Pokal polanskih puklov 2015

Tekme v pokalu:
1. tekma - 15. Kolesarska tekma Poljane - Stari vrh, Poljane, 7/18/2015
2. tekma - 10. Vzpon na Pasjo ravan, Todraž - Lučine, 8/2/2015
3. tekma - Kolesarski vzpon na Javorč 2015 - PPP, Todraž - Javorč, 8/22/2015
4. tekma - Vzpon na Lubnik 2015 - PPP, Lubnik, 9/13/2015
5. tekma - 17. Vzpon na Blegoš - PPP, Blegoš, 20.9.2015
Število tekem, ki štejejo za pokal: 5
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Število prijavljenih: 297

Razvrstitev po kategorijah
Moški do 30 let (1985 in mlajši)
m.katTočkeUd.Ime in priimekLetnikKlub/kraj1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.
13404Porenta Primož1988Šibo808010080
22804Drinovec Matej1991KD Alpe Sis601008040
32053Golob Aljaž1990Gostilna pr Birt / Koloka1006045
41865Štucin Alen1988KD Sloga 19022045322960
51764Potisk Tilen1992ŠD Poljane40604036
61664Polajnar Klemen1995Smlednik36404050
71463Maretič Žiga1987Koloka603650
81084Kramar Miha1985KD Alpe SIS26322624
91001Krajnc Gregor1995Calcit Bike Team100
91002Kregar Matjaž1985Ljubljana5050
11984Trček Jaka1985KK Gorenja vas16262432
12902Draksler Andrej1988Koloka4545
13822Oblak Blaž1991Lucine5032
14801Remic Klemen1985Bambi80
15652Primožič Rok1993Žiri3629
16462Božnar Kristijan1990Cerkno2422
17451Alič Miha1990ŠD Špik Lucine LPP45
18361Žakelj Anže1987Bambi36
19321Koželj Martin1989ŠD BAM.BI32
20291Koren Gašper1991KK Soča Kobarid29
20291Kokalj Nace1991Podgora29
20291Plevel Robert1988KD ALPE SiS29
23261Oman Matic1987H2Oman26
23261Čadež David2000Škofja Loka26
25241Marič Robi1986KD ALPE SiS24
25242Prosen Domen1985Škofja Loka204
25241Aldžič Haris1991Klud Idrijskih Študentov24
28221Šilak Jernej1985ŠD TURBO M22
28222Mrak Jernej2004Koloka220
28222Zupan Matej1985ŠD Utrip022
28221Sušnik Blaž1994Šencur22
32201Močnik Matija2004KD Sloga 190220
32201Vidic Mima1989Škofja Loka20
34192Kalan Benjamin1997/181
35181Pirih Aleš2000Železniki18
35181Medar Luka1990ŠD TURBO M18
37161Dogar Žan1990Škofja Loka16
37161Deželak Blaž1988Idrija16
39151Rožman Bernard1991Brez kluba15
39151Oblak Miha1987Praprotno15
39151Prezelj Marko1985AK Kranj15
42141Oblak Samo2002ŠD Poljane14
43131Bratuša Andrej1992Ljubljana13
44121Bokal Jure1992ŠD Utrip12
45111Plantarič Luka1990Koloka11
46101Kunever Tom1989Ljubljana10
4791Golob Marko1988Ljubljana9
4881? Matic1987Ljubljana8
4971Kalan Domen1991Šutna7
5061Rozman Anže1988Medvode6
5151Hafner Blaž1991Kranj5
5231Pagon Miha1988Koloka3
5321Platiša Matic1990Koloka2
5401Livk Patrik2006ŠD Utrip0
5401Maletič Miha1985Ljubljana0

Ženske do 30 let (1985 in mlajše)
m.katTočkeUd.Ime in priimekLetnikKlub/kraj1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.
14004Jesenko Erika1996Žiri100100100100
21802Maretič Lara2000Koloka10080
3801Grm Tamara1996Brez kluba80
3801Debenec Petra1985ŠD Sv. Urban80
3801Horoz Nuša2004KD Sloga 190280
6601Strnad Andreja1987KK Sova Scott60
6601Livk Lara B.2004ŠD Utrip60

Moški 31 - 40 let (1975 - 1984)
m.katTočkeUd.Ime in priimekLetnikKlub/kraj1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.
14005Bratuš Dean1978MTB Sportr.si80801008060
22453Prešeren Jani1976BVG Gulc BTS Company45100100
31403Prevodnik Izidor1976Koloka606020
41344Holc Andrej1983BVG Bulč BTS Company20503232
51001Kimovec Matej1984Klub vaška runda100
51001Mikelj Uroš1980KD Calcit Kamnik100
7945Oblak Martin1980Gasilci Gorenja vas112632718
8902Verčič Uroš1975ŠD Bambi4050
9883Uršič Janez1978ŠD Utrip222640
10862Jezeršek Andrej1982Rumeni drekac5036
10862Moretti Andrej1980ŠD Bam.Bi3650
12852Udovič Aleš1979Žiri4045
13801Dogša Iztok1979Ganesha Team80
13801Kralj Robert1984Team Korak Naprej80
15763Seme Aleš1978Koloka293611
16743Polajnar Cene1975ŠDMH - Continental321329
17644Ferlan Tomaž1977Kanuf Insulation2226016
18634Cankar Janez1977PD Cempin1024326
19601Oter Mitja1975ExtremeVital60
19601Filipič Grega1976KD ALPE SiS60
21501Obid Andraž1983KD ALPE SiS50
22452Oblak Miha1984Lucine369
22451Mikloša Matjaž1975Kokrica Kranj45
22451Zoubek Miha1984ŠD Peklenk45
22451Miklavič Sašo1981KK Soča Kobarid45
26422Raztresen Boštjan1980ŠD Špik Lucine2022
26422Dolenc Marko1983/1824
28401Peternel Boštjan1977ŠD Sv. Urban40
28401Kenda Primož1977KK Soča Kobarid40
28402Logar Jernej1981Novi Svet1624
31361Pirc Luka1984Vodgrad36
31362Zagoršek Luka1976ŠD Utrip1422
33332Jeraj Blaž1979Komenda294
34321Kolenc Damjan1977KD HRASTNIK32
35291Bertoncelj Uroš1975Koloka29
35291Pavšič Tilen1984ŠD TURBO M29
37261Ribič Zoran1980KD BIKE EK HALOZE 200226
38252Šorn Gorazd1981ŠDMH520
39241Rodman Tadej1975ŠD Sv. Urban24
39241Hrkalović Miroslav1982ŠD BAM.BI A2U TEAM24
41221Thaler Matjaž1978Ljubljana22
42201Čemažar Marko1982ŠD Sv. Urban20
43181Poljanec Dejan1983KD Sloga 1902 Idrija18
43181Eržen Gregor1976Koloka18
45161Kaltak Aljaž1981/16
45161Bulovec Blaž1979Brez kluba16
47152Buh Peter1980Hlavče Njive015
47151Mihovec Luka1980Brez kluba15
49141Čemažar Janko1975ŠD Sveti Urban14
49141Anžiček Bojan1976Škofja Loka14
51132Bohinc Borut1978Poljane013
51131Verdel Rok1980KD HRASTNIK13
53121Kramberger Miha1983KK BIKE-EK HALOZE 200212
53122Frelih Miha1982ŠD Utrip012
53121Ronchi Igor1982Koloka12
56111Kunšič Jože1980Kamna Gorica11
57101Križnar Ožbej1981Koloka10
57102Tratnjek Blaž1984Koloka82
5991Černe Aljaž1981SCOTT TEAM9
6081Jankovič Grega1977ŠD Utrip8
6161Šturm Simon1980ŠD Utrip6
6211Oblak Rok1976Škofja Loka1
6301Livk Stanko1978ŠD Utrip0
6301Rupnik Jaka1982ŠD Utrip0
6301Radinja Tine19800
6301Štibilj Stane1976Kranj0
6301Čarman Matej1983/0
6301Zapušek Uroš1983/0
6301Zorko Aljoša1978ŠD Utrip0

Ženske nad 30 let (1984 in starejše)
m.katTočkeUd.Ime in priimekLetnikKlub/kraj1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.
14205Mrak Valerija1971Koloka6010010010060
22595Lovrič Jelena1969Podlubnik2980506040
32254Lubajnšek Petra1971Ljubljana40608045
42053Žakelj Rada1962Slaščičarna Magušar458080
52002Škrajnar Špela1978Ganesha Team100100
61453Seme Katja1982Koloka604540
71143Prevodnik Darja1983Koloka454029
81123Ušeničnik Tina1950Škofja Loka503626
9801Opeka Ajda1979KD BRANIK MARIBOR80
10522Jelovčan Hermina1974Koloka3220
11501Škerlj Ivanka1963KD BRDA DOBROVO50
11501Pečelin Mojca1965Kranj50
11501Pivk Irma1982Idrijska Bela50
14451Rešek Mojca1961Koloka45
15361Rakoš Ivica1960ŠD TURBO M36
15361Luznar Tatjana1976Koloka36
17321Ferlec Majda1970ŠD Utrip32
17321Komel Tadeja1984KD BRDA DOBROVO32
19261Prešeren Matejka1964KK ZAVRŠNICA26
20241Bohinc Saša1984SPRINT NOVO MESTO24
20241Škof Katka1975/24
22221Kristan Aleksandra1978Brez kluba22
22221Rakovec Lucija1979ŠD Utrip22
24201Uršič Vida1953ŠD BAM.BI20
25181Čadež Polona1980AK Kranj18
26161Habjan Dragica1959ŠD Utrip16
27151Kajzer Darja1966Medvede15
28141Kafol Barbara1978ŠD Utrip14

Moški 41 - 50 let (1965 - 19724)
m.katTočkeUd.Ime in priimekLetnikKlub/kraj1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.
13404Brelih Boštjan1967MTB Sportr.si6010080100
22203Jugovic Sandi1969Koloka808060
31802 Hren Aleš 1972 ŠD Poljane 80 100  
4 180 2 Alič Simon 1971 KD Brda 100   80
51454Čavs Aleš1967Kropa13603636
61133Jeraj Sebastijan1973Bambi185045
71053Žakelj Lado1965204045
81002Dolar Tomaž1966KK Završnica5050
81001Jauk Marjan1969Ganesha Team100
10985Košir Jože1969PD Cempin922291424
11955Jereb Vinko1967ŠD Špik Lučine629202020
12752Ladinek Vinko1971KK Ravne1560
13723Meze Boris1965ŠD Furmani262422
14652Breznik Edvin1971Žiri3629
15643Debenec Jaka1969Koloka242416
16612Pečelin Pavel1967Koloka2932
17601Žakelj Luka1965Bambi60
18513Rupar Milan1966Škofja Loka72618
19501Poglavc Alojz1971KD PAPEŽ PODGORJE50
19501Kordiš Jože1966Koloka50
21484Pustovrh Niko1967ŠDMH149718
21482Luznar Sebastian1970Koloka2226
23451Šeme Tomaž1968Bicikel.com45
23453Mrak Matjaž1973Koloka13320
23451Likar Robert1969IZVIR VIPAVA45
23451Žnidarič Franci1967Tržič45
27434Šesek Uroš1967Hraše416149
28401Šubic Marko1965Goropeke40
28401Rošelj Aleš1974TSK Idrija40
28401Kampuš Boris1972IZVIR VIPAVA40
28401Zupan Gregor1974/40
32361Česnik Danilo1970TSK Idrija36
32361Čibej Bruno1965IZVIR VIPAVA36
34321Kern Marjan1972Medvode32
34321Bernard Primož1974Knauf Insulation32
34321Pretnar Janez1967CALCIT BIKE TEAM32
37302Jelovčan Igor1972Koloka1515
37304Novak Žiga1971Top-Fit team315102
39291Pretner Marjan1969KD BRDA DOBROVO29
39292Pustavrh Marko1965Gorenja vas1613
41283Repnik Lojze1967Zalog11116
42261Danevčič Marko1966KD BRDA DOBROVO26
42261Rode Marko1974Sveti Duh26
44241Cesar Igor1970KD PAPEŽ PODGORJE24
45221Šorn Milan1966ŠD Utrip22
45221Planinšek Borut1974bicikel.com22
47201Košir Tone1971ŠD Špik Lučine20
48181Košir Lojze1967ŠD Špik Lučine18
48181Uršič Marko1970Kamnik18
50172Kalan Damijan1973/134
51161Prpar Vlado1965TUŠ T.E.A.M.16
52151Škvarča Srečko1967Orbea Sport.si15
53142Logar Jože1972Pod Plevno014
53141Dolenc Gregor1972KD HRASTNIK14
55131Močnik Severin1973Cerkno13
56121Šinkovec Matjaž1968Škofja Loka12
56121Špik Janez1969PD Cempin12
56121Velkavrh Štefan1973Grmada12
56121Benedik Jurij1968B.V.G. GULC - BTS COMPANY12
60111Šabec Matej1973KK Postojna11
60111Torkar Darko1966Ljubljana11
60111Klemenčič Dominik1973Škofja Loka11
60111Josipović Matko1965TK Telemach Ljubljana11
64101Osojnik Borut1970ŠD TURBO M10
6581Ferlec Damjan1965ŠD Utrip8
6581Jesenko Jaka1972ŠD Sv. Urban8
6581Podobnik Dušan1973ŠD Sv. Urban8
6581Kreševac Drago1966ŠD BAM.BI8
6961Kavčič Janez1968ŠD Sv. Urban6
6961Guzelj Boris1971Škofja Loka6
7151Dijksma Tymo1973Brez kluba5
7151Goličič Janez1973/5
7331Lubajnšek David1970Maribor3
7421Rudolf Matjaž1971ŠD Poljane2
7501Košir Branko1967Hlavce Njive0
7501Pukšič Miran1965Ljubljana0
7501Rakovec Matija1974ŠD Utrip0
7501Jelovčan Tomaž1969Koloka0
7501Maretič Matjaž1969Koloka0

Moški 51 - 60 let (1955 - 1964)
m.katTočkeUd.Ime in priimekLetnikKlub/kraj1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.
14455Čuk Tomo1960ŠD Bambi10010010010045
22403Skubic Borislav1958ŠD Turbo M8060100
32003Černigoj Milan1964Bambi408080
41414Habjan Andrej1955ŠD Utrip45403224
51283Hvala Oskar1964KD Brda128036
61263Bregar Drago1961Leocoin165060
71223Oblak Janez1960ŠD Špik Lučine504032
8892Papič Milivoj1956ŠD Turbo M2960
9801Žakelj Ivan1960Fan Klub Ledine80
10762Čuden Marjan1957BVG Bulč BTS Company3640
11601Kobentar Marjan1962Bl. Dobrava60
11601Mulej Robert1961KD BRDA DOBROVO60
13501Kalan Brane1962Koloka50
13501Homec Zoran1961Poclain Žiri50
13501Zupan Tine1960SCOTT TEAM50
16451Pirc Rajko1957Vodgrad45
16451Prešeren Branko1959KK ZAVRŠNICA45
16451Čufer Stane1957Kranj45
19361Rešek Rado1962Koloka36
20321Detiček Edvard1962BAMBI32
21291Benedik Silvo1960Žiri29
21291Kajzer Andrej1957Medvode29
23261Alič Anton1957ŠDMH26
23261Škerlj Igor1964KD BRDA DOBROVO26
23261Oman Janez1963ŠD Utrip26
26241Reven Dare1957ŠD BAM.BI24
27221Zupančič Mirko1959KD PAPEŽ PODGORJE22
28201Bratina Marjan1959KD BRDA DOBROVO20
29181Kalčič Andrej1964Brez kluba18
30151Rakoš Drago1956ŠD TURBO M15
31141Šinkovec Borut1959KD HRASTNIK14
32131Kirič Avgust1956KD BRDA DOBROVO13

Moški nad 60 let (1954 in starejši)
m.katTočkeUd.Ime in priimekLetnikKlub/kraj1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.
14405Mihovec Matej1951ŠD Turbo M6080100100100
22803Rogelj Jože1951Ljubljana10010080
32295Oblak Lojze1947ŠDMH2445604060
42204Dremelj Janez1948Grosuplje40508050
52175Peternel Franc1951ŠDMH3240504550
61903Hafner Franc1949ŠD Bambi506080
71103Koželj Franci1946Sp. Brnik204545
8801Cigoj Zorko1948KD BRDA DOBROVO80
9601Popovič Ivan1954ŠD BVG Gulč - BTS Company60
10492Križnar Adolf1931/1336
11451Lampe Bojan1947ŠD TURBO M45
12401Poglič Marko1952ŠD Bambi40
13361Šest Anton1952Stara Fužina36
13361Kos Zlatko1953ŠDMH36
13361Mihovilovič Ivan1949IZVIR VIPAVA36
16321Černe Janez1942Bohinj32
17291Frelih Milan1944Škofja Loka29
17291Mikulin Zvezdan1950KD BRDA DOBROVO29
19261Ješe Miha1954Obcina Škofja Loka26
19261Kotnik Herbert1943ŠD TURBO M26
21241Podobnik Lojze1932Žiri24
22221Mikuž Franc1943IZVIR VIPAVA22
23181Prešeren Janez1950B.V.G. GULC - BTS COMPANY18
24161Saksida Marko1947KD BRDA DOBROVO16
25151Bahar Milan1938KK Postojna15
26141Blažič Jože1954KD BRDA DOBROVO14
27121Zuccon Sergio1945KD BRDA DOBROVO12



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs.TočkeUd.Ime in priimekLetnikKlub/kraj1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.
12775Bratuš Dean1978MTB Sportr.si60451004032
22704Porenta Primož1988Šibo506010060
3 211 4 Drinovec Matej 1991 KD Alpe Sis 45 80 60 26
4 2093Prešeren Jani1976BVG Gulc BTS Company29100 80
51904Brelih Boštjan1967MTB Sportr.si24602680
61243Golob Aljaž1990Gostilna pr Birt / Koloka504529
71195Štucin Alen1988KD Sloga 1902032221550
81044Polajnar Klemen1995Smlednik10292936
91001Kimovec Matej1984Klub vaška runda100
91001Krajnc Gregor1995Calcit Bike Team100
11963Maretič Žiga1987Koloka402036
12954Potisk Tilen1992ŠD Poljane12402914
13801Kralj Robert1984Team Korak Naprej80
14762Hren Aleš1972ŠD Poljane2650
15642Draksler Andrej1988Koloka3232
15642Alič Simon1971KD Brda4024
17582Kregar Matjaž1985Ljubljana2236
18543Jugovic Sandi1969Koloka241812
19522Oblak Blaž1991Lucine3616
20503Prevodnik Izidor1976Koloka26240
20501Jauk Marjan1969Ganesha Team50
22451Remic Klemen1985Bambi45
22451Mikelj Uroš1980KD Calcit Kamnik45
24422Verčič Uroš1975ŠD Bambi2022
24422Primožič Rok1993Žiri2220
26401Dogša Iztok1979Ganesha Team40
27394Kramar Miha1985KD Alpe SIS020145
28382Moretti Andrej1980ŠD Bam.Bi1622
29361Filipič Grega1976KD ALPE SiS36
29364Holc Andrej1983BVG Bulč BTS Company020106
31332Udovič Aleš1979Žiri1320
31335Čuk Tomo1960ŠD Bambi3141600
33321Obid Andraž1983KD ALPE SiS32
34272Dolar Tomaž1966KK Završnica1215
35261Žakelj Anže1987Bambi26
36242Jezeršek Andrej1982Rumeni drekac1311
36241Oter Mitja1975ExtremeVital24
38233Skubic Borislav1958ŠD Turbo M0716
39223Uršič Janez1978ŠD Utrip4810
40213Jeraj Sebastijan1973Bambi01011
41203Černigoj Milan1964Bambi0119
41204Čavs Aleš1967Kropa01370
43182Ladinek Vinko1971KK Ravne018
43181Mikloša Matjaž1975Kokrica Kranj18
43181Poglavc Alojz1971KD PAPEŽ PODGORJE18
46174Trček Jaka1985KK Gorenja vas0683
47161Koren Gašper1991KK Soča Kobarid16
48151Kolenc Damjan1977KD HRASTNIK15
48151Miklavič Sašo1981KK Soča Kobarid15
48151Žakelj Luka1965Bambi15
51141Alič Miha1990ŠD Špik Lucine LPP14
51141Čadež David2000Škofja Loka14
53131Likar Robert1969IZVIR VIPAVA13
53131Žnidarič Franci1967Tržič13
55121Rošelj Aleš1974TSK Idrija12
55121Kenda Primož1977KK Soča Kobarid12
55123Žakelj Lado1965084
58111Kampuš Boris1972IZVIR VIPAVA11
58111Žakelj Ivan1960Fan Klub Ledine11
60101Šubic Marko1965Goropeke10
6191Česnik Danilo1970TSK Idrija9
6191Šeme Tomaž1968Bicikel.com9
6191Pavšič Tilen1984ŠD TURBO M9
6191Bertoncelj Uroš1975Koloka9
6581Čibej Bruno1965IZVIR VIPAVA8
6582Božnar Kristijan1990Cerkno26
6582Pečelin Pavel1967Koloka08
6871Kordiš Jože1966Koloka7
6871Ribič Zoran1980KD BIKE EK HALOZE 20027
6871Pirc Luka1984Vodgrad7
7161Pretnar Janez1967CALCIT BIKE TEAM6
7162Dolenc Marko1983/06
7352Oblak Miha1984Lucine50
7353Polajnar Cene1975ŠDMH - Continental005
7351Hrkalović Miroslav1982ŠD BAM.BI A2U TEAM5
7351Zoubek Miha1984ŠD Peklenk5
7745Mihovec Matej1951ŠD Turbo M01300
7743Mrak Matjaž1973Koloka040
7742Papič Milivoj1956ŠD Turbo M04
7742Breznik Edvin1971Žiri40
8133Rogelj Jože1951Ljubljana030
8131Sušnik Blaž1994Šencur3
8325Košir Jože1969PD Cempin00200
8322Zagoršek Luka1976ŠD Utrip02
8324Cankar Janez1977PD Cempin0002
8321Koželj Martin1989ŠD BAM.BI2
8711Pretner Marjan1969KD BRDA DOBROVO1
8712Logar Jernej1981Novi Svet01
8713Meze Boris1965ŠD Furmani100
8711Vidic Mima1989Škofja Loka1
9101Guzelj Boris1971Škofja Loka0
9101Dogar Žan1990Škofja Loka0
9101Rešek Rado1962Koloka0
9101? Matic1987Ljubljana0
9101Kobentar Marjan1962Bl. Dobrava0
9101Čufer Stane1957Kranj0
9101Oblak Rok1976Škofja Loka0
9101Černe Janez1942Bohinj0
9101Eržen Gregor1976Koloka0
9101Pukšič Miran1965Ljubljana0
9101Kajzer Andrej1957Medvode0
9101Podobnik Lojze1932Žiri0
9101Bratuša Andrej1992Ljubljana0
9101Kern Marjan1972Medvode0
9101Lubajnšek David1970Maribor0
9101Kunever Tom1989Ljubljana0
9101Hafner Blaž1991Kranj0
9101Radinja Tine19800
9101Frelih Milan1944Škofja Loka0
9101Klemenčič Dominik1973Škofja Loka0
9101Pirih Aleš2000Železniki0
9101Štibilj Stane1976Kranj0
9101Anžiček Bojan1976Škofja Loka0
9101Uršič Marko1970Kamnik0
9101Maletič Miha1985Ljubljana0
9101Golob Marko1988Ljubljana0
9101Torkar Darko1966Ljubljana0
9102Šorn Gorazd1981ŠDMH00
9101Močnik Severin1973Cerkno0
9101Špik Janez1969PD Cempin0
9101Škvarča Srečko1967Orbea Sport.si0
9101Aldžič Haris1991Klud Idrijskih Študentov0
9101Čemažar Janko1975ŠD Sveti Urban0
9101Močnik Matija2004KD Sloga 19020
9101Bokal Jure1992ŠD Utrip0
9101Rakovec Matija1974ŠD Utrip0
9101Plantarič Luka1990Koloka0
9101Kalan Brane1962Koloka0
9101Ronchi Igor1982Koloka0
9101Jelovčan Tomaž1969Koloka0
9101Kokalj Nace1991Podgora0
9101Rakoš Drago1956ŠD TURBO M0
9101Kunšič Jože1980Kamna Gorica0
9101Josipović Matko1965TK Telemach Ljubljana0
9101Benedik Silvo1960Žiri0
9101Kos Zlatko1953ŠDMH0
9101Thaler Matjaž1978Ljubljana0
9101Alič Anton1957ŠDMH0
9101Oman Matic1987H2Oman0
9101Poglič Marko1952ŠD Bambi0
9101Homec Zoran1961Poclain Žiri0
9101Rode Marko1974Sveti Duh0
9101Kalan Domen1991Šutna0
9101Pagon Miha1988Koloka0
9102Logar Jože1972Pod Plevno00
9101Zapušek Uroš1983/0
9101Kaltak Aljaž1981/0
9101Goličič Janez1973/0
9101Platiša Matic1990Koloka0
9101Čarman Matej1983/0
9101Maretič Matjaž1969Koloka0
9101Prezelj Marko1985AK Kranj0
9101Zupan Gregor1974/0
9101Ješe Miha1954Obcina Škofja Loka0
9101Šinkovec Matjaž1968Škofja Loka0
9101Križnar Ožbej1981Koloka0
9102Frelih Miha1982ŠD Utrip00
9101Zorko Aljoša1978ŠD Utrip0
9101Jankovič Grega1977ŠD Utrip0
9101Oman Janez1963ŠD Utrip0
9101Livk Stanko1978ŠD Utrip0
9102Zupan Matej1985ŠD Utrip00
9101Rozman Anže1988Medvode0
9101Šorn Milan1966ŠD Utrip0
9101Šturm Simon1980ŠD Utrip0
9101Ferlec Damjan1965ŠD Utrip0
9101Livk Patrik2006ŠD Utrip0
9101Rupnik Jaka1982ŠD Utrip0
9103Debenec Jaka1969Koloka000
9101Mikulin Zvezdan1950KD BRDA DOBROVO0
9101Prešeren Janez1950B.V.G. GULC - BTS COMPANY0
9101Mikuž Franc1943IZVIR VIPAVA0
9105Oblak Lojze1947ŠDMH00000
9101Kotnik Herbert1943ŠD TURBO M0
9101Saksida Marko1947KD BRDA DOBROVO0
9105Peternel Franc1951ŠDMH00000
9101Mihovilovič Ivan1949IZVIR VIPAVA0
9103Koželj Franci1946Sp. Brnik000
9104Dremelj Janez1948Grosuplje0000
9101Kreševac Drago1966ŠD BAM.BI0
9102Čuden Marjan1957BVG Bulč BTS Company00
9101Plevel Robert1988KD ALPE SiS0
9101Danevčič Marko1966KD BRDA DOBROVO0
9101Medar Luka1990ŠD TURBO M0
9101Šilak Jernej1985ŠD TURBO M0
9101Marič Robi1986KD ALPE SiS0
9101Bahar Milan1938KK Postojna0
9101Rožman Bernard1991Brez kluba0
9101Oblak Samo2002ŠD Poljane0
9101Zuccon Sergio1945KD BRDA DOBROVO0
9102Križnar Adolf1931/00
9101Blažič Jože1954KD BRDA DOBROVO0
9101Cesar Igor1970KD PAPEŽ PODGORJE0
9103Bregar Drago1961Leocoin000
9101Cigoj Zorko1948KD BRDA DOBROVO0
9103Hvala Oskar1964KD Brda000
9101Kirič Avgust1956KD BRDA DOBROVO0
9101Šinkovec Borut1959KD HRASTNIK0
9103Hafner Franc1949ŠD Bambi000
9101Kalčič Andrej1964Brez kluba0
9101Bratina Marjan1959KD BRDA DOBROVO0
9101Zupančič Mirko1959KD PAPEŽ PODGORJE0
9101Reven Dare1957ŠD BAM.BI0
9101Škerlj Igor1964KD BRDA DOBROVO0
9101Prešeren Branko1959KK ZAVRŠNICA0
9101Lampe Bojan1947ŠD TURBO M0
9103Rupar Milan1966Škofja Loka000
9105Jereb Vinko1967ŠD Špik Lučine00000
9101Dijksma Tymo1973Brez kluba0
9104Šesek Uroš1967Hraše0000
9104Novak Žiga1971Top-Fit team0000
9101Rudolf Matjaž1971ŠD Poljane0
9101Detiček Edvard1962BAMBI0
9101Mulej Robert1961KD BRDA DOBROVO0
9101Zupan Tine1960SCOTT TEAM0
9102Bohinc Borut1978Poljane00
9101Velkavrh Štefan1973Grmada0
9102Jeraj Blaž1979Komenda00
9102Kalan Damijan1973/00
9102Kalan Benjamin1997/00
9101Čemažar Marko1982ŠD Sv. Urban0
9101Rodman Tadej1975ŠD Sv. Urban0
9101Kavčič Janez1968ŠD Sv. Urban0
9101Peternel Boštjan1977ŠD Sv. Urban0
9101Pirc Rajko1957Vodgrad0
9102Jelovčan Igor1972Koloka00
9103Oblak Janez1960ŠD Špik Lučine000
9101Jesenko Jaka1972ŠD Sv. Urban0
9101Poljanec Dejan1983KD Sloga 1902 Idrija0
9101Košir Branko1967Hlavce Njive0
9102Buh Peter1980Hlavče Njive00
9101Oblak Miha1987Praprotno0
9101Šest Anton1952Stara Fužina0
9101Podobnik Dušan1973ŠD Sv. Urban0
9101Deželak Blaž1988Idrija0
9102Luznar Sebastian1970Koloka00
9102Prosen Domen1985Škofja Loka00
9103Repnik Lojze1967Zalog000
9102Pustavrh Marko1965Gorenja vas00
9101Planinšek Borut1974bicikel.com0
9101Bulovec Blaž1979Brez kluba0
9101Kramberger Miha1983KK BIKE-EK HALOZE 20020
9101Verdel Rok1980KD HRASTNIK0
9101Mihovec Luka1980Brez kluba0
9101Černe Aljaž1981SCOTT TEAM0
9105Oblak Martin1980Gasilci Gorenja vas00000
9101Osojnik Borut1970ŠD TURBO M0
9101Šabec Matej1973KK Postojna0
9101Benedik Jurij1968B.V.G. GULC - BTS COMPANY0
9101Dolenc Gregor1972KD HRASTNIK0
9101Prpar Vlado1965TUŠ T.E.A.M.0
9103Seme Aleš1978Koloka000
9102Tratnjek Blaž1984Koloka00
9104Ferlan Tomaž1977Kanuf Insulation0000
9102Raztresen Boštjan1980ŠD Špik Lucine00
9102Mrak Jernej2004Koloka00
9101Košir Lojze1967ŠD Špik Lučine0
9101Bernard Primož1974Knauf Insulation0
9101Košir Tone1971ŠD Špik Lučine0
9101Popovič Ivan1954ŠD BVG Gulč - BTS Company0
9104Pustovrh Niko1967ŠDMH0000
9104Habjan Andrej1955ŠD Utrip0000

Ženske
m.abs.TočkeUd.Ime in priimekLetnikKlub/kraj1.t.2.t.3.t.4.t.5.t.
13905Mrak Valerija1971Koloka508010010060
22904Jesenko Erika1996Žiri601008050
32155Lovrič Jelena1969Podlubnik2460504536
42002Škrajnar Špela1978Ganesha Team100100
51963Žakelj Rada1962Slaščičarna Magušar368080
61924Lubajnšek Petra1971Ljubljana32606040
71223Seme Katja1982Koloka504032
81003Prevodnik Darja1983Koloka403624
9993Ušeničnik Tina1950Škofja Loka453222
10952Maretič Lara2000Koloka4550
11801Opeka Ajda1979KD BRANIK MARIBOR80
12451Pivk Irma1982Idrijska Bela45
12451Škerlj Ivanka1963KD BRDA DOBROVO45
14422Jelovčan Hermina1974Koloka2616
15401Grm Tamara1996Brez kluba40
15401Pečelin Mojca1965Kranj40
17361Rešek Mojca1961Koloka36
18321Horoz Nuša2004KD Sloga 190232
19291Luznar Tatjana1976Koloka29
19291Rakoš Ivica1960ŠD TURBO M29
19291Debenec Petra1985ŠD Sv. Urban29
22261Komel Tadeja1984KD BRDA DOBROVO26
22261Ferlec Majda1970ŠD Utrip26
24221Prešeren Matejka1964KK ZAVRŠNICA22
25201Bohinc Saša1984SPRINT NOVO MESTO20
25201Škof Katka1975/20
27181Kristan Aleksandra1978Brez kluba18
27181Rakovec Lucija1979ŠD Utrip18
29161Uršič Vida1953ŠD BAM.BI16
30151Strnad Andreja1987KK Sova Scott15
30151Čadež Polona1980AK Kranj15
32141Habjan Dragica1959ŠD Utrip14
33131Kajzer Darja1966Medvede13
34121Kafol Barbara1978ŠD Utrip12
35111Livk Lara B.2004ŠD Utrip11