:50:40.2 18:40.9 0
141 140 Ažman Jani 1965 T.R.T.E 00:50:50.1 18:50.8 0
142 135 Hafner Mitja 1979 Vitezi Dobrega Teka 00:50:58.0 18:58.7 0
143 241 Zobavnik Igor 1961 Tekaški forum 00:51:00.4 19:01.1 0
144 95 Štalec Vladimir 1968 AK Železniki 00:51:03.3 19:04.0 0
145 212 Žumer Borut 1982 Murska Sobota 00:51:08.3 19:09.0 0
146 14 Josipović Matko 1965 TF Riba 00:51:21.3 19:22.0 0
147 175 Trontelj Anton 1951 Povodni mož 00:51:22.4 19:23.1 0
148 132 Mihelic Nejc 2003 SK.Triglav kranj 00:51:32.5 19:33.2 0
149 131 Mihelic Peter 1975 00:52:08.7 20:09.4 0
150 54 Rismondo Viktor 1953 00:52:30.2 20:30.9 0
151 60 Peroša Boštjan 1974 Čigra - Klub vadbe in promocije karateja za zdravj 00:53:23.1 21:23.8 0
152 126 Smuk Jernej 1980 00:53:29.0 21:29.7 0
153 154 Suhadolnik Boštjan 1972 Preserje 00:53:31.9 21:32.6 0
154 239 Šuštaršič Aleš 1977 Kamnik pod Krimom 00:53:34.5 21:35.2 0
155 34 Zomer Miran 1958 00:53:38.4 21:39.1 0
156 111 Šter Davor 1984 00:54:04.6 22:05.3 0
157 173 Hribernik Franc 1941 Gorenjski glas 00:54:08.7 22:09.4 0
158 125 Kert Tone 1965 00:54:09.2 22:09.9 0
159 223 Cilenšek Robi 1983 SK Hoče 00:54:19.9 22:20.6 0
160 15 Kaštrun Jaka 1983 ŠC Maratonc 00:54:29.6 22:30.3 0
161 208 Sušnik Nejc 1980 ŠD Medoka 00:55:22.3 23:23.0 0
162 47 Erzin Miro 1955 Odpisani gamsi 00:55:45.5 23:46.2 0
163 185 Jeraj Niko 1961 Vodice 00:56:16.6 24:17.3 0
164 184 Jeraj Dean 1989 Vodice 00:56:26.4 24:27.1 0
165 165 Race Zdenko 1943 Bled 00:56:49.2 24:49.9 0
166 75 Zabret Matej 1999 00:59:03.4 27:04.1 0
167 218 Dobrin Marislav 1941 Celje 01:00:42.8 28:43.5 0
168 172 Hrovat Franc 1936 Gorenjski glas 01:01:17.7 29:18.4 0
169 144 Pirc Nadi 1977 T.R.T.E 01:01:25.1 29:25.8 0
170 213 Ahac Boris 1935 Radovljica 01:01:27.1 29:27.8 0
171 5 Vujasinović Momir 1961 01:07:33.1 35:33.8 0

Ženske
m.abs. Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaost. abs. Točke
1 65 Draksler Petra 1986 Adacta plus d.o.o. 00:41:10.1 00:00.0 40
2 102 Klinar Anica 1965 00:42:03.8 00:53.7 35
3 189 Bošnjak Zorka 1977 ŠD Hotedršica 00:42:46.8 01:36.7 31
4 86 Markun Barbara 1970 00:43:09.7 01:59.6 28
5 207 Klinar Tina 1994 Zgornje Gorje 00:43:25.5 02:15.4 26
6 84 Podjed Silva 1983 00:44:18.9 03:08.8 25
7 56 Kočar Vesna 1980 00:45:06.7 03:56.6 24
8 70 Baš Mateja 1982 SVET 24 DRN in STRN TEAM 00:45:22.5 04:12.4 23
9 211 Finžgar Nadja 1951 00:45:44.2 04:34.1 22
10 170 Volčjak Diana 1986 Kranj 00:45:51.4 04:41.3 21
11 109 Ostrovršnik Anina 1987 Živa Voda 00:45:56.7 04:46.6 20
12 161 Karlin Urška 1971 DANFOSS 00:46:16.7 05:06.6 19
13 19 Poljanšek Tina 1988 Hrast 00:46:21.2 05:11.1 18
14 79 Šraj Bernarda 1973 00:47:01.0 05:50.9 17
15 42 Slapar Slavka 1960 Komenda 00:47:09.6 05:59.5 16
16 180 Jensterle Dominika 1966 ŠD Sorica 00:47:25.4 06:15.3 15
17 61 Ferlan Andreja 1968 Intersport 00:47:27.1 06:17.0 14
18 201 Mrak Marta 1963 Mojstrana 00:47:38.2 06:28.1 13
19 38 Remic Lea 1984 SPORT&FUN 00:47:53.8 06:43.7 12
20 228 Mavec Maja 1973 Kranj 00:48:04.0 06:53.9 11
21 43 Robida Mira 1953 ŠD SKB 00:48:05.2 06:55.1 10
22 142 Kepec Maja 1983 T.R.T.E 00:48:06.9 06:56.8 9
23 237 Lampe Saša 1978 ŠD Tek je lek 00:48:08.7 06:58.6 8
24 242 Moser Marija 1956 Grenc 00:48:17.5 07:07.4 7
25 123 Bizjak Simona 1972 00:48:20.6 07:10.5 6
26 71 Vertnik Ivanka 1957 00:48:38.0 07:27.9 5
27 13 Novak Špela 1978 TF Riba 00:48:46.5 07:36.4 4
28 7 Vodlan Mateja 1988 00:48:52.2 07:42.1 3
29 100 Kalan Maja 1965 00:49:09.8 07:59.7 2
30 174 Trontelj Andreja 1957 Povodni mož 00:49:33.1 08:23.0 1
31 117 Rozman Nataša 1971 00:50:15.1 09:05.0 0
32 193 Kreslin Jolanda 1966 Radomlje 00:50:21.3 09:11.2 0
33 139 Ažman Hedvika 1969 T.R.T.E 00:50:57.2 09:47.1 0
34 41 Podlipnik Jana 1984 SPORT&FUN 00:51:08.7 09:58.6 0
35 81 Medja Klavdija 1978 00:51:21.9 10:11.8 0
36 44 Rant Antonija 1960 00:51:24.5 10:14.4 0
37 150 Ajdovec Staša 1981 Šenčur 00:52:13.7 11:03.6 0
38 4 Dugon Lidija 1995 00:52:15.4 11:05.3 0
39 104 Rozman Romana 1966 ŠD Lom 00:52:17.1 11:07.0 0
40 69 Kovič Barbara 1972 00:52:26.7 11:16.6 0
41 3 Dugon Darja 1972 00:52:40.5 11:30.4 0
42 200 Zalar Nuša 1957 Cerknica 00:52:50.2 11:40.1 0
43 20 Poljanšek Sabina 1990 Hrast 00:53:06.7 11:56.6 0
44 103 Žibert Darinka 1973 00:53:25.5 12:15.4 0
45 25 Zadnikar Tonka 1947 Klub trmastih 00:53:35.0 12:24.9 0
46 106 Marolt Barbara 1975 Modri dirkač 00:53:35.6 12:25.5 0
47 235 Košnjek Sandra 1966 Klub Luftar 00:53:36.2 12:26.1 0
48 112 Šter Ines 1986 00:54:02.5 12:52.4 0
49 143 Jenko Lidija 1974 T.R.T.E 00:54:29.0 13:18.9 0
50 58 Meglič Jana 1962 00:55:30.6 14:20.5 0
51 76 Zabret Polona 1997 00:56:48.7 15:38.6 0
52 21 Ljubič Maja 1964 00:56:54.7 15:44.6 0
53 88 Vene Nina 1960 00:57:16.3 16:06.2 0
54 57 Mikluž Teja 1981 00:57:18.6 16:08.5 0
55 85 Rozman Mojca 1982 00:58:17.9 17:07.8 0
56 240 Dobernik Irena 1978 Tekaški forum 00:58:38.6 17:28.5 0
57 73 Zabret Danica 1957 00:58:39.4 17:29.3 0
58 236 Novak Ana 1963 Klub Luftar 00:58:54.3 17:44.2 0
59 55 Mikluž Branka 1958 01:01:35.7 20:25.6 0
60 72 Bašić Narić Brankica 1961 01:01:57.6 20:47.5 0
61 209 Hribar Vita 1976 Domžale 01:15:56.2 34:46.1 0
61 187 Poljanec Saša 1976 Ljubljana 01:15:56.2 34:46.1 0